0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #380 -: Март 05, 2014, 07:47:13 am »
Добро утро ранобудници!
Смайл, благодаря за кафето, кекс не обичам ама тоя да го заядеш от монитора  :D
И тук е смотано и дъждовно и мъгливо, дано изпече!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #381 -: Март 05, 2014, 07:50:18 am »
Ра4о, установих, че като спя на притворен прозорец спя до по-късно, та това е причината за късните закуски  :lol:

Зайо, пробвай го и ти това с прозореца. Ти въобще не спиш. Аз след трансфера спях по 10 часа сигурно.
А това с работата - напомняш ми на мен едно време и аз така работех по всяко време. Случвало ми се е да работя 36 часа с едно прекъсване за душ, за да не заспя на бюрото.
Сега обаче се промених. В неделя ми пратиха мейл по работа и ми пратиха и смс, че са ми пратили мейл, да не би случайно да го пропусна (това не от колегите, а от един клиент). Викам си, аааа НЕ, тази няма да стане. Ще свърша работата във вторник, когато е работен ден. То не стига, че неделя е почивен ден, ами и съм вече в болничен все пак .....

М-и, кексът много ми върви с кисело мляко ... ями ями  :lol:
« Последна редакция: Март 05, 2014, 07:52:28 am от 47 Smiles »
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #382 -: Март 05, 2014, 07:57:50 am »
Добро утро  :) !
Отново чудесна закуска,благодаря но ще си взема само от кафето :).На ниско въглехидратна диета съм  :( .
И при нас времето е мрачно и мокро,но го дават да има слънце  :D .Вчера пътувах до Пловдивския панаир и после до София и обратно.Валя ни дъжд след това изпече слънце,след слънцето -сняг после пак слънце и накрая дъжд.Това е за 14 часа на път и видях ме колко е променливо настроението на Баба Марта  :D .
Хубав ден изпълнен с много приятни емоции,а аз бягам да крача по задачки че са много  :x .   

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #383 -: Март 05, 2014, 08:14:27 am »
Добро утро на всички ранобудници.
Благодаря за кафето и този път ще хапна и от закуската.
Мътещите наши потребителки, да се опитват да поспиват. Рачо, и жена ти да си полежава повечко!

Честит рожден ден на Еленка на Стефи.
Днес ми е паметна дата - преди 5 години на днешната дата ми върнаха Николетка.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #384 -: Март 05, 2014, 08:18:39 am »
Смайл, изкуши ме и ходих и кекс да си режа с млякото  :D

Честит РД на Елена!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #385 -: Март 05, 2014, 08:49:25 am »
Честит празник на малката Ели!

Смайлче, имам теория защо не ми се спи. Просто ми е нисък прогестерона. Изловиха ме за това в клиниката и освен утрогестан ми дадоха и дуфастон, но явно не помага. Ще пробвам и с прозореца  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #386 -: Март 05, 2014, 10:14:28 am »
Зайо, и аз съм била с нисък прогестерон, но винаги съм си спяла като къпана.  :lol:

Стеф, ЧРД на Еленка! Да ти е много здрава и усмихната!  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #387 -: Март 05, 2014, 11:37:50 am »
Благодаря, Деска :D
По случая и да ми е жива здрава рожденичката скромна почерпка :wink:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #388 -: Март 05, 2014, 11:52:46 am »
Стефи, да ти е жива и здрава рожденичката.
Веднага се нареждам на масата за почерпката  :eat:

В София дъждът спря сутринта още, но слънце няма.
Мисля да излезна и да се поразходя след обяда.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #389 -: Март 05, 2014, 13:25:10 pm »
Добър ден!
До сега се разхождах аз .. и както съм огладняла, почерпката на Стефи ще ми дойде много добре. :D

Честит рожден ден на Ели!
Да е жива и здрава, да те радва винаги и да се гордееш с нея!
« Последна редакция: Март 05, 2014, 13:38:48 pm от Теди♥♥ »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #390 -: Март 05, 2014, 14:01:37 pm »
Благодаря, момичета! :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #391 -: Март 05, 2014, 15:21:42 pm »
Честит пожден на Ели и от мен. Добре се нагостих за нейния празник. :lol: Благодаря Стеф. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #392 -: Март 05, 2014, 15:23:31 pm »
Сутринта започна да вали, после спря, изпече слънце, скри се ... А денят още не е свършил. :lol:
Днес направих и на двете ни с Ники подаръци за 8-ми март. Вчера ни харесах няколко дрешки в продавалника и днес ги получих. Довечера ще информирам Кънчо какво ни е купил :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #393 -: Март 05, 2014, 15:29:08 pm »
Честит празник на Ели и нейните родители  :D, благодаря за почерпката  :D!

Времето при нас е променливо, но като цяло- мрачно. В духа на Емо Чолаков, ще кажа:
Слънце се опита да огрее, но баба Марта го срази,
а сега се смръщи... и ще завали.  :D :lol:

Ето и бисерите на безспорния авторитет за месец март:
Март
- Баба Марта яхва топлата метла.
- Зима пак ще има, живот и здраве, другата година!
- Температурите побесняха и щъркелите долетяха. И въобще всичко води към сваляне на мартениците и слагане на банските.
- Както си грее едно ярко слънце и докато се обърнеш, и се заоблачило, че и преваляло, и прегърмяло, че и вече спряло.
- Кажи й "Марта" и повече не й се чуди. И пак: чак над 2000 метра ще вали.
- Кажи му "март" и стой и му гледай безобразията. Подмами щъркели и дръвчета и ей го – кучи студ и сняг. Е, може да не е на парцали, но все ще превали.
- Вятърът ще отслабне и от силния днес южняк, ще се превъплати в западняк.
- Нека кажа една безспорна истина: утре ще е понеделник. Но пък тих и кротък понеделник.
- В събота пак ще разхлади и ще завали – айде иди и го разбери.
« Последна редакция: Март 05, 2014, 16:00:17 pm от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #394 -: Март 05, 2014, 15:38:43 pm »
Хелоу!

Марси пак успя да ме разсмее, благодаря - вчера и днес съм сдухана.

Стефу, да ти е живо и здраво дребното - силно мой човек  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #395 -: Март 05, 2014, 15:48:50 pm »
Довечера ще информирам Кънчо какво ни е купил :lol:
И при мен без малко така да стане. Харесах си една нощничка и ха да си я купя и да кажа, мило това е от теб за мен за 8-ми март и устисках.
Той и без това вчера се жалва: "този месец аман от женски празници, то не беше 15 февруари (дори не може да запомни, че е 14-ти), сега пък 8-ми март". Въобще не ги уважава тези празници  :lol:
На 14-ти февруари ми изпрати цветенце по скайп и това видиш ли му коствало много усилия  :lol: Изхабил енергия да се сети, да го намери, да го пусне ...  :lol: Добре, че съм го приела такъв какъвто е, иначе я да съм врътнала някакъв скандал.

Marsi,  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #396 -: Март 05, 2014, 15:51:19 pm »
Елфи, правим каквото можем  :balk_48:   

Днес направих и на двете ни с Ники подаръци за 8-ми март. Вчера ни харесах няколко дрешки в продавалника и днес ги получих. Довечера ще информирам Кънчо какво ни е купил :lol:
И защото до 8-ми март има още цееееели три дни, Кънчо ще разбере, че още няколко подаръчета до тогава няма да са излишни .............  :lol:  :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #397 -: Март 05, 2014, 16:54:48 pm »
Смайл, това за огромното усилие да ти изпрати цветенце по скайп, много ме развесели, а ако знаеш колко ми е познато :D!  Моят мъж е същия, иначе е много грижовен, но да запомни някоя важна дата, хич го няма  :)
Обаче, онзи ден ми подари мартеница, щях да падна от изненада, толкова беше неестествено, че чак се притесних, за малко да го попитам   "Какво се е случило?" или "Защо, какво ще си поискаш в замяна?"  :D,  оказа се, че човекът е напълно искрен в опита си да ме зарадва .....
А мартеницата една смешнаааа  :lol: ...... Опитах се да я снимам, но днес съм с друг компютър и нещо не ми приема файловете от телефона. При първа възможност ще кача снимката, да видиш какво е мъжки избор   :lol: :lol:.      Целувки за мъжа ти, не е нужно да му казваш, че са от мен  :wink: :D   
« Последна редакция: Март 05, 2014, 17:07:08 pm от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #398 -: Март 05, 2014, 17:14:59 pm »
Marsi,  :lol: :lol: :lol:
И нашият опит с мартениците е интересен.
Като се сети да купи, ми купува един мъжки модел за ръка, която той обича да носи. ВЪобще не се сеща, че на жената й трябва нещо по така.
Ей като тези от долната редица от снимката.

Този път специално му напомних предния ден, че утре е първи март и да ми купи мартеница.
На другия ден ми звъни от супера (?!!??): "Ами мило, то тук няма мартеници". Викам: "Има, има, точно преди касите"  :lol:
Беше взел две, в случай, че не харесам едната.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #399 -: Март 05, 2014, 17:25:53 pm »
Беше взел две, в случай, че не харесам едната.
Аааа,  osi_9