0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #340 -: Март 01, 2014, 17:37:01 pm »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #341 -: Март 01, 2014, 18:02:14 pm »
Марси, чудесно ти изглеждат и куклите и масата! Много идейно  :)
Рачо, почвам да стискам, дано не е късно!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #342 -: Март 01, 2014, 19:16:00 pm »
Marsi, ти имаш талант! Браво за мартеничките и масата, а и за коментаторските умения  :P

Ра4о, на вас много стиснати палци. Няма как да не ви е на късмет днешния първи март!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #343 -: Март 01, 2014, 20:45:29 pm »
марси, мерси много за репортажа! Чудесни са ти мартениците, автентични и оригинални.

Никой не споменава времето... утре пак ще вали сняг, после поледица, и до понеделник предричат 15-25 сантима. Не остана сол, ни пясък.  :(
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #344 -: Март 02, 2014, 00:12:00 am »
Ауу Цигу, времето :) При нас го дават да се затопли и да се покаже слънце, много се надявам на второто, че ми писна от тая мъгла.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #345 -: Март 02, 2014, 07:48:18 am »
Добро утро  :P
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #346 -: Март 02, 2014, 07:54:36 am »
Добро утро и хубав ден! Да ни е слънчево в душите напук на дъжда :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #347 -: Март 02, 2014, 08:24:02 am »
Добро утро, ранобудна Смайл!И Зайко. :P
Благодаря за кафето!

Днес е Сирни заговезни.


"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #348 -: Март 02, 2014, 08:45:05 am »
Смайл, пак си ме уцелила със закуската, от леглото си мечтаех за чаша портокалов сок  :D

Теди, прекрасно е посланието, което си избрала!
От мен простено да ви е и простете!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #349 -: Март 02, 2014, 09:42:11 am »
Григор е ШАМПИОН! 2bg

Евала, момче! :balk_81:

Това беше най-хубавата новина за началото на деня ми, въпреки дъжда и мрачното ми настроение!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #350 -: Март 02, 2014, 09:44:37 am »
Добро утро и от мен.Благодаря за кафето моето ме чака тук до мен, а закуската малко по-късно ще я хапна.Браво на Григор Димитров, много се радвам за него.

Тук времето е гадно, дъждовно, стуено.

И аз да искам прошка, простено да ви е, простете!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #351 -: Март 02, 2014, 09:52:09 am »
Добро утро и от мен. Инфарктен мач  :x, но Григор е шампион. Браво Гришо,браво шампионе. :)
Традиционно - красива и питателна закуска от Смайл. Благодаря ти много за грижите  :lol: Не знам как ще се отблагодаряваме :wink:.
Днес е ден за прошка,така че, простете на нас,може и да има защо,а на вас -простено да ви е :).
Благодаря ви и за стиснатите палци и положителните мисли за нас. Явно са имали резултат,защото вече си имаме нашите Пижо и Пенда. :lol: Сега трябва само да растат на спокойствие. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #352 -: Март 02, 2014, 10:26:33 am »
Добър ден.
То кое ли му е доброто - ръси един ситен, гаден дъждец и е студено, а нашия тати замина на селу. Та сега успокоявам разстроената му фенка. Но пък се скатах от посещение там - ми гадно е времето за навън, те може да си имат работа, ама ние с дребната ще трябва да стоим затворени в къщи - едно стайче. Е ако ще съм затворена, предпочитам да е в моята си къща. Та и с прошките се разминах. Но от вас искам и на вас давам.
ra40, стискам палци, да се родят бели и червени вашите Пижо и Пенда!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #353 -: Март 02, 2014, 21:15:57 pm »
Преди седмица тридесет и двама тенисисти започват участието си в Акапулко (Мексико), но най-добрият измежду тях се оказва 22-годишният българин. 2 март 2014 г. С тази победа Григор Димитров си осигурява чек за $316,000 и 500 точки за ранглистата, които го изкачват до рекордното в кариерата му №16 в света. За Григор това е втора титла на ниво АТР, а първата спечелва в Стокхолм на турнира от категорията АТР 250, побеждавайки Давид Ферер и постигайки рекордното си за момента класиране №22, датата е 20 октомври 2013 г. Григор Димитров е първият български тенисист, който е спечелил АТР титла. По всичко личи, че работи добре с новия си треньор Роджър Рашийд от септември миналата година  Сега добавя нова титла, от категорията АТР 500, а ако се следва тази зависимост, следващото стъпало би трябвало да е трофей от Мастърс сериите.
 
Само допреди година подобно нещо изглежда в сферата на мечтите, но в Акапулко Гришо показа тенис, който по нищо не отстъпва на най-добрите в света и сега Мастърс титлата изглежда само въпрос на време. Първият турнир от тази категория е започващият на 6 март турнир в Индиън Уелс и именно той е следващият от програмата на Григор Димитров. Той ще е в групата на поставените от №9 до №16 т.е. в трети кръг ще срещне тенисист, поставен на някоя от позициите от №17 до №24 и ще избегне евентуална ранна среща с големите фаворити. Следва турнирът в Маями, отново през март.

Григор Димитров направи по-хубав деня на много българи! Нека продължава да го прави!
Ние сме с него!   2bg
« Последна редакция: Март 02, 2014, 21:19:15 pm от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #354 -: Март 03, 2014, 06:08:06 am »
Добро утро  :D
Тук няма дъжд вече  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #355 -: Март 03, 2014, 06:39:42 am »
Добро утро и от мен!
Честит 3-ти март на всички българи!
Ще чакам да се съмне, за да окача и нашето знаме на терасата  :P


Изгревът днес се очертава интересен - тъмни облаци отгоре, а отдолу дълга светла ивица на хоризонта. Дъждът май е спрял.
Браво на Гришо!
Като първи ден от постите, днес закуската е постна.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #356 -: Март 03, 2014, 08:21:38 am »
Честит празник , Българи!


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #357 -: Март 03, 2014, 08:38:05 am »
Честит празник!
Смайл, слънцето 10мин. след като си писала при нас вече беше над хоризонта :) Прекрасен ясен ден, Постите ще ти пропусна и закусвам кисело мляко :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #358 -: Март 03, 2014, 09:14:50 am »
Честит празник!


Смайл, мерси за кафето!Ставам да си направя.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #359 -: Март 03, 2014, 09:36:06 am »
Честит национален празник ! При нас мъглата е гъста като кисело мляко. :lol: :lol: Не можеш и носа си да видиш,да видим до кога. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]