0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #320 -: Февруари 28, 2014, 11:57:44 am »
Леле, цигу, наистина каква двусмислица се получава  :D :lol: Смея се с глас и не мога да се спра :lol: :lol: :lol:
и аз така  -в първия момент не схванах какво има впредвид цигу , но с глас се захилих   ... -та значи ако прехвърлям  кол съм наясно  , че може да се разлисти  :lol:

Честит Празник, Дани ! Много   поводи за усмивки !!!


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #321 -: Февруари 28, 2014, 13:14:31 pm »
Честит рожден ден, Дани! Все така на 18 да си цял живот :) Другите ги сложи в банка на срочен влог ;)
Много щастие ви желая в семейството, да си много обичана, опаричена и събличана ;)

А сега тази, дето качи снимката на бухтите, да даде и рецептата, че ще заръфам екрана  :lol:

И аз помня едно време какво беше тук и изпитвам носталгия...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #322 -: Февруари 28, 2014, 13:29:23 pm »
Леле, цигу, наистина каква двусмислица се получава  :D :lol: Смея се с глас и не мога да се спра :lol: :lol: :lol:
и аз така  -в първия момент не схванах какво има впредвид цигу , но с глас се захилих   ... -та значи ако прехвърлям  кол съм наясно  , че може да се разлисти  :lol:

...не си съвсем наясно, за да се разлисти трябва нотариус.... :D  :lol:

Дани, честит рожден ден! Тортата е страхотна, ей така с цветя да е посипан пътят ти тази година! С пожелание за здраве, радост и късмет  :D!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #323 -: Март 01, 2014, 07:36:31 am »
Честита Баба Марта!
Да сте живи, здрави, весели и засмени!
Повече усмивки да има  :P

Закичвам ви с една от мартеничките дето аз съм правила!



Мими, ето рецептата за бухтите. Ти да не помислиш, че са мое производство ... http://ninfil.blogspot.com/2011/04/blog-post_727.html Аз съм с две леви ръце по отношение на готвенето и месенето.  :lol:

И след тежките закуски през седмицата днес предлагам здравословна закуска  :P

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #324 -: Март 01, 2014, 07:40:39 am »
Честита Баба Марта!
Днес и аз мисля да съм на здравословна закуска  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #325 -: Март 01, 2014, 08:52:00 am »
Честита Баба Марта! :) Живи и здрави! :)


Днес ще ни е мързеливо тук! От сутринта е мъгливо, но не чак толкова хладно :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #326 -: Март 01, 2014, 08:53:18 am »
Честита Баба Марта, скъпи момичета и Рачо! :D

Бъдете живи и здрави!
Пожелавам ви много късмет - нов месец, ново начало, нови надежди и сбъднати мечти!
И нека щъркелът да донесе поне по едно вързопче, на всички, които го желаят! :)

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #327 -: Март 01, 2014, 08:54:47 am »
Добро утро и Честита Баба Марта!Да сте бели и червени,весели и засмени ! :) :) :)
Точно от така здравословна закуска имах нужда,благодаря ти 47 Smiles.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #328 -: Март 01, 2014, 09:35:21 am »
Честита Баба Марта на всички!


« Последна редакция: Март 01, 2014, 09:38:22 am от Pesheck »
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #329 -: Март 01, 2014, 10:18:53 am »
Пеше, много хубаво си се накичила  :P
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #330 -: Март 01, 2014, 10:22:08 am »
Прекрасни мартенички сте изплели  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #331 -: Март 01, 2014, 11:05:19 am »
Григор Димитров отива на финал!! :balk_81:
Браво, Гришо!
Добре е, че има и такива новини, с които да се гордеем!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #332 -: Март 01, 2014, 11:25:43 am »
Честита баба Марта, момичета и момчета.Нека всички сте много здрави и щастливи, вие и семействата ви!

Браво на Гришо, само така!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #333 -: Март 01, 2014, 11:53:45 am »
Честита Баба Марта на всички и от нас. Много здраве за всички и много слънце в душите ви.Този хубав ден е специален за нас- стискайте силно палци,днес,след 15ч. ..... :wink: Дано Баба Марта да доведе и нашия щъркел тази година :D


п.п. честита победа на Гришо. Гледах го ! Голям....!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #334 -: Март 01, 2014, 12:11:58 pm »
И аз гледах Гришо! Чакам с нетърпение финала утре.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #335 -: Март 01, 2014, 12:12:07 pm »
Този хубав ден е специален за нас- стискайте силно палци,днес,след 15ч. ..... :wink: Дано Баба Марта да доведе и нашия щъркел тази година :D
Дано, дано, дано!
На този хубав ден няма как Баба Марта да не е благосклонна! yahoo_17 :crossfingers:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #336 -: Март 01, 2014, 13:36:27 pm »
  :D   Честита Баба Марта на всички,
 да ни донесе много здраве и късмет!

   

Смайл, много хубава мартеничка си направила  :)!
Браво на Гришо, утре ще гледаме!  2bg
Пешек, много си хубава днес :)!

Тази година правих весели мартеници (дано съм се справила с прикачения файл).
И да се похваля, масата на която са поставени също аз съм я правила преди няколко години,
по-скоро плота, дървената рамка с краката, направи дърводелец. :D
« Последна редакция: Март 01, 2014, 13:46:26 pm от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #337 -: Март 01, 2014, 14:04:34 pm »
Сутринта видях, че на сградата на Булгартабак (на Попа) са сложили огромно българско знаме. Явно е по случай 3 март. Да де, ама белия цвят на знамето е с кални петна. Такава ли ни е и държавата - кална, с петна  :? Или това се отнася само до БулгарТъпак  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #338 -: Март 01, 2014, 14:11:13 pm »
Зайо, предполагам ,че това са петна. 8O Може би показват,че активно работят с Петното  :lol: или "петната" :wink:. Еее,къде избяга това слънце..... :(
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #339 -: Март 01, 2014, 16:33:03 pm »
Да ви разправям как с трепет снощи слушах мача по радиото, не е за вярване  :D, хем нямам слабост към тоя спорт, дето викате- патиотризъм  :D. Беше много емоционално- нашите пропуснаха дузпа, добре, че после вкараха   гооол  2bg  - в последната минута на първо полувреме............................. после пък останаха с един човек по-малко...... дузпа за Лацио- пропусната.........Лацио се изнервят, фал и червен картон- остават с човек по- малко....... изравняване на силите.........още няколко неуспешни атаки и ........Браво български момчета!!! :wave:, българчетата в целия отбор са само пет, ама нищо де...............а как ли произнасят Лудогорец в чужбинско osi_10..........:D....

Момичета, ето и великото продължение на грандиозната битка. Инфарктен мач, Лудогорец- Лацио (втора среща) на стадион "В.Левски"- София при 37 000 зрители.
Гостите от Италия повеждат и в началото на второ полувреме вече водят с 2:0, ситуацията изглежда безнадеждна ..... но волята за победа у българите надделява и следва истински подвиг .........
играта се обръща и резултатът вече е 2:2  :D   Бравооооо! :balk_46: .....
Радостта обаче е кратка, Лацио отново повежда с точно попадение - няма време - вече сме в края на срещата   :( :(  osi_16 ..........
 
Следва тактическа намеса от страна на българския треньор - смяна на играчи.   3 минути преди края е вкаран изравнителният  Гоооол  2bg ....... резултат от срещата 3:3, общ резултат от двете срещи 4:3 за българите.  Браво момчета, браво юнаци !!! .....

Лудогорец изигра поредния си уникален мач в Лига Европа и се класира за Осмина финалите!!!   
Клуб с бюджет 5 милиона отстрани клуб с бюджет 125 милиона.  Следващата среща е с испанския гранд Валенсия.   Приказката на Лудогорец в Лига Европа продължава!  :D :D :D
« Последна редакция: Март 01, 2014, 16:40:01 pm от marsi »