0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #260 -: Февруари 26, 2014, 23:39:07 pm »
Резултатът от хистерото е по- добре от каквото беше, но още не е отличен, затова биопсията остава за следващия цикъл евентуално. Някой имал ли е такъв проблем да сподели, че не знам какво да очаквам вече. При първата хистероскопия в началото на ноември, имах почистване на аденомиозно разрастване и полип, от тогава следим лигавицата вече трети цикъл. Днес док. каза, че пак е имало малко за почистване, фибром го нарече.

Мими, много се радвам, че се включваш отново  :)!

Рачо, и тук ти пожелавам успешна процедура, стискам палци!  yahoo_17

Прекрасни са ви цветята, момичета! Смайл, има ли още за разпознаване   :D?

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #261 -: Февруари 27, 2014, 06:59:00 am »
Добро утро  :P

Marsi,
дано разбиращите се включат с отговор на въпросите ти!
Дааа, имам още цветя за разпознаване. Ще гледам да снимам като се развидели :)

Днес милото се завръща. Вече е в Истанбул и към 9 ч. трябва да кацне в София  :P По този повод мисля да сготвя  :eating: За мен си само не готвих нищо повече от седмица.

Желая ви много хубав и слънчев ден!
Днес мисля да сме на тутманик и турско кафе (любимото ми) тук в раздумката  :P



Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #262 -: Февруари 27, 2014, 07:39:51 am »
Добро утро!
47 Smiles благодаря за кафето.Ей за два дена ви изпуснах и сте напълнили темичка с красоти   :) .И мен не бива много в отглеждането на цветя.Но успешно от една година имам бенджамин и още едно цвете което цъфти с малки бели цветчета но сега не мога да се сетя как се казваше.Сега имам желание да си взема  азалия и циклама.Оставям ви че имам гореща среща с ендокринолога  :).
П.П.Добре дошла отново Мими.Хубав и слънчев ден.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #263 -: Февруари 27, 2014, 08:26:10 am »
Добро утро!

Снощи съм забравила да извадя млякото от фризера и сега го размразявам в едно канче с вода ..
Не мога да си пия кафето без мляко и това е.
И затова слагам и кафе с мляко за такива като мен, които го предпочитат. :D


Усмивки и приятен ден!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #264 -: Февруари 27, 2014, 08:33:52 am »
Добро утро!
Днес ще ви представя една интересна сводка за времето. Към 7 и 10-15 пием кафе на терасата. Слънце не се вижда, но личи, че денят ще е хубав. Влизам в спалнята да будя малката - около 2-3 минути си играем. Баща ѝ вдига щорите и - изненадааааа - мъгла. Ама мъгла ви казвам сериозна. С половин градус беше паднала температурата. В момента пече, но още има рехава мъглица. Странна работа, личи, че идва оная шантавата Баба Марта :lol:.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #265 -: Февруари 27, 2014, 08:34:25 am »
Добро утро! :)
Кафенцата са страхотни - и аз го харесвам с мляко :)
Рядко се включвам  :oops:, но искам да ви почерпя днес за моят пораснал младеж :)



ПП: Сводка и от Зарата - Слънчевооо :) В 7.30 беше 1 градус, но се очертава приятен и слънчев ден! :)
« Последна редакция: Февруари 27, 2014, 08:36:12 am от petqst »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #266 -: Февруари 27, 2014, 08:50:06 am »
Петя, честит рожден ден на твоят пораснал младеж!
Да е жив и здрав, да расте щастлив и обграден с много обич!

А тортата е една от любимите ми! :biglove:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #267 -: Февруари 27, 2014, 09:02:39 am »
Петя, да ти е жив и здрав сина! Да отпразнувате много весело празника и мерси за тортичката  :P

Аз пращам за разпознаване следващото цвете "Х".
Стои в най-тъмната част в апартамента. И да забравя да го полея две седмици, нищо не му се случва!
И то, както и другите ми китки е върху гардероба. Въобще всички са на високо високо ...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #268 -: Февруари 27, 2014, 09:06:08 am »
Смайл, благодаря за кафето и аз обичам тутманик, подсети ме, че остана от онзи ден :) Цветето е Шфлера и аз имам такова, мисля, че не е капризно, също радко се сещам за него :)

Петя, да ти е здраво момчето и много усмихнато, пожелавам му детство като моето-безгрижно и забавно!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #269 -: Февруари 27, 2014, 09:10:35 am »
Цветето е Шфлера и аз имам такова, мисля, че не е капризно, също радко се сещам за него :)
Трябва да им сложа табелки с имената, защото мисля, че след 2 дена, пак няма да ги помня  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #270 -: Февруари 27, 2014, 09:37:16 am »
Добро утро  :D
Аз не спах цяла нощ, от 1 и нещо се мотая из къщи. Котката само ходеше след мен да я сгуша. И сега на работа...

Ама пък трябва да е хубав денят  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #271 -: Февруари 27, 2014, 10:16:22 am »
Честит рожден ден на малкия сладур! Да расте здрав и да радва мама!
Цветето е шефлера. Много го харесвам. Имам едно от много години - станало е по-високо е от мен. Е, а аз не съм с манекенски ръст, а само скромните 1.60, но все пак. Не го плаши ни студ, ни жега, ни засушаване, така че пропускането на поливането не е никакъв проблем. Но мисля, че обича да е по на слънчево. Тогава ще дръпне и ще стане високо като дръвче.  Имах и друго, което занесох при мама. Тя пък му подрязва върха, като и стане прекалено високо, и то си оформя друг връх и стои по-кичесто, но също е красиво. Нашите обаче са с по-шарени листа. Ох, ама хич не ме бива да качвам снимки, ама заради пустите цветя шъ зема да съ изуча, че да ви ги показвам, а не да правя съчинения-описания.
Теди, направо си подложих чашката под каничката ти с млякото, че си взех едно кафе от улично павилионче...ужас, а и аз с млекце обичам да си го пийвам.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #272 -: Февруари 27, 2014, 10:54:37 am »
Да, сигурно, ако е на по-светло ще дръпне и ще има светло-зелено посредата :)
Нямам възможност обаче да му намеря по-добро място  :(
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #273 -: Февруари 27, 2014, 11:05:55 am »
Добър ден,девойчета :) Хубаво кафе, вкусен тутманик, красива торта и прекрасен празник- да е жив и здрав и да радва мама и татко! :D Да не забравя и не лоши новини от клиниката,както и усмихнатото слънце навън. :D Всички фактори са на лице за един прекрасен ден. Пожелавам го на всички ви :).
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #274 -: Февруари 27, 2014, 11:06:50 am »
Ах, проспала съм, че има рожденик. Пете, да ти е жив и здрав!!!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #275 -: Февруари 27, 2014, 11:16:04 am »
Пете, честит рожден ден на Стаси, да е много здрав и щастлив.

Аз съм унищожител на цветя, а котките само ми помагат :) Не ми се поучава гледането на цветя и това е.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #276 -: Февруари 27, 2014, 11:23:28 am »
Цветето е шефлера.

Само да допълня - викат му цветето на парите. Грижете се за него, ако не искате финансови проблеми ;)

Петя, честит празник! Да ви е жив и здрав порасналият юнак!



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #277 -: Февруари 27, 2014, 11:26:00 am »
Ако знаете само как ме радвате  :lol:
Аз си мислех, че само аз не мога да гледам цветя, мъжът ми и майка ми само ме подиграват, а аз наистина се старая  :oops: За щастие обаче котката ни ама изобщо не и пука за цветята. Единствено зимата имаше един месец дето ходеше и се галеше в едно алое  :lol:, ама явно защото е боцкаво, но да ги яде проблем не съм имала  8)
За шефлерата и парите и аз знам, но моята явно е капризна - първо и окапаха почти всички листа докато разбера, че и е тъмно, сега е добре - но само толкоз. Нито расте нито нищо :(
А как се справяте с котките и малките деца? Всмисъл котката да не проявява твърде много любопитство към бебето и вещите му  :ask:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #278 -: Февруари 27, 2014, 11:38:05 am »
Ааааа,вярно ли е това за -шеферата и парите??? 8O 8O Веднага се втурвам да купувам най-голямата.... :lol: :lol: Има ли някаква зависимост -размер на шефера-количество пари?? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #279 -: Февруари 27, 2014, 11:49:54 am »
Ох, уж писах за добро утро, но ме налазиха и явно съм забравила да публикувам.

А добър ден, тогава!  :D

Ммм, не сме големи цветарки тук, явно, но винаги е добре да разполагаш с една-две саксии, когато тиганът не е под ръка  :jump12:

Рачо да внимава колко голям шефер /или както там се казва/ купува  :lol: