0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #180 -: Февруари 23, 2014, 08:58:49 am »
Марси скова и` куфраж и от арматура и бетон.
И тук времето е мрачно, много мразя така, иска ми се да не си подам носа от леглото  :?
От мен скромна закуска
 
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #181 -: Февруари 23, 2014, 08:59:39 am »
Добро утро.Тук сняг няма, през ноща е валял дъжд.Аз съм още в леглото и така ще си изпия кафето след малко.Днес дори мисля малко да поработя, че на работа е ад и аз реших да им помогна докато мога.
Ау много добре изглеждат ези милинки мммммммм.

Хубава неделя.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #182 -: Февруари 23, 2014, 09:11:31 am »
Добро утро и от мен. "Мятам се " на милинките,че каквито са хубави,скоро няма да останат. :) Ако искате ми вярвайте,но така хубаво ми се спеше  на този дъжд,че чак се успахме. :wink: Да,мрачно е,кално и подтискащо,но трябва да се признае ,че дъждът си беше чисто пролетен :)  За мене пролетта дойде  подранила с месец.Честито!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #183 -: Февруари 23, 2014, 09:29:27 am »
Добро утро :)
Много вкусни неща тук, добре че са само на монитора  :D
Нека да вали, както се пее в онази песничка - "от дъждеца, ах, нас не ни е страх".
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #184 -: Февруари 23, 2014, 09:45:24 am »
Добро дъждовно утро!
Аз ще пийна кафе като кучето - ще гледам дъждеца през прозореца.
Тук пролетта направо си дойде. С тихи и плахи стъпки ама .... дойде. В петък видяхме цъфнали храсти - с едни ситни бели цветчета. Даже първо си помислих, че са от миналата година, но те много хубаво и свежо си миришеха. После видяхме и няколко цветчета от „златния дъжд“. А вчера видяхме и разлистени върби.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #185 -: Февруари 23, 2014, 10:48:12 am »
В днешното облачно, мокро, мрачно, мързеливо......неделно утро, предлагам
кафе за двама  :D.....



М-и, благодаря за милинките, ще ги споделя с Милото  :D :D!   
« Последна редакция: Февруари 23, 2014, 10:51:17 am от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #186 -: Февруари 23, 2014, 14:05:46 pm »
Хихихи да взема  и рецепта да ви намеря за тия "милинки" не само снимка, всъщност са солени мъфини  :wink:
Аз в 12 събрах кураж и изпих едно кафе, че заспивах права, а няма кой да ме остави да лежа-леглото се превръща в батут в момента, в който легна  :lol:
Отивам на разходка, слънцето явно е с мен, пожелавам ви да изпече и при вас!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #187 -: Февруари 23, 2014, 14:57:51 pm »
Тук не вали, но е мрачно.На село сме - играем с детето и малкото ни кученце, което е само на 37 дни.На мястото на старото, което наскоро умря.Внесе ни лъч светлина и надежда.  :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #188 -: Февруари 23, 2014, 14:58:48 pm »
...по-добре някой друг да ги прави, ние само да ги ядеме ... :eat:,   но добре, може да дадеш и рецептата, щом имаш мерак...  :lol:

Няма слънце при нас. Няма никакви изгледи да огрее, даже стана по-студено,  мбрррр....

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #189 -: Февруари 23, 2014, 17:13:55 pm »
Нари и вали и вали ....
За мой ужас се сещам за „като заваля, та цяла неделя“. Дано съм много лош пророк.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #190 -: Февруари 24, 2014, 00:17:57 am »
Pesheck, успокой се, няма да е цяла неделя :)

Преди малко Емил Чолаков каза, че от сряда температурите отново ще станат 15 С. По-топли
дрехи ще ви трябват за понеделник и вторник. Утре да се облечете добре, да не ви мисля

Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #191 -: Февруари 24, 2014, 06:40:19 am »
Добро утро, раздумковци!

Днес и аз като м-и ще гледам кафето само на екран, че ще ходя да ми вземат кръв.
В София явно е валяло малко вечерта, но в момента не вали!
Marsi, ще се облечем, Добре че напомни, че аз още карам с тънките дрехи.

Желая ви хубава седмица.


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #192 -: Февруари 24, 2014, 08:48:24 am »
Смайл, много сочна баница  :D
Марси, Емо като каза времето снощи и моя мъж ми вика "Я виж утре ще вали ли, че тоя нищо не каза пак"  :lol: :lol: :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #193 -: Февруари 24, 2014, 08:51:00 am »
Добро утро  :D
Баничката ми напомни, че не е лошо и аз да направя. И без това отдавна се каня да пробвам да си разточа кори (не че имам опит  :lol: ).
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #194 -: Февруари 24, 2014, 08:54:49 am »
Добро утро!

Благодаря за кафето, Смайл!Тази баница ми остана в очите - преглъщам ли, преглъщам си плодовото мляко, вперила поглед в монитора. :lol:

И тук е мрачно и вече вали - смотано време.Трябва да се наканя да стана да ошетам, а как ме подтиска такова време ..
Хич нямам тонус за нищо.

Все пак нека по вода да ви върви! ;-)
Успешна нова седмица на всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #195 -: Февруари 24, 2014, 09:10:50 am »
Добро утро, успешна седмица ви пожелавам  :D
Тук е хладно, опитва се да изгрее слънце  :wink:

Марси поема спортната сводка, значи  :lol:
Сега остава да назначим и коментатор светски новини, сиреч клюки и организацията е перфектна!
Малко клюки със спортен характер  :lol:
http://www.cosmopolitan.bg/svetut-okolo-teb/cveti-pironkova-e-purvata-bulgarka-snimana-u-nas-za-korica-na-cosmo.html

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #196 -: Февруари 24, 2014, 09:34:40 am »
Добро утро!

През последната седмица изключвах климатика след работа и днес съм опакована като ескимос в офиса - чакам да се затопли  :stuuud:  Вече ще слушам прогнозата  :x

Сега пия кафе и мисля пъклен план за отмъщение на некадърния техник, който всеки път,  в който свърже нов абонат, ми прекъсва нета. Разбира се, по закона на всемирната гадост, го прави в петък, та цял уикенд да се гърча без нет.

Ще намеря къде е въпросната шахта и такава бележка ще му оставя, та да ме запомни и да стои далече от моя кабел.

пп Много е хубаво това нашето Цвети, бе!
« Последна редакция: Февруари 24, 2014, 09:36:49 am от Елфи »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #197 -: Февруари 24, 2014, 09:40:14 am »
пп Много е хубаво това нашето Цвети, бе!
Винаги съм я харесвала.
За пореден път се убеждавам, че българките са едни от най-хубавите жени в света!  :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #198 -: Февруари 24, 2014, 09:45:54 am »
Добро утро и от мен. Слънцето прави опити да се прокрадне,но температурите малко са отстъпили. Предполагам.че са последните опити на зимата да си покаже "зъбите" и да ни подготви за капризите на Марта. :lol: каквото и да  се пънат,не могат да върнат снеговете и минусите :lol: :lol: Дори и Емо не може. :wink: Хапвам си спокойно от баничката на Смайл и въобще не ми пука. Успешна и ползотворна седмица на всички. :)
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 3 :)
« Отговор #199 -: Февруари 24, 2014, 10:14:04 am »
Лека седмица на всички!
Тук сутринта даваше индикации за слънчево време, ама гледам се отказа. Мъжът ми ме успокоява, че от сряда щяло да се стопли. Обаче до 12 градуса го обещават, а за мен това не е затопляне. Не минава ли термометъра поне 17 градуса ....