0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Честита Нова Година момичета!Пожелавам ви да бъдете много здрави, щастливи и да сбъднете мечтите си!Преди 3 месеца за първи път пуснах такава темичка (въпреки, че не бях още бременна, а след това разбрах, че било на късмет бременните момичета да пускат темичката), но още в същият месец, когато пуснах темичката направихме ИКСИ (това беше вторият ми опит) и резултата е в подписа ми.Сега вече бременна пускам отново темичката и желая много късмет на всички момичета в процедури!Дано през идните 3 месеца да бъде препълнена темичката с положителни тестчета!Успех момичета!
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #1 -: Януари 03, 2014, 14:20:01 pm »
Честита Нова Година и от мен момичета! На всички Вас ,а и на себе си пожелавам това да е годината ,в която ще сбъднем нашата мечта!
Вчера прочитайки последните постове от старата тема си мислех,колко сила и борбен дух е събран във всяка една( е аз признавам си не съм от най-силните).Така,че борейки се продължаваме.
На Слънцето благодарим за темата,аз лично незнам дали ще съм в процедура през тези месеци,но нека тази тема бъде пълна с положителни тестчета!

Успех на Всички!
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #2 -: Януари 03, 2014, 14:32:27 pm »
Честита Нова Година и от мен!Нека през новата 2014 се сбъдне мечтата на всяка една от нас,бъдете щастливи и обичани!Слънцето 87,дано записа след теб да е на късмет,след 2 неуспешни опита IVF,сега се подготвям за 3 опит през януари,с много надежда и очакване!Прегръщам ви момичета!
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=p en p][/url]
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #3 -: Януари 03, 2014, 19:20:30 pm »
Много късмет на всички!
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #4 -: Януари 04, 2014, 17:57:44 pm »
Честита нова година, момичета! Пожелавам на всички да сбъднат своето най-съкровенно желание тази година! Както си го пожелах на себе си в 00:00  :D
Аз най-вероятно няма да се включа през тези месеци, но ви чета редовно и искам да напълните темата с  :bfp:
 :bighug:
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #5 -: Януари 04, 2014, 19:41:12 pm »
За много години и от мен мили момичета! Нека бъдем здрави и да не ни напуска борбения дух в преследването на мечтата ни да станем майки! Такава спортна злоба ме е обзела след 4-я неуспех,че чакам с нетърпение срещата с док.на 10 и да видим какво ще правим... :lol:  късмет на всички в новата тема..
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #6 -: Януари 04, 2014, 20:11:21 pm »
Успешна година, мили момичета и успешна нова тема  :D!
Алекс 77, аз пък съм на среща с док. на 11 да видим какво още ще правим този месец!
И да пишеш ..... :D

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #7 -: Януари 04, 2014, 22:35:22 pm »
Здрава и щастлива да е 2014 година!
И аз да се наредя за този месец  :)
Всеки момент чакам цикъл и след това се надявам на успешно размразяване на яйцеклетките ми, оплождане и трансфер. Това са моите планове и се надявам да ги изпълня.
Успех на всички, стартиращи процедури!


Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #8 -: Януари 05, 2014, 08:46:52 am »
Успешна година за всички!
Мен ме викат на 6.Цикъл се появи, съвсем нормален, да видим какво ще правим.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #9 -: Януари 05, 2014, 19:40:15 pm »
Честита и от мен!

Аз вече навъртях два цикъла след неуспешното ин витро (трансфер на 23.11.2013).

Сега си отглеждам качествен материал  :D
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #10 -: Януари 06, 2014, 16:13:36 pm »
късмет на марси, алекс 77 и mgstra  и всички други момичета,
ще се моля за Вас.
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #11 -: Януари 06, 2014, 20:40:00 pm »
Мерси Калона  :bighug:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #12 -: Януари 06, 2014, 21:54:20 pm »
късмет на марси, алекс 77 и mgstra  и всички други момичета,
ще се моля за Вас.
Благодаря ти. И на теб успешна и безпроблемна бременност.


*
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #13 -: Януари 06, 2014, 22:16:03 pm »
kalona  :hug2:

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #14 -: Януари 06, 2014, 22:26:36 pm »
Хайде и аз тук, нова година, нова тема и нов заряд енергия :)
След първо неуспешно ИКСИ, и три цикъла след него, се надявам в следващия месец да започна нова процедура. Ще ми се да е още сега, в края на февруари, но да подозирам че докторите ще искат още месец отлагане  :?  Е, какво пък, не е бърза работа, важното е да стане. 
Успех на всички, и доскоро!


*
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #15 -: Януари 07, 2014, 00:29:00 am »
Включвам се и аз в новата тема :) Много здраве и успех през новата година. Аз чакам цикъл и ще правим втори трансфер. Имаме 3 замразени ембриончета, които се надявам да се размразят успешно. В чуденка съм дали да правим пункция, ако има фоликул. До сега съм имала 2 на абсолютно естествен цикъл и при двете бяха празни. Но пък знае ли човек от къде ще изкочи зайчето :) Стискам палци на всички ни за една успешна година !
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #16 -: Януари 07, 2014, 14:33:07 pm »
Докторът ще прецени дали си струва пункция като си имате толкова замразени. То и аз се бях засилила да правя тази комбинация, но д-р Персенска реши да не ме "мъчи" и от трите замразени имахме три плодни сака, а сега - вече две ембриончета с туптящи сърчица.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #17 -: Януари 07, 2014, 14:39:26 pm »
Докторът ще прецени дали си струва пункция като си имате толкова замразени. То и аз се бях засилила да правя тази комбинация, но д-р Персенска реши да не ме "мъчи" и от трите замразени имахме три плодни сака, а сега - вече две ембриончета с туптящи сърчица.
Хоупче, безкрайно се радвам на последните новини! Дано всичко е наред!


Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #18 -: Януари 07, 2014, 14:47:20 pm »
Киара, благодаря ти! На всички пожелавам успех през това и през следващите тримесечия на годината - на когото, когато му е късмета, както се казва!
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - януари, февруари, март 2014г.
« Отговор #19 -: Януари 07, 2014, 14:53:12 pm »
Честито hope! Много се радвам за теб! Лека и успешна бременност ти желая!