0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Русенска среща
« -: Ноември 21, 2013, 17:49:14 pm »
Момичета, по предложение на Синьо кокиче, хайде да се видим в неделя 15.00ч на Венити - зеленото кафе срещу магазин Русе. Пуснете моля по едно потвърждение :-)
Чакам неделята с нетърпение! :D
Re: Русенска среща
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2013, 22:50:38 pm »
Отдавна си мисля ,че само русенки не се събираме много много. И ето ,че сега ,когато най после ще се срещнем аз ще съм извън града и много ме е яд!
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Русенска среща
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2013, 17:49:44 pm »
 :(
Съжалявам, Вали! Нищо не пречи по Коледа пак да си направим среща, на която и ти да можеш да дойдеш.
А останалите русенки, къде се загубихте?
Re: Русенска среща
« Отговор #3 -: Ноември 23, 2013, 16:30:24 pm »
Останалите русенки не влизат вече  тук  .... :?
Много е тъпо, Веси и Валя, но те си го казаха: "Ми то като са ни пораснали децата вече и не влизаме". :(

Но нищо! :) Аз Ви обещавам, че ще продължа да влизам, макар и не много активно и да помагам с каквото мога на каузата! А каузата Ася от в-к Утро я беше формулирала много кратко и точно: "Повече бебета за България!" :)


Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Русенска среща
« Отговор #4 -: Ноември 23, 2013, 16:40:53 pm »
Искам да се съберем, първо за да се видим. :) Просто ей така - да се видим! :D
С някои се видяхме последно на погребението на Теди и си обещахме, че скоро ще се видим и по друг повод. :wink:

Пуснах на цялата скромна тайфа по един СМС, че да не въртя на всички, обаче само две момичета потвърдиха, така на другите пак се наложи да им въртя по телефоните. :wink:

Значи, ще дойдат двете Весита, Пими и Макси, и аз, естествено. :wink:
Елия още не знае, а Цвети 75 и Валя не могат.

Ще ми се да осъществим идеята за детско РД парти за Калина. Имам съгласието на бабата на Калина за 7-ми декември, събота. От нас се иска да осигурим присъствието на децата си, подаръци за Кики и аниматорката.
Подробности - утре. :)

Утре, 24-ти ноември, в 15 часа на Венити (зеленото кафе срещу магазин Русе).   :D

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Русенска среща
« Отговор #5 -: Ноември 23, 2013, 21:38:49 pm »
Там съм, Маги!
Ще се радвам да се видим!
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Русенска среща
« Отговор #6 -: Ноември 24, 2013, 17:53:31 pm »
Момичета, отново ме накарахте да си вървя сама и да се хиля като зелка  :D. Благодаря ви, че ме заредихте с положителна енергия!
Съжалявам за тези, които не успяха да дойдат. Обещавам предколедно да събудя отново темата, дано тогава да се съберем повече.
Re: Русенска среща
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2013, 19:58:41 pm »
Веси, аз ще се постарая да я поддържам "будна" темата, защото тук ще пиша текущи въпроси около РД на Калина.  :D

Радвам се, че се видяхме.  :)
Пими, дано ти е харесала нашата скромна компания.  :wink:


И така, в събота, на 7-ми декември от 11часа РД на Калина. Кажете, аниматорката с костюм на коя от Дисни принцесите да бъде?
Утре ще звънна в Рига. Надявам се, да са свободни по това време.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Русенска среща
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2013, 23:39:22 pm »
Маги, хареса ми, разбира се, винаги съм отворена да се запозная с нови хора :D

Сега ми идва на акъла, мислила ли си за торта за Калина?Аз мога да се заема и да направя нещо да зарадваме детенцето, какво ще кажеш?Ще е подарък от мен!
Re: Русенска среща
« Отговор #9 -: Ноември 24, 2013, 23:47:00 pm »
Здравейте момичета. Съжалявам за пропусната среща - късно видях съобщението. Но следващата среща силно се надявам да не я пропусна. Успешна седмица на всички!

Re: Русенска среща
« Отговор #10 -: Ноември 24, 2013, 23:48:11 pm »
Ок, Пими!  :)
стига от Рига да позволят да вкараме торта от вън.


Биляна, добре си дошла! :) И много са ти хубави лентичките! :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Русенска среща
« Отговор #11 -: Ноември 24, 2013, 23:51:31 pm »
Говори с Рига и ми кажи поне 3-4- дена по-рано да мога ба реагирам!
Re: Русенска среща
« Отговор #12 -: Ноември 24, 2013, 23:56:19 pm »
Още утре ще говоря и ще ти кажа.

Между другото, не е задължително да е в Рига. Навсякъде, където няма да ни вземат наем ще ни устрои.

По принцип даже може и да не е в детски клуб, а в каквато и да е зала, защото така или иначе аниматорката си носи всичко необходимо за игрите, които им прави.

Да добавя с благодарности, една мацка от Стара Загора изяви желание да се включи и ще прати подарък за Кики! :)
« Последна редакция: Ноември 25, 2013, 00:17:06 am от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Русенска среща
« Отговор #13 -: Ноември 25, 2013, 00:26:31 am »
Аз имам позната, която е аниматорка и съм присъствала на нейни детски партита. Още утре мога да опитам да се свържа с нея и да я запозная с детайли относно начинанието. На нейните партита съм водила сина си и не съм плащала вход. Забавна е и тържаствата минават с много музика, танци и веселие.

Re: Русенска среща
« Отговор #14 -: Ноември 25, 2013, 00:35:27 am »
Ами хубаво, пиши ми коя е тя, моля те.
аз съм се свързала с Елена от "Веселяците". По принцип е уговорено с нея. Знам, че ако я тя, ще направи страхотен детски купон.
От бабата на Калина разбрах, че тя ще бъде и на основното детско парти. Така че, пиши ми, коя е "твоята" аниматорка.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Русенска среща
« Отговор #15 -: Ноември 27, 2013, 00:50:48 am »
така, заповядайте на 7-ми декември (събота) от 11 часа в сладкарницата на Рига на РД на Калина.

Ето кои ще присъстваме:
Макси
Веси 2712
Елия
Биляна
и аз
Дотук общият брой на децата е 7. Цвети 75 не отговаря никаква, дали ще доведе децата.
Ще пиша и на Радост. Те бяха много близки. Но не я знам, дали ще дойде от Хасково.

Пими обеща да направи торта от нея. Съгласувано е с Рига. Нямат нищо против. :)
Пими, благодарим!

Говорихме за дрешки за Калина. Според Бонка нямало нужда, защото през април месец били ходили до Англия и от там Теда е запасила Калина с много дрешки.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Русенска среща
« Отговор #16 -: Ноември 27, 2013, 10:58:38 am »
Аз ще купя нещо с Мики Маус както се разбрахме, там сме със малката, ако има нужда от нещо друго организационно - пишете!
*
Re: Русенска среща
« Отговор #17 -: Ноември 27, 2013, 19:55:05 pm »
Маги, само трябва да се разберем да дойдеш да я вземеш, ще ти обясня къде е цеха.Няма да мога да изляза от работа за да я донеса.
Re: Русенска среща
« Отговор #18 -: Ноември 27, 2013, 23:38:52 pm »
Естествено, че ще я взема. На 6-ти ли да я взема? Че на 7-ми сутринта няма да имам време.
На 6-ти ще мина с колата и ще я закарам в Рига. То поне е близо. Разбрах, къде ви е цеха. :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Русенска среща
« Отговор #19 -: Ноември 29, 2013, 10:46:43 am »
Ние сме на линия, но понеже съм мъжка майка, дайте идея за подарък!Едно да не се дублираме, но и най-вече, че нещо не мога да преценя какво би зарадвало едно момиченце на 5 г.
До момента списъкът ми е
- кукла
- някаква игра / от типа пъзели, конструктори, детски къщички за кукли и кухни/
- или ???