0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета, които сте спечелили процедури, ако от клиниките все още не са се свързали с вас, не се притеснявайте да ми пишете или да ми се обадите.
Здравейте на всички от сдружение "Зачатие"! За първи път пиша във форум и ако съм объркала мястото за въпроса си, много моля да ме извините. Интересува ме дали тази прекрасна инициатива ще продължи и през настоящата година и дали бихме могли да се регистрираме с партньора ми, при положение, че той е с диагноза стерилитет и ни беше обяснено, че нямаме право да кандидатстваме за финансиране във ФАР. Желая ви прексрасен ден и много късмет!
« Последна редакция: Март 28, 2014, 12:24:17 pm от vesi81 »
*
Инициативата е ежегодна и се провежда по Коледа.Има изисквания, който се побликуват всяка година и вие можете да прецните даи тговаряте на условията.

Бих ви препоръчала да разгледате форума и да видите дали междувременно не може да си помогнете с инфрмация за изследвания и процедури и клиники.

Къде е правена спермограмата на мъжът ви, каква е диагнозата, какво лечение е предписано?

Благодаря ви за бързия отговор! Диагнозата на съпруга ми е Азооспермия, установена със спермограми в две клиники и чрез тестикуларна биопсия извършена от д-р Кацаров. Препоръката беше да се насочим към донорска програма и лечение не е предписвано.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Благодаря ви за бързия отговор! Диагнозата на съпруга ми е Азооспермия, установена със спермограми в две клиники и чрез тестикуларна биопсия извършена от д-р Кацаров. Препоръката беше да се насочим към донорска програма и лечение не е предписвано.

ако при Вас няма други репродуктивни проблеми, тогава лечението на избор е инсеминация с донорска сперма. това е евтина процедура, която не налага сериозни разходи. ФАР поема само лечение инвитро и то по определени показания, а вие не сте за инвитро.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Здравейте,
аз съм една от спечелилите финансова подкрепа от коледната инициатива на сдружение "Зачатие". През месец април направих процедура, която се покри финансовото от ваучера на сдружението. За съжаление опита е неуспешен. Отрицателен тест.
Благодаря на сдружението и на всички дарители за финансовата помощ. Много съжалявам, че не успях да Ви зарадвам с положителен тест.
Златомира Иванова
*
mira-iv, съжалявам за неуспешния опит.
От сърце ти желая следващият път да е повече от успешен!
*
Здравейте,
аз съм една от спечелилите финансова подкрепа от коледната инициатива на сдружение "Зачатие". През месец април направих процедура, която се покри финансовото от ваучера на сдружението. За съжаление опита е неуспешен. Отрицателен тест.
Благодаря на сдружението и на всички дарители за финансовата помощ. Много съжалявам, че не успях да Ви зарадвам с положителен тест.
Златомира Иванова
Ех, Мирка, съжалявам да чуя това... :(
Стискам палци ца сбъдване на мечтата!