0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Успешни процедури на всички спечелили!
И много бебета през 2014 г  :P
*
Успешни процедури, момичета! Нека бебетата на Зачатие стават все повече и повече!
     
*
С пожелание за успешни процедури и от мен :D
Благодаря Ви сдружение "Зачатие"! Толкова е хубаво, когато има  надежда и  за нас! Честито на всички,  успешни процедури и  много късмет! :bighug:
*
Късмет момичета.На мен Зачатие ми донесе много голям късмет, пожелавам ви го и на вас.

*
« Последна редакция: Декември 16, 2013, 19:24:05 pm от nadejda_sb »
Благодаря от все сърце на Зачатите за коледния подарък и дадената възможност  :youwoman:. Желая много успех на всички и само сбъднати желания  :grouphug:.
Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш
*
Благодаря на сдружение "Зачатие" и на включилите се клиники за прекрасната инициатива, за предоставената ми още една възможност. Благодаря на доброволците от "Зачатие" за търпението и насърчението, за позитивизма и упоритата работа. Знам, че тази помощ е вълшебна и много се надявам този подарък да е последната ми стъпка към успеха, да бъда и аз мама.
Успех на всички момичета!  yahoo_17
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Благодаря и аз от все сърце за предоставената възможност и надежда! Да сте живи и здрави всички вие от Сдружение Зачатие за подкрепата и борбата ви! Благодаря и на клиниките, които се включиха в кампанията! Дай Боже от цялата тази положителна енергия се родят много здрави бебенца! :youwoman:
Куклена  молитва
Боже, Боже... Каква красива душа.
Като кукла! Като ангел! Като звезда!
Изпрати я, Боже в този светъл дом,
дай й път, любов, подслон!
ТЕ искат детенце да имат –
дари ги, Боже, направи ги трима.
Чудото светло скоро стори –
куклата тяхна по ангел прати:
близнаци, дъщеричка, син...
Да бъде, Господи! Амин!
*
Успех и от мен, мили момичета!

Здравейте всички от сдружение "Зачатие". Благодаря Ви, затова, че помагате за сбъдване на нашите мечти! Благодаря за търпението, отзивчивостта Ви, безвъзмездната Ви помощ на двойките с репродуктивни проблеми в България.
Дано Коледното чудо от жребият на Зачатие сбъдне и моята мечта, да стана майка!
Поклон пред това, което правите за нас!
С най-добри пожелания за Вас и вашите семейства.
Златомира Иванова - Бургас
*
Момичета, с цялото си сърце ви пожелавам успех в постигане на мечтата си!
Дано се радваме на много успешни процедури през следващата година!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
"Скъпи Дядо Коледа,
искам да ме извиниш, защото знам колко много се трудите с джуджетата
за да имаме подаръци за Коледа, но аз не искам такъв, а едно малко вълшебство!

Има едни неуморни момичета и момчета, който помагат на хората които
мечтаят и в техните домове да има детски смях и до болка желаят да изживеят неповторимото усещане да бъдеш родител!
Те самите са изпитали или още изпитват тези всепоглъщащи чувства и не спират даряват добро!
Нека бъдат здрави и от цялото си сърце желая да посипеш с добри мисли това начинание!
Нека с усилията на лекарите и огромното желание на всички да има живот
се родят много здрави, усмихнати и прекрасни деца на Зачатие!
Две от които спят щастливи в съседната стая и са целия ми свят!

Благодаря ти, Дядо Коледа!

с обич : Мария Везарова - mishnata - доброволец от Зачатие

« Последна редакция: Декември 17, 2013, 10:34:10 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    altea

  • ***
  • 214
  • щастието не е крайна спирка, а начин на пътуване.
Късмет момичета, "Зачатие" носи енергията на доброто, вашата вяра ще ви донесе късмет. Моето коледно чудо дойде след такава помощ от "Зачатие". Дарих скромна сума, като от цялото си сърце желая тя да помогне за нечие щастие, така както други помогнаха на мен. Благодаря Ви , без вас и аз нямаше да успея.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Късмет момичета, "Зачатие" носи енергията на доброто, вашата вяра ще ви донесе късмет. Моето коледно чудо дойде след такава помощ от "Зачатие". Дарих скромна сума, като от цялото си сърце желая тя да помогне за нечие щастие, така както други помогнаха на мен. Благодаря Ви , без вас и аз нямаше да успея.

 :bighug:

приеми и предай нататък, това е смисълът на всичко добро по света...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Успех момичета! Дано тази прекрасна инициатива донесе много щастие в домовете ви!
*
Altea  :hug2:

Благодаря на всички, които отделиха по нещичко за нашата инициатива!
Благодаря, че не забравяте колко е труден пътя!
Благодарение на вас успяхме да раздадем повече от предвидените ваучери, с което се надяваме да има повече деца на Зачатие - каузата, за която работим.
Благодаря на сдружение "Зачатие" и клиниките за прекрасната инициатива. Много се надявам този подарък да сбъдне мечтата ни за дете.
Господ и Пресвета Богородица да пазят и дарят със здраве и щастие всички.
Успех момичета!