0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #100 -: Октомври 25, 2013, 15:12:13 pm »
Някой слагал ли е скоро имуновенин ,колко е горе долу като цена ?
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #101 -: Октомври 25, 2013, 20:18:35 pm »
Да,при Козовски младши.С теб ще вървим горе-долу заедно,до ден -два  чакам МЦ и започвам с 100 Пурегон.Успех

аз я сложих днес , ще вървя десет дена назад ... тъкмо да те тормозя с въпроси : ))))
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #102 -: Октомври 26, 2013, 10:28:09 am »
Еха, отново двойно щастие - честито на evita1717,а на започващите процедури - успех.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #103 -: Октомври 26, 2013, 10:32:38 am »
Здравейте момичета,чета ви отдавна и всеки път се вълнувам с вас.Пациент съм на д-р Шефкетова по Фар на 18 октомври ми биха лукрин депо и очаквам да ми дойде цикълът.Тук вече ми е притеснението на преглед съм на 1.11 ,ами ако не дойде до тогава почват ли стимулация в такъв вариант?Забравих да ви кажа ,че това е първото ми инвитро и колкото и да опитвам да чета  и да се информирам все има неща ,който са ми неясни.Благодаря ви предварително
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #104 -: Октомври 26, 2013, 17:18:36 pm »
Здравейте, и аз съм пациентка на д-р Шефкетова и силно се надявам началото на ноември да  с моето първо инвитро по ФАР.  Уговорката ни с док. е на 2 ден от МЦ да запиша час, това май е  по къс протокол. Честито на момичетата с добри новини и двойна радост и успех на всички в процедури. Ще се поддържаме за успешен финал. :P
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #105 -: Октомври 26, 2013, 21:22:38 pm »
Здравейте и от мен. Днес беше прегледа и видяхме 2 сакчета. Другата седмица в Петък отиваме за сърдечна дейност.

Браво mimi6e-страхотни новини !

Чакаме в Събота и Калона да се похвали. :wink:

двечки са :)
Преглед след 14 дни каза Шевкетова, т.е записах се на 10.11.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #106 -: Октомври 26, 2013, 21:26:16 pm »
Браво момичета  :P
Колко хубави новини и все по две  :bori_017: :bori_018:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #107 -: Октомври 26, 2013, 21:58:18 pm »
Браво Калона osi_9
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #108 -: Октомври 26, 2013, 23:18:45 pm »
Здравейте и от мен. Днес беше прегледа и видяхме 2 сакчета. Другата седмица в Петък отиваме за сърдечна дейност.

Браво mimi6e-страхотни новини !

Чакаме в Събота и Калона да се похвали. :wink:

двечки са :)
Преглед след 14 дни каза Шевкетова, т.е записах се на 10.11.
Еее, на трите вече не ви ли доскучава? Каквото прави едната, другите я следват  :lol: До края ли ще е все така? Поне гледайте да са по равна бройка мъжките и женските бебочета.
Много късмет на всички и безпроблемна бременност.


Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #109 -: Октомври 27, 2013, 07:46:22 am »
Здравейте и от мен. Днес беше прегледа и видяхме 2 сакчета. Другата седмица в Петък отиваме за сърдечна дейност.

Браво mimi6e-страхотни новини !

Чакаме в Събота и Калона да се похвали. :wink:

двечки са :)
Преглед след 14 дни каза Шевкетова, т.е записах се на 10.11.
Еее, на трите вече не ви ли доскучава? Каквото прави едната, другите я следват  :lol: До края ли ще е все така? Поне гледайте да са по равна бройка мъжките и женските бебочета.
Много късмет на всички и безпроблемна бременност.

Благодаря ви! Бяха особено радостни като видяха 2 точици.С високо ФСХ съм и АМХ е 0.3, За тях това било истинско постижение. Още повече бяхме обсъдили вариант за донорска,ако този път е неуспешно.
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #110 -: Октомври 27, 2013, 09:50:04 am »
Калона честито двойна радост и на теб!
Момичета нека всичко да ви върви без проблем до финала  :bighug:,ще чакаме и още мами да се присъединят  :crossfingers:

Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #111 -: Октомври 27, 2013, 11:01:55 am »
Kalona, честита двойна радост и от мен. Лека и безпроблемна бременност до края на всички бременилки.
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #112 -: Октомври 27, 2013, 13:04:37 pm »
Здравейте и от мен. Днес беше прегледа и видяхме 2 сакчета. Другата седмица в Петък отиваме за сърдечна дейност.

Браво mimi6e-страхотни новини !

Чакаме в Събота и Калона да се похвали. :wink:

двечки са :)
Преглед след 14 дни каза Шевкетова, т.е записах се на 10.11.
Еее, на трите вече не ви ли доскучава? Каквото прави едната, другите я следват  :lol: До края ли ще е все така? Поне гледайте да са по равна бройка мъжките и женските бебочета.
Много късмет на всички и безпроблемна бременност.

Благодаря ви! Бяха особено радостни като видяха 2 точици.С високо ФСХ съм и АМХ е 0.3, За тях това било истинско постижение. Още повече бяхме обсъдили вариант за донорска,ако този път е неуспешно.
kalona, еvita, mimi6e, браво, момичета!  :D От сърце ви желая  лека бременност!

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #113 -: Октомври 27, 2013, 16:16:13 pm »
момичета,
 благодаря ви че споделяте всички тези хубави новини. вдъхвате ми страхотен позитивизъм :*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #114 -: Октомври 27, 2013, 16:53:54 pm »
Ехааа, колко двойни радости този месец! Супер :D :wink:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #115 -: Октомври 28, 2013, 15:48:05 pm »
Я, къде сте били, а аз си чакам в старата тема... Я виж ти! :)...
Честито на всички 'положителни' момичета! Всичко да ви върви по мед и масло от тук нататък и да ни поръсите подобаващо ;)
То мен все не ме хващат тия вируси, ама нейсе - все някога ще сработи и това сигурно... Искам да питам обаче, мога ли да правя секс ако съм 6-7-ми ден в стимулация? Дотук броим само три фоликула 8-11 и надали ще станат повече, та малко ме е страх да не им направим нещо... Надявам се да кажете че нищо няма да им стане, освен да порастнат  :D
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #116 -: Октомври 28, 2013, 17:00:02 pm »
По време на моята стимулация, и изобщо в периода след блокажа докъм 12-та седмица, лекарят ми изрично забрани секс заради възможни инфекции. Дори рискът да е малък, струва ли си?
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #117 -: Октомври 28, 2013, 17:12:17 pm »
напълно съм съгласна с цигу по въпроса за кекса.аз по време на моите стимулации хич не ми беше до кекс. :D.но все пак всеки си решава как ще постъпи в дадена ситуация.желая ти успех lili2011.
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #118 -: Октомври 28, 2013, 17:39:36 pm »
желая ти успех lili2011.
Мерси  :bighug:
Когато съм на естествен цикъл си работим по въпроса до деня на Прегнила... а нямам много стимулации и мислех че е подобно или същото... Много ме изненадахте, мерси за бързите отговори!

Но пък от друга страна нали е хубаво материала да се обновява?...

П.П. Относно инфекциите нямам никакви притеснения, но ми взеха материал за кокултивация и при манипулацията ме инфектираха... и сега доста си ме тресе страх този материал да не е заразен, въпреки изричните уверения че ще го погледнат. Предпочитам да не го ползвам, отколкото да си довлека отново месеци с течност в корема и всички болки и нещастия отново... а и да изгубя опита си по този начин  :? .
« Последна редакция: Октомври 28, 2013, 17:47:01 pm от lili2011 »
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #119 -: Октомври 28, 2013, 18:35:35 pm »
Като понарастнат фоликулите не е добра идеята за секса, за да се намали до минимум риска от усукване на яйчниците. Ако са малко фоликули няма проблем, разбира се. Но ако са над 4-5 в яйчник, трябва да се внимава.

А за обновяването на материала - не ги мислете, само им напомнете на мъжете колко често и кога последно ;)