0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #780 -: Декември 10, 2013, 13:25:48 pm »
Аз напълно разбрах това за мерните единици   :lol:
важното е числителя и знаменателя да са съпоставими, няма как едното да е в литри а другото в милилитри.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #781 -: Декември 10, 2013, 14:31:38 pm »
Sissy всички ли Я ги оплождахте по стандартното ин витро или някои ИКСИ?Защото при мен при първият опит на ЕЦ също Я не се беше оплодила, но про вторият опит на ЕЦ беше ИКСИ и си се оплоди и резултата е в графиката ми  :wink: Успех и стиснати палци много скоро да успеете да видите двете чертички :bighug:
[/quote]

След пункцията всички са ги оплодили по стандартното, ана другия ден едната ИКСИ иии пак нищо :(
Продължаме напред. Утре живот и здраве, мъжът ми ще дава материал и другата седмица ще разберем, дали предположенията са верни.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #782 -: Декември 10, 2013, 14:46:58 pm »
И аз въпреки,че трудно разбрах това с мерните единици реших да отида в цибалаб днес и за съжаление чхг пада 31.490 mu/ml ...толкова се надявах на лабораторна грешка...всичко свърши успех на всички от сърце
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #783 -: Декември 10, 2013, 15:03:37 pm »
И аз въпреки,че трудно разбрах това с мерните единици реших да отида в цибалаб днес и за съжаление чхг пада 31.490 mu/ml ...толкова се надявах на лабораторна грешка...всичко свърши успех на всички от сърце
Не се отчайвай! Може би не всичко е свършило. На една приятелка в "Надежда" и беше паднало на 3-то изследване на около 25, а след около 10 дни при преглед (отиде да види защо не и идва) се оказа, че и 4-те Е са се хванали (редуцираха ги после до 2). Преди 2 месеца близнаците навършиха 3 годинки :) При всеки е различно, но не трябва да губим надежда


Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #784 -: Декември 10, 2013, 16:24:27 pm »
Алекс, и аз бих те посъветвала да повториш теста, но в Кандиларов. Все пак говори с лекаря си, преди да спреш лекарствата.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #785 -: Декември 10, 2013, 16:45:18 pm »
Е,аз утре ще ходя в надежда да го повторя и да говоря с д-р Персенска благодаря ви..
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #786 -: Декември 11, 2013, 14:18:00 pm »
 Алекс 77 ,sissy_ много съжалявам момичета.Смело напред и рано или късно всичко ще се нареди.Бъдете сигурни в това!!!
много прегръдки от мен
:bighug: :bighug: :bighug:
Детето е родено за прегръдки.
То идва само с вяра и живот.
И с този дар в ръцете ти разцъфва
една вселена – цяла от любов...
До крайните предели на душата ти,
до сетните надежди на сърцето,
ти вече ще съзираш небесата
единствено в очите на детето...
С целувки ще възпираш дъждовете,
и всяка болка ще лекуваш с ласка,
от вятър ще го пазиш, като цвете,
което се полива само с щастие,
и то ще бъде твоят сбъднат зов,
животът продължил във твоите стъпки.
Вълшебство се отглежда със любов.
Защото е родено за прегръдки.

Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #787 -: Декември 12, 2013, 12:17:42 pm »
Здравейте момичета да дам отчет от прегледа който беше на 10.12.Имаме си плодно сакче-10мм отговарящо на 7г.с.На 15.01 съм отново на преглед за БХС и ФМ.Не мога да Ви опиша Колко съм щастлива.За мен това ще една Вълшебна Коледа.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #788 -: Декември 12, 2013, 13:09:12 pm »
Здравейте момичета да дам отчет от прегледа който беше на 10.12.Имаме си плодно сакче-10мм отговарящо на 7г.с.На 15.01 съм отново на преглед за БХС и ФМ.Не мога да Ви опиша Колко съм щастлива.За мен това ще една Вълшебна Коледа.

Честито, Гери! Пожелавам ти прекрасна бременност и здраво бебче на финала!

Днес чакаме още една новина за сакче  :D
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #789 -: Декември 12, 2013, 14:07:18 pm »
Днес чакаме още една новина за сакче  :D
И едно сърчице чакаме  :wink:
Гери, честито! Много прекрасни моменти от тук нататък!  :bighug:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #790 -: Декември 12, 2013, 14:53:19 pm »
Кого чакате за сакче   :roll:

... днес бях на преглед - 22 ден от пункция, 19 ден след ЕТ - имам сакче 1-2 мм - толкова е малко че даже не се видя с коремния, а само с вагиналата приставка.

Следващия четвъртък ще отида пак, да го видим дали нараства с правилни темпове
  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

blue_sky  - спомняш ли си как ми каза да не се филмирам заради ниската стойност на чхг на 10 ден  :D изчетох де що статии намерих, и на всякъде пише че едно с едно чхг не могат да се сравняват ... ама пусто Тома неверни - докато не видях точката не повярвах  :lol:
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #791 -: Декември 12, 2013, 14:55:56 pm »
Кого чакате за сакче   :roll:

... днес бях на преглед - 22 ден от пункция, 19 ден след ЕТ - имам сакче 1-2 мм - толкова е малко че даже не се видя с коремния, а само с вагиналата приставка.

Следващия четвъртък ще отида пак, да го видим дали нараства с правилни темпове
  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Теб, мила  :bighug:
Честито сакче, чакаме другата седмица да е пораснало  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #792 -: Декември 12, 2013, 15:01:31 pm »
delusion22 честито сакче,стискам палци за другата седмица  :crossfingers:

Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #793 -: Декември 12, 2013, 15:03:36 pm »
Ехааа колко много сакчета са се появили :) Geri03_73, delusion22 честито момичета.
Да дам и аз отчет: днес чухме и сърчицето, бебчето е пораснало и отговаряме на 8г.с. Всичко е наред.На 22.12. съм на последен преглед при д-р Шефкетова и сега обаче се чудя какво да правя после... :wink:Моля някои момичета, които са си следили бременността в клиника Надежда да ми пишат на лични (за да не спамя темата), защото в главата си имам куп въпроси и ще се радвам ако някой ми разясни някои неща.Благодаря предварително.И много късмет на всички момичета!
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #794 -: Декември 12, 2013, 15:05:05 pm »
Ехааа колко много сакчета са се появили :) Geri03_73, delusion22 честито момичета.
Да дам и аз отчет: днес чухме и сърчицето, бебчето е пораснало и отговаряме на 8г.с. Всичко е наред.На 22.12. съм на последен преглед при д-р Шефкетова и сега обаче се чудя какво да правя после... :wink:Моля някои момичета, които са си следили бременността в клиника Надежда да ми пишат на лични (за да не спамя темата), защото в главата си имам куп въпроси и ще се радвам ако някой ми разясни някои неща.Благодаря предварително.И много късмет на всички момичета!

Честито сърчице! Дай Боже всичко да е наред до финала  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Задай си въпросите в темата на бременните, там могат да ти отговорят. Пък и ще остане следа за по-нататъшните бременни, които ще ги вълнуват същите неща.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #795 -: Декември 12, 2013, 15:06:09 pm »
Аз забравих да ви кажа сега се сетих като видях поста на delusion22.Когато бях на прегледа доктора каза:" виж как му тупти сърчицето"-и на вярно се виждаше как нещо пулсира но нямаше  звук,според вас възможно ли е това,или просто нещо не съм разбрала.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #796 -: Декември 12, 2013, 15:14:41 pm »
Гери, това щях да те питам - дали чухте сърчице, защото му е време. Да, тупти, вижда се. Ако не ти пуснат звука - не се чува. Така че честито ти сърчице и на теб  :bighug:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #797 -: Декември 12, 2013, 15:16:23 pm »
Аз забравих да ви кажа сега се сетих като видях поста на delusion22.Когато бях на прегледа доктора каза:" виж как му тупти сърчицето"-и на вярно се виждаше как нещо пулсира но нямаше  звук,според вас възможно ли е това,или просто нещо не съм разбрала.
Много добре даже си разбрала!  :D По-нататък и ще го чуете!
Делюжън, честито, миличка!  :bighug: Спокойствие и силна храна и мъничето ще порасне
Слънчице, от днес си повишена на Слънце, защото едно мъничко нещо в корема ти вече е слънчице.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #798 -: Декември 12, 2013, 15:31:01 pm »
Много Ви  благодаря момичета,аз си мислех че нещо не съм разбрала защото точно в този момент моите чувства бяха смесени.И сега камък ми падна от сърцето.И още нещо можете ли оринтировъчно да ми кажете колко струват БХС и ФМ на 15.01 ще трябва да ги направим за да бъда подготвена.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #799 -: Декември 12, 2013, 15:52:43 pm »
Толкова отдавна чаках момента да напиша този пост, а сега - отлагам и чак изпитвам някакъв страх да споделя...
ЧХГ на 12-ти ден след ЗЕТ ми е 1 359. Изглежда ми...космически, нереален...Даже казах на мъжа ми, че докато не го повторя след два дни ще мисля за него като за потенциална лабораторна грешка. Казах само на сестра ми и сега споделям с вас. Надявам се в събота лабораторията, в която ходя да работи и тогава след обяд може пак да си говорим...Сега изчезвам, трябва да се занимавам с нещо, защото иначе ще се побъркам...