0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #380 -: Ноември 22, 2013, 10:54:34 am »
Можеби ще опитам с кръвен тест в понеделник, защото ако го направя по-рано и е отрицателен ще се срина макар,че ще знам,че е малко раничко.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #381 -: Ноември 22, 2013, 11:27:57 am »
аз имам един малко глупав въпрос, обаче ме досрамя да питам ембриоложката - какво точно ви казват? "тръгвайте веднага - днес правим трансфер" или "утре елате за трансфер" ... че ние имаме 3 часа път до там, а аз утре съм на работа : ((
[/quote]

Делюжън на мен на вторият ден ми казаха, че за сега всичко е ок и ако ембриончето се развива добре може утре сутринта да ме извикат за трансфер на обяд...На 3-тия ден ми се обадиха сутринта и ми казаха,че няма д правим трансфер защото ембриончето е започнало да изостава с развитието и искали да изчакаме още малко и евентуално да направим трансфер на 5-ти ден ако всичко е ок (можеш да си представиш колко бях притеснена че стигнахме до тук и може и да няма даже трансфер, защото аз бях на ЕЦ и разчитах само на 1 ембрионче).На 4-тия ден обаче като ми звъннаха ми казаха, че ембриончето си е наваксало и се развива ок и да имам готовност за утре за трансфер.На 5-тия ден ми звъннаха малко по-рано от другите дни още рано сутринта да ми кажат,че всичко е ок и вече е станало бластоцист и да отида в 2 часа на трансфер.Аз предния ден като ми казаха, че на следващия ще правим трансфер попитах горе-долу по кое време се правят трансферите, защото и аз бях на работа, а те ми казаха след 14:00 часа и че ще ми звъннат сутринта за да ми кажат в колко часа да отида...Май бях повече от изчерпателна  :oops:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #382 -: Ноември 22, 2013, 12:08:15 pm »
супер си слънце - благодаря
 :bighug:
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #383 -: Ноември 22, 2013, 14:29:57 pm »
Момичета, знам, че въпросът ми най-вероятно не е за тук, но някоя от вас може и да знае. Докторът ми каза да си взема Елонва 100мг и като ми дойде МЦ ше ми я сложи. Обааче аз никъде не намирам 100мг, а само 150мг и не знам дали изобщо има. Ако някой е използвал, моля да сподели, че доста се притесних  :(
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #384 -: Ноември 22, 2013, 17:54:22 pm »
Пак съм аз......в много странна ситуация съм...днес пуснах пак кръвен по настояване на доктора,като естествено очаквах 0.00 ,но за моя изненада чхг се е покачило сега е 10.Много кофти.... понеделник  /6-ти ден/ЧХГ 3 ,сряда /8-ми/ ЧХГ 1, днес петък /10-ти ден/ЧХГ 10. Обадих се на доктора и той е учуден,каза да не спирам лекарствата засега.Моля ви ако някой е имал подобен случай да сподели,направо не знам какво да мисля.Не ми се иска да имам напразни надежди,много тъпо.Мисля си за биохимична....незнам,такива работи при мен  :(
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #385 -: Ноември 22, 2013, 18:35:44 pm »
Пак съм аз......в много странна ситуация съм...днес пуснах пак кръвен по настояване на доктора,като естествено очаквах 0.00 ,но за моя изненада чхг се е покачило сега е 10.Много кофти.... понеделник  /6-ти ден/ЧХГ 3 ,сряда /8-ми/ ЧХГ 1, днес петък /10-ти ден/ЧХГ 10. Обадих се на доктора и той е учуден,каза да не спирам лекарствата засега.Моля ви ако някой е имал подобен случай да сподели,направо не знам какво да мисля.Не ми се иска да имам напразни надежди,много тъпо.Мисля си за биохимична....незнам,такива работи при мен  :(

Пусни утре още един тест в друга лаборатория. Винаги трябва да имаме наум възможността за тяхна грешка.
Дано да е бременност!!!
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #386 -: Ноември 22, 2013, 20:22:59 pm »
delusion22, благодаря за подкрепата. Стискам палци твоите ембриончета да се развиват добре и скоро да си ги прибереш!
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #387 -: Ноември 23, 2013, 14:52:30 pm »
Здравейте момичета,днес звъннах на Доктора т.к. кафеникавото зацапване продължава вече 3-ти ден, та от там ми казаха да спря Аспирина и да започна да приемам Утрогестана през остата, а не вагинално както беше до сега.Та следователно имам въпрос каква е разликата на приемане на Утрогестан
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #388 -: Ноември 23, 2013, 15:10:49 pm »
Здравейте момичета,днес звъннах на Доктора т.к. кафеникавото зацапване продължава вече 3-ти ден, та от там ми казаха да спря Аспирина и да започна да приемам Утрогестана през остата, а не вагинално както беше до сега.Та следователно имам въпрос каква е разликата на приемане на Утрогестан
Това е защото зацапването го отмива и не се усвоява вагинално. Тест утре ли ще правиш?
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #389 -: Ноември 23, 2013, 15:39:28 pm »
Благодаря.В понеделник
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #390 -: Ноември 23, 2013, 16:34:57 pm »
Така де, понеделник. Нещо ми се сливат имах чувството, че днес е неделя...
Стискам палци!!! И да не забравиш да кажеш резултата и тук  :bighug:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #391 -: Ноември 23, 2013, 21:18:29 pm »
здравейте момичета,

днес се обади ембриоложката, точно както си очаквах, но абсолютно изненадващо каза - идвайте за трансфер.

и аз - леле мале, като се ошашках, обадих се на ММ (че той беше отишъл на лозето, а пък аз бях на втората работа). криво ляво за един час се организирахме и тръгнахме.

трансфера мина много леко, даже не разбрах че е имало катетър, все чаках нещо да ме заболи. и така - едно много хубаво ембрионче, едно хубаво и едно ... хубаво но с фрагментация ...

за пиенето на вода няма да ви говоря, още не отворила вратата на клиниката и побягнах към WC, и мъъъничко разтоварих - слава богу имаше предостатъчно и по време на трансфера ;)

та, аз, емби 1, емби 2 и емби 3 сме си в къщи. малко се разочаровах че не ги изчакаха до 5-ти ден ... но това е. ембриоложката обеща да продължава да ми се обажда, да каже дали ще има за замразяване ( а дано, ама уж изоставали останалите ... )

какъвто и да е резултата - планове за следващите месеци има много :)
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #392 -: Ноември 23, 2013, 21:23:53 pm »
та, аз, емби 1, емби 2 и емби 3 сме си в къщи. малко се разочаровах че не ги изчакаха до 5-ти ден ... но това е. ембриоложката обеща да продължава да ми се обажда, да каже дали ще има за замразяване ( а дано, ама уж изоставали останалите ... )

какъвто и да е резултата - планове за следващите месеци има много :)

Много добре :) Вече сте четирима в едно. Сега ти остава да се радваш на дните до теста и после да ни зарадваш и нас с едно тлъсто чхг  :bighug:
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #393 -: Ноември 23, 2013, 23:51:48 pm »
delusion  :bighug: Сега спокойствие и здравословна храна. Стискам ти палци   :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #394 -: Ноември 24, 2013, 08:19:46 am »
Лемон, ВериМи
 :grouphug2:

аз обаче, явно нямам още никакви "майчински инстинкт"  :lol: - вчера изядох един кит кат, а днес абсолютно по  навик си направих кафе ... но се спрях на третата глътка  osi_13

ама пък снощи изядох няколко парченца ананас  :lol:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #395 -: Ноември 24, 2013, 08:54:28 am »
delusion22 силно ти стискам палци за един хубав резултат.Пази се и вярвай ,че ще се случи най-хубавото за теб  :babyflips: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #396 -: Ноември 24, 2013, 09:02:40 am »
благодаря аманда  :grouphug:
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #397 -: Ноември 24, 2013, 09:33:51 am »
delusion22, стискам палци за положителен резултат след 10 дни.
Пази се, по-добре не ходи на работа, и си почивай.
И ..... не се филмирай  :wink:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #398 -: Ноември 24, 2013, 10:02:28 am »
калона,
добро утро :)
аз си взех болничен от клиниката - до 4.12 - тъкмо мога да си пусна един кръвен сутринта и да знам какво да правя  8)
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #399 -: Ноември 24, 2013, 10:39:29 am »
delusion22, успех!  :crossfingers: