0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #340 -: Ноември 19, 2013, 22:31:23 pm »
калона,

съжалявам да чуя това,

дано останалото бебче да е победител,

вече не стискам палци а направо се моля
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #341 -: Ноември 20, 2013, 07:17:55 am »
Лимонче, невероятна си! Как само намираш по някоя хубава дума за всеки!!! Заслужаваш само най-доброто!

Всички тук заслужават само най-доброто! И вярвам, че ще се получи при всеки  :bighug:

Калона, мила, често се случва точно това, а другото бебче се ражда здраво и хубаво. И при теб ще е така  :hug2:
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #342 -: Ноември 20, 2013, 07:51:22 am »
и доктора каза,че често се случва.

Благодаря ви за подкрепата, момичета !
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #343 -: Ноември 20, 2013, 10:23:56 am »
Kalona миличка силно те прегръщам,трудно е опитай се да си спокойна , вярвам че другото бебче ще се развива нормално  :hug2:

Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #344 -: Ноември 20, 2013, 11:54:43 am »
Здравейте, отдавна следя форума, но до сега не съм писала. Но сега имам въпрос, на който не мога да намеря отговор и се надявам да ми помогнете. В момента съм в стимулация и на 6 ден LH ми е 7,5 и се притеснявам дали не е много високо? Предварително благодаря за помощта ви.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #345 -: Ноември 20, 2013, 13:58:04 pm »
Слънце, Лили благодаря за подкрепата.Искам да ви питам момичета когато доиде времето за кръвния тест какво точно трябва да искам,зашото съм от провинцията и на предното ин витро се опитах да направя кръвен тест,но ми казаха че такъв неправят ,а подозирам че просто незнаят.Зная че се търси ЧХГ хормон, но съм чувала, че са два вида и имало разлика
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #346 -: Ноември 20, 2013, 14:17:32 pm »
Слънце, Лили благодаря за подкрепата.Искам да ви питам момичета когато доиде времето за кръвния тест какво точно трябва да искам,зашото съм от провинцията и на предното ин витро се опитах да направя кръвен тест,но ми казаха че такъв неправят ,а подозирам че просто незнаят.Зная че се търси ЧХГ хормон, но съм чувала, че са два вида и имало разлика
'Тотал бета чехаге' се казва в моята лаборатория. Успех!
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #347 -: Ноември 20, 2013, 14:56:41 pm »
Благодаря
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #348 -: Ноември 20, 2013, 15:09:09 pm »
Или просто човешки хорион гонадотропин. ЧХГ са два вида, да - алфа е в урината, а бета - в кръвта. Така че бета чхг описва нещата най-точно. Би трябвало да разберат.
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #349 -: Ноември 20, 2013, 18:11:01 pm »
Благодаря ви за подкрепата, момичета !
Хей, всичко ще бъде наред! А чухте ли сърчице?
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #350 -: Ноември 20, 2013, 18:18:46 pm »
Калона, мила, опитай да бъдеш спокойна. Трудно е, но ти си направила всичко възможно и сега най-добре е да останеш възможно най-позитивна. С теб сме и стискаме палци.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #351 -: Ноември 20, 2013, 18:42:27 pm »
Момичета,аз приключих с чхг 1.04 днес.Ще се местя в темата за осиновяване :)Ех все си мислех че този път ще стане,чак не можах да повярвам като видях резултата,сто пъти отварях страницата-все отрицателен.Успех на чакащите!
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #352 -: Ноември 20, 2013, 19:09:43 pm »
Момичета,аз приключих с чхг 1.04 днес.Ще се местя в темата за осиновяване :)Ех все си мислех че този път ще стане,чак не можах да повярвам като видях резултата,сто пъти отварях страницата-все отрицателен.Успех на чакащите!
Тодорова, толкова много съжалявам да го чуя!!!    :bighug:
Ние също ще осиновяваме детенце, вече дори минахме курса. Само невероятни хора срещнахме там, просто Бог явно има специален план за теб, мен, нас... Нещо много хубаво ни предстои, няма край без ново начало... Сигурно никакви думи не помагат в такъв момент, но съм сигурна че има детенце там някъде и за нас. Ще видиш! Прегръщам те силно!
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #353 -: Ноември 20, 2013, 19:23:36 pm »
todorovaa, съжалявам момиче.  :bighug: Не падай духом, не се предавай!Дори да си осиновиш детенце, стават и чудеса. Имам две двойки такива познати /с осиновено дете и второ тяхно си/ Не губи надежда  yahoo_17 Пък и ти си още млада, колко опита направи по фонда?


Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #354 -: Ноември 20, 2013, 20:09:41 pm »
Благодаря за милите думи Лили, ВериМи,правила съм два опита,като по фонда е един-този последния,но не смятам да правя повече...за това толкова надежда имах че ще стане.Карай...малко време ще ми трябва да подготвим документите за осиновяване,и пак започва голямото чакане....Ще следя темата с интерес.С най-добри пожелания към всички чакащи  :goodluck:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #355 -: Ноември 20, 2013, 20:37:38 pm »
Момичета,аз приключих с чхг 1.04 днес.Ще се местя в темата за осиновяване :)Ех все си мислех че този път ще стане,чак не можах да повярвам като видях резултата,сто пъти отварях страницата-все отрицателен.Успех на чакащите!

todorovaaa, съжалявам да чуя това :(
но щом имате план как да продължите напред, това е добре! плановете винаги ми помагат да преодолявам текущите тъжности.
така че пълен напред!    yahoo_33 :crossfingers:

Здравейте, отдавна следя форума, но до сега не съм писала. Но сега имам въпрос, на който не мога да намеря отговор и се надявам да ми помогнете. В момента съм в стимулация и на 6 ден LH ми е 7,5 и се притеснявам дали не е много високо? Предварително благодаря за помощта ви.

Зада,
бях попаднала на статия в която пишеше за различните хормони, че не е хубаво прогестерона да превишава 2, но за ЛХ пишеше нещо много относително. Зависи дали си с дълъг протокол, зависи и от Естрадиола ... ще се опитам да ти го намеря и преди всичко, задължително го обсъди с твоя док

от този пдф - 4-та страница - > http://www.drary.com/UnderstandingBloodTest.pdf

If a sudden rise in
the level of LH is detected (often termed "an LH surge"), this indicates that the process
leading to ovulation and release of the oocyte has begun. It is this process that is blocked,
in the vast majority of cases, by the use of Lupron. Unfortunately, there is no way of
knowing when a rise in the level of LH actually begins, except for testing blood or urine
every three to four hours. This makes it virtually impossible to accurately time egg
retrieval. This timing is necessary to be certain that the oocytes are mature. Because of
this problem, the cycle is usually canceled if an LH surge is detected.
[/size][/i]

иии момичета,
да се отчета и аз :)
днес след като оревах света от страх че няма да има яйчица в малките ми фоликули (тук държа да благодаря на прекрасната анестезиоложка др Димова, която успя да ме разсмее точно преди да заспя) - резултата е - от 15 фоликула има 14 яйчица!!!   osi_14

сега тайничко се надявам на поне 7 качествени  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

и абсолютно не на последно място на всичко вас, благодаря за страхотната подкрепа

 :bighug:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #356 -: Ноември 20, 2013, 20:44:33 pm »
и пак започва голямото чакане...
Абе права е Вери - я пусни едни документи, те хляб и вода не искат и винаги можеш да се откажеш. Ние точно по време на 'голямото чакане' сме сега и не знам докъде ще я докараме с тази бременност, но знам че догодина ще си имаме детенце и сме много щастливи от този факт... Пък ако Господ реши да удвои щастието ни - ... Голямо клише е това за осиновеното дете и после и биологично, лично на мен ми се струваше адски тъпо... Но сега след положителния тест вече не знам какво да мисля...
Когато мисля за осиновени деца винаги се сещам за Анджелина и други светли примери, част от тях световно неизвестни, но също толкова прекрасни!   8)

Делюжън, ей значи, знаеш как да повишиш напрежението  :bighug:
Цял ден те дебна и ето: заслужавала си е страшната пункция  :wink:
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #357 -: Ноември 20, 2013, 21:01:32 pm »

delusion22, само така, супер си! Ще се оплодят, няма къде да ходят. Стискам ти палци и не се филмирай ,на  мен най-адското чакане ми беше от оплождането дните до трансфера. Всяка сутрин ми се обаждаха-днес едно не се развило, утре друго имало фрагментации, така на петия ден вече ми капеше косата от нерви. Но ето, сега си имам две плодни сакчета. Днес ги видях за първи път!Пожелавам и на теб това  :bori_007: :bori_002:


Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #358 -: Ноември 20, 2013, 21:05:07 pm »
delusion22, благодаря за отговора. Вече се консултирах с акушерката, която ми слага инжекциите и тя каза че няма проблем, защото вече съм към края на стимулацията. Желая ти успех на теб.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #359 -: Ноември 20, 2013, 21:15:41 pm »
 ееее супер си, delusion22! Направо шампион! Много се радвам за теб! А ние си продължаваме с палчетата и следващите дни :crossfingers: