0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #320 -: Ноември 18, 2013, 19:00:02 pm »
aspire, todorovaaa,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

 :grouphug2:

аз в сряда съм на пункция ...  :? :? :?
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 19:08:02 pm от delusion22 »
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #321 -: Ноември 18, 2013, 19:14:30 pm »
аз в сряда съм на пункция ...
Охааааа... Не виждам причина да си тъжна, освен че ще ти набодат дупето днес.   :P
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #322 -: Ноември 18, 2013, 19:48:45 pm »
Охааааа... Не виждам причина да си тъжна, освен че ще ти набодат дупето днес.   :P

не, уплашена съм ... а прегнила ми е подкожен в корема ... като другите гонала и менопура,
 и аз даже питах ама не е ли мускулно- казаха не, при нас е подкожно ...  :o
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #323 -: Ноември 18, 2013, 22:34:05 pm »
не, уплашена съм ... а прегнила ми е подкожен в корема ... като другите гонала и менопура,
 и аз даже питах ама не е ли мускулно- казаха не, при нас е подкожно ...  :o
Че то подкожните инжекции по-малко болят от мускулните. Аз даже в корема сама си ги слагам, като си правя с пръстите кожна гънка, инжектирам бавно и изобщо не усещам болка. И в мускула отзад не боли, само че трябва да си извъртя главата, за да виждам :lol: Този номер с инжектиране в кожна гънка ни го каза една сестра от Военна болница. Каза,че всички искат тя да им слага инжекциите, защото ги прави безболезнено. После ни каза, че прави с пръстите кожна гънка и в горната част инжектира, за да не боли. Във Военна болница в София шапка им свалям, и абокатите как ги слагат от раз, 2 дни бях с абокат, без да ми се надуе ръката.
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 22:48:19 pm от mammita2012 »
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #324 -: Ноември 19, 2013, 08:04:32 am »
mammita2012,
инжекциите ги слагам аз, много съм смела  8)
от пункцията ме е страх, а и от резултата от нея ... обаче тази сутрин малко ми се успокои главата , явно снощи в умората съм си самоувеличила страха  :D
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #325 -: Ноември 19, 2013, 08:50:23 am »
mammita2012,
инжекциите ги слагам аз, много съм смела  8)
от пункцията ме е страх, а и от резултата от нея ... обаче тази сутрин малко ми се успокои главата , явно снощи в умората съм си самоувеличила страха  :D

Миличка, всичко ще е наред, не го мисли толкова  :hug2:
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #326 -: Ноември 19, 2013, 10:18:29 am »
Добро утро момичета.Я да видя има ли други "откачалки" като мен...Сега ще ви кажа защо...Вчера като се прибрах от работа към 19:00ч. реших да си направя още един тест така и така си бях взела 2, а пък и исках да видя дали чертичките са еднакви вече защото при първият бяха почти еднакви но тестовата беше съвсем малко по-бледа и какво да видя - пак двете чертички бяха почти еднакви но много по-бледи от миналия път, все едно самият тест не беше както трябва защото и контролната беше по-бледа от на предишният тест...И сега съм малко притеснена чудя се дали да не взема да направя един тест утре сутринта с първата урина за да съм по-спокойна...?Всички ли се филмират като мен дали всичко ще е ок... И друго не е ли проблем, че на 11 ден от трансфера ЧХГ ми беше 624.7, защото гледам при другите момичета е доста по ниско по това време или е високо само при трансфер на поне 2 ембриончета?Сигурно вече наистина ме мислите за луда, всички момичета искат да видя възможно по-високо ЧХГ а аз се притеснявам, че мойто било много високо...
« Последна редакция: Ноември 19, 2013, 10:29:17 am от slanceto87 »
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #327 -: Ноември 19, 2013, 10:21:25 am »
Момичета, преминавате през какво ли не, правите куп изследвания и накрая вместо да си правите кръвните тестове се филмирате с тия пикливи тестчета, честно не мога да разбера мазохизма ви.Ако се притеснявате, кръвен тест, казва всичко повече от ясно.Пикливия кой знае каква е чувствителността му?Дали не е бил овлажнен и т.н. Айде поне това си спестете сами на себе си!

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #328 -: Ноември 19, 2013, 10:29:31 am »
слънце,

маги е права,

в какъвто филм сам се вкараш друг не може да те вкара ;)

(не че аз не съм ярък пример за качествено вкарване във филми, де  :oops: )

Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #329 -: Ноември 19, 2013, 10:37:28 am »
Наличието на втората черта, означава че има бременност, без значение колко е бледа. През множеството пъти в които съм правила тестове, само два пъти съм видяла втора черта. Бледата ми втора чертичка сега е на 9 месеца  :D Знам, че като ти минат доста неща през главата чак не можеш да повярваш че и на теб ще ти се случи нещо хубаво, но в името на спокойствието си го направи.
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #330 -: Ноември 19, 2013, 11:10:12 am »
Слънчицееее, само мога да ти пожелая леко бременеене и спокойствие :)
Толкова много се вълнувам с вас и всички тези положителни резултати :) Бравооооо!!
Аз тази сутрин се събудих в 4 и само си мисля как имам още 5 контрацептиви и после всичко се започва ииии нямам търпение... и в главата ми само сметки кога, какво... Не знам не е ли прекалено рано за притеснения... :( да започва вече малко, по малко
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #331 -: Ноември 19, 2013, 12:53:01 pm »
slanceto87, щом и контролната черта е била по-бледа, вероятно теста ти е бил по-сух. Ти първият тест май го пусна със сутрешна урина, а сега си го правила вечерта. Правила съм два теста в един ден /сутрин и следобед и разликата е очевидна/ За да не се чувстваш, като някакъв изолиран случай, ще ти споделя, че от началото до сега съм си пуснала 4 теста /таткото много им се радва  :wink:/
Относно чхг-то: ЧХГ около 600 на 11- ти ден може спокойно да имаш и при един ембрион. На този етап са отчитани и  по-високи стойности и това е нещо индивидуално и не трябва да те притеснява.
Ако аз бях пуснала тест на 11 -ти ден, може би и моя щеше да е там някъде. Аз съм с трансфер на двечки и попитах док. значи ли това чхг, че и двете са се хванали? Отговора беше, че не е задължително, чхг не е сам по себе си достоверен показател.


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #332 -: Ноември 19, 2013, 13:00:52 pm »
Аз съм с трансфер на двечки и попитах док. значи ли това чхг, че и двете са се хванали? Отговора беше, че не е задължително, чхг не е сам по себе си достоверен показател.
а освен това, е много важно да се отчете и трансфера на кой ден е направен... :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #333 -: Ноември 19, 2013, 15:02:16 pm »
Слънчице, моят трансфер беше на едничко, на трети ден. Моето чхг беше 150 на 10-ти ден, като денят на трансфера ми е първи, а не нулев. Т.е. може и на девети да ми е било, но така ми го написаха. С теб ни се получават около 4 дни разлика и вероятно и моето ако се удвоява би трябвало да е около 600 на същия ден (а казват че не ми върви математиката  :lol:)
Аз не мисля, че си луда. Сигурна съм  :wink: ... но това е хубаво...
Аз днес си направих уринния тест, който ми дадоха от клиниката. Мисля да отида около 10.12 ако нямам проблеми дотогава.
Делюжън, колко?  :bighug:
aspire, todorovaaa, моля се за вас!  :goodluck: :goodluck: :goodluck:

Вери, само щастливи мигове ти желая!
Лимонче, невероятна си! Как само намираш по някоя хубава дума за всеки!!! Заслужаваш само най-доброто!
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #334 -: Ноември 19, 2013, 16:12:32 pm »
Лили а на теб мина ли ти първият преглед?Мен не са ме карали да си правя тест и в клиниката, но по принцип утре ми беше назначен "Официалният" тест от лекарката ми и понеже предните два пикливи тест ги правих все следобяд или вечер, утре сутрин когато си ми е дата ще си направя един уринен с първата урина и се надявам на еднакво наситени две чертички.Иначе аз се обадих в неделя в клиниката да си призная че избързах с тест но имам положителен резултат и на кръвния и на уринния и ми казаха да отида на преглед след 10 дни и първият преглед ми е другата седмица.А момичета знаете ли на първият преглед само плодното сакче ли ще видим или ще чуем и сърчицето?
Буболинка трансфера ми беше на 5-ти ден (на бластоцист), т.е. като направих кръвния тест беше 11-ти ден от трансфера и 16ден от пункцията.
Маги пикливите тестове си ги правя само с идеята да се насладя на тези 2 чертички, които ги чакахме повече от 2 години...  :oops:
aspire, todorovaaa, delusion22 силно стискам палци да ни зарадвате и вие с положителни резултати.
Много ви благодаря за подкрепата момичета. :bighug:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #335 -: Ноември 19, 2013, 16:19:29 pm »
А момичета знаете ли на първият преглед само плодното сакче ли ще видим или ще чуем и сърчицето?
Само сак. Пулс на следващия преглед.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #336 -: Ноември 19, 2013, 16:19:56 pm »
slanceto87 на първия преглед видяхме само сакче на следващия чухме и сърчице  osi_9

На всички момичета стискам палци  :crossfingers:

Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #337 -: Ноември 19, 2013, 19:03:40 pm »
Момичета, тъжно ми е.
Днес на преглед се установи,че едното бебче е спряло да се развива и няма сърдечна дейност.

Дано до края да издържа с едничкото ми останало
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #338 -: Ноември 19, 2013, 20:27:39 pm »
Ох, kalona, колко жалко, че така се е получило  :( .... прегръщам те!
Дано от тук нататък имаш лека и спокойна бременност!  :hug2:

Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #339 -: Ноември 19, 2013, 21:14:41 pm »
да ти кажа чесно сякаш бях се успокоила,че всичко ще е наред до края.
Но все пак качеството на яйцеклетките ми не е на ниво. И то се доказа:(   в 9-та г.с.
Моля се да имам късмет .На 29.11 съм отново на преглед, казаха ми,че засега нищо няма да се прави-без абразио.