0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #280 -: Ноември 14, 2013, 22:48:53 pm »
Пари, пари, ама като не го бях виждала никога този пусти положителен уринарен тест... Накупих една кутия, после и втора, и ги правех през ден за кеф. Още си ги пазя всичките.

След толкова чакане, струва си човек ги види тези две черти. Пожелавам го на всички в процедура!
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #281 -: Ноември 15, 2013, 08:10:13 am »
Пари, пари, ама като не го бях виждала никога този пусти положителен уринарен тест...
А и татковците трябва да бъдат уведомявани подходящо, а разчитането на кръвен тест хич не им носи същата наслада  :wink:
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #282 -: Ноември 15, 2013, 08:18:51 am »
Пари, пари, ама като не го бях виждала никога този пусти положителен уринарен тест...
А и татковците трябва да бъдат уведомявани подходящо, а разчитането на кръвен тест хич не им носи същата наслада  :wink:
Нашият татко не разбра и уринарния тест.
Показвам му го, а той ми вика: "Еми той е като друг път"
Скъсах се да обяснявам, че има една малка бледа втора чертичка, а преди никога не е имало.  :lol:
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #283 -: Ноември 15, 2013, 09:50:13 am »
slanceto87 и lili2011 стискам палци  :crossfingers: момичета,а на VeryMe честито и от мен,дано всичко да е наред!!!
А пък аз седя и се чудя само за простотии-дали ако отида на кино силния звук и вибрациите няма да окажат някакво негативно влияние :ask: върху имплантацията.Само глупости са ми в главата а съм още на четвърти ден....до 22-ри ще откача съвсем :D
Успех на правищите тестове!!!
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #284 -: Ноември 15, 2013, 10:05:48 am »
А пък аз седя и се чудя само за простотии-дали ако отида на кино силния звук и вибрациите няма да окажат някакво негативно влияние :ask: върху имплантацията.Само глупости са ми в главата а съм още на четвърти ден...
Аз пък се притеснявам да си подскачам на силна музичка :) Глупави страхове, но наши си.
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #285 -: Ноември 15, 2013, 12:02:32 pm »
Е, хубаво, де. Давайте, щом ви влече!  :lol: Аз достатъчно съм спонсорирала тази индустрия с други неща, та такова нещо ми се виждаше излишно.

*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #286 -: Ноември 15, 2013, 12:33:05 pm »
А пък аз седя и се чудя само за простотии-дали ако отида на кино силния звук и вибрациите няма да окажат някакво негативно влияние :ask: върху имплантацията.Само глупости са ми в главата а съм още на четвърти ден...
Аз пък се притеснявам да си подскачам на силна музичка :) Глупави страхове, но наши си.
Моята майка ме е водила на рок концерт като ембрион, поне 3 пъти, единственото дето ми се е случило е, че сега много обичам тази музика :)Лили,  стискам палци днес теста да ти е с много хубаво чхг! :bori_017: :bori_018:


*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #287 -: Ноември 16, 2013, 09:19:16 am »
добро
 утро момичета,

да ви разсмея рано рано.

сложих си вчера менопур-а в 3 часа, върнах се на бюрото и си продължих
задачите. и по едно време отивам до тоалетна - що да видя - фертилна
слуз , леле мале. Че като се уплаших че оволирам, че фоликулите ми се
пукат ... ужас!  върнах се ни жива ни умряла до бюрото е веднага се
цопнах в гугъл - слава богу, просто високите нива на естрадиол
предизвикват по-обилната фертилна слуз :)

е кажете ми сега - не съм луда за връзване :D
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #288 -: Ноември 16, 2013, 13:48:21 pm »
Здравейте момичета.Днес ми е 11-ти ден от трансфера и се престраших да направя тест и резултата е много ++++ 624.7.Още не мога да повярвам...И все така продължавам да нямам никакви симптоми.Мисля по-късно да посетя аптеката и да си купя 2-3 пикливи теста за да видя и аз най-накрая тези 2 чертички...Обаче още се чудя дали ще ми засече пикливия тест за да не се филмирам излично или пикливите да ги правя след понеделник тогава ще ми е 13-ти ден от трансфера?!Вие какво ще кажете момичета?Още не мога да повярвам...Успех на всички момичета!Рано или късно всички ще успеем да сбъднем мечтите си.Ето че и на нашата улица изгря слънчице...Благодаря ви момичета за подкрепата :bighug: :bighug: :bighug:
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #289 -: Ноември 16, 2013, 14:11:47 pm »
Браво бе, слънчице!Ти удари тавана, много се радвам наистина! :dance2:
На мен, онзи ден при стойност 434, уринарния ми показва що-годе бледа чертичка, при това на първа сутрешна
На теб колко ембриончета ти върнаха? Намирисва ми на  :bori_002: :bori_016:
Сега чакаме и lili2011  да ни зарадва с положителен резултат, да стиснем палци и за нея!
« Последна редакция: Ноември 16, 2013, 14:14:03 pm от VeryMe »


Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #290 -: Ноември 16, 2013, 14:33:06 pm »
Браво бе, слънчице!Ти удари тавана, много се радвам наистина! :dance2:
На мен, онзи ден при стойност 434, уринарния ми показва що-годе бледа чертичка, при това на първа сутрешна
На теб колко ембриончета ти върнаха? Намирисва ми на  :bori_002: :bori_016:
Сега чакаме и lili2011  да ни зарадва с положителен резултат, да стиснем палци и за нея!

VeryMe върнаха ми само едничко ембрионче но трансфера ми беше на 5-ти ден.Ще взема и аз утре сутрин с първата урина да направя един пиклив тест  :wink:
Лили стискам палци за много положителен резултат :goodluck:
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #291 -: Ноември 16, 2013, 14:47:20 pm »
slanceto87 браво страхотен резултат,направи си и един пиклив утре да си ги видиш тези така чакани 2 чертички  :bighug:,ще отчете със сигурност  :wink:

Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #292 -: Ноември 16, 2013, 16:24:41 pm »
Браво бе, слънчице!Ти удари тавана, много се радвам наистина! :dance2:
На мен, онзи ден при стойност 434, уринарния ми показва що-годе бледа чертичка, при това на първа сутрешна
На теб колко ембриончета ти върнаха? Намирисва ми на  :bori_002: :bori_016:
Сега чакаме и lili2011  да ни зарадва с положителен резултат, да стиснем палци и за нея!

VeryMe върнаха ми само едничко ембрионче но трансфера ми беше на 5-ти ден.Ще взема и аз утре сутрин с първата урина да направя един пиклив тест  :wink:
Лили стискам палци за много положителен резултат :goodluck:

Прекрасен резултат Слънце! На мен уринния ми хвана бледа, но ясно видима втора чертичка при стойност на ЧХГ 150, така че със сигурност ще ти отчете !!!
Лека бременност !
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #293 -: Ноември 16, 2013, 16:33:04 pm »
Здравейте момичета.Днес ми е 11-ти ден от трансфера и се престраших да направя тест и резултата е много ++++ 624.7.Още не мога да повярвам...И все така продължавам да нямам никакви симптоми.Мисля по-късно да посетя аптеката и да си купя 2-3 пикливи теста за да видя и аз най-накрая тези 2 чертички...Обаче още се чудя дали ще ми засече пикливия тест за да не се филмирам излично или пикливите да ги правя след понеделник тогава ще ми е 13-ти ден от трансфера?!Вие какво ще кажете момичета?Още не мога да повярвам...Успех на всички момичета!Рано или късно всички ще успеем да сбъднем мечтите си.Ето че и на нашата улица изгря слънчице...Благодаря ви момичета за подкрепата :bighug: :bighug: :bighug:

 :grouphug2: :jump12:

супер,
момичета обожавам да чета такива постове : ))
това вдъхва страхотен кураж на новаците (като мен  :oops: )
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #294 -: Ноември 16, 2013, 19:39:53 pm »
Хайде delusion22, скоро и ти си наред да ни зарадваш! :bfp: Кога ти е пункцията?
« Последна редакция: Ноември 16, 2013, 20:23:23 pm от VeryMe »


*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #295 -: Ноември 16, 2013, 20:08:19 pm »
Момичета, страхотни сте! Ние сме щастливи днес с чхг над 150. Благодаря ви от цялото си сърце затова че бяхте с мен както никой друг и ме подкрепяхте както никой друг! Моля се Бог да ви въздаде многократно, защото аз мога само да ви благодаря във форума!

Р.P. Горното е от вчера, но не успях да го постна поради много слаб нет. Слънчице, направо изби рибата с това чхг!!!  :bighug:

Хайде момичета в процедура, вие сте следващите!!!
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #296 -: Ноември 16, 2013, 20:12:44 pm »
Безкрайно много ви благодаря момичета.Ех не издържах направих си и пикливият тест и за първи път в живота ми видях така дълго чаканите, вече повече от 2 години, 2 чертички.Втората чертичка се появи почти веднага с контролната и си е доста наситена даже...Дано Господ ни пази и всичко да е наред!Момичета аз се чудя кога да звънна в клиниката и да попитам знаете ли кога ще е първият преглед.По принцип теста ми беше назначен за сряда и се чудя дали да изчакам до тогава или да звънна в клиниката и да кажа че си имам положителен тест?!

delusion22 стискам палци  :goodluck: :bfp: :goodluck:
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #297 -: Ноември 16, 2013, 20:14:01 pm »
Момичета, страхотни сте! Ние сме щастливи днес с чхг над 150. Благодаря ви от цялото си сърце затова че бяхте с мен както никой друг и ме подкрепяхте както никой друг! Моля се Бог да ви въздаде многократно, защото аз мога само да ви благодаря във форума!

Р.P. Горното е от вчера, но не успях да го постна поради много слаб нет. Слънчице, направо изби рибата с това чхг!!!  :bighug:

Хайде момичета в процедура, вие сте следващите!!!

Много се радвам Лили :) Успешни оставащи месеци :bighug: :bighug: :bighug:
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #298 -: Ноември 16, 2013, 20:20:37 pm »
Еее нашия есенен триместър сме най-силните! Браво лили, браво слънце! :balk_46: Най-положителната темичка да станем до нова година!  :jump12:


*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #299 -: Ноември 16, 2013, 20:22:56 pm »
Хайде delusion22, скоро и ти си наред да ни зарадваш! :drunk: Кога ти е пункцията?

delusion22 стискам палци  :goodluck: :bfp: :goodluck:

ех .. имам още един преглед, и ако "мина" - в сряда съм на пункция

а вие трите да знаете, много ме радвате  :bighug:

какъвто и да е резултата от моя опит , самото изживяване е прекрасно : ))) айде бременейте със здраве сега : ))