0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #220 -: Ноември 11, 2013, 18:53:11 pm »
Very me - честито и успех до края :babyflips:
Krem - аз винаги съм по къс протокол но съм ходила и през 3 и през 4 дни всеки път е различно, зависи от стимулацията и как реагираш на нея - успех :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #221 -: Ноември 11, 2013, 21:00:18 pm »
момичета ,моля помагайте,биха ми прегнила с половин час по-рано,ами сега 8O
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #222 -: Ноември 11, 2013, 21:07:27 pm »
отиваш по-рано и предупреждаваш докторите си
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #223 -: Ноември 11, 2013, 21:24:43 pm »
отиваш по-рано и предупреждаваш докторите си
:oops:благодаря ти много, ама няма как аз съм за 7,30 какво ще стане за този половин час разлика
« Последна редакция: Ноември 11, 2013, 21:26:40 pm от kammma »
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #224 -: Ноември 11, 2013, 21:35:37 pm »
отиваш по-рано и предупреждаваш докторите си
:oops:благодаря ти много, ама няма как аз съм за 7,30 какво ще стане за този половин час разлика
От колко отваря клиниката ти? Звънкай на лекаря, трябва да знае. И недей да се паникьосваш, ще се оправят нещата.


Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #225 -: Ноември 11, 2013, 21:48:05 pm »
отиваш по-рано и предупреждаваш докторите си
:oops:благодаря ти много, ама няма как аз съм за 7,30 какво ще стане за този половин час разлика
От колко отваря клиниката ти? Звънкай на лекаря, трябва да знае. И недей да се паникьосваш, ще се оправят нещата.
Благодаря ви,така ще направя
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #226 -: Ноември 11, 2013, 21:59:37 pm »
 Писах смс на докторката, каза да не се притеснявам,наистина в големи филми се вкарваме сами момичета успех от все сърце желая на всички ни
« Последна редакция: Ноември 11, 2013, 22:14:46 pm от kammma »
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #227 -: Ноември 11, 2013, 22:37:58 pm »
каммма като спомена филми, да ви разкажа и аз моя  :lol:

намерих няколко стари теми за стимулации с гонал , и въобще стимулации по принцип - ами масово хората се оплакват от болки в корема, придърпване на яйчници ... повръщане, гадене ... а пък аз ама от абсолютно нищо не се оплаквам (като изключим че кръвното явно ми падна много днес сутринта, но и това ми се оправи)

утре съм на втори преглед и се чудя, да позабавлявам ли док с казуса си: "притеснява ме че нищо не ме притеснява"  :pipy_longstocking: :pipy_longstocking:

бебе я стане, я не - ама поне една жълта книжка да си изкарам  :lol:
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #228 -: Ноември 11, 2013, 22:39:32 pm »
Писах смс на докторката, каза да не се притеснявам,наистина в големи филми се вкарваме сами момичета успех от все сърце желая на всички ни
Така е, всички тук сме подложени на един вид стрес, особено когато ни е за първи път. За това, като не си сигурна е хубаво да питаш лекаря, поне ще се успокоиш. Пожелавам ти много и хубави яйцеклетки утре :)


*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #229 -: Ноември 12, 2013, 06:40:15 am »
delusion22, хората сме различни, един има оплаквания, друг - не. Важно е и за кой ден от стимулацията се описват, вероятно се притесняваш дали ти действат лекарствата. Действат си. Ти си питай лекаря, за да ти е спокойно. Лекарите сигурно са чували и по-странни притеснения.
П.П. После след трансфера да не се филмираш пак?  :goodluck:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #230 -: Ноември 12, 2013, 09:30:29 am »
[quote
 author=rtfrtf
link=topic=49942.msg1027698#msg1027698 date=1384231215]
delusion22, хората сме различни, един има оплаквания, друг - не. Важно е
 и за кой ден от стимулацията се описват, вероятно се притесняваш дали
ти действат лекарствата. Действат си. Ти си питай лекаря, за да ти е
спокойно. Лекарите сигурно са чували и по-странни притеснения.
П.П. После след трансфера да не се филмираш пак?  :goodluck:
[/quote]

ртф, постоянно гледам да се занимавам с нещо, и въпреки всичко имам едни
 30 минути на ден в които се филмирам ... но понеже е само 30 съвсем
целенасочено си го позволявам :) 

и разбира се - благодаря за отговора, винаги се чувствам по-добре когато
 видя че някой е писал :)
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #231 -: Ноември 12, 2013, 09:38:40 am »
Писах смс на докторката, каза да не се притеснявам,наистина в големи филми се вкарваме сами момичета успех от все сърце желая на всички ни
Така е, всички тук сме подложени на един вид стрес, особено когато ни е за първи път. За това, като не си сигурна е хубаво да питаш лекаря, поне ще се успокоиш. Пожелавам ти много и хубави яйцеклетки утре :)
Благодаря,дано всички да се похвалим с :bfp:
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #232 -: Ноември 12, 2013, 10:13:19 am »
Добро утро момичета.Днес ми е 7-ми ден от трансфера (по принцип днес или утре трябваше да ми дойде гостенката ама аз тоя месец хич и не я чакам), но от 1-2 дни ми се случва нещо странно...Само да кажа че нямам никакви симптоми, единственото странно нещо което ми се случва е рязката промяна в настроението ми, ту ми се плаче и съм супер изнервена и след няколко минути все едно нищо не е станало.Вчера като се прибрах от работа се скъсах да рева без даже да имам някаква кой знае каква основателна причина....А да не говоря че съм непоносимо раздразнителна...Може би и това чакане вече доста ме изнервя, но все пак...Може ли да е от Естрофема това рязко сменяне на настроението ми...?!
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #233 -: Ноември 12, 2013, 10:36:23 am »
slanceto87, по-вероятно е от напрежението.  Натрупва се ден след ден в очакване на резултата. Успокой се, не остана, знай че всичко е извън твоя контрол. 
Стискам палци.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #234 -: Ноември 12, 2013, 10:50:32 am »
Слънцето, не ги мисли тези неща-това може да са симптоми на предстоящ цикъл, както и на бременност.
Иначе цикъл идва 14 дни след пункция по принцип, но от лекарствата след трансфер понякога цикъла се бави.
Изчакай още 2-3 дни и направи тест. Успех!
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #235 -: Ноември 12, 2013, 11:28:13 am »
slanceto87, поплачи си, аз също плаках преди моя тест,  не търси симптоми, май само жена която вече е била бременна, може да разпознае настъпващата такава.



Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #236 -: Ноември 12, 2013, 11:46:18 am »
Момичета сигурно сте прави.Просто напрежението ми идва малко в повече, а да не говорим за напрежението в гърдите ми, ама то не е нещо необичайно преди цикъл.Ще изчакам до събота-неделя и мисля да пусна един кръвен и да приключа по един или друг начин с терзанията.А за симптоми дори и да имам нещо съмнително гледам да не обръщам внимание, защото съм имала месеци с уж всички симптоми за бременност и пак отрицателни тестове.
Дейзи моята Лутеална Фаза по принцип е много кратка (11-12дни) и затова смятам, че днес или утре ми е дата за МЦ.При първата пункция си ми дойде след 11дни (както е по принцип), но тогава не стигнахме до трансфер и не бях на лекарства, така че сега положението е малко по-различно.Много ви благодаря за подкрепата.Надявам се да се похваля и аз с +++тестче.
VeryMe тихичко честито и от мен.Лека и успешна бременност :)
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #237 -: Ноември 12, 2013, 11:59:11 am »
Хайде да не се чувстват филмиращите се момичета сами, да попитам и аз: на 1-ви бих Овитрела, на 9-ти направих първи кръвен тест - положителен. Това остатъци от Овитрела ли са?
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #238 -: Ноември 12, 2013, 12:07:25 pm »
Хайде да не се чувстват филмиращите се момичета сами, да попитам и аз: на 1-ви бих Овитрела, на 9-ти направих първи кръвен тест - положителен. Това остатъци от Овитрела ли са?

Вероятно не. Колко е резултата от теста?
Едното е алфа-чхг, а другото - бета-чхг. Алфа има в урината, бета - в кръвта. Ние приемаме алфа-чхг с Прегнила/ Овитрела, а търсим бета чхг в кръвта.
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #239 -: Ноември 12, 2013, 12:45:46 pm »
Лили, направи ли пак кръвен на 11-ти, ако не си, може и днес да пуснеш, това ще даде най-точен отговор. И стискам палци ЧХГ да се е удвоило  :D !!!