0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #200 -: Ноември 09, 2013, 20:26:13 pm »
Лили, ако си бременна, никакво навеждане, падане, напъване, кихане, калшяне и напрягане не могат да причинят каквото и да било лошо на този етап. Единственото изключение е хиперстимулацията, която иска повече пазене.
Най-добрият пример за трансферирания ембрион в матката, който съм срещала, е сравнението с прашинка върху филия, намазана с фъстъчено масло.
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #201 -: Ноември 10, 2013, 11:27:04 am »
Най-добрият пример за трансферирания ембрион в матката, който съм срещала, е сравнението с прашинка върху филия, намазана с фъстъчено масло.

ихихи, сега тази картинка ще ми се отпечата в съзнанието  : )))

много добро попадение : )))
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #202 -: Ноември 10, 2013, 19:36:07 pm »
Здравейте, правих си тест за бременност преди 2дни- ПОЛОЖИТЕЛЕН Е  :bfp:! Инвитро ИКСИ първи път. Следвах инструкциите на лекарката, която ми каза да си направя уринен тест на 15-ти ден от трансфера. Едвам устисках! Сега имам записан час  за преглед за 18-ти. Чесно казано не смея да се зарадвам напълно, защото все още риска от неуспех е голям. Стискам палци на всички  :balk_602:
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #203 -: Ноември 10, 2013, 21:18:57 pm »
Teddita82, тихичко честито  :P
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #204 -: Ноември 11, 2013, 08:53:52 am »
Здравейте, правих си тест за бременност преди 2дни- ПОЛОЖИТЕЛЕН Е  :bfp:! Инвитро ИКСИ първи път. Следвах инструкциите на лекарката, която ми каза да си направя уринен тест на 15-ти ден от трансфера. Едвам устисках! Сега имам записан час  за преглед за 18-ти. Чесно казано не смея да се зарадвам напълно, защото все още риска от неуспех е голям. Стискам палци на всички  :balk_602:
Браво, и от мен честито и стискам палци за прегледа да видите едно хубаво сакче  :crossfingers:

*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #205 -: Ноември 11, 2013, 09:05:30 am »
здравейте момичета,
имам едно притеснение ... надявам се да си въобразявам :(

днес се събудих с ужасно чувство на тежест и лекост едновременно, направо не знам къде ми е главата - не ми се вие свят, но като завивам по коридора между стаите и направо имам чувството че ще припадна :(  случвало ми се е в студентските години подобно нещо, ама след голям купон до зори, ако трябва да стана рано ... но снощи заспах в 10 и станах почти в 8 сутринта :(

по принцип съм с по-ниско кръвно ... може ли да е от гонала? това е единственият различен препарат който приемам :(

благодаря предварително
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #206 -: Ноември 11, 2013, 09:38:57 am »
Трансвер на 31.10 и вечера зацапване и днес съсиреци . Нупешен ! Опита е първи ! Но все пак ще пусним ЧХГ , но честно казано не виждам смисъл
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #207 -: Ноември 11, 2013, 10:35:30 am »
E&Z,а колко ембриончета ти трансферираха?Може пък просто едно от тях да се е изчистило,ако не ти тръгне истински цикъл и без да си правила кръвен тест не го отписвай все още!
Успех!
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #208 -: Ноември 11, 2013, 10:42:48 am »
здравейте момичета,
имам едно притеснение ... надявам се да си въобразявам :(

днес се събудих с ужасно чувство на тежест и лекост едновременно, направо не знам къде ми е главата - не ми се вие свят, но като завивам по коридора между стаите и направо имам чувството че ще припадна :(  случвало ми се е в студентските години подобно нещо, ама след голям купон до зори, ако трябва да стана рано ... но снощи заспах в 10 и станах почти в 8 сутринта :(

по принцип съм с по-ниско кръвно ... може ли да е от гонала? това е единственият различен препарат който приемам :(

благодаря предварително

Здравей, аз също приемах гонал ,на 4 ден се чувствах така имах силно главоболие ,реших че ми е ниско кръвното и пиех айрян ,шоколад ,за да го вдигна и след няколко часа се почувствах по добре .А може и на док. да звъннеш ,за да си по спокойна. Успех
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #209 -: Ноември 11, 2013, 11:03:48 am »
Трансфер на 01.11, три инжекции прегнил след това, като последната е прегнил 1500 на 06.11.
Мислите ли че има смисъл да пускам тест днес?


Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #210 -: Ноември 11, 2013, 11:30:53 am »
Трансфер на 01.11, три инжекции прегнил след това, като последната е прегнил 1500 на 06.11.
Мислите ли че има смисъл да пускам тест днес?

Кръвен можеш да пуснеш, уринен - не.

Стискам палци да е с много числа!!!
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #211 -: Ноември 11, 2013, 12:22:47 pm »
Здравейте! Аз съм след ЗЕТ  на бластоцисти на 04.11. от два дни усещам бодежи ниско долу и снощи получих съвсем леко бледо кафеникаво зацапване. Днес е едва седми ден и е рано за тест, но се страхувам че опита ще завърши с неуспех. Преди 5 месеца правих инвитро, като по същия начин на 7-8 ден получих зацапване и след това прерастна в цикъл.Според вас имам ли шанс за успех все още?Притеснявам се, че бодежите зачестяват и корема ми се подува..Дайте ми съвет, какво да мисля?


Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #212 -: Ноември 11, 2013, 12:28:06 pm »
Здравейте! Аз съм след ЗЕТ  на бластоцисти на 04.11. от два дни усещам бодежи ниско долу и снощи получих съвсем леко бледо кафеникаво зацапване. Днес е едва седми ден и е рано за тест, но се страхувам че опита ще завърши с неуспех. Преди 5 месеца правих инвитро, като по същия начин на 7-8 ден получих зацапване и след това прерастна в цикъл.Според вас имам ли шанс за успех все още?Притеснявам се, че бодежите зачестяват и корема ми се подува..Дайте ми съвет, какво да мисля?

Не е рано, утре отивай на тест (кръвен). Особено пък със зацапване е задължително да знаеш какво става.

Според мен е много вероятно да си бременна. Дано!!!

ПП. Виж дневника на Евита1717 - същите симптоми на същите дни като теб, сега има две бебета в корема си.
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #213 -: Ноември 11, 2013, 14:58:43 pm »
Lemon : благодаря! Ще изкарам до утре, 12 ден вече звучи сериозно :)


*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #214 -: Ноември 11, 2013, 15:39:13 pm »
Скъпа lemon, когато писах за притесненията си, бях изплашена, че неуспеха ми от пролетта се повтаря и исках някой да ми каже, че има надежда-ти го направи и аз повярвах. Сега ти отговарям, с много благодарност, защото ти ме накара отново да  вярвам в чудото и се оказа права. Току що излязоха резултатите от кръвния ми тест 102.400   :youwoman: Благодаря ти!


Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #215 -: Ноември 11, 2013, 15:40:29 pm »
Честито, VeryMe  :D
Лека и безпроблемна бременност и здраво и хубаво бебче!
*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #216 -: Ноември 11, 2013, 16:09:00 pm »
Eмилия, благодаря - така и направих - 2 литра айрян и два литра вода :)

Е&З дано кръвният да опровергае опасенията ти - стискам палци и на краката

ВериМи - толкова хубава новина - повличай крак :)
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #217 -: Ноември 11, 2013, 16:14:59 pm »

ВериМи - толкова хубава новина - повличай крак :)
Дано наистина повлека крак, стискам палци на всички момичета!
 :green_dust_1: :pink_dust_1: ето малко прашец за късмет


*
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #218 -: Ноември 11, 2013, 16:38:54 pm »
Слънчице, бързо-бързо идвай под прашеца :)

Момичета, невероятни новини последните дни, браво - желая ви здрави и буйни бебчета! Сега спокойствие и силна храна!
Re: Ин Витро/ИКСИ - октомври, ноември, декември 2013г.
« Отговор #219 -: Ноември 11, 2013, 17:44:52 pm »
Very me- успех и спокойствие
момичета моля някоя която е имала къс протокол по фонда да ми каже колко често се ходи на преглед по време на стимулацията. Първия преглед е на 2 ден от МЦ, а следващия преглед на кой ден обикновенно е ..? По нататък е ясно че прегледите зачестяват. Благодаря