0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #960 -: Септември 04, 2014, 09:39:26 am »
Да, може ову да е била по-късно, отделно вчера теста не беше с първа урина :)) Изчакай си :)  osi_9
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #961 -: Септември 04, 2014, 10:01:36 am »
lilitu, погледнах графиката ти отново, дано да се е получило при теб, сложили сте сърчицата когата трябва, кога очакваш цикъл, на кой ден ти идва по принцип
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #962 -: Септември 04, 2014, 10:08:13 am »
Ами малко ми е нередовен цикълът, от 28 до 34-35 дни , но съм проследявала с фоликулометрия и хормони и има овулация :) Сега чакам 14 дни след овуто - ако е било на 29-30 август, чакам за тест на 12-13-14 септ :)) Но за първи път втората ми фаза е такава - с две покачвания, обикновено първите 2 дни скача  и това е.... Ще видим - има време :))
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #963 -: Септември 04, 2014, 10:14:08 am »
 :goodluck: :bfp: :cloud9:,lilitu
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #964 -: Септември 04, 2014, 13:13:19 pm »
Здравейте отново, момичета :) Последно писах тук ,за да съобщя последните новини след бледаата втора чета, на която имах щастието да се порадвам. Цикълът ми обаче сега след като приключи мога да кажа,че беше леко странен. Първо, че беше по-ярък от преди. Второ,че ме боля докато изпих хапчето (но то си ме болеше и преди да ми дойде постоянно) и след това все едно не е имало болка; вървя ми малко повече дни и то само леко, не обилно,а  това,което беше първия ден - леко слузесто розовееше,после премина към ярко червено. Всичко описано не е характерно за обичайния ми цикъл,но го приех за знак,че явно и този път не е станало. Тези дни се чувствам много странно - тази сутрин особено много ми се въртеше главата, все едно ще падна от стола,губейки равновесие. И една приятелка, на която показах в началото теста с бледата черта ми вика: абе ти прави ли си тест след като ти дойде? да не караш цветна бременност. Прочетох доста противоречиви мнения из няколко форума и затова реших да се обърна към вас. Според вас възможно ли е ? При положение,че нямам никакви симптоми след цикъла... Звънях на лекаря си,но той е в почивка до 9-ти септември, а няма да имам пари да си пусна и за кръвен, реших да ги отделя за прегледа, реших днес да си  взема тест след думите на моята приятелка и вижте какво се появи до 10-тата минута както пише в указанията на теста (Clear test)  - http://prikachi.com/images.php?images/976/7582976F.jpg Не съм много запозната с изпарителните черти, но никога не ми се е случвало да видя такава на някои от всичките ми тестове. Да не би като резлултата пише да се отчете между 3-та и 10-та минута,това,че аз погледнах по-късно да е повлияло. Тя май изглежда като сянка по мое мнение. Благодаря предварително!  :(
« Последна редакция: Септември 04, 2014, 13:34:07 pm от vasilevaaa »
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #965 -: Септември 04, 2014, 13:37:44 pm »
Здравей,vasilevaaa:) мериш ли  БТ, това може да те ориентира малко за ситуацията :) Иначе за съжаление на мен на Clear test винаги ми излиза тази втора бледа черта, като сянка, но се вижда :( Явно си е от теста :( НО при теб не се знае нищо :) Премери утре сутринта БТ :) Стискам палци :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #966 -: Септември 04, 2014, 13:42:30 pm »
Здравей,vasilevaaa:) мериш ли  БТ, това може да те ориентира малко за ситуацията :) Иначе за съжаление на мен на Clear test винаги ми излиза тази втора бледа черта, като сянка, но се вижда :( Явно си е от теста :( НО при теб не се знае нищо :) Премери утре сутринта БТ :) Стискам палци :)

lilitu, ами не я меря  :(  ... не е зле да измеря утре БТ, за някаква ориентация. Хмм, тази марка повече няма да я купувам. Аз понеже видях на опаковаката,че пише ,че не е китайски и викам дай да пробвам с него този път. Предните които взимах бяха Lady test i Sure check.
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #967 -: Септември 04, 2014, 13:45:16 pm »
Въпреки че сега като погледнах пак снимката, при теб си се вижда ясно, а на моите тестове по-скоро като врътнеш наляво, надясно, под определн ъгъл  :lol: А при теб се вижда, въпреки че е снимка :)  :goodluck:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #968 -: Септември 04, 2014, 14:58:15 pm »
Здравейте, аз имах такъв случай миналата година зимата. Тест ми показа втора черта, но ми се наложи да пътувам по студа много друсаше и така ми дойде, ама така хубаво уж , после ми цапаше, но имах симптоми като за бременност, направих тест пак втора черта, отидох на една докторка нищо не видя, каза не си. Отидох при друг доктор видя се. Но на следващият път нямаше пулс и адекватно развитие и ми препоръча аборт и беше започнало пак цепене кафеникаво. Но съм чувала за жени с цветна бременност. По принцип не е хубав признак...... Единствено можеш да чакаш и да отидеш на лекар, който е добър.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #969 -: Септември 04, 2014, 15:11:15 pm »
Здравейте, аз имах такъв случай миналата година зимата. Тест ми показа втора черта, но ми се наложи да пътувам по студа много друсаше и така ми дойде, ама така хубаво уж , после ми цапаше, но имах симптоми като за бременност, направих тест пак втора черта, отидох на една докторка нищо не видя, каза не си. Отидох при друг доктор видя се. Но на следващият път нямаше пулс и адекватно развитие и ми препоръча аборт и беше започнало пак цепене кафеникаво. Но съм чувала за жени с цветна бременност. По принцип не е хубав признак...... Единствено можеш да чакаш и да отидеш на лекар, който е добър.
Деси, съжалявам за това, което си преживяла.  :( Лошото е,че има 2-3 ма лекари ,но не се славят като много добри специалисти в моя град. А пък този, който идва в частния си кабинет го водят като най-добрия, сама се уверих предния път след обстойния и подбробен преглед, но тогава още не бях в закъснение. И аз като приех това за цикъл, той ми беше казал да ида към 8-я ,9-я ден от началото на цикъла,ако ми дойдело. съжалявам, че не се дигнах още като ми свърши на 29.08
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #970 -: Септември 04, 2014, 15:14:18 pm »
desi_do4eva , предполагам чертата ти е била по-различна от моята.  :balk_144:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #971 -: Септември 04, 2014, 16:02:47 pm »
Да ти кажа чертата ми беше на Шуър чек, и беше съвсем розова. Но на мен в последствие ми откриха високи антитела, защото и преди това имах такива случаи. Спокойно, просто бъди наблюдателна и търпелива. Отиде при този доктор , който казваш че е по-добър.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #972 -: Септември 04, 2014, 20:43:47 pm »
Здравейте, от няколко дни не съм писала , днес си направих тест престо , който се оказа отрицателен  :balk_146:

Деси пожелавам ти   :bfp:

Дано на всички скоро ни се сбъднат мечтите
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #973 -: Септември 05, 2014, 07:26:33 am »
Момичета , снощи имах болки от които се събудих цялата изпитана, бяха просто нетърпими , не съм имала такива, на мен цикъл ми идва най-спокойно с много леки болки за пет минути и това е.Но този път беше много зле едвам станах за спазмалгон..... Изплаших се.
Сега ми зацапва слабо , и ще ми дойде сигурно. Теста е бил верен.

Успех на другите момичета и благодаря за подкрепата, но явно нещо се е объркало..... Дано другият месец да е добре.
« Последна редакция: Септември 05, 2014, 09:00:40 am от desi_do4eva »
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #974 -: Септември 05, 2014, 07:56:14 am »
Момичета , снощи имах болки от които се събудих цялата изпитана, бяха просто нетърпими , не съм имала такива, на мен цикъл ми идва най-спокойно с много леки болки за пет минути и това е.Но този път беше много зле едвам станах за спазмалгон..... Изплаших се.
Сега ми захапва слабо , и ще ми дойде сигурно. Теста е бил верен.

Успех на другите момичета и благодаря за подкрепата, но явно нещо се е объркало..... Дано другият месец да е добре.
Здравей Деси,
не се притеснявай ще стане! Стискам палци за идващия месец! :goodluck: :bori_012: :bori_017:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #975 -: Септември 05, 2014, 08:17:51 am »
Деси, изпращам ти много преградки  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #976 -: Септември 05, 2014, 09:26:48 am »
ееееее desi, много съжалявам миличка  :( И аз сега чакам МЦ и нов месец - нов късмет, ще се борим заедно  :crossfingers:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #977 -: Септември 05, 2014, 10:14:20 am »
Здравейте, и аз да се отчета. Не бях писала от по-миналият месец, когато а съвсем кратно се порадвах на двете чертички. :(
Този месец опитваме отново. Не съм мерила БТ, не съм и правила тестове. Вчера трябваше да ми дойде, но и до този час няма никой. Тествах се с пикливите тестове но беше категорично отрицателен.  :bfn1:
Гърдите си ме наболяват, корема също. Единственото което ми дава някаква надежда е че се чувствам топла. Снощи премерих Т и беше 37,3.
Успех момичета :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #978 -: Септември 05, 2014, 12:39:04 pm »
Здравей,vasilevaaa:) мериш ли  БТ, това може да те ориентира малко за ситуацията :) Иначе за съжаление на мен на Clear test винаги ми излиза тази втора бледа черта, като сянка, но се вижда :( Явно си е от теста :( НО при теб не се знае нищо :) Премери утре сутринта БТ :) Стискам палци :)
desi_do4eva, много прегръдки и от мен и силно стискам палци за новия месец!  preggo
lilitu , тази сутрин ставайки от леглото се сетих изведнъж,че трябваше да измеря  :bbt: БТ, скокнах за термометъра и се върнах обратно в леглото - 36.5 (с дигитален , понеже нямам друг). Не съм много наясно, но тази стойност не звучи обнадеждаваща.  :balk_144: Явно е от теста заблуждението.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #979 -: Септември 05, 2014, 15:43:29 pm »
vasilevaaa, ако решиш да мериш БТ, измервай всеки ден сутрин непосредствено след събуждане (приготви си термометъра от вечерта, за да не се налага да ставаш), приблизително по едно и също време (по възможност до към 8.00 ч.). Измерва се вагинално или ректално. Ако изполваш дигитален термометър, задръж т-ра 2-4 мин. след сигнала.
Това е добър метод, тъкмо ще видим как изглежда графиката (има ли двуфазност и т.н.), като е добре да включиш и тестове за овулация. Каква е продължителността на цикъла, относително постоянна ли е като дни?

..... А пък този, който идва в частния си кабинет го водят като най-добрия, сама се уверих предния път след обстойния и подбробен преглед, но тогава още не бях в закъснение. И аз като приех това за цикъл, той ми беше казал да ида към 8-я ,9-я ден от началото на цикъла,ако ми дойдело. съжалявам, че не се дигнах още като ми свърши на 29.08
Възможно е това да е било цикъл, макар и по-оскъден от друг път. Ако е така, днес е 13 ден от МЦ. Ако имаш възможност, отиди да те погледнат на УЗ. Лекарят ще може да види има ли доминантен фоликул. Предишният цикъл е бил 41 дни, затова си мисля че овулацията предстои и не е късно да се проследят фоликулите.
Ако пък има бременност, при тези дни закъснение трябва да се види плодно сакче, отиди на преглед.
« Последна редакция: Септември 05, 2014, 15:45:09 pm от marsi »