0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #900 -: Август 26, 2014, 21:23:31 pm »
Здравейте ,

най-накрая реших и аз да се регистрирам , обикновено само чета Smile
Та да премина на въпроса ми , от 3 години се опитвам да забременея , последната ми стимулация беше с прегнил и ампули менопур , цикъл на 08.08.14 - овулация на 19-20.08.14 , няколко дни след това имам болки в кръста и яйчниците на 25.08 реших да си премеря БТ - 37,1 на 26.08 - 37,3 ,сега съм на утрогестан вагинално за 17 дни ,  дали е възможно да съм бременна ?

Ще съм много благодарна да споделите мнение
Здравей, съжелявам, но е много рано да се каже. Дано да си. Късмет!
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #901 -: Август 26, 2014, 21:30:22 pm »
Здравей, Hristina_85!  БТ може да е висока заради бременност, но може да е повишена от утрогестана. Прогестероновите препарати повишават БТ. И както kati_vm е  писала- още е рано за прогнози

Дано да е първото и скоро да се похвалиш с дебело ЧХГ  :crossfingers:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #902 -: Август 27, 2014, 08:16:32 am »
Здравейте ,

най-накрая реших и аз да се регистрирам , обикновено само чета Smile
Та да премина на въпроса ми , от 3 години се опитвам да забременея , последната ми стимулация беше с прегнил и ампули менопур , цикъл на 08.08.14 - овулация на 19-20.08.14 , няколко дни след това имам болки в кръста и яйчниците на 25.08 реших да си премеря БТ - 37,1 на 26.08 - 37,3 ,сега съм на утрогестан вагинално за 17 дни ,  дали е възможно да съм бременна ?

Ще съм много благодарна да споделите мнение


Според мен е възможно, успех, дано да се похвалиш скоро , кога можеш да направиш тест???
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #903 -: Август 27, 2014, 08:19:29 am »
Момичета пожелавам на всички , да се похвалим скоро и да си пишем в другата тема само сладурски вести за бебчовци!!!!!! :D
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #904 -: Август 27, 2014, 13:11:46 pm »
Здравей desi_do4eva  , тест трябва да направя чак на 07.09.2014 , но просто нямам търпение и само за това мисля , на 29.08 съм при доктора и ще видим какво ще каже
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #905 -: Август 27, 2014, 15:25:09 pm »
Христина,Температурата се запазва висока до следващата М (ако има такава).Много е рано да гадаем.Дано си остане така висока и следващите месеци  :P
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #906 -: Август 28, 2014, 07:43:33 am »
Христина,Температурата се запазва висока до следващата М (ако има такава).Много е рано да гадаем.Дано си остане така висока и следващите месеци  :P


Кога ти се вдигна температурата??? Може ли да си покажеш графиката ако си водила такава?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #907 -: Август 28, 2014, 09:09:13 am »
Здравейте , нямам графика /ще се опитам да си направя/и БТ падна от днес на 36,5  :( , бях на доктор днес , гледа ме на уз вагинален и каза че лигавицата ми е 9,5 , това добре ли е ?
« Последна редакция: Август 28, 2014, 09:54:43 am от Hristina_85 »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #908 -: Август 28, 2014, 10:58:28 am »
Здравейте на всики нова съм тук..На 21 години съм,с моя правим опити от 4 месеца близо..Последна редовна менструация 2.08.14,и мисля че имах овулация на 13-14.08,правихме секс на 11 и 12 Август..Не издържах и онзи ден и вчера направих един престо с първа сутрешна урина,който показа много много бледа втора черта...Много се зарадвах,но днес сутринта направих един шуър чек и показа (-) ... Трябва да ми дойде на 1-2,а нямам никакви ПМС ..Преди ме боляха гърдите,имах зацапване,а сега нищо..Гърдите ми са спокойни,имам само едно прозрачно течение,болки в кръста,понякога и ниско в яйчниците и матката,имам много променливи настроения и съм много разсеяна..Според вас на кой тест да вярвам в този ранен етап,и дали е възможно да имам бременност..Моля за съвет,защото вече ще откача.толкова много го искам , не става и не става.     :sucky: :balk_145: :balk_132: :balk_134: :( :( :( :(
« Последна редакция: Август 28, 2014, 11:01:06 am от boyana1993 »
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #909 -: Август 28, 2014, 11:24:35 am »
Здравейте на всики нова съм тук..На 21 години съм,с моя правим опити от 4 месеца близо..Последна редовна менструация 2.08.14,и мисля че имах овулация на 13-14.08,правихме секс на 11 и 12 Август..Не издържах и онзи ден и вчера направих един престо с първа сутрешна урина,който показа много много бледа втора черта...Много се зарадвах,но днес сутринта направих един шуър чек и показа (-) ... Трябва да ми дойде на 1-2,а нямам никакви ПМС ..Преди ме боляха гърдите,имах зацапване,а сега нищо..Гърдите ми са спокойни,имам само едно прозрачно течение,болки в кръста,понякога и ниско в яйчниците и матката,имам много променливи настроения и съм много разсеяна..Според вас на кой тест да вярвам в този ранен етап,и дали е възможно да имам бременност..Моля за съвет,защото вече ще откача.толкова много го искам , не става и не става.     :sucky: :balk_145: :balk_132: :balk_134: :( :( :( :(
Здравей, пусни кръвен тест. Късмет!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #910 -: Август 28, 2014, 13:29:35 pm »
Страх ме е да пусна кръвен,ще изчакам няколко дена ако ми закъснее ще пусна..Може да погледнете графиката ми долу :lol:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #911 -: Август 28, 2014, 13:41:50 pm »
Здравейте на всики нова съм тук..На 21 години съм,с моя правим опити от 4 месеца близо..Последна редовна менструация 2.08.14,и мисля че имах овулация на 13-14.08,правихме секс на 11 и 12 Август..Не издържах и онзи ден и вчера направих един престо с първа сутрешна урина,който показа много много бледа втора черта...Много се зарадвах,но днес сутринта направих един шуър чек и показа (-) ... Трябва да ми дойде на 1-2,а нямам никакви ПМС ..Преди ме боляха гърдите,имах зацапване,а сега нищо..Гърдите ми са спокойни,имам само едно прозрачно течение,болки в кръста,понякога и ниско в яйчниците и матката,имам много променливи настроения и съм много разсеяна..Според вас на кой тест да вярвам в този ранен етап,и дали е възможно да имам бременност..Моля за съвет,защото вече ще откача.толкова много го искам , не става и не става.     :sucky: :balk_145: :balk_132: :balk_134: :( :( :( :(
вземи тест с по-голяма чувствителност например престо ,доколкото знам Шуарчека са с чувствителност над 20 mlU  и за това да не ти е отчело!и аз като теб на 2.08 ми дойде,на 14 ми беше ову.то,по-принцип утре трябва да ми дойде, БТ е 36.9 все още е висока.днес имах розово зацапване и спря :ask: най-вероятно утре ще ми дойде

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #912 -: Август 28, 2014, 13:45:57 pm »
Здравейте , нямам графика /ще се опитам да си направя/и БТ падна от днес на 36,5  :( , бях на доктор днес , гледа ме на уз вагинален и каза че лигавицата ми е 9,5 , това добре ли е ?

Лигавицата е добре.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #913 -: Август 28, 2014, 14:24:13 pm »
Благодаря blue_sky
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #914 -: Август 28, 2014, 23:46:31 pm »
Страх ме е да пусна кръвен,ще изчакам няколко дена ако ми закъснее ще пусна..Може да погледнете графиката ми долу :lol:
boyana1993, БТ не показва да е имало овулация, няма двуфазност, възможно е да е имало повече от един фоликул. Как определи деня за овулация ?
Все пак, дано да сте успели този месец!  :)
Ако не, продължи си с редовното измерване на БТ, като включиш и тестове за О. Не знам дали отдавна опитвате за бебе и от колко време измерваш БТ, но ако и следващата графика изглежда така, най-добре е да се консултираш с лекар. Чрез фоликулометрия да се проследи как нарастват фоликулите, има ли доминантен фол. и настъпва ли овулация.
Ако се съди по очакваната дата за цикъл, то за тази продължителност на МЦ (31-32 дни) О. би трябвало да е няколко дни след датата, която си отбелязала (евентуално около датата, на която си писала, че е имало леко зацапване). Овулационният календар на Зачатие ще ти показва всеки месец кои са очакваните дни за О., но включи и тестове за овулация. А отделните ти цикли варират ли като продължителност или са приблизително еднакви?
За уринния тест за бременност е най-добре да изчакаш закъснение. Успех!  :)
« Последна редакция: Август 29, 2014, 01:16:45 am от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #915 -: Август 29, 2014, 00:01:03 am »
Благодаря за изчерпателната информация.Юли месец ходих при гинеколог,исках хормони и оная вика АМИ ТИ НЯМАШ ДОРИ ГОДИНА ОПИТИ,КАКВИ ХОРМОНИ ИСКАШ КАКВО ЧУДО,ДА ТИ НАПРАВЯ ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИТЕ НЕ ИСКАШ ЛИ...ужасно отношение...  :?
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #916 -: Август 29, 2014, 00:05:06 am »
... принципно и тръбите е добре да се проверят  :)

Потърси друг лекар, миличка!

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #917 -: Август 29, 2014, 07:12:59 am »
Благодаря за изчерпателната информация.Юли месец ходих при гинеколог,исках хормони и оная вика АМИ ТИ НЯМАШ ДОРИ ГОДИНА ОПИТИ,КАКВИ ХОРМОНИ ИСКАШ КАКВО ЧУДО,ДА ТИ НАПРАВЯ ПРОХОДИМОСТ НА ТРЪБИТЕ НЕ ИСКАШ ЛИ...ужасно отношение...  :?
Възмутително отношение! Сменяй лекаря моментално.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #918 -: Август 29, 2014, 11:35:03 am »
Здравейте kati_vm ии Catcat  днес си направих тест и хоп 2 чертички :)
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #919 -: Август 29, 2014, 13:13:44 pm »
Браво сладур,само това да се чува тука.И аз я чакам след два дни,хич да не идва.И да пишеш когато всичко се потвърди.
Не се отказвайте от мечтите си!