0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #760 -: Юли 12, 2014, 19:57:09 pm »
sunshineee, зацапрането няма как да е имплантационно на този ден от цикъла, понякога се появява леко зацапване около овулация. А колко дни е най-краткият цикъл като продължителност?
Не можах да отворя графиката ти с твоя ник, дай линк или напиши  с кое име си регистрирана в овулационния календар, също в настройките маркирай графиките да бъдат видими от други потребители.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #761 -: Юли 12, 2014, 20:19:36 pm »
Най - краткия, от както си водя записки тая година е 34 дни.
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
sunshineee
обаче нещо графиката ми е объркана записва ми 14 тоя месец, а той още не е дошъл изтрих данните и пак ги въведох но така си остава
Цъкнах на отметките, но графиката не се показва.
Имам още един въпрос това зацапване преди или след овулацията ли се получава или винаги е различно ?
« Последна редакция: Юли 12, 2014, 20:22:25 pm от sunshineee »
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #762 -: Юли 12, 2014, 21:18:37 pm »
sunshineee,
това е предишната графика : http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=106112&userLoginName=sunshineee , съдейки по БТ, може да се предположи, че овулацията е била около 23-ти ден от МЦ.

Това е линк към последната графика http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=sunshineee , овулацията най-вероятно предстои (пресметни с този калкулатор или друг подобен http://www.moetodete.bg/calculator/ovulation.html , като зададеш продължителност на цикъла 34 дни). Но тези калкулатори дават ориентировъчни дати, смята се, че Лутеалната фаза (дните от О. до следващия МЦ) е около 14 дни и като се извадят тези дни от продължителността на цикъла, се определят приблизителните дни на овулация. По-точно би било, ако можеш да включиш и тестове за овулация- при отчитане на положителен тест, овулацията се очаква след около 12-48ч.
 
В този месец вече си отбелязала белтъкообразна слуз и макар че изглежда рано, съпоставяйки с предишния цикъл, за всеки случай правете през ден полово общуване, за да не пропуснете овулацията, но продължавай да измерваш БТ и по възможност включи тестове за О.

Често са нужни няколко поредни месеца за проследяване на овулацията с калкулатор, тестове, измерване но БТ, за да се изясни кои са дните на О.
« Последна редакция: Юли 12, 2014, 22:04:42 pm от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #763 -: Юли 12, 2014, 21:58:34 pm »
Много Благодаря за изчерпателния отговор.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #764 -: Юли 14, 2014, 16:15:26 pm »
Здравейте момичета, моля ви кажете ми как бихте разчели този тест за бременност  :D
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #765 -: Юли 14, 2014, 16:25:10 pm »
За жалост аз втора черта не виждам за мен теста е отрицателен,съжалявам
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #766 -: Юли 14, 2014, 16:32:53 pm »
И аз си мисля че е отрицателен, но ми е странно жълтото петно в зоната на отчитане.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #767 -: Юли 14, 2014, 16:44:57 pm »
Незнам дали е отрицателен,ама аз като чели виждам многооо бледа розова черта едвам уловима от жълтото,пък може и да ми се привижда.ако искаш повтори пак теста ,за да се разбере

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #768 -: Юли 14, 2014, 17:00:44 pm »
Втора черта има, въпросът е защо има това жълто оцветяване и също, защо втората черта е толкова тънка.  На този тест двете черти са еднакво широки, колкото и да е бледа втората. Направи втората касета и успех!!
« Последна редакция: Юли 14, 2014, 17:34:21 pm от *Принцеска* »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #769 -: Юли 14, 2014, 17:09:09 pm »
И аз мисля като Принцеска тази втора черта да не би теста и да е стар или да го препишкала повече ?сейвидж  ако имаш втора касета направена направи ни снимка да я видим,но както писах по-рано аз мисля ,че я виждам чертата

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #770 -: Юли 14, 2014, 17:36:36 pm »
Благодаря за отговорите момичета. Ще изчакам няколко дена и ще повтора теста. "Въображаемата" черта е виждам малко по-ясно от това което се вижда на снимката, но не мога да кажа на 100 % че е там, дори в календара си отбелязах теста като отрицателен. Днес ми е 28 ден от 30-31 дневен цикъл, имам още  3-4 за тестване.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #771 -: Юли 14, 2014, 17:53:59 pm »
Благодаря за отговорите момичета. Ще изчакам няколко дена и ще повтора теста. "Въображаемата" черта е виждам малко по-ясно от това което се вижда на снимката, но не мога да кажа на 100 % че е там, дори в календара си отбелязах теста като отрицателен. Днес ми е 28 ден от 30-31 дневен цикъл, имам още  3-4 за тестване.
ако не ти дойде  като направиш тест направи снимка да го видим.Желая ти тази въображаема чертичка  да излезе  ;)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #772 -: Юли 14, 2014, 19:33:59 pm »
the_savage,аз също видях бледа втора черта,честито мила и леко бременеене  :D
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #773 -: Юли 14, 2014, 19:46:48 pm »
The_savage, според мен тази втора тънка черта, не е точно на мястото, където трябва да бъде.

Ето един положителен тест Presto

Втората черта е точно в средата на буквата "Т", а при теб е в долната част.
Мисля си, че тестът е невалиден. Аз ако съм на твое място веднага бих повторила с друг  :P
Желая ти успех  :P
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #774 -: Юли 14, 2014, 23:51:53 pm »
The_savage, според мен тази втора тънка черта, не е точно на мястото, където трябва да бъде.

Не непременно.  Понякога е в долния край, точно както на нейния.  Виж как на твоя контолната лента е малко по-нагоре. Като е по-към средата, тестовата лента остава в долния край.  Но остават другите особености - пожълтяването и това, че е по-тънка втората черта.  Има надежда, да ре-тества :).
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #775 -: Юли 15, 2014, 03:05:23 am »
Виж как на твоя контолната лента е малко по-нагоре. Като е по-към средата, тестовата лента остава в долния край.  Но остават другите особености - пожълтяването и това, че е по-тънка втората черта.  Има надежда, да ре-тества :).
Права си  :P
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #776 -: Юли 15, 2014, 10:06:01 am »
Здравейте, повторих теста тази сутрин , но този път направих Sure Check и беше напълно  :bfn:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #777 -: Юли 15, 2014, 11:25:03 am »
Здравейте, повторих теста тази сутрин , но този път направих Sure Check и беше напълно  :bfn:
The_savage, съществува вариант и да е прекалено рано и да не е отчело.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #778 -: Юли 15, 2014, 11:58:07 am »
Здравейте момичета!Моля Ви за мнение !Температурата падна от вчера ,а менструация няма и няма признаци за нея.Е явно и бебо не е станал с таз тем.Та кажете мнение ,какво ли става!?Глася се за море и се претеснявам кога и дали ще дойде менст.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #779 -: Юли 15, 2014, 13:08:34 pm »
И аз съм съгласна с 47 smiles.Титко при мен като има два дена подред ниска температура и то като наближава цикъла задължително ми идва,но пък при теб може да е различно.Питай Денис тя ще ти отговори е темата за графиките :)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.