0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #220 -: Февруари 20, 2014, 15:45:51 pm »
Ехх, де да имах и аз такава, макар и бледа чертичка ..
След 3-дневно закъснение тестът ми от сутринта е категорично (-). :(
Бях решила да пусна кръвен, но мъжа ми ме отказа, защото ако е станало нещо - нямало да избяга ...
Та така, сега си чакам, пък каквото дойде.

Така ми се иска вече, дотегна ми това очакване и тези копнежи ...
« Последна редакция: Февруари 20, 2014, 15:47:39 pm от Теди♥♥ »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #221 -: Февруари 20, 2014, 17:07:43 pm »
Ехх, де да имах и аз такава, макар и бледа чертичка ..
След 3-дневно закъснение тестът ми от сутринта е категорично (-). :(
Бях решила да пусна кръвен, но мъжа ми ме отказа, защото ако е станало нещо - нямало да избяга ...
Та така, сега си чакам, пък каквото дойде.

Така ми се иска вече, дотегна ми това очакване и тези копнежи ...

Малко извън темата, но и на мен ми дотегна вече. Аз миналия месец имах 10 закъснение. И с гръм и трясък онова чудовище дойде. Вече нямам сили да понасям ударите на съдбата.



Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #222 -: Февруари 20, 2014, 17:22:28 pm »
Ехххх, момичета и аз вече полудявам с тези закъснения. Опитвам се да се държа външно, но в главата ми е вихрушка от страхове и въпроси. Дано да не полудея  :D
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #223 -: Февруари 20, 2014, 17:34:40 pm »
Малко извън темата, но и на мен ми дотегна вече. Аз миналия месец имах 10 закъснение. И с гръм и трясък онова чудовище дойде. Вече нямам сили да понасям ударите на съдбата.
kriss_and, погледнах пак графиката ти. Защо, миличка, си пропуснала ову. тестовете вчера и днес  :)?
Задължително днес сложете сърчицето, възможна О.  днес, утре!

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #224 -: Февруари 20, 2014, 18:09:32 pm »
Да се включа и аз с мойте терзания.
По принцип ЛФ ми е много къса 10 максимум 12 дни.Ако съдим според ову. този месец вече трябваше да ми е дошло.Нямам никакви признаци за идване на мц.Много се притеснявам че след ову. почнах ме да пием АБ.Не съм се и надявала честно казано на бременност.Но сега не знам какво да мисля.Дали има вероятност да съм бременна и дали АБ няма да е навредило ако има нещо :(.Ще видя и утре как ще е и БТ и ако е още високо ще направя един пиклив тест ББ с чувствителност 10  и след това ще решавам дали да не пусна и кръвен.Ще се радвам на съвети и коментари.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #225 -: Февруари 20, 2014, 18:19:54 pm »
marina vdb, не знам кога точно си пила АБ, но докато се имплантира ембриона не вредят лекарствата. След това са вредни силни лекарства, защото започват истинските процеси на изграздане на жизненоважни органи. Дано да се е получило чудото при вас, искрено ти стискам палци.


Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #226 -: Февруари 20, 2014, 18:27:40 pm »
Благодаря ти ra4ko75,малко се успокоих след твоя пост.АБ го пих от 18 до 24 ден на мц.
Дано теста утре да е с две чертички и да нямаме проблеми.През последните две години имам две биохимични бременности и сега ме страх.Днес като си купувах теста така се разтреперях от страх какво ли ще покаже.Но утре ще дам отчет за резултата.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #227 -: Февруари 20, 2014, 18:54:55 pm »
marina vdb, намери начин да се свържеш с д-р Даскалов или д-р Мели, още повече си пациент на д-р Даскалов. Аз имах подобни тревоги през октомври '13г., когато имах трансфер и положителен резултат до 5 г.с. Наложи се преди трансфера да слагам антибиотични свещички, което предполагам е много по-пряка и драстична намеса, сравнено с оралния прием. Та, първо се притесних дали не съм си унищожила ембрионите, след положителния тест- дали това няма да доведе до някакви физиологични или генетични аномалии, а като загубих бременността, отново дали вината не е била в свещичките. Свързах се с д-р Даскалова, благодаря отново за нейната отзивчивост и за това, че ми разясни реално как стоят нещата и ме извади от такава дълбока тревога и страх, че сън не ме хващаше поредица от нощи. На кратко, каза ми, че антибиотика, който съм ползвала, нищо такова не може да направи. И за радост това по-късно се потвърди, хистероскопията показа действителната причина за неуспеха, иначе сигурно и до сега щеше да ми се върти тая муха в главата.
Потърси мнението на специалист, да разбереш точно този АБ какво въздействие би имал евентуално. Успех и се успокой!

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #228 -: Февруари 20, 2014, 19:16:16 pm »
marsi благодаря ти отново за изчерпателният отговор.И аз си мислех да се свържа с Мели и д-р Даскалов,но ще го направя утре след тестовете.Аз все си мисля че резултата ще е  :bfn: .Но ще видим гледам да съм максимално спокойна до колкото е възможно.Само ще е голям зор стоя кръвният тест.В нашият град ги правят но ги изпращат в София и на другият ден си получаваш резултата и като утре е петък ще получа резултата в понеделник.Но ще гледам да отида в съседният град и там да го направя и ще е готов за час.Благодаря ви момичета и благодаря на Зачатие че го има иначе до сега да съм хахо

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #229 -: Февруари 21, 2014, 06:55:38 am »
Уринарният показа  :bfn:

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #230 -: Февруари 21, 2014, 08:36:48 am »
Малко извън темата, но и на мен ми дотегна вече. Аз миналия месец имах 10 закъснение. И с гръм и трясък онова чудовище дойде. Вече нямам сили да понасям ударите на съдбата.
Аз също нямам сили вече!
За мен "надеждите" приключиха и за този месец.
Не знам как ще се събера отново?! ...  :(
За тези 6 години нито една бременност, поне да беше неуспешна, но да я имаше, но не би.
Явно за мен трябва да е по трудния начин, ако въобще има начин, защото финансово не можем да си позволим никакви процедури.

Преди поне виждах надеждата в очите на съпруга си, снощи за първи път видях сълзи ... :(

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #231 -: Февруари 21, 2014, 09:56:52 am »

За тези 6 години нито една бременност, поне да беше неуспешна, но да я имаше, но не би.
Явно за мен трябва да е по трудния начин, ако въобще има начин, защото финансово не можем да си позволим никакви процедури.

Преди поне виждах надеждата в очите на съпруга си, снощи за първи път видях сълзи ... :(

Аз  си мисля, че една неуспешна бременност е много по-тежка , от неслучила се такава.

 Теди  , не знам какво да кажа , мила . Много съжалявам за мъката ви. И ви разбираме , защото живеем с тази мъка месец , след месец - ту проблесне надежда , ту започва да тлее, аха да угасне, но не й позволявам. И ние не сме добре  финансово и затова 3 години се лутам от лекар на лекар, а и защото на мъжа ми му трябваше доста време за да осъзнае, че има проблем - въпроса е , че още не се знае какъв е точно.  Но както казах смятам да посетим Даскалов и Мели- да направим всички необходими изследвания, някои наново, защото са стари, други които са по-нови  и ЦС ще му ги занеса да ги видим ще се открие ли причината.  Не знам колко ще ни излезе всичко като парички. Само спермограмата доколкото разбрах е 80лв, отделно прегледа , моите изследвания....
<br />
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #232 -: Февруари 21, 2014, 10:02:55 am »
marina vdb, видях резултата, но пък БТ е още висока, знам ли......Единият вариант е да направиш кръвния, но дали има смисъл от това пътуване. Или да си изчакаш до понеделник, да видим до тогава дали ще дойде цикъл. Хубав ден!

Теди♥♥, имаш ли графики, сигурно мериш БТ? Да видим добре ли изглежда графиката, поне някаква информация ще даде.  :hug2:

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #233 -: Февруари 21, 2014, 10:46:44 am »
Чакам мъжа ми да се прибере и отиваме да пусна кръвен.Съседният град е на 20км не е голямо пътуването.След резултата независимо какъв е съм при АГ.Няма да мога да издържа до понеделник да незнам какво става.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #234 -: Февруари 21, 2014, 15:10:52 pm »
Малко извън темата, но и на мен ми дотегна вече. Аз миналия месец имах 10 закъснение. И с гръм и трясък онова чудовище дойде. Вече нямам сили да понасям ударите на съдбата.
kriss_and, погледнах пак графиката ти. Защо, миличка, си пропуснала ову. тестовете вчера и днес  :)?
Задължително днес сложете сърчицето, възможна О.  днес, утре!

Не ги пропуснах, но явно съм забравила да добавя резултата. Е, добре де, едно не мога да разбера. Във вторник БТ беше най-ниска. Това не означава ли, че овулацията е на следващия ден



*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #235 -: Февруари 21, 2014, 15:43:24 pm »
Kriss_and,  допустимо е леко разминаване. Но приблизително пак така излиза, защото овулацията настъпва 12-48ч. след (+) ову. тест, така че сърчицата е добре да се сложат на 15, 16, 17 ден. Успех  :)!
« Последна редакция: Февруари 21, 2014, 15:48:03 pm от marsi »

*

    nJlaMuto

  • *
  • 10
  • Имаме си една малка буболечка!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #236 -: Февруари 21, 2014, 19:09:42 pm »
Ще броя дните до 24(че и след това) заедно с теб и здраво ще стискам палци, да знаеш  :D!
Поздравления за цигарите!
Mного мило от твоя страна,наистина!Благодаря ти :)))) Съжалявам,че предизвиках негативни емоции,знам колко е трудно,момичета... стискам палци скоро да приключи този омагьосан кръг и да се похвалите с + тест!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #237 -: Февруари 21, 2014, 20:50:54 pm »
Kriss_and,  допустимо е леко разминаване. Но приблизително пак така излиза, защото овулацията настъпва 12-48ч. след (+) ову. тест, така че сърчицата е добре да се сложат на 15, 16, 17 ден. Успех  :)!

Сега пак направих и е положителен  :ask: Възможно ли е?



*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #238 -: Февруари 21, 2014, 21:53:55 pm »
Kriss_and, допустимо е до два поредни дни, не повече. Другото би означавало повече от един фоликул или ПКЯ.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #239 -: Февруари 22, 2014, 01:10:23 am »
Kriss_and, допустимо е до два поредни дни, не повече. Другото би означавало повече от един фоликул или ПКЯ.

Благодаря за отговора. Ще видя утре как е и тогава ще смятам какво да правя.