0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #880 -: Август 24, 2014, 13:05:10 pm »
Реших днес да си взема последен тест преди да си запиша час утре сутринта, за да занеса и последния тест на лекаря. Теста е Клиър. Аз нямам наблюдения от тази марка, но досега купувах различни марки и съответно различно ми отчитаха като няма ясна черта досега. Вижте, момичета ... http://prikachi.com/images.php?images/289/7558289o.jpg
Направо ще психясам до утре,ама няма как, той преглежда само следобяд след 17:00.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #881 -: Август 24, 2014, 13:31:23 pm »
Тук има лека черта-тънка!  :oops:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #882 -: Август 24, 2014, 13:34:30 pm »
Тук има лека черта-тънка!  :oops:

Да, desi  :( притеснява ме че не се насища, а минаха няколко дни от първата такава... после на Шур чека все едно нямаше втора, макар,че аз си го виждам по-тънко е от конец, и се притеснявам да не би нещо да не е както трябва.  :balk_133:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #883 -: Август 24, 2014, 13:41:05 pm »
Реших днес да си взема последен тест преди да си запиша час утре сутринта, за да занеса и последния тест на лекаря. Теста е Клиър. Аз нямам наблюдения от тази марка, но досега купувах различни марки и съответно различно ми отчитаха като няма ясна черта досега. Вижте, момичета ... http://prikachi.com/images.php?images/289/7558289o.jpg
Направо ще психясам до утре,ама няма как, той преглежда само следобяд след 17:00.
Здравей, и аз виждам съвсем бледа втора черта. Кой ден ти е от закъснението?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #884 -: Август 24, 2014, 13:53:50 pm »
Реших днес да си взема последен тест преди да си запиша час утре сутринта, за да занеса и последния тест на лекаря. Теста е Клиър. Аз нямам наблюдения от тази марка, но досега купувах различни марки и съответно различно ми отчитаха като няма ясна черта досега. Вижте, момичета ... http://prikachi.com/images.php?images/289/7558289o.jpg
Направо ще психясам до утре,ама няма как, той преглежда само следобяд след 17:00.
Здравей, и аз виждам съвсем бледа втора черта. Кой ден ти е от закъснението?

Ами откакто почнахме с опитите съвсем се разбърка цикъла  :balk_149:  единия месец ми идва на 31 ден (ставало е само 2 пъти), другия на 37 ден, а два месеца стигаше и до 43 ден, календара на телефона ми е сметнал средноаритметично 37 дни и аз горе-долу като стане 37 ден вече почвам да следя за закъснение. В календарчето ми се изписва 4 дни закъснение(реално днес ми е 42 ден от последния МЦ).
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #885 -: Август 24, 2014, 15:01:30 pm »
Здравей, на теб и на всички момичета с нередовни цикли, бих препоръчала мерене на базалната температура. В началото е досадно, но после свикваш. Така може да добиеш представа какво се случва през конкретния цикъл. Осреднените данни от софтуерите за следене на МЦ, според мен не трябва да се вземат предвид при нередовни цикли. Говоря от личен опит. Та да се върна на твоя въпрос. Аз по-скоро бих разглеждала хипотезата, че този цикъл ти е с дължина като последния. Ако той е бил 43 дни, в момента правиш тестове преди датата на МЦ и затова те са с толкова бледи черти. Говори утре с гениколога и си направи кръвен тест. Утре на видеозона най-вероятно плоден сак няма да видите, но поне може да те ориентира като цяло какво се случва. Стискам палци  дано  да има бременност! :goodluck:
« Последна редакция: Август 24, 2014, 15:16:05 pm от kati_vm »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #886 -: Август 24, 2014, 15:17:32 pm »
Здравей, на теб и на всички момичета с нередовни цикли, бих препоръчала мерене на базалната температура. В началото е досадно, но после свикваш. Така може да добиеш представа какво се случва през конкретния цикъл. Осреднените данни от софтуерите за следене на МЦ, според мен не трябва да се вземат предвид при нередовни цикли. Говоря от личен опит. Та да се върна на твоя въпрос. Аз по-скоро бих разглеждала хипотезата, че този цикъл ти е с дължина като последния. Ако той е бил 43 дни, в момента правиш тестове преди датата на МЦ и затова тестовете са с толкова бледи черти. Говори утре с гениколога и си направи кръвен тест. Утре на видеозона най-вероятно плоден сак няма да видите, но поне може да те ориентира като цяло какво се случва. Стискам палци  дано  да има бременност! :goodluck:

Да, kati_vm  последния беше точно 43 дни. Благодаря ти за насоките, ще го имам предвид занапред. Аз по едно време почнах да я меря, но не успях да бъда постоянна  и се отказах, трябва да подхождам по-сериозно и отговорно следващия път като почна :oops: Сега даже не сме го и мислели, може би леко се отпуснахме като видяхме ,че не се получава и просто се радвахме един на друг на любовта си, може би в един такъв момент като се поуспокои човек чудото става, а може би сме нацелили точния момент. (ако в действителност има бременност). Нямам търпение утре да дойде, поне да получим някаква яснота.  yahoo_33 Между другото освен чувствителни гърди и напрежение ниско долу като пред цикъл, което е почти през целия ден - на моменти се засилва ,в други си стои като фон, не изпитвам. Абе все едно ще си ми идва... Имах едно пробождане в кръста миналата седмица и тъкмо си викам,аа другата седмица ще ми дойде , но така и не дойде. От тези дни постоянна умора и към 21-22 вече заспивам. Но съм така и преди цикъл. По нищо не мога да определя какво се случва.  :D Ще видим, стига съм го мислила.  :P
« Последна редакция: Август 24, 2014, 15:24:38 pm от vasilevaaa »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #887 -: Август 24, 2014, 19:35:44 pm »
Аз пак да попитам нещо, че не съм много наясно с тея тестове... днес ми е 33 ден от последния цикъл, като цяло ми идва между 28 и 30 ден. Правих първия тест, на който имам бледа чертичка на 22 ден, втория на 23 ден. Ама явно трябва да гонаправя тогава, когато са дните от закъснението....  :oops: Гаденето ми продължава, почти не мога да пуша... имам леки болки ниско долу в стомаха, все едно че ще ми идва, ама не ми идва... Вече като че ли започвам да се притеснявам..
аа... снощи имах съвсем леко процапване, ама не е цикъл - това какво е според вас?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #888 -: Август 24, 2014, 19:57:42 pm »
Василева и аз съм така от 2 дена насам точно м/у 21-22 ч. ми се приспива,не само се чувствам умора ,ами чак едвам задържам очите отворени(трябва да взема да ги залепя клепачите с кибритени клечки,както беше направил Мр.Б ийн в един филм )  :lol: при мен не е нормално това,но пък последните месеци забелязвам,че ми се засилват болките в кръста,вместо обичайните болки в яйчниците ,имам просто леки пробождания  :ask: дано да ни зарадваш скоро с положителен тест :bfp:
Симонкалекото зацапване може да е от имплантирането на ембриона,но може и да е от началото на цикъла ти.на мен като ми идва винаги първо ми зацапва и идва,а понякога зацапва и чак на другиятден идва.изчакай прави тест  за бременност ако не дойде,пусни кръвен тест за бременност

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #889 -: Август 24, 2014, 20:03:24 pm »
Аз пак да попитам нещо, че не съм много наясно с тея тестове... днес ми е 33 ден от последния цикъл, като цяло ми идва между 28 и 30 ден. Правих първия тест, на който имам бледа чертичка на 22 ден, втория на 23 ден. Ама явно трябва да гонаправя тогава, когато са дните от закъснението....  :oops: Гаденето ми продължава, почти не мога да пуша... имам леки болки ниско долу в стомаха, все едно че ще ми идва, ама не ми идва... Вече като че ли започвам да се притеснявам..
аа... снощи имах съвсем леко процапване, ама не е цикъл - това какво е според вас?
Здравей, консултирай се с лекар и пусни кръвен тест. Важно е да знаеш кога ти е била овулацията. Кръвен тест може да отчете бременност на 10 ти ден след ову. Повечето уринни тестове отчитат на 15-ти ден след ову има и по-чувствителни, които могат да отчетат и по-рано, но за мен това е малко под въпрос. Честно да ти кажа, от това, което пишеш, според мен си бременна, но моето мнение не е важно.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #890 -: Август 24, 2014, 20:12:49 pm »
Чак не ми се вярва, защото реално не е свършвал в мен (или поне аз не знам да е)... по принцип е възможно, но е доста рядко.. просто ми е адски объркано. Тая овулация нямам идея как точно се смята, но в интернет намерих нещо като онлайн пресмятане и ми показа, че тогава ми е било "плодовит ден".
Въпреки всичко се надявам да има нещо, ще изчакам още някой друг ден и ще отида на лекар.
А болката ниско долу днес ми е по-скоро като тежест и кръста много ме боли, по различно се чувствам от пред-цикъл.. Извинявам се, че ви надувам главите, но ми е много объркано и малко ме е страх. Благодаря ви за разбирането! :oops: :oops:   
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #891 -: Август 24, 2014, 20:24:35 pm »
Чак не ми се вярва, защото реално не е свършвал в мен (или поне аз не знам да е)... по принцип е възможно, но е доста рядко.. просто ми е адски объркано. Тая овулация нямам идея как точно се смята, но в интернет намерих нещо като онлайн пресмятане и ми показа, че тогава ми е било "плодовит ден".
Въпреки всичко се надявам да има нещо, ще изчакам още някой друг ден и ще отида на лекар.
А болката ниско долу днес ми е по-скоро като тежест и кръста много ме боли, по различно се чувствам от пред-цикъл.. Извинявам се, че ви надувам главите, но ми е много объркано и малко ме е страх. Благодаря ви за разбирането! :oops: :oops:
Няма проблем, нали затова е форумът - да си помагаме с информация.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #892 -: Август 24, 2014, 21:04:05 pm »
Василева и аз съм така от 2 дена насам точно м/у 21-22 ч. ми се приспива,не само се чувствам умора ,ами чак едвам задържам очите отворени(трябва да взема да ги залепя клепачите с кибритени клечки,както беше направил Мр.Б ийн в един филм )  :lol: при мен не е нормално това,но пък последните месеци забелязвам,че ми се засилват болките в кръста,вместо обичайните болки в яйчниците ,имам просто леки пробождания  :ask: дано да ни зарадваш скоро с положителен тест :bfp:
Симонкалекото зацапване може да е от имплантирането на ембриона,но може и да е от началото на цикъла ти.на мен като ми идва винаги първо ми зацапва и идва,а понякога зацапва и чак на другиятден идва.изчакай прави тест  за бременност ако не дойде,пусни кръвен тест за бременност

Момичета, имам лоша новина... тъкмо следобяд правихме  :cuddle: секс с приятеля ми, по едно време усетих силна болка по време на акта и спряхме и няма и половин час след това отивайки до тоалетна намерих изненада - беше ми дошло :(
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #893 -: Август 24, 2014, 21:20:31 pm »
Василева и аз съм така от 2 дена насам точно м/у 21-22 ч. ми се приспива,не само се чувствам умора ,ами чак едвам задържам очите отворени(трябва да взема да ги залепя клепачите с кибритени клечки,както беше направил Мр.Б ийн в един филм )  :lol: при мен не е нормално това,но пък последните месеци забелязвам,че ми се засилват болките в кръста,вместо обичайните болки в яйчниците ,имам просто леки пробождания  :ask: дано да ни зарадваш скоро с положителен тест :bfp:
Симонкалекото зацапване може да е от имплантирането на ембриона,но може и да е от началото на цикъла ти.на мен като ми идва винаги първо ми зацапва и идва,а понякога зацапва и чак на другиятден идва.изчакай прави тест  за бременност ако не дойде,пусни кръвен тест за бременност

Момичета, имам лоша новина... тъкмо следобяд правихме  :cuddle: секс с приятеля ми, по едно време усетих силна болка по време на акта и спряхме и няма и половин час след това отивайки до тоалетна намерих изненада - беше ми дошло :(
Съжелявам, но не се отчайвай. Ще стане!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #894 -: Август 26, 2014, 13:50:00 pm »
Здравейте момичета  :) На мен ми закаснява вече 11 ден много ме болят гърдите и ме боли долу ниско корема постоянно ходя до тоалетна много го искаме бебото дали съм бременна  osi_10
« Последна редакция: Август 26, 2014, 14:34:13 pm от Sladuranata »
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #895 -: Август 26, 2014, 14:55:21 pm »
Здравейте момичета  :) На мен ми закаснява вече 11 ден много ме болят гърдите и ме боли долу ниско корема постоянно ходя до тоалетна много го искаме бебото дали съм бременна  osi_10
[/quote
Здравей, пусни уринен тест и върви на лекар. Успех! :goodluck:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #896 -: Август 26, 2014, 15:44:14 pm »
А има ли вероятност да съм? Благодаря  :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #897 -: Август 26, 2014, 15:52:08 pm »
А има ли вероятност да съм? Благодаря  :)
Ами има вероятност, ама ти голямо търпение имаш - 11 дни. Обикновен тест от аптеката ще покаже при това закъснение. На мен на 6-ти ден ми показа две ярки черти. Пожелавам ти да бъде такъв какъвто го искаш  :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #898 -: Август 26, 2014, 15:58:00 pm »
Благодаря Catcat :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #899 -: Август 26, 2014, 21:17:12 pm »
Здравейте ,

най-накрая реших и аз да се регистрирам , обикновено само чета Smile
Та да премина на въпроса ми , от 3 години се опитвам да забременея , последната ми стимулация беше с прегнил и ампули менопур , цикъл на 08.08.14 - овулация на 19-20.08.14 , няколко дни след това имам болки в кръста и яйчниците на 25.08 реших да си премеря БТ - 37,1 на 26.08 - 37,3 ,сега съм на утрогестан вагинално за 17 дни ,  дали е възможно да съм бременна ?

Ще съм много благодарна да споделите мнение