0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #620 -: Юни 29, 2014, 09:08:06 am »
Да,по отрицателен не може да е.Възможно ли е да съм имала по-късна О?Утре или във Вторник най-късно ще си пусна кръв и урина,за всеки случай и кръвен за бременност.Ще отида и на преглед.Буквално днес ми е 32-и ден.Стигала съм най-много до 30-ч ден....
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #621 -: Юни 29, 2014, 16:08:48 pm »
Дани , възможно е да си била с по-късно О .  Възможно е и просто  теста да не отчита нивата на чхг. Направи си тест с първата сутрешна урина :crossfingers:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #622 -: Юни 29, 2014, 17:40:52 pm »
Днес бяхме на курбан,стана ми лошо от една глътка бира  :oops: Във вторник ще отида за направление и ще си пусна кръвен,ако още няма помен от лелката.Но тъй като днес излизам за първи път от три дена,ми направи впечатление,че освен болката в гърдите,те са се наляли до степен да не ми става сутиена :D
След четири години неуспешни опити,за първи път отново имам надежда  :bfp1:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #623 -: Юни 29, 2014, 18:27:58 pm »
Дани86, кръвният тест, ще даде категоричен отговор има ли бременност. Закъснението може да е от късна овулация и бременност (и от сърце ти пожелавам да е така !!! :)), също от задържан фоликул или друго, което твоят лекар евентуално би установил след прегледа.
При по-късна овулация и бременност на ранен етап, която уринният тест още не може да улови, няма гаранция, че док. ще види сакчето на УЗ (защото е още рано) и пак евентуално ще се наложи кръвен, защото дава най-категоричен отговор. Много добре, че си планирала преглед, но до тогава, ако ще правиш отново тестове, по-добре кръвен :).
Желая ти положителен резултат!  :)
« Последна редакция: Юни 29, 2014, 18:35:33 pm от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #624 -: Юни 29, 2014, 18:35:11 pm »
Благодаря marsi,но за сега ще се въздържа от още уринни тестове,то се е видяло,че и да има нещо няма да покажат още.Ще изчакам кръвния и ще пиша за резултата.Аз също стискам палци и да не е друго,че съм предразположена към кисти на яйчниците.Макар че се съмнявам,такива да са причина за липса на Ц.
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #625 -: Юни 29, 2014, 18:37:48 pm »
Късмет, и аз стискам палци за положителен резултат!  :) yahoo_17
« Последна редакция: Юни 29, 2014, 18:39:35 pm от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #626 -: Юни 29, 2014, 19:34:00 pm »
Отново благодаря,само незнам дали е нормално непрекъснато да имам едно неприятно усещане,че всеки момент ще върна поръчката,но не е точно гадене  :balk_88:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #627 -: Юни 30, 2014, 08:02:16 am »
Успех Дани86 и от мен. При мен този месец е към финала и скоро ще стане ясно какво е станало. Факт е обаче, че корема изобщо не ме боли, а само гърдите са ми леко чувствителни. И гърба малко ме боли, но той може да е понеже сменихме матрака  :lol:.
Много се надявах на този юни, защото следващ месец ще пътувам и няма да ме има на датите.
Успех на всички ни :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #628 -: Юни 30, 2014, 11:00:05 am »
Успех Хриси  osi_9
А ето и моите новини,тъкмо се връщам от личната и бързам да споделя с вас,какво ми каза тя.Официално съм си пропуснала месеца :D.Имам всички симптоми на ранна бременност и ниско кръвно.Но все пак ме посъветва да изчакам до следващия понеделник преди да правя каквито и да било други тестове и изследвания и директно да ми даде направление за генеколог.Но според нея шансовете чудото да е станало са пповече от 80%.
Затова реших да я послушам и да се въоръжа с търпение до другия понеделник.Стискайте палци да не е само аномалия  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #629 -: Юни 30, 2014, 11:15:50 am »
Дамиииии  :)) Ще стискаме палци. Кръвен пусна ли?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #630 -: Юни 30, 2014, 11:20:09 am »
Ами в Бойчиновци лаборатория няма.Трябва да пътувам до Монтана.Но и с него и без него ако и тази седмицаа няма гости то резултата е ясен  :D
Затова реших все пак да изчакам,все пак чакам четири и половина години.В сравнение с тях,тази седмица си е нищо.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #631 -: Юни 30, 2014, 11:32:49 am »
Ам,момичета,напоследък имам и много газове... особено след хранене,това нормално ли е?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #632 -: Юни 30, 2014, 11:48:48 am »
здравейте дами,по това което чета от вас се изпълвам с надежда и в мен да расте едно малко човече.Миналият месец имах #нещо като цикъл# 2-3 дена бледорозов без съсиреци и никакви болки (а по принцип съм с доста обилен 6дневен цикъл с големи болки чак нетърпими)та след  3тия ден на слабият ми почти липсващ цикъл започна едно гадене сутрин без повръщане и една подутост на корема и то доста явна,чувствам се постоянно изморена все едно съм недоспала,а най интересното е че изобщо не ми се пие кафе а аз го обожавам.Сега моето страхотно кафе го ненавиждам.:) от 2 години опити се надявам този да е успешен.остават още 2 дни до следващата ми менструация.да видим......надявам се да не дойде....:)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #633 -: Юни 30, 2014, 13:54:42 pm »
bubenceto_91 желая ти успех. И аз имам още два дена.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #634 -: Юни 30, 2014, 14:18:58 pm »
Здравейте, момичета!
Много съм притеснена от 3-4 дни. Последният ми цикъл беше на 10.06. По принцип е редовен, но в последните месеци ми идва по-рано или закъснява с няколко дни и сега не знам кога точно трябва да ми дойде и дали ще ми дойде..С приятеля ми не ползваме презервативи, исках да пия хапчета, но гинеколожката винаги ми е казвала колко са вредни и затова досега не съм пила...практикуваме прекъснат полов акт вече над 3 години и не е имало гафове. Но..от 4 дни някъде гърдите ми ме болат и са пораснали малко, по принцип около 1 седмица преди цикъл ме наболяват, а сега 10-12 дни преди цикъл, което много ме притясява. От време на време усещам някаква тъпа болка и боцкане ниско долу вдясно може би в яйчниците, като по време на цикъл. Освен това десния бъбрек нещо ми натежава от 2 дни.. Цикълът ми трябва да дойде в периода между 5-8 юли. Но дотогава ще се побъркам от притеснение...Според вас възможно ли е да съм забременяла? И кога тестът за бременност би дал точне резултат? Мисля скоро да отида на гинеколог и без това, но ме е много страх, защото не съм готова да бъда майка точно сега. Каквото и да стане обаче вече съм категорична, че повече няма да си причинявам такова притеснение и ще пия противозачатъчни, колкото и да са вредни, но поне да бъда сигурна, че няма да има изненади...
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #635 -: Юни 30, 2014, 14:21:21 pm »
Интересно ми е,това че като седя имам чувството че ниско долу в корема нещо ме притиска и като се изправям,а понякога и като ходя,имам бодежи ниско в ляво около яйчника,та дали това са част от симптомите?? 8O
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #636 -: Юни 30, 2014, 14:24:44 pm »
HrisAni-благодаря на теб също желая успех пиши какво е станало ако имаш новини
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #637 -: Юни 30, 2014, 14:32:16 pm »
 rose_92- здравей мила след като не се чувстваш готова се пази при полов акт.тестът сега няма да даде резултат.трябвало е да пиеш ескапел или др.Според мен противозачатъчните увреждат много организма.имала съм приятелка която ги пи повече от 10години и яйчниците и толкова се бяха прецакали че вече няма как да износи плод.според мен не ги пий.има др средства за предпазване ако партнора ти не желае да ползва презерватрив не те уважава(ако си му споделила че не си готова за бебче сега).
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #638 -: Юни 30, 2014, 14:38:26 pm »
rose_92, противозачатъчните не са вредни, та на първо време си смени гинеколожката - явно е некомпетентна. Да ти кажа - абортите също не са полезни, та ако сега не си бременна и не желаеш да бъдеш скоро - на следващия цикъл започвай да пиеш хапчета.

Много ранната бременност - не може да се установи с преглед при АГ, та и да посетиш такъв в момента - нищо няма да може да ти каже по въпроса. Най-рано бременност може да се потвърди, или отхвърли с кръвен тест за ЧХГ. Но в твоя случай - може и за него да е рано. "Пиклив" тест ще ти отчете при поне 5 дни закъснение на МЦ.

bubenceto_91, прощавай но пишеш врели-некипели по повод противозачатъчните. А и какво общо има според теб състоянието на яйчниците с износването на плода? Той се износва в матката, не в яйчниците ;) Те имат отношение към зачеването на бебе. Та призовавам да не се ръсят щедри съвети по такива въпроси на база "пък една позната...", а първо се информирайте от надеждни източници кое как по въпроса, защото иначе може да подведете друг потребител. Понякога опасно.

Ето малко реална информация по темата: http://www.az-jenata.bg/a/12-semeystvo/4450-polzite-ot-savremennite-kontratseptivi/
« Последна редакция: Юни 30, 2014, 14:49:03 pm от Jbrul »
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #639 -: Юни 30, 2014, 14:45:14 pm »
Здравейте на всички които бленуват и тръпнат в очакване да видят двете чертички !  ylinfant   С моята половинка от октомври миналата година започнахме с опитите и тръпнем в очакване на двете чертички всеки месец.  Бих искала да отправя едно запитване към вас. При положение, че цикълът ми е нередовен откакто сме почнали опитите - средно 35 дни, засечена ОВ - 15.06; последен МЦ -01.06 и дни на бебеправене   :bed:  - 14.06, 15.06, 20.06, 21.06, кога най-рано мога да си пусна кръвен тест? Очаквам МЦ на 06.07. Благодаря предварително!  :balk_105: