0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #540 -: Юни 06, 2014, 18:04:31 pm »
Здравейте момичета! Извинявам се за "нахлуването" в темата , но имам един много спешен въпрос.
Днес ми е 9 ден от трансфер след ИКСИ на 3 ден, имам Прегнил през 6 дни,утрогестан3*2 ваг,3*1 орално. Усещам гърдите си много едри и болезнени в основата,както и днес имах едно такова замайване,като при ниско кръвно. Мислите ли ,че може да съм бременна, или това са отражения от лекарствата. Много ще съм благодарна , ако някоя от вас ми отговори!! Спокойно бременеене на успелите от мен!
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #541 -: Юни 06, 2014, 18:53:54 pm »
kremenka, смятам че е по-скоро от лекарствата. От Утрогестана се проявяват такива странични реакции като главоболие, замайване, сънливост. Желая ти успешен опит! :)
« Последна редакция: Юни 06, 2014, 19:00:33 pm от marsi »

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #542 -: Юни 07, 2014, 07:53:45 am »
kremenka, смятам че е по-скоро от лекарствата. От Утрогестана се проявяват такива странични реакции като главоболие, замайване, сънливост. Желая ти успешен опит! :)

дано не е от лекарствата,така искам да съм бременна..8 години чакане, мисля,че е време вече  :bori_015: Успех и на теб,мила  :bighug:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #543 -: Юни 07, 2014, 09:38:26 am »
kremenka, смятам че е по-скоро от лекарствата. От Утрогестана се проявяват такива странични реакции като главоболие, замайване, сънливост. Желая ти успешен опит! :)

дано не е от лекарствата,така искам да съм бременна..8 години чакане, мисля,че е време вече  :bori_015:

Миличка, не си ме разбрала, изобщо не говорех за бременните симптоми, понякога ги има, друг път липсват напълно, от сърце ти желая това да е успешният ти опит  :), стискам палци!!!
Както казват много момичета, сега си бременна до доказване на противното  :D

Извън бременните симптоми, от някои лекарства има странични реакции като главоболие, замайване, сънливост, понякога сърбеж, дори болки в стомаха и гадене. И от личен опит го казвам. Имала съм много силни странични реакции от някои лекарства, даже до степен на непоносимост и в единия от случаите се наложи моята лекарка да го замени с друго.

Успех и положителен резултат!  :D yahoo_17

 

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #544 -: Юни 07, 2014, 13:34:39 pm »
kremenka, смятам че е по-скоро от лекарствата. От Утрогестана се проявяват такива странични реакции като главоболие, замайване, сънливост. Желая ти успешен опит! :)

дано не е от лекарствата,така искам да съм бременна..8 години чакане, мисля,че е време вече  :bori_015:

Миличка, не си ме разбрала, изобщо не говорех за бременните симптоми, понякога ги има, друг път липсват напълно, от сърце ти желая това да е успешният ти опит  :), стискам палци!!!
Както казват много момичета, сега си бременна до доказване на противното  :D

Извън бременните симптоми, от някои лекарства има странични реакции като главоболие, замайване, сънливост, понякога сърбеж, дори болки в стомаха и гадене. И от личен опит го казвам. Имала съм много силни странични реакции от някои лекарства, даже до степен на непоносимост и в единия от случаите се наложи моята лекарка да го замени с друго.

Успех и положителен резултат!  :D yahoo_17

 

разбрах те,мила,просто искам да са симптоми от бременност хахахах ... приятна почивка и поздрави от морето и мен..
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #545 -: Юни 13, 2014, 08:21:49 am »
Момичета имам един въпрос ,и моля някой да ми отговори бързо. На 10.06 трябваше да ми дойде ,но за мое щастие не дойде,но идва и друг момент от щастието -теста,който се оказа  отрицателен(правих го днес).въпроса ми е "КАКВО СТАВА?" Като признаци имам гадене,мотане на главата(замайване),уморявам се по лесно,и от 7 дена ми се появи едно кремообразно течение. А и от началото на последната менструация 16.05.14. пиа вит. В6 . Четох че коригира овулациятааа моята беше на 16-17 ден при цикъл от 25 дена.
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #546 -: Юни 13, 2014, 09:25:36 am »
Здравей tonita.Въпреки отр.резултат е възможно да си бременна.Най-добре си пусни кръвен тест за бременност и ще разбереш това ли е причината за закъснението,пък може да е и на хормонална основа или да има др.проблем.Може все още уринарния да не засича хормона на бременноста.Пусни си бета ЧХГ,а ние тук ще стискаме палци да е силно положителен.И да пишеш какъв е резултата.Поздрави
Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #547 -: Юни 13, 2014, 10:31:50 am »
Когa трябва да се прави това ЧХГ сутрин или по всяко време може . Дaно е бременност. Много се притесних да не е друг проблем.
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #548 -: Юни 13, 2014, 10:39:05 am »
tonita2202, дано да е бременност!
Изследва се бета-ЧХГ, може да се направи по всяко време на деня, без значение дали си се хранила, цената е около 20лв., във всяка лаборатория се прави.
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 10:49:46 am от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #549 -: Юни 13, 2014, 10:41:43 am »
ЧХГ няма значение кога се прави, не е нужно да е сутрин или на гладно! Бягай да го правиш и чакаме да се похвалиш.. :D
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #550 -: Юни 13, 2014, 10:50:12 am »
Немогa веднага на работа съм но ако след нея успея. ..,ако не то утре преди работа ще бягам. Ще пиша обезaтелно вие стискaйте палци .
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #551 -: Юни 13, 2014, 12:16:34 pm »
Момичета готово чaкaме резултат след 15:30ч.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #552 -: Юни 13, 2014, 12:32:17 pm »
Момичета готово чaкaме резултат след 15:30ч.
Стискаме палцииии Тонитаа... osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #553 -: Юни 13, 2014, 12:43:29 pm »
Стиснати палции, Тонита!!!

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #554 -: Юни 13, 2014, 14:17:47 pm »
И аз чакам резултата ти , Тонита :)
Иначе при мен за пръв път се получи едно зацапване на 8-ми ден след предполагаема О. Много се развълнувах.
Толкова пъти съм чела за имплантационно зацапвапване и толкова съм си мечтала да видя нещо такова. Много искам да е това. Но има и нещо друго, че вечерта преди това зацапване правихме секс и си мисля, че може да се е случило нещо , някое капилярче да е прокървило. Днес ми е 11 ден от предполагаема О . Естествено не издържах и си направих тест , но няма 2-ра чертичка, а и Т ми спадна леко .
<br />
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #555 -: Юни 13, 2014, 15:07:17 pm »
 :( момичета ,резултат има :
<0,10.нищо  не разбирам ,
защо?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #556 -: Юни 13, 2014, 20:04:48 pm »
Здравейте започвам с въпроса си дойде ми МЦ на 29 05 14 и ми свърши на 03 06 14 след което съм имала полов акт и на 12 06 си направих тест положителен после още 3 теста и те положителени кръвен тест и той положителен днес отидох на гинеколог и той ми каза че няма нищо взех си още 2 теста и пак са +  и откакто ми е свършило всеки ден имам кафяво зацапване какво се случва моля ви за мнение Благодаря само да допълня пия еутирокс за щитовидната жлеза
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 20:09:15 pm от gabrielavalentinova »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #557 -: Юни 13, 2014, 20:53:23 pm »
Смени лекаря! Бременност със сигурност има след толкова + тестове. Друг е въпросът , че на толкова ранен етап не може да се види нищо. Успех!
Тонита, съжалявам мила. Не разбирам много от стойности на кръвни тестове, но това ми изглежда да е отрицателен :(
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 20:55:09 pm от irenaa33 »
<br />
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #558 -: Юни 13, 2014, 20:54:08 pm »
gabrielavalentinova, моля те напиши точно на кои дати направи кръвен тест и какви са стойностите от измерването. Ако съм пресметнала правилно днес е 16-ти ден от МЦ, рано е на УЗ да се види плодно сакче. Ако се засили зацапването, задължително се консултирай с лекар, изписва се медикамент, който да стабилизира имплантацията.
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 21:46:44 pm от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #559 -: Юни 13, 2014, 21:06:35 pm »
86,94 B-HCG 12.06 ВЧЕРА и тестовете също лекарната ми каза че в матката няма нищо и лигавицата била много тънка и там нямало как много се притеснявам да не би някои от хормоните на щит,жлеза да се намесва
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 21:11:29 pm от gabrielavalentinova »