0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #520 -: Юни 05, 2014, 10:34:58 am »
:) Iskam da spodelq  s vas moite pritesneniq i vuprositelni  ,otnosno  za4evaneto,...
az sum na 24 godini(po4ti na 25)   na 01.06.2014  napravihme 2 opita za za4evane....menstruaciqta mi q o4akvah na 5.06 no na 4.06 ve4erta...se poqvi kruv...moje bi mi doide.... 05.06 tazi sutrin..... su6to imah malko te4enie..dnite predi menstruaciq nqmah absoliutno nikakvi priznaci 4e 6te mi doide,a po princip te sa dosta silni...bolezneni i t.n.,.... dori ne me bolqha gurdite nito se vtvurdiha...no6to.  DNES NA 5.06 izvednuj izpitah silna bolka v krusta i nisko dolu...korema    kato za menstruaciq...po princip nqmam problemi..otnosno zabremenqvane,
Vuprosut mi e vupreki te4enieto vuzmojn li e da sum za4enala...ili e siguren znak 4e ne  sum  ?
Blagodarq predvaritelno nadqvam se nqkoi da mi pomogne da si obqsnq situaciqta....za da moga da do4akam spokoino do 10 den za da napravq test.  :)


 Според мен може и да е бременност,пожелавам ти го от сърце!! Премери си Базалната температура/ректална/ рано сутрин още в леглото
, дано да е около 37*!! стискам палци и пиши !
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #521 -: Юни 05, 2014, 10:53:37 am »
Благодаря ти Сев, :wink:. И аз стискам палци да  се окаже че всичко е наред и има бременност. И да пишеш като излезе резултата.  :bighug: :presi:
trust пожелавам ти успех довечера,аз пуснах бета чхг в 2 ч.ще има резултат.Любопитно ми е ако е имало бремменност,дали ще има още следи в кръвта?А може да е нещо цветно,Божа работа.
« Последна редакция: Юни 05, 2014, 11:18:43 am от trust »
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #522 -: Юни 05, 2014, 12:02:18 pm »
Kremenka от това което изчетох от сайтовете за ранните признаци за бременност ми стана ясно,че при всеки е индивидуално.ИМА такива постове и то доста,че нямат никакви признаци,но накрая две черти,а пък и тези симптоми нищо не означават-прочети поста ми по нагоре-или поне взех да се отчайвам вече.Всички симптоми на куп и на края-менструация.Е,все още има време до 2 часа.Вие от колко време опитвате за  бебе?Ако искаш пиши на лични :wink:
Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #523 -: Юни 05, 2014, 12:20:54 pm »
sev, чакам с нетърпение да пишеш за резултата! И ти стискам палци!
Да, ако е имало бременност скоро, ще има все още ефект върху резултатите от кръвния, но стойностите ще са паднали при тестване след 48ч. Аз имах такъв случай, стойностите на първия кръвен показваха бременност, но бяха твърде ниски за закъснението, което имах; при следващия вече бяха паднали и бяха на границата между положителен и отрицателен, което се смята за отрицателен тест, предвид по-високите първоначални стойности.
Желая ти успех и ти стискам палци!

*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #524 -: Юни 05, 2014, 13:15:45 pm »
Момичета< 0.10 не ли значи?
Не се отказвайте от мечтите си!
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #525 -: Юни 05, 2014, 13:17:52 pm »
sev0402  от колко дни е закъснението. не разбрах много ясно,мила?
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #526 -: Юни 05, 2014, 13:44:17 pm »
Имах два дни закъснении,но вчера ми дойде.Върни се на предната страница там съм писала.И от мен да го знаеш не се донерявай на нищо,т.е. има симптоми-няма бременност,няма симптоми,има бременност.Просто трябва да престана да се надявам и да си внушавам,че ще стане по естествен начин.Остава да си чакам номерчето и Бог да е с нас-всички които се борим да осмислим живота си.
Kremenka пожелавам ти късмет и само позитивни мисли.
Trust и на тебе мила успех довечера.
Bebcho mecho и на теб много късмет. Благодаря ви,че бяхте домен :oops:
Не се отказвайте от мечтите си!
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #527 -: Юни 05, 2014, 14:47:49 pm »
Горе главата мила  :bighug:  знам че ти е много гадно но както ти самата  си написала, аз ще ти го повторя НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ ОТ МЕЧТИТЕ С И
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #528 -: Юни 05, 2014, 15:23:28 pm »
sev0402 Много ме е яд.....ЕЕЕЕ,да му се не види......все на нас ли?? Ромките ги повее вятъра и вече "хванала",а ние сме като стерилни от вътре и нищо...Бясна съм ...много ме е яд, че отрицателните тестове са с 1 повече...но не се предавай....като се възстановиш-продължавай! :bighug:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #529 -: Юни 05, 2014, 21:54:13 pm »
Имах два дни закъснении,но вчера ми дойде.Върни се на предната страница там съм писала.И от мен да го знаеш не се донерявай на нищо,т.е. има симптоми-няма бременност,няма симптоми,има бременност.Просто трябва да престана да се надявам и да си внушавам,че ще стане по естествен начин.Остава да си чакам номерчето и Бог да е с нас-всички които се борим да осмислим живота си.
sev0402, съжалявам за отрицателния резултат! Според мен би било добре отново да направиш консултация с твоя лекар. Не е редно да има секретът от гърдите. Може да е следствие от повишен Пролактин и това да е причина за нередовна или липсваща овулация. По преценка на лекаря, евентуално пак хормонални изследвания и ако се наложи терапия, докато чакаш заповедта по Фонда.

*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #530 -: Юни 05, 2014, 22:07:09 pm »
Marsi преди около месец и половина правих всички хормони,включително и фоликулометрия и всичко е ок с резултатите.Наскоро правих диета и чесно да си кажа подозирах,че може да се случи нещо такова с хормоните ми.Поне така си мисля де.Не знам вече какво да си мисля,сили нямам.Наревах се като идиат,до такава степен,че като се погледнах в огледалото очите ми бяха посинели от долу,но не зависи от мен,колкото и да бързам и да го искам.
Не се отказвайте от мечтите си!
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #531 -: Юни 05, 2014, 22:17:59 pm »
Здравейте и от мен.Ние опитваме от 7 г.за бебче.

sev0402, ако опитвате от 7 години, категорично не мога да те обвиня, че бързаш.
Споменаваш изследвания и резултати, но не казваш къде ги правиш. Дано сте ги направили в специализирана клиника, където подхождат към двойката и проблемите й комплексно. Обикновените гинеколози нямат опит и знания как да подходят при безплодие и там се губи много време.

Дано намерите разрешение скоро! Седем години са много време.
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #532 -: Юни 06, 2014, 07:21:15 am »
Цигу,добро утро първо.Всички иследвания ги правихме по прероръка на др Даскалов и др Даскалова.Като почнеш от хормони,спин,хепатити,хламидии,уреаплазми,кариотипи,фоликулометрия,спермограми,цитонамазка и др.абе дадоха ми едно жълто "листче" и наред.
Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #533 -: Юни 06, 2014, 11:46:56 am »
Здравейте.  :D От скоро Ви следя и искам да ви попитам за съвет. Последната ми дата на М беше на 03.05.2014, правих тестове за О, и според мен беше около 21,22 .05. Днес е 3 ден и вече ми закаснява, нямам никакви симптоми, а винаги имам ПМС поне 10 дни преди датата ми, а сега дори и гърдите не ме болят.  8O
Имала съм нередовна менструация преди години, а в последната една ми е като часовник.
Мислите ли че може да има наличие на бременност, и евентуално кога да си направя тест, ако О ми е била по късна. Благодаря ви. Желая ви хубав ден.
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #534 -: Юни 06, 2014, 11:57:50 am »
Направи си още днес.  Бт следиш ли?
« Последна редакция: Юни 06, 2014, 12:32:37 pm от trust »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #535 -: Юни 06, 2014, 12:09:18 pm »
Направи си още днес.  Бт следиш ли?

Не, не успях този месец да следя, затова нямам и база за сравнение. Това което ме притеснява е дали ще отчете още на 3 ден закъснение, или траибва да мине поне седмица?
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #536 -: Юни 06, 2014, 12:45:57 pm »
3дена не е малко, ако е отрицателен повтаряш след 48 часа.. липсатата на симтоми, само по себе си е симтом . Хайде престраши се и си направи тест
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #537 -: Юни 06, 2014, 12:49:20 pm »
Ще направя, но най - добре утре сутрин с първа урина, нали? Благодаря за отговора Ви. 
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #538 -: Юни 06, 2014, 12:57:17 pm »
Ще направя, но най - добре утре сутрин с първа урина, нали? Благодаря за отговора Ви.

Да, най-добре сутринта с първата урина, мила. Желая ти успех!
Сев, съжалявам, миличка. Силна прегръдка и искрени пожелания за успех другия месец!

Стиснати палци за всички!

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #539 -: Юни 06, 2014, 13:47:08 pm »
Благодаря ти  beb4o_me4o.  :P