0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #500 -: Юни 02, 2014, 14:36:52 pm »
Здравейте момичета.   Първо искам да ви кажа страхотни сте, Благодаря ви че ви има.   Аз съм леко обзпокоена, поради два факта бт гози месец не стига 37. Има двуфадност, но просто са по-ниски стойностите спрямо предходните месеци.  И Другото което ме обепокои е че преди 4дена ми се засили доста бялото течение и беше така  2дена- бях притеснила да не са гъбки( макар че преди 3 години бях хванала от едни антибиотици и знам, че беше доста по-различно) . Сега пак си ми е нормално. признаци за бременност избягвам да търся, за да не се разочаровам.  Честно казано имам по-слабо изразено пмс спрямо другите месеци.  След 2дена е  (не)очакваната лелка. Та въпроса ми е дали според вас трябва да се безпокоя за ниската бт и това странно течение? На някой дали му се е случвало и дали може да е признак,на ранна бременност?
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #501 -: Юни 02, 2014, 20:20:06 pm »
trust, излишно е да търсиш признаци за бременност, симптоми понякога има, друг път липсват напълно. За да разбереш дали си бременна, направи тест, в тези дни за по-сигурно кръвен, при закъснение- уринен, кръвен.
За по-ниската температура до момента, ако има достатъчна температурна разлика между ФФ и ЛФ
(0,4-0,6 С), няма място за притеснение, БТ от тук-нататък може да се повиши още. Дай линк към графиката. Освен БТ, ползваш ли тестове за овулация?
« Последна редакция: Юни 02, 2014, 22:21:59 pm от marsi »

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #502 -: Юни 02, 2014, 21:04:01 pm »
 Нямам графика в сайта, но в началото ми е между 36.3 до  36.5после се  получи спад до 36.2 и оттам 36.8 днес  36.9 . Сега си погледнах таблицата, за да дам по точна представа. Както казах признаци не търся за да не се разочаровам пак.  Сега ми се засили  болката в гърдите. За тест ще изчакам ако ми закъснение, а за течението смятам да отида на лекар.  Дали да се притеснявам за него?  Ч етох че е възможно да се засили, но при мен се засили и спря :balk_134:  това е нещото о което ме притесни и същевременно усъмни.
« Последна редакция: Юни 02, 2014, 21:15:50 pm от trust »
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #503 -: Юни 02, 2014, 21:27:49 pm »
Разликата между лутеалната и фоликулна фаза до тук е добре, дано да се е получило този месец :)
За течението, редно е да се консултираш с лекар, евентуално микробиологично изследване.
« Последна редакция: Юни 02, 2014, 21:37:09 pm от marsi »

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #504 -: Юни 02, 2014, 22:26:17 pm »
Благодаря ти много :) дано ще пиша какво е станало :P още 2 дена и ще разбера далифи било на хубаво. 
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #505 -: Юни 02, 2014, 23:01:04 pm »
Здравейте момичета.   Първо искам да ви кажа страхотни сте, Благодаря ви че ви има.   Аз съм леко обзпокоена, поради два факта бт гози месец не стига 37. Има двуфадност, но просто са по-ниски стойностите спрямо предходните месеци.  И Другото което ме обепокои е че преди 4дена ми се засили доста бялото течение и беше така  2дена- бях притеснила да не са гъбки( макар че преди 3 години бях хванала от едни антибиотици и знам, че беше доста по-различно) . Сега пак си ми е нормално. признаци за бременност избягвам да търся, за да не се разочаровам.  Честно казано имам по-слабо изразено пмс спрямо другите месеци.  След 2дена е  (не)очакваната лелка. Та въпроса ми е дали според вас трябва да се безпокоя за ниската бт и това странно течение? На някой дали му се е случвало и дали може да е признак,на ранна бременност?
здравей  trust  и аз съм така като теб този месец и се опасявам да не анувалаторна графиката  :ask:
« Последна редакция: Юни 02, 2014, 23:02:59 pm от shinzou »

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #506 -: Юни 03, 2014, 13:20:55 pm »
Уф точно за тази анувалаторна овулация не съм чела :( сега ще се информирам. Факт, откакто меря за първи път имам толкова ниски стойности :( преди ми е била след ову между 37 и 37.3, преди да ми дойде ми пада на 36.8 и дет се вика си знам за какво иде реч по-нататък :(  По принцип утре би трябвало да ми дойде, но днес ми се качи на 36.95 , може утре да имам спад незнам ...  За другата седмица смятам да си запиша час и да видя какво става, че не ми харесва ... Доста по-слаби са ми изразени като цяло пмс-то. Има неща което мога да тълвувам и като симптоми, но умишлено ги игнорирам, за да не си самовнушавам. Иначе ти имаш ли по-специални усещания този месец? Стискам палци всичко да е наред .
Здравейте момичета.   Първо искам да ви кажа страхотни сте, Благодаря ви че ви има.   Аз съм леко обзпокоена, поради два факта бт гози месец не стига 37. Има двуфадност, но просто са по-ниски стойностите спрямо предходните месеци.  И Другото което ме обепокои е че преди 4дена ми се засили доста бялото течение и беше така  2дена- бях притеснила да не са гъбки( макар че преди 3 години бях хванала от едни антибиотици и знам, че беше доста по-различно) . Сега пак си ми е нормално. признаци за бременност избягвам да търся, за да не се разочаровам.  Честно казано имам по-слабо изразено пмс спрямо другите месеци.  След 2дена е  (не)очакваната лелка. Та въпроса ми е дали според вас трябва да се безпокоя за ниската бт и това странно течение? На някой дали му се е случвало и дали може да е признак,на ранна бременност?
здравей  trust  и аз съм така като теб този месец и се опасявам да не анувалаторна графиката  :ask:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #507 -: Юни 03, 2014, 22:49:29 pm »
Уф точно за тази анувалаторна овулация не съм чела :( сега ще се информирам. Факт, откакто меря за първи път имам толкова ниски стойности :( преди ми е била след ову между 37 и 37.3, преди да ми дойде ми пада на 36.8 и дет се вика си знам за какво иде реч по-нататък :(  По принцип утре би трябвало да ми дойде, но днес ми се качи на 36.95 , може утре да имам спад незнам ...  За другата седмица смятам да си запиша час и да видя какво става, че не ми харесва ... Доста по-слаби са ми изразени като цяло пмс-то. Има неща което мога да тълвувам и като симптоми, но умишлено ги игнорирам, за да не си самовнушавам. Иначе ти имаш ли по-специални усещания този месец? Стискам палци всичко да е наред .
Здравейте момичета.   Първо искам да ви кажа страхотни сте, Благодаря ви че ви има.   Аз съм леко обзпокоена, поради два факта бт гози месец не стига 37. Има двуфадност, но просто са по-ниски стойностите спрямо предходните месеци.  И Другото което ме обепокои е че преди 4дена ми се засили доста бялото течение и беше така  2дена- бях притеснила да не са гъбки( макар че преди 3 години бях хванала от едни антибиотици и знам, че беше доста по-различно) . Сега пак си ми е нормално. признаци за бременност избягвам да търся, за да не се разочаровам.  Честно казано имам по-слабо изразено пмс спрямо другите месеци.  След 2дена е  (не)очакваната лелка. Та въпроса ми е дали според вас трябва да се безпокоя за ниската бт и това странно течение? На някой дали му се е случвало и дали може да е признак,на ранна бременност?
здравей  trust  и аз съм така като теб този месец и се опасявам да не анувалаторна графиката  :ask:
този месец почти никакви пмс не съм усетила,освен главоболието и болките в гърлото,но пък може да е от времето   osi_10  и на мен утре трябва да ми дойде и мойте стойности са такива като твойте (виж графиките ми)днес обаче станах със силно придърпване някъде под пъпа,една жажда ме мъчи  и ме боляха яйчниците.и незнам какво да мисля и чакам пък дано да стане нещо  :crossfingers:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #508 -: Юни 03, 2014, 23:18:06 pm »
Като каза за гърлото и мен ме наболява, и  главоболието също доста често последните 2седмици, снощи дори вечерта ми беше много отпаднало и се оказа че съм с температура 37.3  :( иначе от време на време ми се замайва, леко ми се гади, но незнам....  най-странното и необичайно нещо, което ми се случи е че на земетресението  ми стана много лошо и 2 часа ми беше супер зле. Това никога не ми се е случвало преди.  От вчера обаче доста се надух и ми е доста тежко,и си мисля  че клоня към идване :(  стискам палци  утре лелката да не те навести и да видиш двете чертички :P
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #509 -: Юни 03, 2014, 23:46:10 pm »
Сега ти разгледах и графиката, по мое мнение има шанс, ако утре ти се качи температурата веднага направи тест...  ще чакам да пишеш :wink:
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #510 -: Юни 04, 2014, 17:43:31 pm »
Здравейте и от мен.Ние опитваме от 7 г.за бебче.Имаме една средна спермограма и една проходима тръба.Подали сме за фонда,но този месец нещо не е както трябва.ПМС-03.05..на 19  видях разтегливата слуз и действахме.На 3  денслед ову болка като пред цикъл..болезнени гърди за2.3 дни.След седмица осетих,че ме втриса и си измерих ТТ-37,4
-урината червено кафява.В следващите дни ТТ сутрин-36,9,а след обед 37,4.Два дни закъснение вчера.Вечерта нещото което ме притесни,че от едната гърда ми тече при натиск нещо като мляко.След това снощи правихме секс и прокървих-кафяво,но тази сутрин беше спряло.И като отидох на работа ми дойде,но и това от гърдата ми не спира.Помагайте
Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #511 -: Юни 04, 2014, 18:03:05 pm »
sev, тест правила ли си? Мензиса, който ти е дошъл - нормален ли е - като обилност, като цвят?

Според мен си направи тест за бременност, и се консултирай с лекар задължително.  Успех!

*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #512 -: Юни 04, 2014, 18:11:39 pm »
В деня в който трябваше да ми дойде си направих от тези от 1 лев.но беше отрицателен,а за менструациятя като че ли е нормална,вече и аз не знам
Не се отказвайте от мечтите си!
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #513 -: Юни 04, 2014, 18:16:29 pm »
И според мен е добре да направиш нов тест.възможно е да е цветна. И задължително на лекар без значение от резултата.  Стискам палци и да ни държиш в течение.
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #514 -: Юни 04, 2014, 18:28:47 pm »
Звъннах на гениколога ми,обясних му за какво става въпрос,каза утре да си пусна кръвен,но според него било фалшива тревога,щом ми е дошло и явно това е от хормоните.-по -точно от пролактина.Егаси,до сега нямах ли пролактин.....
Не се отказвайте от мечтите си!
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #515 -: Юни 05, 2014, 07:52:06 am »
Момичета добро утро! Моля ви за мнение, както казах бт не ми се вдига над 37, вече втори ден закъснение ,последните  4 дена бт ми е около 36.9 и 36.95. Пмс ту имам, ту нямам. :( . Незнам какво става, възможно ли е двудневното ми засилено течение(което е преди 10 дена) да е било имплантиране на яйцеклетката??? Рано ли е за тест според вас, много ме тревожи ниската бт :( имах двуфазност и  по мое мнение е имало ову, но незнам с тази температура.. предните месеци ми стигаше 37.3 и в деня който ми идваше сутринта ми падаше на 36.8. Незнам какво да мисля. На някой случвало ли му се е ??
 Тест ще взема тази вечер, защото сега отивам на работа и няма как да го направя, но ми е много притеснено.  :balk_132:
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #516 -: Юни 05, 2014, 09:55:34 am »
trust пожелавам ти успех довечера,аз пуснах бета чхг в 2 ч.ще има резултат.Любопитно ми е ако е имало бремменност,дали ще има още следи в кръвта?А може да е нещо цветно,Божа работа.
Не се отказвайте от мечтите си!
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #517 -: Юни 05, 2014, 09:59:58 am »
Здравейте момичета! Аз съм 8 ден след трансфер/28.05/, но нямам абсолютно никакви признаци!!! Някоя от вас да е била така и да е видяла положителен тест???????  :ask:
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #518 -: Юни 05, 2014, 10:01:15 am »
trust пожелавам ти успех довечера,аз пуснах бета чхг в 2 ч.ще има резултат.Любопитно ми е ако е имало бремменност,дали ще има още следи в кръвта?А може да е нещо цветно,Божа работа.


sev0402  Успех от мен!!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #519 -: Юни 05, 2014, 10:18:35 am »
 :) Iskam da spodelq  s vas moite pritesneniq i vuprositelni  ,otnosno  za4evaneto,...
az sum na 24 godini(po4ti na 25)   na 01.06.2014  napravihme 2 opita za za4evane....menstruaciqta mi q o4akvah na 5.06 no na 4.06 ve4erta...se poqvi kruv...moje bi mi doide.... 05.06 tazi sutrin..... su6to imah malko te4enie..dnite predi menstruaciq nqmah absoliutno nikakvi priznaci 4e 6te mi doide,a po princip te sa dosta silni...bolezneni i t.n.,.... dori ne me bolqha gurdite nito se vtvurdiha...no6to.  DNES NA 5.06 izvednuj izpitah silna bolka v krusta i nisko dolu...korema    kato za menstruaciq...po princip nqmam problemi..otnosno zabremenqvane,
Vuprosut mi e vupreki te4enieto vuzmojn li e da sum za4enala...ili e siguren znak 4e ne  sum  ?
Blagodarq predvaritelno nadqvam se nqkoi da mi pomogne da si obqsnq situaciqta....za da moga da do4akam spokoino do 10 den za da napravq test.  :)

от модератор: пиши на кирилица или използвай Кредор: http://www.kredor.com/lat2bg/
:) Искам да споделя с вас моите притеснения и въпросителни ,относно зачеването,... аз съм на 24 години(почти на 25) на 01.06.2014 направихме 2 опита за зачеване....менструацията ми я очаквах на 5.06 но на 4.06 вечерта...се появи кръв...може би ми дойде.... 05.06 тази сутрин..... също имах малко течение..дните преди менструация нямах абсолютно никакви признаци че ще ми дойде,а по принцип те са доста силни...болезнени и т.н.,.... дори не ме боляха гърдите нито се втвърдиха...нощо. ДНЕС НА 5.06 изведнъж изпитах силна болка в кръста и ниско долу...корема като за менструация...по принцип нямам проблеми..относно забременяване, Въпросът ми е въпреки течението възможн ли е да съм заченала...или е сигурен знак че не съм ? Благодаря предварително надявам се някой да ми помогне да си обясня ситуацията....за да мога да дочакам спокойно до 10 ден за да направя тест. :)
« Последна редакция: Юни 05, 2014, 13:32:31 pm от marsi »