0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #360 -: Април 30, 2014, 15:36:08 pm »
Закъснението може да е от задържания фоликул, може да е по-късна О, а може и да е най-хубавото, просто теста да не е отчел правилно. Дано да е последното   yahoo_17

п.п. Направи си още един тест /кръвен ще е най-добре/ , ако пак е отрицателен- на чичо доктор.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #361 -: Април 30, 2014, 16:00:25 pm »
Ами Незнам как е и какво е,но ме е много страх да не се окаже нещо неприятно. А овулацията си ми беше навреме и точно тогава в  тези дни с моя човек правихме .... и всичко си беше на място:)
Дано да си права и теста да не е отчел правилно:) Незнам само дали ще работи някоя лаборатория да отида в петък и да пусна тест и на хормони и на кръв и на всичко!
А като пари знаеш ли колко струва да ти изследват хормоните?
Мерси kafffi
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #362 -: Април 30, 2014, 16:37:07 pm »
Вярно, че днес е последен работен ден. Ами ако няма работеща лаборатория, утре с първа урина препишкай нов тест. Ако е бебе / :crossfingers: / ЧХГ трябва да се е увеличило и пикливия  да отчете вече.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #363 -: Април 30, 2014, 18:28:15 pm »
Ами да и това е вариант,ще ходя да взема един тест пък да видим:)
Ще пиша какво е станало.Чао засега и благодаря на всички ви:)))
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #364 -: Април 30, 2014, 19:41:18 pm »
Silvia84, стискаме палци за утре сутринта :)
иначе кръвния тест за бременност знам , че е 20лв. Аз не съм правила. не знам в кой град си. Лаборатории Рамус обикновено са дежурни в почивните дни.
 А за другите хормонални изследвания не бързай. Дано да не ти се налага. по принцип повечето  се правят на 3-ти ден от МЦ и са скъпи. Хубаво ще е да ги назначи гинеколог. Прогестерон и пролакти се пускат след доказана О .
<br />
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #365 -: Април 30, 2014, 21:01:01 pm »
Silvia84,
 Прогестерон и пролакти се пускат след доказана О .

Малка поправка...пролактин може да се пуска по всяко време на цикъла  :wink:

Silvia84, утре те чакаме с добри новини!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #366 -: Април 30, 2014, 21:29:59 pm »
Silvia84,
 Прогестерон и пролакти се пускат след доказана О .

Малка поправка...пролактин може да се пуска по всяко време на цикъла  :wink:

Silvia84, утре те чакаме с добри новини!
Възможно е и аз не бях сигурна, но на мен тогава ми беше назначен и затова.
<br />
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #367 -: Май 01, 2014, 07:06:35 am »
Добро утро момичета да ви кажа,че теста ми е отрицателен за съжаление. Но продължаваме напред:) Сега се питам защо не ми идва тогава къде се лута този мой цикъл,вместо да си дойде и са не се притеснявам излишно:)
Приятен ден момичета
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #368 -: Май 01, 2014, 08:01:49 am »
Съжалявам, Silvia84  :bighug:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #369 -: Май 01, 2014, 13:49:22 pm »
Silvia84, съжалявам за отрицателния тест!
Пишеш, че на прегледа д-р Райков е видял задържан фоликул, според мен това е причината за закъснението на цикъла (при мен се е случвало няколко пъти). Ако не ти дойде, след празниците може отново да отидеш на преглед, док. да погледне дали е тръгнал сам да се редуцира този фол. и да прецени дали да изчакате още или да провокира МЦ с медикаменти. Тъкмо ще обсъдите евентуално изследване на хормони. Успех! :)

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #370 -: Май 01, 2014, 14:17:47 pm »
Ами и аз съжалявам,но... за момента нищо не може да се направи:(((
Ние като бяхме при доктора и той ми написа да си изследвам 3 хормона на 3 -я ден от  цикъла,а останалите след като ми свърши Ц.,но сега като го няма какво да изследвам?!
Незнам дали нещо не се виждало тогава ,че ще ми закъснее или няма как? Извинявайте за тъпия въпрос,но както казах нищо не разбирам
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #371 -: Май 01, 2014, 14:19:51 pm »
Благодаря за подкрепата,момичета:)
А какво означава сам да се редуцира?
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #372 -: Май 01, 2014, 14:21:29 pm »
Както ти е писала Марси, ако не ти дойде до няколко дни, върви на преглед, защото този неспукан фоликул, може да се превърнал в кистичка. Без цикъл няма как да изследваш хормони.

Май се отплеснахме от темата  :?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #373 -: Май 01, 2014, 14:31:58 pm »
Ами така ще стане.
Веднъж се надяваш да не ти дойде и да си Б, после като се окаже,че не си,се молиш да ти дойде да не последват други по сериозни проблеми:(     Изобщо анатомията на женското тяло е много сложна
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #374 -: Май 02, 2014, 11:43:12 am »
Ох как да се успокоя почишни дни са,а и вече съм в отпуска толкова се радвам,че незнам на кой свят се намирам,днес си направих още 4 различни теста и на всичките две дебели хубави черти,На чичо доктор съм чак в сряда на 8ми и нямам търпение,с моя мъж сме на седмото небе,пожелавам това щастие на всички.Интересното е,че нямам абсолютно никакви неразположения освен болезнени гърди,нито глад нито гадене нищо,дано всичко мине наред,защото знам,че първите три месеца са рискови. Инъче съм толкова ухилена и весела по цял ден,че всички все ме питат какво ми е ,идва ми да изкрещя но знам ,че трябва да се пази тайна до 3тия месец. Пожелавам на всички това щастие  :D :D :D
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #375 -: Май 02, 2014, 13:04:20 pm »
Здравейте момичета,
Да ви кажа,че утре в 13.45 съм на доктор:)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #376 -: Май 02, 2014, 13:48:44 pm »
Здравейте,малко директно ще попитам но цикъла ми закъснява със 7 дни,днес си направих тест за бременност и се появи много много  бледа втора черта почти въображаема,по принцип съм със много редовен цикъл,закъснявало ми е изключително рядко,нямам никакви други симптоми,гърдите ми изобщо не са напрегнати,само леко ме понаболява корема но съвсем тъпо,та се чудя сега теста да ли е положителен или не е .
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #377 -: Май 02, 2014, 13:50:51 pm »
С първа сутрешна урина ли го направи? Направи утре сутринта пак. Успех ! :)
<br />
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #378 -: Май 02, 2014, 13:53:14 pm »
не, не беше със първата сутрешна урина,да утре сутрин ще повторя,силно се надявам да е положителен от доста време се опитвам да забременея,благодаря успех на всички  :)
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #379 -: Май 02, 2014, 20:45:25 pm »
shushi88, бледа или не, щом има втора чертичка, значи е "+"  :)
Както те е посъветвала irenaa33, повтори го с първа сутрешна урина