0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #300 -: Март 29, 2014, 19:03:32 pm »
Да и аз предните месеци съм си въобразявала, а си е било ПМС, но това което усетих днес не беше както ме боли при ПМС - доста по -различно.Даже не мога да го опиша точно, но знам че мен не ме боли така при ПМС. osi_10 и беше примерно за известно време и сега нищо не ме боли.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #301 -: Април 01, 2014, 09:10:14 am »
Помощ!
От няколко дни се съмнявам,че съм бременна,но възможно ли е да съм забременяла преди овулация?
Боли ме кръста и осещам тъпа болка в слабините.Боли ме главата и кафето ми не е същото като преди.Чуствам се странно постоянно съм гладна и съм подута като балон.Сутрин не ми се става за работа въпреки,че спя по 9-10 часа.Незнам...Чудя се от 10 дни съм така,но може и да съм настинала.Моля някой да помогне малко.
Благодаря предварително.
 :balk_81:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #302 -: Април 01, 2014, 11:15:18 am »
Ами защо не си направиш тест? А цикъла закъснява ли ти?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #303 -: Април 01, 2014, 15:30:34 pm »
болките в гърдите по скоро в зърната признак на бременност ли са при положение че преди цикъл никога не ме болят.а преди това имах няколко дни симтоми на ПМС но проблема е ,че незнам кога ще ми дойде цикъла.ходих на лекар заради киста , която беше се появила но след 10 дни изчезна но цикъл нямам и на ехографа излезе ,че няма да ми дойде скоро защото лигавицата беше нормална.ако някой има мнение моля да сподели.
*

    Iggiberry

  • *
  • 19
  • Привърженик на природната медицина!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #304 -: Април 03, 2014, 22:35:26 pm »
Мда, и аз влязох във водовъртежа на съмненията... Както се вижда от графиката ми, до евентуален тест остава още цяла седмица, обаче аз виждам симптом във всичко.
Това, за което не си въобразявам, е, че на 7-ми ден след евентулна овулация ме боля доста настойчиво глава, а това не е обичайно за мен. На 8 и 9 ден след овулация ме боли коремът ниско долу като пред цикъл и имам цервикална слуз, каквато никога не съм имала през втората половина от цикъла. И сутрим ми се яде баничка - нито закусвам, нито ям баници, но сега едва се сдържам.
Всъщност знам, че на този етап мога само да гадая, но ми се искаше и аз да се запиша тук. 8)

П.П. Забравих да кажа, че съм пъпчасала като някой пубер, а на лицето пъпка не ми е излизала не помня от кога.
« Последна редакция: Април 03, 2014, 22:49:47 pm от Iggiberry »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #305 -: Април 06, 2014, 20:07:31 pm »
Здравейте!
Четох доста и реших да се престраша и да искам Вашето мнение :)
И така... от около 6- 7 месеца с моя мъж правим опити за бебче. Никакъв резултат дотук. Цикъла ми е на 30 дни, но понякога идва на 32- 33 ден, друг път пак на 27-28. Този  месец ми дойде на 11, а овото трябваше да ми е на 26. Правихме секс от 21 до 27. Та за симптомите- никакви :(
Преди около седмица, ме болеше корема, яйчниците и те се обаждаха от време на време. Да подчертая само, че никога до сега не съм имала болки преди цикъл, нито корема нито в кръста, точно тук се усъмних, че  този месец ще се радваме на положителен резултат. Гърдите, по принцип 4-5 дни почват да ми се подуват, а сега си седят малки. За умора- да, за сънливост- да. Кръста и той ме наболва, но не е нищо кой знае какво. От около 2 дни, болките в корема и стомаха спряха и кръста не ме боли. Трябва да ми дойде на 9,04, но толкова ме е страх, че не искам да си направя тест. Писна ми от този отговор :bfn:
« Последна редакция: Април 06, 2014, 20:12:39 pm от poliii »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #306 -: Април 07, 2014, 16:08:26 pm »
Здравейте и от мен бъдещи майки . Искам да се консултирам с вас, на 22 март имах Менструация която при мен винаги продалжава 4 дена. С моя приятел работим по въпроса всеки ден ... имам болки ниско доло и кръста ме боли , също така и гърдите ме болят и са подути . изнервям се постоянно за най малкото нещо.
*

    Iggiberry

  • *
  • 19
  • Привърженик на природната медицина!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #307 -: Април 07, 2014, 21:50:01 pm »
Мен ако питаш, имаш всички признаци на бебеправеща... :D
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #308 -: Април 07, 2014, 23:17:07 pm »
Iggiberry :))) Blagodarq ti za mnenieto
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #309 -: Април 08, 2014, 08:37:04 am »
Здравейте момичета!Искам да споделя с вас и при мен какво се случва.От седмица ми закъснява-нямам никакви признаци да ми дойде.Освен,че ме боли кръста,други никакви симптоми нямам,но вчера си правих тест и излезе отрицателен за голямо мое съжаление.Искам да попитам възможно ли е теста да не е отчел и на някой дали му се е случвало подобно нещо.Благодаря ви и пожелавам на всички момичета скоро да се похвалите с 2 чертички.  :D :P
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #310 -: Април 09, 2014, 10:44:27 am »
Здравейте, искам да споделя какво се случва с мен.
От няколко месеца се опитваме да имаме бебе, но не се получава, овулацията ми беше на 25 март, но не съм сигурна дали е била тогава..защото не съм си правила тестовве, трябваше да ми дойде  на 8, ден преди това се появи съвсем слабо кафеникаво течение продължава и сега, а нямам никакви симптоми че скоро ще ми дойде, на някой случвало ли му се е това? Ще ви бъда благодарна ако ми дадете някакъв съвет.
« Последна редакция: Април 09, 2014, 10:49:13 am от леонора »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #311 -: Април 09, 2014, 17:49:40 pm »
Леонора здравей,искам да ти споделя,че на мен ми се е случвало,но след това кафеникаво течение до 2,3 дни ми е идвал М.Съветвам те да изчакаш малко и да си направиш тест.Дай боже да се похвалиш с хубави новини  :D
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #312 -: Април 09, 2014, 17:58:07 pm »
Lullabo , благодаря, ще изчакам още  малко и ще си направя тест и дано е положителен.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #313 -: Април 09, 2014, 18:45:06 pm »
Zdraveite I ot men otnovo molq vi daite si I vasheto mnenie mnogo sam razdraznena ne znam kak me iztarpqva majat mi ... na 22mart mi beshe M. I ot togava do den dneshen sam mn razdraznena imax bolki nisko dolo I krasta me boleshe  I gardite mi sa ogolemeni no golqma bolka ne chustvam  dali tova e priznak che moje I da sam zabramenqla..

от модератор: пиши на кирилица!
« Последна редакция: Април 09, 2014, 18:57:33 pm от little_rabbit »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #314 -: Април 10, 2014, 12:48:44 pm »
За съжаление днес ми дойде, с доста силни болки  :( но борбата продължава, пожелавам лек ден  и дано скоро всички момичета се похвалим с две чертички  :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #315 -: Април 13, 2014, 18:29:26 pm »
Здравейте! Изчетох всичко написано от вас с огромен интерес. Реших и аз да се престраша и да искам съвет! И така, от около 9 месеца с моя мъж правим опити за бебче. Увии не се получава. Цикъла ми е редовен на 30 дни! Този месец овулацията ми беше на 26.03 правихме опити още от 22 та до 28. Нямах търпение за тест и го направих на 08.04. М трябваше да дойде на 09.04. И така теста отчете -. На 12 още нямах цикъл, реших да направя още един тест, но той пак беше -. Вече 5 дни закъснение и никакви признаци да ми дойде скоро. Питам се възможно ли е ако има бременност и втория тест да не ми е отчел. Гърдите ми са бодути, имам слаби болки в кръста. Ям много, а по принцип ако вечерям ще е добре.  Страшно нервна и раздразнителна съм. Само ми се спи. Мисля още утре да ида на лекър да види какво става с мен. Но ако можете дайте и вие по един съвет. Вече почнах да психясвам. Благодаря ви предварително.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #316 -: Април 13, 2014, 18:36:32 pm »
Здравейте! Изчетох всичко написано от вас с огромен интерес. Реших и аз да се престраша и да искам съвет! И така, от около 9 месеца с моя мъж правим опити за бебче. Увии не се получава. Цикъла ми е редовен на 30 дни! Този месец овулацията ми беше на 26.03 правихме опити още от 22 та до 28. Нямах търпение за тест и го направих на 08.04. М трябваше да дойде на 09.04. И така теста отчете -. На 12 още нямах цикъл, реших да направя още един тест, но той пак беше -. Вече 5 дни закъснение и никакви признаци да ми дойде скоро. Питам се възможно ли е ако има бременност и втория тест да не ми е отчел. Гърдите ми са бодути, имам слаби болки в кръста. Ям много, а по принцип ако вечерям ще е добре.  Страшно нервна и раздразнителна съм. Само ми се спи. Мисля още утре да ида на лекър да види какво става с мен. Но ако можете дайте и вие по един съвет. Вече почнах да психясвам. Благодаря ви предварително.
Polii, за да разбереш дали има бременност, трябва да си направиш кръвен тест. Във всяка лаборатория правят такива.
В случай, че има бременност, лекарят няма да може да види плоден сак толкова рано.
Забавянето на цикъла може да се дължи на много причини.
Стискам палци това да е желаната от теб въпреки отрицателните тестове  :crossfingers:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #317 -: Април 13, 2014, 18:41:18 pm »
Права си. Може преди лекъря да ида в някоя лабораторя. Желана бременост е и идвамата с мъжът ми много го искаме. Толкожа ни писна от тези отрицателни резултати. Мислех че закъснение от 5 дни почти 6 не е малко. Дни след овуто имах и болки придърпване, а сега нищо. Страх ме е, но ще опитам. Благодаря ти много, че се отзова! :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #318 -: Април 13, 2014, 19:24:33 pm »
При мен ПМС симптомите се препокриват с най-често споменаваните симптоми за бременност. Появяват се малко след овулация. М идва точно като по часовник, рядко с 1 ден закъснение. Вече нямам вяра на никакви симптоми и бих повярвала само ако видя двучертичков тест.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #319 -: Април 13, 2014, 22:13:54 pm »
Мила, аз съм същата. Чувала съм от много приятелки, че симптомите на бременност са същите като при ПМС. Аз също не вярвам вече, лекърите ми казват, че проблем нямам. Но резултатът е налице, само разочарование. Стискам палци на всички бъдещи мами, скоро да видят двете чертички. (y)