0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #180 -: Януари 25, 2014, 16:24:57 pm »
Аз преди все търсих признаци..........а сега съм 4ти месец бременна без всякакви признаци до днес: без гадене, повръщане, да ми е лошо и даже гърдите изобщо не са ми подути, болезнени или наедряли - само зърната от време на време ме наболяват и леко потъмняха. Изобщо не си губете време да търсите признаци както правих аз, при някои ги има, а при други не.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #181 -: Януари 27, 2014, 14:36:55 pm »
здравейте
Искам да ви попитам дали може да съм бременна, трябваше да ми дойде на 24.01. Днес сутринта си направих тест с първата урина и ми показа  :bfp: но едната беше по бледа от другата, но се виждаше добре. Теста беше шурачек но годноста му беше изтекла на 07.13, дали може да е отчел правилно. Боли ме ниско долу в корема и от време на време ми се вие свят, сутрин много ми се яде ( попринцип аз не ям ) пуша си цигари и не ми става гадно от тях.
Благодаря
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #182 -: Януари 27, 2014, 16:38:04 pm »
Здравей, пусни си кръвен тест - той ще покаже най-добре  :D
По начало, ако има втора черта, тестът си е положителен, но срокът е изтекъл, затова повтори с друг уринен тест, но те съветвам да си направиш кръвен  :balk_69:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #183 -: Януари 28, 2014, 12:37:56 pm »
Здравейте!!с моя приятел правим опити за бебче от няколко месеца.
 Овулацията ми беше на 19.01 два дни след това се появи болка ниско в кръста и корема, а също и напрежение в гърдите. Нямах търпение да разбера дали е станало и вчера си направих тест, но беше отрицателен, тази сутрин се появи едно розово течение, някой знае какво се дължи? иначе трябва да ми дойде на 06.02, възможно ли е да съм бременна? въпреки че теста“престо" не отчете,  или просто ще ми дойде по-рано???
« Последна редакция: Януари 28, 2014, 12:44:11 pm от леонора »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #184 -: Януари 28, 2014, 12:39:58 pm »
Леонора, рано е за тест. Ако си любопитна, пусни кръвен, ако не - изчакай датата, на която трябва да ти дойде и направи уринарен с първа сутрешна урина.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #185 -: Януари 28, 2014, 13:42:21 pm »
Благодаря, мисля да изчакам до шести, и дано не ми дойде
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #186 -: Януари 28, 2014, 14:52:56 pm »
Стискам палци  :goodluck:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #187 -: Януари 28, 2014, 17:08:05 pm »
Здравейте и от мен!
И аз съм нова във форума, от няколко дни чета постовете ви в тази тема. Аз все още не съм видяла  :bfp1: , но имам подозрения, че скоро ще се случи. Миналият месец правих тестове за О и в дните преди и след двете черти сме правили опити. От деня след това имам някакви подозрения, първо си мислех, че са внушения, ама не може да продължават толкова дълго.
Още в първия ден ми се надуха гърдите и оттогава ме болят, но не много. Имах киселини, продължават и сега. На 3-4 ден от предполагаемото зачатие започнах да имам силни бодежи в яйчниците (нямам проблеми с тях), а след около ден ми се появи една странна болка, която се "разхождаше" под пъпа.
В този същия период, започна да ми се гади леко и то най-често, когато съм в гр. транспорт. Усещам, че имам доста силно обоняние, но не всички миризми ми пречат.  От два дни ми се яде киви и доста добре си го похапвам - по 4 на хранене  :oops: :balk_53: Също така не мога да спя добре, често се събуждам. Но когато спя, сънувам странни сънища, което много рядко ми се случва.
Вчера ми беше 7-ми ден след О. Като се прибирах от работа, така ме сковаха краката (глезените), че едвам си стигнах до вкъщи, със сълзи на очи. По-късно вечерта ми се появи една силна болка, в ляво под пъпа, чак не можех да се навеждам. От около 2 дни забелязвам промяна в цвета на гърдите, станали са по-кафяви. Днес страдам от главоболие.
Днес не се сдържах и направих тест Престо за ранна диагностика, уви появи се  :bfn1:
Не знам какво ще покаже на по-късен етап, ще има ли закъснение на М. и други подобни симптоми, но се чувствам някак различно ... Как мислите?

Забравих да кажа, че в деня след О имах силно сърцебиене, което е доста странно. Урината ми е по-тъмна и имам леко разтройство, а по прицип е обратното.
« Последна редакция: Януари 28, 2014, 17:24:02 pm от hr89 »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #188 -: Януари 30, 2014, 15:39:10 pm »
Здравейте, от няколко дни се каня да пиша, но успявах да устоя. Знам, че е рано, но много искам да си направя тест. По принцип трябва да ми дойде на 1-ви, 2-ри февруари. / но понякога ми е 25 - 28 - 30, а последния път 33 (може би, защото се надявах да видя 2 чертички). 
И така моля за съвет, да правя ли тест или да изчакам / гледам графиката си и нищо  8O /.
Много хубава снежна вечер.  :bed:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #189 -: Януари 30, 2014, 16:22:14 pm »
Според мен, кръвният тест ще покаже дали има бременност...
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #190 -: Януари 30, 2014, 16:42:56 pm »
Според мен, кръвният тест ще покаже дали има бременност...
Мерси  :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #191 -: Януари 31, 2014, 14:52:53 pm »
Знам, че е рано, но много искам да си направя тест.

Еееее ами неустоях и днес на обяд напишках един тест.  :bfp:   :pipy_longstocking:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #192 -: Януари 31, 2014, 15:20:43 pm »
Здравейте. Аз днес ходих на доктор и след 3 теста положителни и той ми каза че съм бременна, но е много ранна бременност и ми каза да отида след 10 дни пак на преглед  да види как се развива и т.н.
 :cheerleader:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #193 -: Януари 31, 2014, 15:49:20 pm »
mishi_, aanichkaa,
Честито милички, да сте здрави и да се пазите  :D
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #194 -: Януари 31, 2014, 19:26:06 pm »
Честито момичета  :balk_7: :balk_7: :balk_47:, ама че хубави новини  :D
<br />
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #195 -: Януари 31, 2014, 19:49:27 pm »
Благодаря ви много!! Пожелавам на всички момичета съвсем скоро да гушкат здрави бебета!!!
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #196 -: Януари 31, 2014, 21:08:14 pm »
aanichkaa, чудесна новина, много се радвам  :D! Честито!
Честито, mishi_  :D!

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #197 -: Февруари 01, 2014, 08:49:41 am »
marsi. специални благодарности: )
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #198 -: Февруари 01, 2014, 13:31:59 pm »
мерси
пожелавам на всички дами положителни резултати
успех на всички
  :cheerleader: :balk_35: :wave:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #199 -: Февруари 06, 2014, 15:04:22 pm »
Здравейте ... четох страшно много форуми и мнения .. при мен цикъла не е редовен идва си всеки месец когато иска .. единия месец е на 28-я ден , другия на 33 , 37, 42.. Последния ми цикъл дойде на 9-ти декември. Първите дни от януари имах розовеещо зацапване и на 3-4 -ти януари си направих тест защото се притесних , но беше отрицателен ... разболях се отидох на 6-ти и на лекар и на гинеколог.. изписаха ми антибиотик за грипа а при гинеколога ме гледа на ехо-граф и каза че всичко е наред.. бременност няма , и че така като гледа до няколко дена ще ми дойде и аз зачаках.. на 28-ми отново си направих тест и отново (-)  ... на 29 ти отидох пак на гинеколог каза че не вижда бременност изписа ми Оргаметрил да го пия 5 дни по две на ден за да го предизвика.. и като ми дойде да се чуем да сметнел нещо и да каже какво да правим .. започвам да се притеснявам вече Последното хапче беше на 2 февруари, а още нищо .. Нямам гадене , преяждат ми се разни неща , но нямам силен апетит , от време на време ми се повдига , имам болки ниско долу и се чудя дали да не направя още един тест докато чакам резултат от Оргаметрила .....  Помогнете кажете ми какво да направя да изчакам ли или да отида при друг гинеколог..