0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #160 -: Януари 10, 2014, 18:12:13 pm »
Yana bradford теста ми е с по-видима втора черта от предишната. Нямам симптоми кой знае какви,а би трябвало да съм в средата на 5 г.с. Само дето съм много  гладна и зърната ме болят зверски.В средата на  6 г.с. сме на преглед,бихте ли ми казали какво може да се види тогава?
В 6 г.с. не може да се види много, само ще потвърдят дали бременността е вътрематочна и ще видите ембриончето или поне при мен беше така.Не при всеки има симптоми, при мен те започнаха след 6-7г.с. и до към 10г.с. и аз имах голям апетит, даже ми се гадеше ако не хапна нещо...но сега вече нещата и апетита започнаха да се нормализират...Успех и силно стискам палци всичко да е ок :goodluck:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #161 -: Януари 10, 2014, 18:45:24 pm »
Yana bradford теста ми е с по-видима втора черта от предишната. Нямам симптоми кой знае какви,а би трябвало да съм в средата на 5 г.с. Само дето съм много  гладна и зърната ме болят зверски.В средата на  6 г.с. сме на преглед,бихте ли ми казали какво може да се види тогава?
В 6 г.с. не може да се види много, само ще потвърдят дали бременността е вътрематочна и ще видите ембриончето или поне при мен беше така.Не при всеки има симптоми, при мен те започнаха след 6-7г.с. и до към 10г.с. и аз имах голям апетит, даже ми се гадеше ако не хапна нещо...но сега вече нещата и апетита започнаха да се нормализират...Успех и силно стискам палци всичко да е ок :goodluck:

Благодаря.  :sucky:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #162 -: Януари 10, 2014, 21:58:32 pm »
Zdraveite.
Iskah i az da spodelq neshto,koeto se sluchva s men,poneje sym dosta obyrakana.Minaliqt mesec mi doide na 16-ti.Tozi mesec go ochakvam kym 13,+/- 1 ili 1 dni.Vchera i dnes obache mi se sluchi neshto,koeto leko me pritesni.Vchera sledobed i dnes po syshtoto vreme imah edna-dve kapki rozovenikavo techenie.Beshe naistina mnogo malko i predi nego usetih mnogo lek diskomfort-bolki e silna duma,no neshto podobno na tezi predi da mi doide.
Ne znam kakvo da mislq,poneje chetoh razlichni temi za nedostig na jyltoto telo/progesteron ili eventualno vgnezdqvane ... Ta zatova iskah da spodelq,da chuq i vashero mnenie.
Blagodarq vi!

От Мод. Моля, пиши на кирилица!!!
« Последна редакция: Януари 10, 2014, 22:04:02 pm от petqst »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #163 -: Януари 11, 2014, 19:05:35 pm »
Здравейте на всички и от мен! Нова съм във форума, но честно казано да си призная отдавна влизам тайничко и чета постовете  :) . Пиша ви, защото се съмнявам за бременност. ПМЦ ми е на 11.12, като цикъла ми е с продължителност 33-35 дена т.е трябва да ми дойде на 14-15 евентуално. Имам придърпване ниско долу в корема от 4.01 и болки в кръста, а от днес ме болят и гърдите. Въпроса ми е : как евентуално болят гърдите? Има ли някое момиче, което горе- долу да опише болката? Забравих да ви кажа, ако мислите да ме посъветвате да си направя тест - правих си днес и е "-" osi_8
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #164 -: Януари 11, 2014, 20:36:40 pm »
malkata-88, направи кръвен тест за бременност. За уринен тест е рано, но кръвният би отчел. Не знам в кой град живееш и дали имаш тази възможност. Изследва се бета-ЧХГ, може да бъде направен във всяка лаборатория(частна или в поликлиника), цената е около 20лв. Това изследване не се влияе от това по кое време на деня ще се направи и дали е на гладно.
Най-добре е да се направи ЧХГ измерване и след около 48часа да се направи второ, когато стойността на ЧХГ трябва да се е удвоила. Това е най-точната индикация, че има бременност и тя се развива добре.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #165 -: Януари 12, 2014, 00:06:47 am »
malkata-88 и аз този месец имах почти същите болки и на цикълат ми трябваше да дойде на 11.01 и аз се чудих дали съм бременна  ,ама уви :( и  този месец се появи гадината ,но подрани с 2 дена и то доста обилно... 8)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #166 -: Януари 12, 2014, 11:01:27 am »
marsi ще направя кръвен тест, но си мисля чак към вторник-сряда, все пак да изчак. Иначе съм от Бургас и предполагам, че няма да има проблеми.
shinzou много гадно, че на теб ти е дошла лелката на гости. Надявам се да не се случи и това с мен  :? иначе и днес БТ ми беше 37,1 и ще се надявам така да си продължава да е  :crossfingers:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #167 -: Януари 12, 2014, 17:25:54 pm »
malkata-88, температурата е много добра, дано да се задържи така.  С пожелание за положителен резултат :crossfingers:

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #168 -: Януари 13, 2014, 12:59:12 pm »
marsi ще направя кръвен тест, но си мисля чак към вторник-сряда, все пак да изчак. Иначе съм от Бургас и предполагам, че няма да има проблеми.
shinzou много гадно, че на теб ти е дошла лелката на гости. Надявам се да не се случи и това с мен  :? иначе и днес БТ ми беше 37,1 и ще се надявам така да си продължава да е  :crossfingers:
пожелавам ти да не ти се случи  :) стискаме палци :crossfingers:  иначе и аз съм от бургас

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #169 -: Януари 15, 2014, 16:07:24 pm »
 Здравейте, знам че все още е много рано да се надявам голямото чудо да ни сполети този месец и точно за това гледам да не го мисля че да се самонавивам напразно, но ми е температурната ми графика е много странна. Вече 10-ти ден темп. ми е 36.6, до сега никога не ми се е случвало толкова дни да ми се задържи на еднакви стойности. Объркана съм и относно овулацията, казаха ми че може и да ми е много ранна, иначе цикъла ми е на около 35-40 дена. На някоя да й се е случвало нещо подобно?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #170 -: Януари 15, 2014, 17:51:48 pm »
Здравейте, момичета. Искам да споделя с Вас моето вълнение. На 22.12.13 ми беше последната менструация, на 02.01.14 18 мм фоликул, на 05.01.14 г. със сигурност усетих овулацията с ужасни болки. Потрудихме се със съпруга ми и на 06.01.14 г. след преглед доки каза, че е имало овулация със сигурност. Преди два дни правих тест, естествено знам, че е много рано и отчете “-“. Днес си направих нов тест, не със сутрешна урина и има много бледа втора черта - не смея да се зарадвам, защото още е много рано, а и теста беше "Изи" и не знам до колко може да му се вярва. Просто исках да споделя с Вас, защото знам, че Вие най-добре ще ме разберете.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #171 -: Януари 15, 2014, 21:12:54 pm »
   иначе цикъла ми е на около 35-40 дена. На някоя да й се е случвало нещо подобно?
При такава продължителност на цикъла , мисля , че е нормално О да преедстои. Продължавай да следиш Т и успех !
Успех и на теб Lili_Jeleva, повтори теста след 2 дена ,  дано тогава чертата да е по-наситена :)
<br />
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #172 -: Януари 16, 2014, 11:52:12 am »
Благодаря  :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #173 -: Януари 17, 2014, 12:04:49 pm »
Здравейте и от мен,редовно ви чета...ама скоро се регистрирах да споделя и аз вълнението си с вас.Всички сме нетърпеливи ...Лично аз имам още една седмица поне да изчакам за да съм 100% сигурна дали съм бременна.Началото на година направихме няколко опита и не знам въобразявам ли си ...но имам много често болка в яйчниците,излязаха ми пъпки(а пъпки при мен мн рядко излизат,само 1 преди да ми доди  :D ),постоянно съм гладна (а принципно аз не закусвам и не умирам от особен глад ),боли ме кръстът,често ми се гади,много ми е кофти на стомаха,не ми се и пуши...Правих си тест преди 2 дни ама естествено беше отрицателен.Надеждата ми е,че не е отчел още ,понеже е много рано.Но от друга страна пък и не искам да остана разочарована ,ако ми дойдат ''гостите''...Дали това е бременност... :dance2:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #174 -: Януари 24, 2014, 17:58:46 pm »
Здравейте :) От 3-4 дена имам болки ниско долу в корема, странно воднисто течение (без мириз и цвят), а зърната ми  са непрекъснато щръкнали (а милите винаги са били крайно нечувствителни). Вчера сутринта забелязах и леко просълзяване от гърдите - при натиск, малка бяла капчица. По-късно през деня опитвах, но такова явление не се повтори... до тази сутрин след като станах. Как да го разбирам, може ли да е симптом за бременност или да търся причината другаде.
« Последна редакция: Януари 24, 2014, 18:02:34 pm от Нелка »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #175 -: Януари 24, 2014, 18:07:28 pm »
Нелка, само един тест ли си правила? Направи нов. Приличат на симптоми, особено това скапката е мн. странно. А и цикъла такъв ли ти е нередовен по принцип?
<br />
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #176 -: Януари 24, 2014, 21:14:43 pm »
Да, нередовен е. Последните 4-5 години само с противозачатъчни имах цикъл, хормоните ми винаги са били извън норма. В пубертета често бях с кръвоизливи или на инжекции да ми дойде. . Мисля тези дни да взема тест и да повторя.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #177 -: Януари 25, 2014, 10:28:54 am »
Здравейте ,аз съм нова тук. Искам да споделя с вас. Последната ми дата на цикъла беше на 22.12 - продължителност на цикъл съм 28-30 дни. Та следното запитване към вас ми е, дали някой е минавал подобна ситуация! Правихме с мъжа ми полов акт около дните на овулация та и преди нея и след нея. Не се пазим защото искаме бебе ...Трябваше да ми дойде на 18.01 и имам следните (не знам да ги нарека ли симптоми)та вие ми се свят, отпаднало ми е ,4есто ходя по малка нужда -от три дена на сам ми се гади сутрин. Имам болки в гърдите (по 4увствени са зърната ми),но и имам болки все едно ще ми дойде, леки болки в областта на яй4ниците и леки болки в кръста. Страх ме е да си направя тест, да не се разо4аровам за пореден път... Кажете ми да из4акам ли още някой друг ден или да правя тест? Извинявам се за дългия пост.  :oops:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #178 -: Януари 25, 2014, 11:11:02 am »
Здравейте ,аз съм нова тук. Искам да споделя с вас. Последната ми дата на цикъла беше на 22.12 - продължителност на цикъл съм 28-30 дни. Та следното запитване към вас ми е, дали някой е минавал подобна ситуация! Правихме с мъжа ми полов акт около дните на овулация та и преди нея и след нея. Не се пазим защото искаме бебе ...Трябваше да ми дойде на 18.01 и имам следните (не знам да ги нарека ли симптоми)та вие ми се свят, отпаднало ми е ,4есто ходя по малка нужда -от три дена на сам ми се гади сутрин. Имам болки в гърдите (по 4увствени са зърната ми),но и имам болки все едно ще ми дойде, леки болки в областта на яй4ниците и леки болки в кръста. Страх ме е да си направя тест, да не се разо4аровам за пореден път... Кажете ми да из4акам ли още някой друг ден или да правя тест? Извинявам се за дългия пост.  :oops:

Спокойно можеш вече да си направиш тест и да разбереш резултата! Аз още преди датата на която трябваше да ми дойде почнах с тестовете и те позитивираха с много бледи втори черти,  а след датата на очакваната дата вече ясно се виждаше втората чертичка. При тебе закъснението мисля, че е ОК за да ти отчете теста. Дано да е ++++++++++++ Трябва да знаеш ако теста след такова закъснение евентуално ти е /-/ да потърсиш лекарска помощ и да търсите причините.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #179 -: Януари 25, 2014, 13:15:26 pm »
dida771 Дай боже да е положителен теста :bfp1: .Но не знам с посо4ените от мен по- горе признаци, да се надявам ли на нещо и аз се 4удя!!!