0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #140 -: Декември 25, 2013, 21:24:43 pm »
Благодаря ти, Ива!
Не си направих кръвен тест, упорито продължавам с уринните тестове...Ето го и резултата от днес. Няма нищо да казвам, просто това е най-ясния тест, който съм получавала и тихичко се надявам мечтата ни да е напът. Спирам да ви занимавам с вероятността и тестовете около моята ЕВЕНТУАЛНА бременност. Стискайте палци, след Нова година при АГ да имаме изненада :) Весели празници!
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #141 -: Декември 25, 2013, 21:48:52 pm »
sh1k3ra, това е категорично положителен тест  :D. Дано док. го потвърди и всичко да е наред!
« Последна редакция: Декември 25, 2013, 21:56:00 pm от marsi »

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #142 -: Декември 28, 2013, 21:50:19 pm »
Нека да попитам и аз- от септември до сега имам адски странен МЦ който ми се измести
и започна по късно да идва все в края на месеца с 1-2 дена ръждиво зацапване в началото.
Заради липса на м. и леко гадене почти през целия ден и болки в кръста правих вчера тест който не ми отчете резултат явно е бил невалиден , утре сигурно ще взема друг ,но все пак
може ли мнение  :oops: :lol:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #143 -: Януари 06, 2014, 01:57:58 am »
Здравейтеее! Първо честита нова година на всички с пожелания за много сладки и пухкави бебоци!
Аз имам съмнения и исках да се допитам дали на някой му се е случвало,правихме с моя приятел през целия период от 5 дни та до самата овулация на 21ви.Последно ми дойде на 3ти и сега трябваше да ми дойде вчера ,но ни вест,ни кост .Телесната ми температура от 24ти дек насам и сега продължава да е 37 и малко над 37,само за един ден падна на 36,5 преди седмица. По принцип преди да ми дойде гърдите ме болят 1 седмица ,а сега 2 дни преди датата и то зърната.Сега ме болят при натиск ,но се успокоиха доста. На 9/10 ден от овулацията имах ужасни бодежи зад пъпа,както и вчера вечерта но ниско в ляво.Днес бяха лекички пак долу ниско.. Досега не съм имала такива бодежи,притеснявам се. А и съм гладна като вълк ,но не го приемам за симптом особено   :lol: някой имал ли е такива признаци?

edit:забравих да добавя ,че след овуто веднага ми се появи бяло неразтегливо лепкаво течение и продължава.
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #144 -: Януари 06, 2014, 02:12:23 am »
missclaire, симптоми може да има, може и да няма. Вместо да се чудиш и постоянно да се вглеждаш в себе си  :wink:, направи тест за бременност(най-добре кръвен) и всичко ще се изясни. Желая ти положителен резултат!  :)

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #145 -: Януари 06, 2014, 22:07:52 pm »
Здравейте, много се надявам да е станало чудото, но ме притесняват едни болки ниско долу от овулацията до днес ( денят, в който би трябвало да ми дойде цикъла), освен това си ме наболява кръста, както и последните дни започнах да изпитвам една тъпа болка в опашната кост. Нямам други по- особени усещания и се съмнявам толкова бързо да сме направили бебче, но знае ли човек!Цикълът ми започна на 07. 12. 2013г. Овулацията беше на 20- 21. 12 . Следващият цикъл би трябвало да започне на 06. 01. 2014г., но все още няма нищо, а симптомите за ПМС започнаха още след овулацията. Как ви се струва? :lol:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #146 -: Януари 06, 2014, 22:35:23 pm »
Здравей те и от мен...Аз съм нова във форума,но от няколко дни го чета...С мъжа ми правим опити за бебе,миналият месец си мислех,че се е получило до ми дойде...В деня на овулацията ми пак го направих ме..след няколко дни започнаха да ме болят доста гърдите,наедряха,чувствам ги твърди..Вените също са ми изпъкнали..Нямам потъмняване на ореолите...Другото което,усещам болки ниско в корема,като че ли ще ми идва...Очаква се на 15,но надявам се да го няма де :) Чувствам се доста изморена,мога да спя по цял ден,да кажем че от работа не е,защото съм си у дома от цял месец..Като се кача до 3 етаж и се изморявам,нямам никаква сила..Имам засилен апетит,хапва ми се сладичко...и чипсче от време на време  :o Сутринта ми се подгади от кафето,не успях да повърна но беше за малко...                                                                                                                                                   
 По принцип знам,че е много рано за симптоми,но казват че при всяка жена е различно...Възможно ли е да съм бременна или само е плод на въображението ми....Благодаря предварително за отговора
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #147 -: Януари 07, 2014, 09:30:55 am »
Здравейте! Отдавна правим опити за бебе, и все не се получава. Този месец, когато въобще ни най-малко очаквах пък опита беше успешен. Та искам да ви попитам според вас кога е станало чудото. Тъй като цикъла ми е нередовен - 42, 44, 47..., последната ми менструация бе на 29.11.2013г. Ние правихме секс на 15,16,18,19,22,27.12. Според вас на коя дата е възможно да съм забременяла?!На 03.01.2014г получих леко кървене. Вчера си направих теста и на секундата ми се появи втората черта.
« Последна редакция: Януари 07, 2014, 09:36:58 am от tuti84 »
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #148 -: Януари 07, 2014, 13:21:53 pm »
Според вас на коя дата е възможно да съм забременяла?!
Нали се сещаш, че ние няма как да ти отговорим на този въпрос ..  :wink:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #149 -: Януари 07, 2014, 15:03:20 pm »
missclaire, симптоми може да има, може и да няма. Вместо да се чудиш и постоянно да се вглеждаш в себе си  :wink:, направи тест за бременност(най-добре кръвен) и всичко ще се изясни. Желая ти положителен резултат!  :)

Направих тест,но е с някаква втора прозрачна въображаема черта,която се появи към 8мата минута. 4ти ден закъснение ми е.На някого случвало ли му се е ?
« Последна редакция: Януари 07, 2014, 15:05:02 pm от missclaire »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #150 -: Януари 07, 2014, 15:29:47 pm »
missclaire, симптоми може да има, може и да няма. Вместо да се чудиш и постоянно да се вглеждаш в себе си  :wink:, направи тест за бременност(най-добре кръвен) и всичко ще се изясни. Желая ти положителен резултат!  :)

Направих тест,но е с някаква втора прозрачна въображаема черта,която се появи към 8мата минута. 4ти ден закъснение ми е.На някого случвало ли му се е ?
Здравейте и аз имам подобна черта но на мен не ми е закъсняло още
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #151 -: Януари 07, 2014, 16:23:06 pm »
missclaire, симптоми може да има, може и да няма. Вместо да се чудиш и постоянно да се вглеждаш в себе си  :wink:, направи тест за бременност(най-добре кръвен) и всичко ще се изясни. Желая ти положителен резултат!  :)

Направих тест,но е с някаква втора прозрачна въображаема черта,която се появи към 8мата минута. 4ти ден закъснение ми е.На някого случвало ли му се е ?

missclaire моят съвет също е да отидеш и да направиш кръвен тест вместо да се притесняваш и да се чудиш, защото ако си бременна всичкото това напрежение и притеснение няма да се отразява добре на бебчо :wink: Силно стискам палци за ++++ резултат.И имай в предвид, че пикливите тестове понякога не дават точни резултати...Аз направих пиклив чак след 100% положителния кръвен и пак втората чертичка не беше много ясна...Успех!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #152 -: Януари 08, 2014, 20:34:30 pm »
missclaire, симптоми може да има, може и да няма. Вместо да се чудиш и постоянно да се вглеждаш в себе си  :wink:, направи тест за бременност(най-добре кръвен) и всичко ще се изясни. Желая ти положителен резултат!  :)

Направих тест,но е с някаква втора прозрачна въображаема черта,която се появи към 8мата минута. 4ти ден закъснение ми е.На някого случвало ли му се е ?
Здравейте и аз имам подобна черта но на мен не ми е закъсняло още

Същата е.Утре ще повторя уринарния пак.  :D
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #153 -: Януари 09, 2014, 08:51:36 am »
Здравейте , момичета :)
Явно съм пропуснала да се запиша в новата тема.
Пожелавам ви всички тези чертички да са си истински и скоро да се похвалите. Моят цикъл от няколко месеца  ми стана много точен -никога до сега не е било така. Бил ми е по 33-34 дена, понякога ми е закъснявал със със седмица -10 дена. А сега ми е точно 28 дни. Идва ми през 4 седмици в петък :) Най -късно в събота сутринта. Та понеже утре е петък и аз се чудя дали съм бременна :) БТ ми е висока засега и смятам ако и утре е висока да си направя тест. Иначе гърдите са ми тежки и болезнени.
<br />
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #154 -: Януари 09, 2014, 14:18:51 pm »
missclaire, симптоми може да има, може и да няма. Вместо да се чудиш и постоянно да се вглеждаш в себе си  :wink:, направи тест за бременност(най-добре кръвен) и всичко ще се изясни. Желая ти положителен резултат!  :)

Направих тест,но е с някаква втора прозрачна въображаема черта,която се появи към 8мата минута. 4ти ден закъснение ми е.На някого случвало ли му се е ?
Здравейте и аз имам подобна черта но на мен не ми е закъсняло още

Същата е.Утре ще повторя уринарния пак.  :D



Здравей какво стана направи ли нов тест аз правих но ми показва същата чертичка като на снимката а и с тази бт съм много зле
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #155 -: Януари 10, 2014, 11:18:12 am »
Yana bradford за теб е много рано за тест, минали са една 6 дни от положителния тест за овулация. Дори и резултатите от кръвен тест 10 дни след ДОКАЗАНА овулация не са голяма надеждност, а какво да говорим за уринните. Изчакай поне датата дата на предполагаемата менструация. Няма смисъл сега да се затормозяваш.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #156 -: Януари 10, 2014, 14:01:07 pm »
Yana bradford за теб е много рано за тест, минали са една 6 дни от положителния тест за овулация. Дори и резултатите от кръвен тест 10 дни след ДОКАЗАНА овулация не са голяма надеждност, а какво да говорим за уринните. Изчакай поне датата дата на предполагаемата менструация. Няма смисъл сега да се затормозяваш.
Благодаря ти но съм нетърпелива ужасно много
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #157 -: Януари 10, 2014, 14:20:30 pm »
Предпочагаемият ембрион се имплантира седем дена след оплождането. Така че, търпение и силна храна. Омммм!  :D

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #158 -: Януари 10, 2014, 15:55:27 pm »
Yana bradford теста ми е с по-видима втора черта от предишната. Нямам симптоми кой знае какви,а би трябвало да съм в средата на 5 г.с. Само дето съм много  гладна и зърната ме болят зверски.В средата на  6 г.с. сме на преглед,бихте ли ми казали какво може да се види тогава?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #159 -: Януари 10, 2014, 17:51:47 pm »
Днес е денят в който (не) би трябвало да ми дойде, според моите изчисления 15-ти ден след О. Сутринта термометъра приятно ме изненада с висока Т, защото в деня в който  ми идва обикновено Т рязко спада. Имах един тест и го направих , но е категорично отрицателен. Не сме я да се надявам вече  на грешка в теста , дори го изхвърлих в коша, не че след това не го вадих пак да гледам дали случайно не се е повила 2-ра черта  :D Гърдите все още са ми подути и ме болят.
<br />