0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #120 -: Ноември 28, 2013, 01:01:43 am »
beb4e, тихичко честито, стискам  палци всичко да е наред до края :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #121 -: Декември 03, 2013, 00:07:54 am »
Zdraveite na 15.11.2013 mi doide cikala a trqbvahe na 18 da mi doide .. toest podrani mi .. no beshe nqkak si stranen cikal ne kakto vinagi i sled cikal znaeto kakvo e dokato se izchisti organizma hubavo no pri men prekaleno dlago prodalji i imashe neponosima mirizma.. ne mi se izlizashe ot banqta ...veche sm e 02.12.2013 a az ima bolka v korema kato za cikal i gardite kato gi pipam me bolqt .. Spored vas ima li veroqtnost da sam bremenna...Tolkova vreme go iskam che veche me e strah da vzema test kato vijdam che testa e otricatelen :) Blagodarq vi

Моля, пиши на кирилица, или използвай КРЕДОР
« Последна редакция: Декември 04, 2013, 21:12:07 pm от petqst »
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #122 -: Декември 03, 2013, 00:38:05 am »
Отиди на лекар и то веднага. Болки в корема и странно кървене, че и странна миризма...не са нещо, което да подценяваш.

П.П. И моля те пиши на кирилица :)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #123 -: Декември 10, 2013, 21:18:27 pm »
Здравейте ,отдавна ви чета но все не се решавах .МИсля че въпроса ми не е за тук но никаде не намерих отговор ще сам много благодарна ако някои може да ми отговори виждам че отдавна не е писано но все пак.Опитваме за бебе вече 6 месеца и днес ми закъснява 3 ден обаче преди седмица още имах пмс но най-вече ме притеснява това че по време на секс много ме боли.Та вап въпроса ми е този случвало ли се е на някоя от вас да е забременяла и да я е боляло по време на секс .Извинявам се ако е далго и обаркано за прави пат пиша .И само да кажа че утре ще си правя кравен тест и със сигурност ще знам дали сам бременна и ли е нещо друго .Благодаря ви много
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #124 -: Декември 13, 2013, 19:43:47 pm »
Здравейте искам да попитам дали някоя от вас е имала косопад - като симптом на бременност , защото съм чувала , че принципно косата се сгъстява .. ?  :pipy_longstocking:
Казват, че нещо толкова дребно,като пърхането на крило на пеперуда може да причини тайфун в другата половина на света.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #125 -: Декември 18, 2013, 16:49:47 pm »
Здравейте и от мен, ето и моя въпрос. Последна менструация 23.11.2013   по принцип цикълът ми е 25 дни, овуто ми беше на 4.12.2013г. Опити правихме през благоприятния период. Имах симптоми на ранна бременност до днес болезнени гърди предпочитани храни умора главоболие болки в кръста. Днес трябваше да ми дойде М която винаги започва сутрин, но кървене няма , правих тест  вчера но той беше отрицателен,  тази сутрин го повторих пак е отрицателен. Не мога да разбера какво се случва ,  цикълът ми е като по часовник по принцип сега отсъства но пък и теста е отрицателен. Възможно ли е да е рано теста да отчене бременност?
« Последна редакция: Декември 18, 2013, 17:27:42 pm от selvihan »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #126 -: Декември 21, 2013, 10:59:27 am »
Момичета днес си правих тест след 2 дни эакъснение имаше много бледа втора черта след 10 минути го погледнах пак и си беше абсолютно отрицателен энам че след определено време реэолтата става невалиден според вас на кой от двата реэултата да вярвам
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #127 -: Декември 21, 2013, 14:31:12 pm »
Попова82 на мен се е случвало веднъж с евтин тест.повтори го и ще разбереш
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #128 -: Декември 21, 2013, 14:36:28 pm »
Iva81n Благодаря
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #129 -: Декември 21, 2013, 18:40:25 pm »


   Здравейте! От миналия месец се пробваме, но не стана веднага. Сега втори месец, да видим дали ще има резултат. Дойде ми на 29.11 и пробвахме на 10,11 и 13.12. За сега нямам никакви симптоми и сигурно отново ще ми дойде. Дано да ми е на късмет този форум.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #130 -: Декември 21, 2013, 18:47:32 pm »
   
А и да попитам, от кой път успяхте вие и кажете някакви тънкости ако има :))
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #131 -: Декември 21, 2013, 19:42:47 pm »
desi8686 ние вече осми месец опитваме и за съжаление днес пак ми доиде лелката ама не се отчайвай имате още време желая ви успех :wink:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #132 -: Декември 21, 2013, 21:26:31 pm »
 :lol: олеле неприятно, аз бях бременна веднъж и стана от първия път, но тогава направих аборт сега съжалявам. Сега с другия човек не стана веднага а е по-млад от стария  8O
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #133 -: Декември 22, 2013, 09:41:24 am »
Здравейте дами, виждам че не само аз съм в подобно положение. Нашите опити са от точно една година след като миналото лято направих спонтанен аборт в седмата седмица, а уж след аборт се забременявало по-лесно..... Сега пия едни билки и меря БТ та да видим какво ще стане трябваше да ми дойде тия дни,но не ...корем не бе боли както обикновено предицикъл само леко гърдите. Стискам палци да се е получило...че някак н.е ме блазни идеята за операция. Успех и на вас
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #134 -: Декември 22, 2013, 15:03:52 pm »
Kristina щом има черта бледа или не има бременност! Пожелавам ти да се превърне в пухкаво бебче! Стискам палци да се ззадържи и всичко да е наред!  :bori_020:

Това Не е вярно- аз съм имала 6 бледи черти , появили се след 10-та минута, а не съм била бременна. Втора черта , появила се след указаното на опаковката време, не е бременна линия за съжаление. Когато наистина забременях започнах с тестовете 3-4 дни преди очаквания цикъл и си ми излезе бледа черта, ама на втората минута , а не след 15 мин. Знам с каква трепет и нетърпение очаквате заветните две черти , но знам също и какво е  разочарованието след толкова големи надежди. Желая ви много късмет и радост,Скоро  и над вас ще мине бялата лястовица и Бог ще ви дари с детенце. Кураж!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #135 -: Декември 22, 2013, 17:46:46 pm »
Здравейте момичета!Може ли някой да ми каже възможно ли е да съм бременна при липса на цикъл вече 2 месеца, два отрицателни теста и никакви други симптоми..
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #136 -: Декември 22, 2013, 20:30:01 pm »
Djordino, за да разбереш дали си бременна пусни кръвен тест, изследва се бета ЧХГ. И в двата случая е добре да направиш консултация с гинеколог. Ако не си бременна, задължително трябва да потърсиш причинта за липсващия цикъл.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #137 -: Декември 24, 2013, 14:17:40 pm »
Здравейте и от мен! Ние с мъжа ми също искаме да имаме бебе и работим по въпроса от около 6 месеца. Сега ще ви опиша моя случай и очаквам съвети и мнения.
Последната ми менструация беше на 15.11. Цикълът ми варира между 26-30 дни. Никога не ми е закъснявало повече от 2-3 дни. Предните 4 месеца си следях овулацията с тестове за овулация Clear Ovu и имах положителни резултати на 14-15-16 ден.

Последния път си правих тестове за овулация, и на 3.12. (това е 19 ден) получих втора черта, но не толкова ясна, колкото тестовата. Нямах повече лентички, но си мисля, че на 4.12. щеше да е истинския положителен тест за ову.
Все още не ми е дошло, а по мои изчисления трябваше да ми дойде на 13.12. На 18 и 19 декември правих тест за бременност Blue Dream и имаше бледа втора черта и на двата теста, но след времето за отчитане. Реших, че съм бременна и че е рано за гинеколог, затова исках да минат празниците.

Вчера имах бледо розово течение и се притесних, обадих се на гинеколога и тя ме прие. Прегледа ме само с ехограф и каза, че нищо не се вижда, че според нея ще ми дойде. В клиниката направих тест Sure Check - беше отрицателен, а тя каза, че за такова закъснение трябва да е положителен. Изпрати ме и каза да чакам да ми дойде...А това закъснение!? Бях изплашена и объркана, всичките ми надежди угаснаха....Обаче...след няколко часа на теста отново се появи втора черта и то по-ярка от предишните. Зацапването спря почти веднага и сега няма нищо.
В крайна сметка имам 3 теста с 2-ра бледа черта, НО след времето за отчитане - положителни ли са? Възможно ли е този месец, заради късната овулация, нещата да се случват по-бавно?
Мисля да изчакам след празниците и да отида отново на АГ (мисля при друг АГ), въпреки, че нямам търпение да разбера и да не се надявам напразно...

Извинявам се ако съм била прекалено подробна, но исках всичко да е описано, за да ми помогнете максимално с мнения. Качвам снимка на последния тест, резултат отчетен около 2 часа след пробата.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #138 -: Декември 24, 2013, 16:55:00 pm »
Пак ще се повторя , но на мен също са ми излизали такива черти без бременност. Но такова закъснение не съм имала. Когато забременях ,  след 2-3 дни закъснение ,вече на теста се появиха две много ясни и дебели линии и то веднага. Често втора бледа линия, появила се след указаното време е просто изпарителна лента, не случайно на тестовете е написано  до колко време се отчита резултат.
Изчакайте си цикъла, а ако Ви закъснее необичайно много- пак отидете на лекар. Стискам Ви палци и късмет
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #139 -: Декември 25, 2013, 07:55:13 am »
sh1k3ra Пожелавам ти, дано да си бременна и всичко да е наред!Понякога при по-занижени нива на хормоните се получава така ,че линиите на теста се появяват по-късно и са по- бледи. Щом като при всичките ти тестове са се появили значи има нещо ,едва ли на всичките тестове са все изпарителни линиите. За най-сигурно си направи кръвен тест. Стискам ти палци! :)