0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #100 -: Ноември 13, 2013, 16:00:52 pm »
Честито и от мен :)
Catcat, какво става при тебе ?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #101 -: Ноември 13, 2013, 19:57:54 pm »
Момичета, колко време след овулация може да пуска кръвен тест?



Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #102 -: Ноември 13, 2013, 21:51:51 pm »
От 4 дни съм официално бременна с кръвен тест, забравих да ви кажа:)

Честитоооо  :D
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #103 -: Ноември 13, 2013, 23:07:39 pm »
Момичета, колко време след овулация може да пуска кръвен тест?

Според мен най-рано 10 дни след овулация. Но аз бих изчакала и повече.

26.09.2019
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #104 -: Ноември 15, 2013, 10:51:16 am »
Момичета от 3 4 дни по цял ден ми е эле кафето не ми понася 5 6 дни след уво имах болки в яйчниците до Неочакваия М имам още 5 дни според вас въэможноли е тоэи път бебо да е станал  :oops:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #105 -: Ноември 15, 2013, 13:43:15 pm »
Момичета, колко време след овулация може да пуска кръвен тест?

Според мен най-рано 10 дни след овулация. Но аз бих изчакала и повече.
Кръвен тест (бета ЧХГ) – най-рано 11 дни след ДОКАЗАНА овулация.

попова82, няма как да гадаем дали е станало.Потрай още малко, и направи тест. :wink:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #106 -: Ноември 15, 2013, 13:50:41 pm »
Момичета, всички признаци за бременност който описвате при реална такава се получават 10тина дни след закъснение, понякога и по-натам.Толкова рано, то не се знае дали се е имплантирало.Няма смисъл да се филмирате.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #107 -: Ноември 15, 2013, 17:09:02 pm »
Пък и ефекта на самовнушението е доста силен. Аз откакто правим опити имам всички симптоми по много. Вече даже престанах да им обръщам внимание. Чакам си датата на М и ако не дойде правя тест.

26.09.2019
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #108 -: Ноември 15, 2013, 18:47:39 pm »
меги аз когато бях бременна с дъщеря ми имах симптоми 5 6 дни преди датата на цикъла така че при всеки е индивидуално и напълно възмождо да имаш такива преди закъснението :)
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #109 -: Ноември 15, 2013, 19:30:46 pm »
Попова, няма да споря смисъл няма.Всеки един симптом е на база хормони и тяхната промяна в организма.Няма как да е толкова висок хормона 5-6 дни преди цикъл, че да ти се гади, спи и т.н. Но щом при вас е било така ОК.

Не мисля че празната надежда помага на някой.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #110 -: Ноември 15, 2013, 20:45:41 pm »
Празната надежда е много по-гадна и от липсата на надежда! anitooo1 нищо не стана, дойде ми  :( Именно затова съм толкова ядосана на празните надежди, които си давам и се надъхвам. Мисля да не чакам повече и да правя инсеминация.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #111 -: Ноември 15, 2013, 23:17:17 pm »
Празната надежда е много по-гадна и от липсата на надежда! anitooo1 нищо не стана, дойде ми  :( Именно затова съм толкова ядосана на празните надежди, които си давам и се надъхвам. Мисля да не чакам повече и да правя инсеминация.
Catcat, напълно те разбирам  :( И аз сега съм на етап дали да правя инсеминация - вчера бях на преглед и докторът ме пита: Какво ще те правим - да помагаме ли, или по естествен начин  8O Е, то по естествен начин не става  8O Изписа ми Клостилбегит 2х1 за 5 дни и в петък айде пак на преглед ...
Още се двоумя за инсеминацията  :?
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #112 -: Ноември 16, 2013, 09:29:48 am »
Празната надежда е много по-гадна и от липсата на надежда!
yahoo_33
По-добре да нямаш очаквания, защото после много повече боли ...
Знам нетърпението на всички, но и аз съм в това число.
Но си пожелавам да се случи най-доброто, и ... просто нямам очаквания.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #113 -: Ноември 20, 2013, 17:08:08 pm »
Здравейте, аз съм нова във форума, имам въпрос към вас.
Миналия месец менструацията ми беше на 27 и беше нормална. Цикъла ми е редовен.
Преди един ден си направих тест за бременност, защото усещам някакво придръпване ниско долу в корема. (Не знам как точно да го опиша по-точно) Гърдите са ми подути и болезнени. Обикновено нямам такива признаци преди менструация. А е така горе долу около 3-4 дни. Резултатът от теста беше почти невидима втора черта. Трябваше да се взирам за да я видя и да уточня, че се получи след 20 минути. Знам, че е много рано да се каже, дали съм бременна, но на някой случвало ли му се е подобно нещо. Кога да повторя теста? И възможно ли е изобщо?  :oops:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #114 -: Ноември 20, 2013, 17:20:26 pm »
Здравейте, аз съм нова във форума, имам въпрос към вас.
Миналия месец менструацията ми беше на 27 и беше нормална. Цикъла ми е редовен.
Преди един ден си направих тест за бременност, защото усещам някакво придръпване ниско долу в корема. (Не знам как точно да го опиша по-точно) Гърдите са ми подути и болезнени. Обикновено нямам такива признаци преди менструация. А е така горе долу около 3-4 дни. Резултатът от теста беше почти невидима втора черта. Трябваше да се взирам за да я видя и да уточня, че се получи след 20 минути. Знам, че е много рано да се каже, дали съм бременна, но на някой случвало ли му се е подобно нещо. Кога да повторя теста? И възможно ли е изобщо?  :oops:

Здравей, според мен си направи кръвен тест след 2-3 дни - той със сигурност ще покаже,  плюс това имаш втора чертичка /колкото и да е невидима  :D/. Колко дълъг ти е цикълът?
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #115 -: Ноември 20, 2013, 17:24:44 pm »
Около 30 дни. Чудя се утре да ли да направя още един тест.  :bfp: :crossfingers: Много искам да са две чертички....... Забравих да допълня, че след обяд от около 5 дни вдигам 37,0 37,1 градуса температура.
« Последна редакция: Ноември 20, 2013, 17:40:58 pm от kristina1806 »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #116 -: Ноември 22, 2013, 16:48:02 pm »
Kristina щом има черта бледа или не има бременност! Пожелавам ти да се превърне в пухкаво бебче! Стискам палци да се ззадържи и всичко да е наред!  :bori_020:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #117 -: Ноември 22, 2013, 22:18:59 pm »
Здравейте чудя се дали да не направя един тест вече всеки ден съм в очакване на леката и се надявам все пак да не дойде.Закъснява ми 6 а нямам никакви симптоми нито за цикъл нито за бременост  преди дним имах боцкане в яйчниците но вече и това няма.Даже се учудвам на себе си как издържах толкова да не направя тест, дано чудото е станало. :)
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #118 -: Ноември 27, 2013, 17:02:48 pm »
здравейте преди закъснение си направих тест а той беше с две черти но втората беше леко бледа сега след закъснение си направих втори там са си две черти  :bfp1: вече въпроса ми е кога най рано мога да отида на гинеколог за потвърждение  ? мс предварително
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #119 -: Ноември 27, 2013, 19:04:18 pm »
според мен - поне след 10-ина дни, за да се види плодно сакче  8O