0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Клиника Надеджа или КИРМ Плевен
« -: Август 18, 2013, 21:19:55 pm »
Здравейте,
Бихте ли ме посъветвали, коя клиника да изберем: Клиника Надежда или КИРМ Плевен? Благодаря ви.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Клиника Надеджа или КИРМ Плевен
« Отговор #1 -: Август 18, 2013, 21:56:13 pm »
КИРМ Плевен е удобна за хората от Плевен и региона. да се пътува от далече заради тази клиника едва ли си струва.
в Надежда е препълнено и се чака по 1 година за първичен преглед, а и след това нещата вървят мудно и трудно. има и други клиники от нивото на Надежда, тя не е нито уникална, нито с нещо по-специална (освен с добре популяризирания имидж).

преценете си сами.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Клиника Надеджа или КИРМ Плевен
« Отговор #2 -: Август 18, 2013, 22:28:54 pm »
Благодаря Jam,
Нали знаете, когато човек е объркан и притеснен търси най-доброто решение. Вие коя клиника бихте препоръчали?
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Клиника Надеджа или КИРМ Плевен
« Отговор #3 -: Август 19, 2013, 00:18:19 am »
polly5300, аз съм пациент на "Надежда" и съм доволна от клиниката и екипът й. Това, което ми харесва, е че има индивидуален подход към всеки пациент, търси се причината за неуспеха за конкретния случай и не се работи на конвейер. Да, има закъснения в графика на лекарите и се чака, особено ако си при д-р Стаменов. Аз съм го приела и ми е по-важен професионализмът на лекаря, отколкото това дали ще чакам един час повече, за да вляза за преглед. Но всеки си е различен и си има своите приоритети при избора на клиника. Успех ти пожелавам!
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Клиника Надеджа или КИРМ Плевен
« Отговор #4 -: Август 19, 2013, 00:35:53 am »
Благодаря ти Ива.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Клиника Надеджа или КИРМ Плевен
« Отговор #5 -: Август 19, 2013, 10:29:54 am »
Благодаря Jam,
Нали знаете, когато човек е объркан и притеснен търси най-доброто решение. Вие коя клиника бихте препоръчали?

бих препоръчала първо да изберете град или регион, който ще ви бъде удобен за пътуване до него или в който живеете - защото един инвитро цикъл налага многократни посещения на клиниката. след това избирайте между наличните клиник в този регион/град, като се водите от собствени впечатления и от отзивите на останалите пациенти в нашите форуми. ако прецените, проведете няколко първични консултации в различни клиники и тогава решавайте.

повече конкретика от това не бих могла да ви дам.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Клиника Надеджа или КИРМ Плевен
« Отговор #6 -: Август 19, 2013, 11:15:56 am »
Би било добре и да кажеш какви са проблемите при вас.
Аз съм от Пловдив, но не се доверих на клиниките в града ми и реших да бъда в София. Разбира се, има значение и благосклонността на работодателя, защото наистина са нужни доста отсъствия от работа, особено когато клиниката ти е в друг град.