0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #900 -: Април 28, 2014, 17:38:18 pm »
Готова съм. Много ще се радвам да си кажете мнението, от скоро водя календара, меря си БТ по всички изисквания, но понякога прескачам дните когато не очаквам някакви промени или когато не съм имала възможност.
Точно в дните около предполагаемата О., не си мерила БТ. :)
За да може да се направи най-точен извод, БТ трябва да се измерва от М до М.

Ако е имало О. според мен може да е била на 14/15 ден от МЦ - но, БТ трябва  да се повиши още малко и да се задържи висока
8O  8O 8O И аз имах такива подозрения, обаче тя не скочи рязко ами се повишава плавно с по 1 десета градус. Аз знам,че трябва да скочи с няколко десети примерно от 36.6 за 37 и тогава има О. Затова съм си спокойна. Само дето мъчих моя мъж ....  :lol:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #901 -: Април 28, 2014, 18:01:09 pm »
 lilibell
След О. БТ рядко се повишава рязко, в повечето случаи е постепенно
Важното е да се повиши трайно до 5 дни след О. - това показва, че всичко е наред с О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #902 -: Април 28, 2014, 18:09:55 pm »
Аз знам, че все още е рано за каквито и да е коментари (предвид събитията миналия месец), но дали да се надявам скоро за МЦ?

Според мен дори е имало О. - но не си мерила много редовно и малко е трудно да се прецени - може би на 17/18 ден от МЦ

А кога да очаквам МЦ или не може да се каже? Между другото точно когато казваш имах болки в Я като при овулация.



Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #903 -: Април 29, 2014, 09:26:45 am »
Добро утро на всички,за съжеление,така и неможах да направя тест Денис,МЦ ме изпревари.тази сутрин БТ рязко падна и резултата беше на лице.незнам къде изпускам нещо,старая се всичко да е както трябва и пак нищо,явно всичко сие божа работа.Този месец ще взема и тестове за О,да видим какво ще стане,уж всичко мие наред според докторите,а не става.Желая успехи на всички момичета и приятен ден.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #904 -: Април 29, 2014, 15:12:22 pm »
kriss_and 
Ako наистина е имало О. / защото това са само предположения/ - М. трябва да настъпи след около 5-7 дни

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #905 -: Април 29, 2014, 16:14:03 pm »
kriss_and 
Ako наистина е имало О. / защото това са само предположения/ - М. трябва да настъпи след около 5-7 дни

Много ти благодаря!



Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #906 -: Април 29, 2014, 19:13:52 pm »
Момичета, не знам дали да пиша тук, от доста време съм в темата! Следях си графиката от около половин година и миналия месец отидох на гинеколог, тъй като нямах добре изразена двуфазност. Доктора след преглед с вагинален уз, се съмняваше за ПКЯ и искаше да направя хормонални изследвания за потвърждение, но така и не ми дойде. На 16.04. ми предписа Оргаметрил 5 дена * 2 таблетки, за да предизвикаме цикъл (за да направим изследванията) е от 21.04 чакам да ми дойде ... днес преди половин час направих тест и вижте какво стана   http://zariiii.snimka.bg/details/ha-taka.816010.33081672 и http://zariiii.snimka.bg/details/ha-taka.816010.33081672
« Последна редакция: Април 29, 2014, 19:18:06 pm от malkata-88 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #907 -: Април 29, 2014, 19:36:51 pm »
Малката-88, ако това е тест за бременност (защото за овулация изглеждат по същия начин, а не си упоменала какъв е) си бременна, миличка  :goodluck: Тихичко честито :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #908 -: Април 29, 2014, 19:41:12 pm »
Малката-88, ако това е тест за бременност (защото за овулация изглеждат по същия начин, а не си упоменала какъв е) си бременна, миличка  :goodluck: Тихичко честито :)
тест за бременност е , въпроса по - скоро ми е: дали е възможно оргаметрила да повлияе на резултата и да е НЕкоректно положителен. Не ме разбирайте погрешно, незнам да се радвам ли или какво - направо ме тресат въпроси и въпроси... 8O
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #909 -: Април 29, 2014, 19:55:51 pm »
Не мисля, че влияе на теста -" Нищо не би могло да повлияе на стойностите на нивата на ЧХГ освен медикаменти, които съдържат ЧХГ (бел. прев. Pregnyl, Ovitrelle)" - това е от статия на зачатие :)
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=542 - последен абзац, най-долу :)

И все пак, нека някой по-компетентен каже мнение :)
« Последна редакция: Април 29, 2014, 20:04:59 pm от lilitu »
*

    petyamk

  • *
  • 45
  • Очакването на щастие също е щастие
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #910 -: Април 30, 2014, 08:43:23 am »
Здравейте,
може ли да погледнете графиката ми. БТ ми се вдига на 37,5 от вчера съм с настинка дали това може да е причината.Иначе с обикновено измерване под мишницата ми е 36,7
от няколко дни имам голямо напрежение на гърдите подута съм и ненормално ми се спи по всяко време,доста се обърках с тази темп.Кажете, какво мислите?
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #911 -: Април 30, 2014, 09:03:09 am »
Момичета съвсем се обърках, сутринта също правих тест- този път със сутрешна урина и беше " - " шуър-чек!!! Какво ще ме посъветвате? Възможно ли е два теста и то с различни резултати   :ask:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #912 -: Април 30, 2014, 09:28:38 am »
Момичета съвсем се обърках, сутринта също правих тест- този път със сутрешна урина и беше " - " шуър-чек!!! Какво ще ме посъветвате? Възможно ли е два теста и то с различни резултати   :ask:

Най-добре отивай в някоя лаборатория и си пусни кръвен. Той няма да те излъже.

Хубав ден и  :crossfingers: за положителен резултат  :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #913 -: Април 30, 2014, 14:16:07 pm »
Благодаря, момичета! Ще пиша като излезнат кръвните резултати!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #914 -: Април 30, 2014, 14:26:11 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #915 -: Април 30, 2014, 15:06:56 pm »
 :goodluck:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #916 -: Април 30, 2014, 16:02:08 pm »

 тест за бременност е , въпроса по - скоро ми е: дали е възможно оргаметрила да повлияе на резултата и да е НЕкоректно положителен. Не ме разбирайте погрешно, незнам да се радвам ли или какво - направо ме тресат въпроси и въпроси... 8O
Не, Оргаметрила не може да повлияе теста
Стискам палци и чакаме новини yahoo_33

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #917 -: Април 30, 2014, 16:09:34 pm »
Здравейте,
може ли да погледнете графиката ми. БТ ми се вдига на 37,5 от вчера съм с настинка дали това може да е причината.Иначе с обикновено измерване под мишницата ми е 36,7
от няколко дни имам голямо напрежение на гърдите подута съм и ненормално ми се спи по всяко време,доста се обърках с тази темп.Кажете, какво мислите?

Графиката ти е добре / за графика при стимулация - показва, че е имало повече от един фоликул/
Ако е имало О. може да е била на 14/15 ден от МЦ
Стискам палци и ще чакаме най-прекрасната новина :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #918 -: Май 01, 2014, 08:16:07 am »
Здравей Денис,
вчера ми беше 7 ден от МЦ и бях на преглед и се видя в д.я. фоликул-1,66см и матка Е-6,9мм.Лекарката ми каза от този петък до други петък контакти поне през ден и да отида на 20 ден от МЦ да видим дали е минала о. На теб как ти се виждат нещата добре ли са?Защото доки каза че всичко е идеално.Благодаря предварително за отговора  :)

*

    petyamk

  • *
  • 45
  • Очакването на щастие също е щастие
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #919 -: Май 01, 2014, 08:39:23 am »
Здравейте,
може ли да погледнете графиката ми. БТ ми се вдига на 37,5 от вчера съм с настинка дали това може да е причината.Иначе с обикновено измерване под мишницата ми е 36,7
от няколко дни имам голямо напрежение на гърдите подута съм и ненормално ми се спи по всяко време,доста се обърках с тази темп.Кажете, какво мислите?

Графиката ти е добре / за графика при стимулация - показва, че е имало повече от един фоликул/
Ако е имало О. може да е била на 14/15 ден от МЦ
Стискам палци и ще чакаме най-прекрасната новина :)
И аз се надявам на прекрасната новина ще пиша за резултат.Макар днес да се обнадеждих с темп.37,20 С имам спад  :?