0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #740 -: Март 20, 2014, 22:03:30 pm »
  denis не съм правила тест понеже и друг път ми е закъснявало  :oops: Бях решила да изчакам и то взе че ми  дойде  :ask:

Ако имаш често закъснение на М.- винаги прави тест за бременност
Той може да покаже, ако има проблем с имплантирането и да се вземат мерки
не винаги! даже няколко месеца идваше с ден или два по рано.и все пак благодаря denis успех на всички  :wink:
« Последна редакция: Март 20, 2014, 22:05:07 pm от shinzou »

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #741 -: Март 20, 2014, 22:08:06 pm »
 brumbi
От средната продължителност на МЦ при теб, вадиш 17/18 дни и това е денят, в който може да започнеш с тестовете за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #742 -: Март 20, 2014, 22:17:10 pm »
Денис, ще съм ти благодарна, ако си кажеш мнението за графиката ми до тук. В началото не съм мерила температура, защото бях в командировка извън страната и това много си оказва влияние. Благодаря!

Ако БТ се задържи висока - О. може да е била на 13/14 ден от МЦ.
С ПКЯ ли си?  Графиките ти показват проблем с О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #743 -: Март 21, 2014, 10:03:40 am »
Денис, извинявам се, че пак те питам и досаждам. Дали сега нещо може да се каже по моята графика? Температурата ми се задържа еднаква тия дни... На 15тия ден явно ми се оказва фатално това забравяне да си измеря темп....
« Последна редакция: Март 21, 2014, 10:05:30 am от hubavichka »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #744 -: Март 21, 2014, 13:11:56 pm »
Денис, ще съм ти благодарна, ако си кажеш мнението за графиката ми до тук. В началото не съм мерила температура, защото бях в командировка извън страната и това много си оказва влияние. Благодаря!

Ако БТ се задържи висока - О. може да е била на 13/14 ден от МЦ.
С ПКЯ ли си?  Графиките ти показват проблем с О.

Благодаря ти! По принцип, при мен няма проблем. Напоследък с меренето на температурата съм много нередовна, защото пътувам често и това се отразява. Или пък ставам през нощта, заради детето... Но сме с явно изразен проблем при съпруга ми. Всъщност очакваме скоро да започнем процедура за инвитро. Но не губим надежда за второ чудо, след като първото доказа, че те се случват. И аз мисля, че О е била на 14-ти ден: цервикалната слуз, болката в яйчницита бяха красноречиви. Благодаря ти отново!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #745 -: Март 21, 2014, 13:57:54 pm »
Денис, извинявам се, че пак те питам и досаждам. Дали сега нещо може да се каже по моята графика? Температурата ми се задържа еднаква тия дни... На 15тия ден явно ми се оказва фатално това забравяне да си измеря темп....

Ако БТ се задържи висока - О. може да е била на 16 или 16/17 ден от МЦ
Дано да е станало

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #746 -: Март 21, 2014, 14:01:46 pm »
Благодаря ти! По принцип, при мен няма проблем. Напоследък с меренето на температурата съм много нередовна, защото пътувам често и това се отразява. Или пък ставам през нощта, заради детето... Но сме с явно изразен проблем при съпруга ми. Всъщност очакваме скоро да започнем процедура за инвитро. Но не губим надежда за второ чудо, след като първото доказа, че те се случват. И аз мисля, че О е била на 14-ти ден: цервикалната слуз, болката в яйчницита бяха красноречиви. Благодаря ти отново!

Най-вероятно това е причината за вида на графиките ти
Успех и ще чакаме скоро да ни се похвалиш с най-прекрасната новина  yahoo_33

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #747 -: Март 21, 2014, 14:07:37 pm »
Благодаря, Денис! Толкова се надявам! :P
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #748 -: Март 22, 2014, 08:14:05 am »
Здравейте, момичета! Може ли някой да погледне графиката ми и да сподели какво мисли?
 
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #749 -: Март 22, 2014, 15:55:07 pm »
Здравейте, момичета! Може ли някой да погледне графиката ми и да сподели какво мисли?
 
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1

Ако е имало О. може да е била на 15/16 ден от МЦ
БТ трябва да се повиши още и да не пада
Дано да е станало.


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #750 -: Март 22, 2014, 17:44:36 pm »
Благодаря и ние на това се надяваме
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #751 -: Март 23, 2014, 08:17:19 am »
Здравейте момичета :) Моля за отговор на следното - възможно ли е след доказана овулация с ултразвук, базалната температура да се покачи за един ден и след това да спадне до нива горе долу от фоликулярната фаза?Може ли да се дължи на нисък прогестерон? И още нещо странно - обикновено малко преди или по време на овулация, гърдите започват да ме болят - този път нищо...Сигурно нещата са свързани. А иначе бях болна и това със сигурност се отрази и на темперетурата във ФФ, но си мисля че след 15 март температурата би трябвало да е реална, вече бях здрава(уж) - става въпрос за настоящия ми цикъл...Утре съм на преглед отново, но се надявах на малко инфорамция преди това :) Благодаря прекрасен ден на всички :)
« Последна редакция: Март 23, 2014, 08:27:42 am от lilitu »
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #752 -: Март 23, 2014, 14:38:22 pm »
Преди малко по тоал. хартия имах зацапване.  Веднага направих тест, който е с бледа чера. Сега накъде



*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #753 -: Март 23, 2014, 14:49:35 pm »
Здравейте момичета :) Моля за отговор на следното - възможно ли е след доказана овулация с ултразвук, базалната температура да се покачи за един ден и след това да спадне до нива горе долу от фоликулярната фаза?Може ли да се дължи на нисък прогестерон? И още нещо странно - обикновено малко преди или по време на овулация, гърдите започват да ме болят - този път нищо...Сигурно нещата са свързани. А иначе бях болна и това със сигурност се отрази и на темперетурата във ФФ, но си мисля че след 15 март температурата би трябвало да е реална, вече бях здрава(уж) - става въпрос за настоящия ми цикъл...Утре съм на преглед отново, но се надявах на малко инфорамция преди това :) Благодаря прекрасен ден на всички :)

Провери си терм-ра - според мен не отчита вярно.
Дискомфорта в гърдите, не е типичен симптом за определено състояние - по него нищо не може да се разбере.
Дано да се е пукнал фоликула. Попитай лекаря за предполагаем ден на О. и пусни прогестерон / на 7 ден след О./

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #754 -: Март 23, 2014, 14:52:33 pm »
Преди малко по тоал. хартия имах зацапване.  Веднага направих тест, който е с бледа чера. Сега накъде

Рано е за тест.
Зацапването може да е от имплантация
Пусни Прогестерон и ЧХГ след 1-2 дни
Стискам палци - графиката е супер

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #755 -: Март 23, 2014, 16:04:42 pm »
Преди малко по тоал. хартия имах зацапване.  Веднага направих тест, който е с бледа чера. Сега накъде

Рано е за тест.
Зацапването може да е от имплантация
Пусни Прогестерон и ЧХГ след 1-2 дни
Стискам палци - графиката е супер

Обадих се на гинеколожката тук в нашия град - каза да започна Утрогестана 3 х 1. Писах смс и на гинеколожката ми в София. Очаквам отговор



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #756 -: Март 23, 2014, 16:27:55 pm »
Мерси, Денис, успях да се уговоря с доктора да ме види още днес, така че ще разбера дали се е пукнал фоликулът :) И ако да - какъв е проблемът с температурата. Май не е от термометъра, защото цял ден -  меря няколко пъти вече- орално ми е 36.7. Обикновено ми е такава в лутеланата фаза, но защо пък две сутрини вече базалната температура е толкова ниска. Докторът каза, че може да е от прогестерона, но ще видим.
« Последна редакция: Март 23, 2014, 16:54:10 pm от lilitu »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #757 -: Март 23, 2014, 16:52:46 pm »
Обадих се на гинеколожката тук в нашия град - каза да започна Утрогестана 3 х 1. Писах смс и на гинеколожката ми в София. Очаквам отговор

Много тихичко, Честито!
Лека, безпроблемна и спокойна бременност :)

Много се радвам

Не се притеснявай, може да е от имплантацията - започвай Утрогестана и гледай повече да лежиш, пази се
Пусни ЧХГ и Прогестерон

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #758 -: Март 23, 2014, 16:55:07 pm »
Обадих се на гинеколожката тук в нашия град - каза да започна Утрогестана 3 х 1. Писах смс и на гинеколожката ми в София. Очаквам отговор

Много тихичко, Честито!
Лека, безпроблемна и спокойна бременност :)

Много се радвам

Не се притеснявай, може да е от имплантацията - започвай Утрогестана и гледай повече да лежиш, пази се
Пусни ЧХГ и Прогестерон

Утре сутринта ще пусна. Преди малко кръвта беше алено червена. Сега лежа, но най-лошото е, че трябва да тръгна да пътувам 85 км., защото в това забравено от Бога място, където живея сега, няма дори болница
« Последна редакция: Март 23, 2014, 16:57:51 pm от kriss_and »



*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #759 -: Март 23, 2014, 16:58:24 pm »
Мерси, Денис, успях да се уговоря с доктора да ме види още днес, така че ще разбера дали се е пукнал фоликула :) И ако да - какъв е проблемът с температурата. Май не е от термометъра, защото цял ден -  меря няколко пъти вече- орално ми е 36.7. Обикновено ми е такава в лутеланата фаза, но защо пък две сутрини вече базалната температура толкова ниска. Докторът каза, че може да е от прогестерона, но ще видим.
Ако няма О. - няма прогестерон
След О., най-често вечер се повишава ТТ / над 37,0/
Ако фоликулът се е пукнал  на 23 ден от МЦ, нивата на Прогестерона още са ниски за да повлияят ТТ
БТ се повишава до 5 дни след О. / нормално/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум