0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #720 -: Март 18, 2014, 07:41:04 am »
Здравейте , този цикъл ми се случи нещо странно.
От както меря БТ , винаги ден преди да ми дойде или на същия ден БТ спада с 0,4-0,5 градуса и така разбирам, че ще ми дойде, когато Т е висока бях сигурна , че на този ден няма да ми дойде. Така беше до сега. Последния  цикъл обаче БТ спадна едва на 3-тия ден след като ми дойде. На какво може да се дължи това ?Правих тест за бременност -отрицателен .  Макар , че кървенето последните 2 цикъла е доста оскъдно. Бях и на фоликуметрия мин. месец - всичко изглеждаше нормално.
<br />
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #721 -: Март 18, 2014, 11:17:15 am »
здравеи и на мен ми се случи сащото януари три дена висока бт закаснение 7 дена инакрая ми доиде но доки каза че всичко било наред.
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #722 -: Март 18, 2014, 12:40:09 pm »
Не знам дали е достатъчно информативна моята графика за коментар за този етап. Тестове за О не съм правила, защото лекарката ми видя 2 фоликули, записано е в коментара на 12-тия ден. Температурата е мерена сутрин в 7 с дигитален термометър орално, на който нямам много доверие. Датите със сърчица също са по лекарско предписание :P Благодаря предварително! :)
« Последна редакция: Март 18, 2014, 13:56:46 pm от hubavichka »
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #723 -: Март 18, 2014, 13:12:00 pm »
Дали мога да чуя обнадеждаваш коментар за моята графика ?  :oops:



*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #724 -: Март 18, 2014, 17:38:05 pm »
Здравейте , този цикъл ми се случи нещо странно.
От както меря БТ , винаги ден преди да ми дойде или на същия ден БТ спада с 0,4-0,5 градуса и така разбирам, че ще ми дойде, когато Т е висока бях сигурна , че на този ден няма да ми дойде. Така беше до сега. Последния  цикъл обаче БТ спадна едва на 3-тия ден след като ми дойде. На какво може да се дължи това ?Правих тест за бременност -отрицателен .  Макар , че кървенето последните 2 цикъла е доста оскъдно. Бях и на фоликуметрия мин. месец - всичко изглеждаше нормално.

Oзначава, че ЖТ функционира добре и нивата на прогестерона може да са по-високи / което също е чудесно/
Не се притеснявай :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #725 -: Март 18, 2014, 17:46:43 pm »
Не знам дали е достатъчно информативна моята графика за коментар за този етап. Тестове за О не съм правила, защото лекарката ми видя 2 фоликули, записано е в коментара на 12-тия ден. Температурата е мерена сутрин в 7 с дигитален термометър орално, на който нямам много доверие. Датите със сърчица също са по лекарско предписание :P Благодаря предварително! :)
Графиката ти  не показва да е имало О. / дотук/
По графика  - дори да има О. - има вероятност това да не се разбере

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #726 -: Март 18, 2014, 17:53:28 pm »
Дали мога да чуя обнадеждаваш коментар за моята графика ?  :oops:
Графиката ти е супер :) - О. според мен е била на 17 ден от МЦ
Стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #727 -: Март 18, 2014, 20:32:43 pm »
Дали мога да чуя обнадеждаваш коментар за моята графика ?  :oops:
Графиката ти е супер :) - О. според мен е била на 17 ден от МЦ
Стискам палци :)

Правилно сме сложили сърчице на 17 ден, нали? Може би трябваше и на следващия  :(



Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #728 -: Март 18, 2014, 23:09:47 pm »
Здравейте , този цикъл ми се случи нещо странно.
От както меря БТ , винаги ден преди да ми дойде или на същия ден БТ спада с 0,4-0,5 градуса и така разбирам, че ще ми дойде, когато Т е висока бях сигурна , че на този ден няма да ми дойде. Така беше до сега. Последния  цикъл обаче БТ спадна едва на 3-тия ден след като ми дойде. На какво може да се дължи това ?Правих тест за бременност -отрицателен .  Макар , че кървенето последните 2 цикъла е доста оскъдно. Бях и на фоликуметрия мин. месец - всичко изглеждаше нормално.
Благодаря ти Денис :) Не си бях помислила, че може да е за хубаво :)
Oзначава, че ЖТ функционира добре и нивата на прогестерона може да са по-високи / което също е чудесно/
Не се притеснявай :)
<br />
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #729 -: Март 19, 2014, 08:48:12 am »
Благодаря, Денис!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #730 -: Март 19, 2014, 14:12:48 pm »

Правилно сме сложили сърчице на 17 ден, нали? Може би трябваше и на следващия  :(

И така шансът е голям - не го мисли повече, постарали сте се достатъчно - другото е Божа работа :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #731 -: Март 19, 2014, 14:34:28 pm »
 какво ще кажете за моята графика този месец. Пак е много разнообразна. Само да ви кажа, че тези по - високи стойности на Т в началото са, тъй като я мерих малко по - късно има записи в бележките. Дали ще имам овулация тоя месец  :? като докито се чуди за ПКЯ и към 11 ги видяхме, че няма доминантен фоликул . Вече почвам да губя каквито и да са надежди  osi_13 http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=malkata-88
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #732 -: Март 19, 2014, 21:12:27 pm »
какво ще кажете за моята графика този месец. Пак е много разнообразна. Само да ви кажа, че тези по - високи стойности на Т в началото са, тъй като я мерих малко по - късно има записи в бележките. Дали ще имам овулация тоя месец  :? като докито се чуди за ПКЯ и към 11 ги видяхме, че няма доминантен фоликул . Вече почвам да губя каквито и да са надежди  osi_13 http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=malkata-88

Дотук графиката не показва да е имало О. - може да е и по-късна, не отписвай още този МЦ
Постоянно стават чудеса :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #733 -: Март 19, 2014, 22:31:12 pm »
здравейте момичета ще ми кажете ли кога ми е била овуто http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=104832

Тест за бременност не си ли правила? Имала си 4-5 дни закъснение.
Винаги прави тест за бременност след 14 ден след предполагаема О.
denis не съм правила тест понеже и друг път ми е закъснявало  :oops: Бях решила да изчакам и то взе че ми  дойде  :ask:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #734 -: Март 20, 2014, 11:17:12 am »
Здравейте,
Моля за коментар и на моята графика http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=85321. Надявам се да е видима.
С поликистоза съм и Хашимото. Меря сутрин към 7.30 часа анално с дигитален термометър.
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #735 -: Март 20, 2014, 17:10:50 pm »
Здравейте,
Моля за коментар и на моята графика http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=85321. Надявам се да е видима.
С поликистоза съм и Хашимото. Меря сутрин към 7.30 часа анално с дигитален термометър.
не се отваря
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #736 -: Март 20, 2014, 17:22:37 pm »
  denis не съм правила тест понеже и друг път ми е закъснявало  :oops: Бях решила да изчакам и то взе че ми  дойде  :ask:

Ако имаш често закъснение на М.- винаги прави тест за бременност
Той може да покаже, ако има проблем с имплантирането и да се вземат мерки

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #737 -: Март 20, 2014, 17:26:18 pm »
Здравейте,
Моля за коментар и на моята графика http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=85321. Надявам се да е видима.
С поликистоза съм и Хашимото. Меря сутрин към 7.30 часа анално с дигитален термометър.

МЦ 14/02/2014 - графиката е добре. О. според мен е била на 19 ден от МЦ
Добре е да правиш и тестове за О. - те ще ти показват кога да очакваш О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #738 -: Март 20, 2014, 17:56:07 pm »
Здравейте,
Моля за коментар и на моята графика http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=85321. Надявам се да е видима.
С поликистоза съм и Хашимото. Меря сутрин към 7.30 часа анално с дигитален термометър.

МЦ 14/02/2014 - графиката е добре. О. според мен е била на 19 ден от МЦ
Добре е да правиш и тестове за О. - те ще ти показват кога да очакваш О.
Благодаря ти, Денис!
Тъй като бях прочела, че поради поликистозата няма смисъл от тестовете за овулация, би ли ме насочила кога да започна с тях?
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #739 -: Март 20, 2014, 18:50:50 pm »
Денис, ще съм ти благодарна, ако си кажеш мнението за графиката ми до тук. В началото не съм мерила температура, защото бях в командировка извън страната и това много си оказва влияние. Благодаря!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!