0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #300 -: Януари 08, 2014, 17:34:56 pm »
Рано мие за тест за бременност но направих от един от скъпите тестове blue clear който отчита с плюс чуствам се подута в корема и каквото облека ми стяга в корема имам чуството че ми натиска корема в долната част а преди не ми беше така
Ето го и тестът

Графиката ти не показва да е имало О. дотук
Здравей денис а защо ми отчитат ову тестовете полужителен два дена и след това минаха на - изследвала съм си щетовидната жлеза и яйчниците няма поликистоза всичко ми е наред според мен щом се е качила с 0,2 тепературата е имало О поне така чета в интернет незнам на кое да вярвам вече смених си термометъра и го държа 8 мин.от 4 дена преди го изваждах след сигнала но сега чакам повече
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #301 -: Януари 08, 2014, 22:45:29 pm »
Графиката ти не се вижда.
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #302 -: Януари 09, 2014, 00:05:36 am »
Графиката ти не се вижда.
А другите как я виждат
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #303 -: Януари 09, 2014, 00:28:23 am »
Yana, вижда се графиката ти.

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #304 -: Януари 09, 2014, 00:30:55 am »
Yana, вижда се графиката ти.
И аз така мисля но защо са ми написали че не се е виждала незнам
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #305 -: Януари 10, 2014, 01:40:43 am »
Вижте каква бременна графика а бт не се е овеличила след О
http://www.fertilityfriend.com/m/home.php/329c3b/?i=4156788&
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #306 -: Януари 10, 2014, 06:35:50 am »
Момичета ,притеснена съм и не знам какво да правя! бях ви споменала, че още преди закъснението на цикъла имах много слабо светло кафеникаво зацапване ,което беше няколко дена после два дена спря после пак се появи. Като се установи бременността ми от лекар ,тя каза че плодното сакче не е тръгнало да се отлепя и вероятно е от по ниски нива на прогестерон и ми изписа но шпа и утрогестан. Започнах да ги пия и зацапването за два дена спря ,но от вчера изведнъж пак се появи и е малко по-силно този път. Аз се уплаших и пак отидох на преглед ,но при друг лекар ,защото сега съм в провинцията. Той ме гледа на коремен видеозон каза че съм 5-та седмица и да не се паникьосвам излишно и че някои жени така си кървят до трети месец. Той е възрастен гинеколог и се води добър лекар тук, но аз не мога да се успокоя и не знам какво да правя. Миналия път още в началото ми казаха че може да е кухо яйце .Този път се въздържат от такава диагноза, но и миналия път това зацапване се появи чак края на 6-та седмица и се видя че сакчето е тръгнало да се отлепя и се е деформирало. Този път обаче зацапването започна от много рано още от преди да се установи бременността и незнам какво да мисля .Извинявам се че стана толкова дълго!
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #307 -: Януари 10, 2014, 07:45:58 am »
Мисля че няколко пъти ти писах ме ,че най добре е да си пуснеш кръвен тест през 48 часа.Той ще даде някаква яснота как се развива бременността.Не знам как и колко приемаш утрогестан,но ако е вагинално по добре сега с зацапването го приемай урално(на мен доки ми го е казвал това).Ние тука не сме лекари,но можем да ти дадем съвет но най добре се консултирай с лекаря си   ако трябва да ти увеличи дозата на утрогестан.Почивай си повече.И наистина ако можеш пусни кръвен.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #308 -: Януари 10, 2014, 08:06:30 am »
Знам че не сте лекари ,но лекарите ми казват да не се притеснявам. Пия ги 3 пъти на ден по 1 и на мен ми каза като има зацапване да го приемам през устата. Забелязвам ,че като го изпия и зацапването спира. Ще видя може да пусна кръвен тест.Последният лекар каза че засега това било лечението и просто трябва да чакам да вляза в 6-та седмица за да се засече пулс на ембриона до тогава нищо не се знае
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #309 -: Януари 10, 2014, 08:14:33 am »
Не ти ли увеличи дозата утрогестан?Наистина се успокой,защото този стрес и напрежение не ти помага и не е полезен.И всичко е Божа работа.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #310 -: Януари 10, 2014, 08:29:19 am »
Не я увеличи, в момента нямам зацапване ,но сигурно пак ще се появи. Вече не се притеснявам толкова, някак си взех да претръпвам вече. каквото зависи от мен го правя, от там нататък наистина си е божа работа!
Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #311 -: Януари 10, 2014, 09:07:27 am »
Добро утро,бих желала ако е възможно да ми погледнете графиката имало ли е овулация?температурата е мерена анално с електр.термометър. http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #312 -: Януари 10, 2014, 09:49:47 am »
cvetiiordanova, графиката ти не се отваря. Линкът, който си копирала, отваря моята собствена графика, а не твоята. Напиши с кое име си регистритана в Овулационния календар, за да отворим графиката ти. Температурата се мери вагинално сутрин преди ставане, приблизително по едно и също време, всякакви други измервания правят графиката неточна.

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #313 -: Януари 10, 2014, 11:24:07 am »
cvetelena18 е потребителското име.Мерила съм я всяка сутрин в 6 и 30.Благодаря
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #314 -: Януари 10, 2014, 11:43:37 am »
Здравейте мили момичета :) Правя тестове за овулация от 9ти ден на цикъл, но все още нямам положителен. Имам няколко почти положителни :) около 16-17 ден :) Тъй като меря с дигитален термометър орално  и не изчаквам след сигнала( първи месец меря, от другия, ако се наложи ще чакам) , температурата не знам колко е реална. Но все пак според вас имало ли е  овулация ? Благодаря и хубав ден :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #315 -: Януари 10, 2014, 12:18:18 pm »
Здравейте отново,
може ли пак да погледнете графиката ми.Добре ли се движи БТ?Цикълът ми е 29 дни.Мерси предварително за отделеното време!
« Последна редакция: Януари 10, 2014, 12:22:37 pm от Taisita »
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #316 -: Януари 10, 2014, 19:00:00 pm »
искам да питам тъй като ми дойде :( как да измервам бт ? реактуално,орално под мишниците ?

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #317 -: Януари 10, 2014, 19:08:13 pm »
cvetiiordanova, ето линк към графиката ти:
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=cvetelena18
Може да се допусне, че Ову. е била около 15/16 ден, но както писах, заради начина на измерване, тя е неточна.  Разгледах всичките ти графики и съдейки по продължителността на цикъла, може да се предположи, че Ову. е около 14 ден.
Измерването на температурата (мери се вагинално, ректално) и проследяване на цервикална слуз съм използвала, за да знам кога да започна с Ову. тестовете и да изразходвам относително малко лентички. Тестовете са най-показателни за момента на овулация.
« Последна редакция: Септември 07, 2014, 20:34:09 pm от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #318 -: Януари 10, 2014, 20:05:10 pm »
cvetiiordanova, ето линк към графиката ти:
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=cvetelena18
Може да се допусне, че Ову. е била около 15/16 ден, но както писах, заради начина на измерване, тя е неточна.  Разгледах всичките ти графики и съдейки по продължителността на цикъла, може да се предположи, че Ову. е около 14 ден.
Измерването на температурата(мери се вагинално!!!) и проследяване на цервикална слуз съм използвала, за да знам кога да започна с Ову. тестовете и да изразходвам относително малко лентички. Тестовете са най-показателни за моментът на овулация.
Здравейте а моето О кога е било аз мисля че последните два ову теста когато ми показа много наситена черта тогава е настъпило но температурата ми се движи нагоре и надолу но чета в английските форуми има графики като моята и са бременни аз не бях виждала такива графики не е като тук в зачатие може би климата защото е друг и така да се получава.Тази сутрин като си я измерих ми показа 36.2 но след това поспах още четири часа и пак я измерих беше 36.7 на кое да вярвам незнам
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #319 -: Януари 10, 2014, 22:39:37 pm »
искам да питам тъй като ми дойде :( как да измервам бт ? реактуално,орално под мишниците ?
Аз съм измервала вагинално с обикновен термометър. Мери се сутрин преди ставане, приблизително по едно и също време.
« Последна редакция: Септември 07, 2014, 20:36:42 pm от marsi »