0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #480 -: Февруари 14, 2014, 06:44:45 am »
момичета температура та ми не пада дали няма някакъв проблем
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #481 -: Февруари 14, 2014, 10:24:46 am »
Момичета нормално ли е температурата да падне толкова много в ЛФ.Моля за коментар.Благодаря!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #482 -: Февруари 14, 2014, 10:39:31 am »
Милa vas.r, за съжаление, когато падне толкова е вероятно да няма бременност, но докато не ти дойде цикъл - всичко е възможно :) Стискам палци :) Изчакай и утре да видиш как ще е температурата :) :bighug: :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #483 -: Февруари 14, 2014, 10:41:30 am »
момичета температура та ми не пада дали няма някакъв проблем
Деси, а нов тест правила ли си ? Консултира ли се с твоя лекар?
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #484 -: Февруари 14, 2014, 11:31:30 am »
деси ти пуснали втори кръвен тест? миналият ми цикъл от 26 дни имах висока температура  до последният ден преди мц ,но аз бях с настинка :(  трябва да идеш на лекар и НЕ пренебрегвай здравето си.За да има здраво бебче трябва да има здрава мама :)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #485 -: Февруари 14, 2014, 12:33:20 pm »
ами не съм правила друг кравен тес причината е че в нашия град има само една лаборатория която ги прави а като ходих вчера ми казаха че няма никакъв смисъл да повтарям теста тай като на 22 ден от инсеминацията е бил отрицателен няма как сега да и положителен с 2 думи направо ми се изсмяха .вчера ми пржцапа нещо кафяво и до днес е само една капка ужас вече не се издаржа
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #486 -: Февруари 14, 2014, 12:39:05 pm »
ами не съм правила друг кравен тес причината е че в нашия град има само една лаборатория която ги прави а като ходих вчера ми казаха че няма никакъв смисъл да повтарям теста тай като на 22 ден от инсеминацията е бил отрицателен няма как сега да и положителен с 2 думи направо ми се изсмяха .вчера ми пржцапа нещо кафяво и до днес е само една капка ужас вече не се издаржа
Desi, защо не направиш пак уринарен тест?
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #488 -: Февруари 14, 2014, 13:03:25 pm »
готово направвих  sure check касета и е отрицателен явно има друг проблем
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #489 -: Февруари 14, 2014, 14:06:40 pm »
момичета температура та ми не пада дали няма някакъв проблем
Покачването на температурата в ЛФ отразява рязкото повишаване нивата на Прогестерон след овулация. При процедура ЛФ е подкрепена допълнително от прием на прогестеронови медикаменти (Утрогестан, Дуфастон). След неуспешна процедура, вариантите са два: МЦ да дойде независимо от приема на Утрогестан(Дуфастон) или МЦ идва след спирането на лекарствата- в повечето случаи до 2-3 дни(понякога до седмица) след спирането им. Свърза ли се с лекаря си, спрени ли са лекарствата?

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #490 -: Февруари 14, 2014, 14:16:57 pm »
лекарствата ги спрях преди 2 дена сега чакам да говоря с доктора
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #491 -: Февруари 14, 2014, 14:27:27 pm »
Възможно е да е още рано и МЦ да дойде тези дни.
Но като се чуеш с док. му разкажи, че до момента е имало само зацапване, възможно е някакъв задържан фоликул да пречи......
но най-добре да чуеш мнението на твоя лекар.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #492 -: Февруари 14, 2014, 14:31:05 pm »
Момичета нормално ли е температурата да падне толкова много в ЛФ.Моля за коментар.Благодаря!

Беше писала, че мериш орално, тогава на графиката не може да се разчита.

Ако допуснем, че измерването е коректно, то такава температура в ЛФ може да отразява:
- недостатъчност на жълтото тяло (респективно ниски нива на Прогестерон) след овулация;
- или не е имало овулация в този цикъл.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #493 -: Февруари 14, 2014, 14:44:56 pm »
ivi4ka87, съжалявам, отново не се отваря графиката ти. Напиши името, с което си регистрирана в Овулационния календар.

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #494 -: Февруари 14, 2014, 15:08:56 pm »
все още чакам разговор с доктора май ще се откажа
« Последна редакция: Февруари 14, 2014, 15:12:18 pm от desi2811 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #495 -: Февруари 14, 2014, 19:59:23 pm »
Момичета благодаря за светите и коментарите.Оставям надеждите за другия месец :(
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #496 -: Февруари 15, 2014, 14:14:35 pm »
Иренка, поглегнах вече завършената графика на предишния цикъл, за съжаление не изглежда добре. Въпреки положителния ову. тест вероятно О. не е имало. Така изглежда глафиката в ЛФ, при ПКЯ или  пък фоликулът не се е спукал(евентуално ЛУФ). Препоръката ми е да не губиш повече време, а да направиш тези дни консултация със специалист и евентуално проследяване на фоликулите + хормони. Най- добре, ако отидеш на лекар сега( 2,3,4,5 ден, заради хормоните), но дори и да не успееш, струва си преди О. да те погледнат на УЗ, за да се види поне брой и размер на фоликулите. Успех!
Благодаря ти , марси
явно наистина има проблем, предвид оскъдната ми М.  Направо много съм се шашнала вече - един ти каза едно, друг друго, затова и хич не смятам да ходя при гинеколози  нашия град , а направо следващия месец при д-р Даскалов в Пловдив за пълни изследвания и да видим каква ще я мислим.
<br />
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #497 -: Февруари 15, 2014, 16:03:21 pm »
Здравейте момичета, нова съм тук и ще се радвам ако може някоя от вас да даде мнението си и за моята графика http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
температурата меря орално с дигитален термометър
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #498 -: Февруари 15, 2014, 17:57:54 pm »
inaлинка който си оставила не се отваря това ли  е твоята графика http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=ina.ivanova
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #499 -: Февруари 15, 2014, 18:03:49 pm »
да, това е. Ще се опитам да коригирам
благодаря :)