0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #260 -: Януари 01, 2014, 18:52:01 pm »
Меря я всяка сутрин в 8.00 преди да стана от леглото но мисля че е от термометъра купих си два дигитални използвам си първият смених му батерията но ми се струва че пищи слабо първите два пъти и после малко по силно незнам какво да мисля вече тук няма живачни термометри но съм поръчала на майка ми като идва при мен да ми донесе живачен но това ще е след 15 дена.другото което ми прави впечатление е че след 8.00 като си измеря температурата си поспивам още три часа и пак я меря преди да стана тогава е 36.6
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #261 -: Януари 01, 2014, 19:12:56 pm »
yana  отначало като мерих с дигитален оринално ,но все ми се струваше че не отмерва правилно и почнах вагинално  с 0.2 отмерва повече  но ми се вижда по-реално . ако не си сигурна в отмерванията на единият използвай другия :) аз за сега не мога да открия никъде нормален термометър и си ползвам дигиталният :\ а на iva  честито много хубав новогодишен подарък направо мечта ;) а и за много години момичета

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #262 -: Януари 01, 2014, 19:23:10 pm »
yana  отначало като мерих с дигитален оринално ,но все ми се струваше че не отмерва правилно и почнах вагинално  с 0.2 отмерва повече  но ми се вижда по-реално . ако не си сигурна в отмерванията на единият използвай другия :) аз за сега не мога да открия никъде нормален термометър и си ползвам дигиталният :\ а на iva  честито много хубав новогодишен подарък направо мечта ;) а и за много години момичета


Благодаря ти от утре започвам вагинално да видим какво ще покаже.За много години
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #263 -: Януари 01, 2014, 20:38:06 pm »
iva81n, много се радвам, дано всичко да  е наред!
Успешна година, момичета!

« Последна редакция: Януари 01, 2014, 21:26:05 pm от marsi »

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #264 -: Януари 02, 2014, 06:29:23 am »
denis,кога според теб все пак ми е било овуто ,защото аз не мога да преценя? Според моите изчисления днес ми е първи ден от закъснението. и кога според вас мога най-рано да ида на преглед ,защото на 13-ти трябва да съм в провинцията за 2 седмици ,а не ми се иска там да ходя на лекар.
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #265 -: Януари 02, 2014, 17:21:12 pm »
Днес измерих с новият дигитален термометър и ми беше 36.6 и след това пробвах със старият той наистина не измерва правилно пак 36.2 ми показа след това и двата под мишниците и старият показва с 5 десети по малко от новият от днес меря с нов вече и се надявам да се е получило вече
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #266 -: Януари 03, 2014, 00:47:24 am »
Днес си правих пак ову тест и за първи път виждам толкова наситена червена черта ще видя утре как ще е с новият термометър и бт
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #267 -: Януари 03, 2014, 21:37:13 pm »
И днес също ову тестът ми отчете положителен с дебела червена черта незнам какво става дайте съвет моля ви
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #268 -: Януари 04, 2014, 00:11:29 am »
Два дена поред е нормално (доколкото знам). Действайте!

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #269 -: Януари 04, 2014, 13:08:08 pm »
намерих нормален термометър ,но не живачен а от галий и се чудя дали отмерва ...аптекарката каза че не става и се чудя дали да го купувам ? какво мислите ?

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #270 -: Януари 04, 2014, 18:23:39 pm »
термометрите с живак липсват от доста време на пазара и са заменени от тези с галий ,така че можеш да се довериш верни са колкото и живачните . успех
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #271 -: Януари 04, 2014, 21:02:30 pm »
Момичета, от два дни пия антибиотик, защото съм с бронхит. Ще го пия още 3 дни. Овулацията ми се пада да е на 10.01. Според вас да пропусна ли този месец заради хапчетата. Могат ли да навредят



Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #272 -: Януари 05, 2014, 00:02:45 am »
термометрите с живак липсват от доста време на пазара и са заменени от тези с галий ,така че можеш да се довериш верни са колкото и живачните . успех
благодаря alemariya , бих казала и че от дигиталният съм доволна :) kiss най-добре се обърни към специалист 

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #273 -: Януари 05, 2014, 05:30:42 am »
Момичета, аз от пусто нетърпение на 2-ри ходих на преглед, но не се видя нищо. Но тя ми каза ,че с моя дълъг и нередовен цикъл съм отишла много рано и да ида пак  след 20 дена. Исках да и покажа теста си, но тя не пожела да го види и каза че тестовете не я интересуват, а я интересува какво вижда и че положителен тест за нея е когато има две еднакви по яркост черти на теста, другите  били отрицателни 8O. Та понеже моите до тоя момент не бяха еднакво ярки ,аз и тази сутрин направих 1 е вече са еднакви по яркост, но сега ме притеснява друго, от 5-6 дена имам много слабо(1-2 капки) зацапване с цвят на боза .2-3 Дни имаше после 2 дена спря ,сега от вчера пак има и съм много притеснена, защото миналия път точно от това зацапване  се стигна до диагноза кухо яйце .Много ме е страх кошмарът ми да не се повтори ,а дори още бременността не е потвърдена от лекар .Мисля чак в петък да отида пак.
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #274 -: Януари 05, 2014, 09:38:17 am »
iva81n най добре пусни кръвен тест през 48 часа.Успех и ще стискам палци нещата да се развият по най добрият начин.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #275 -: Януари 05, 2014, 10:37:33 am »
Ето снимка на последния тест, който си направих. Не мисля да правя кръвен, а направо в петък да ида на преглед, дано тогава вече се види нещо!
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #276 -: Януари 05, 2014, 10:53:54 am »
E, това си е определено положителен тест :). Честито!
<br />
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #277 -: Януари 05, 2014, 11:57:45 am »
Ето снимка на последния тест, който си направих. Не мисля да правя кръвен, а направо в петък да ида на преглед, дано тогава вече се види нещо!
Честито Лека и спокойна бременност
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #278 -: Януари 06, 2014, 00:21:21 am »
iva според мен  отиди и на друг генеколог,че твоят специалист/ка ми се струва малко странен/на  и все пак си пусни кръвен тест за да си спокойна :) и скам да питам само понеже имам дигитален термометър  колко трябва да го държа само до сигнала ли да отмервам или повече  да го държа?
« Последна редакция: Януари 06, 2014, 00:30:37 am от shinzou »

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #279 -: Януари 06, 2014, 12:25:07 pm »
Здравейте, момичета :) Много ви моля за съдействие - за първи месец меря базална температура. Цикълът ми е на 32-33 дена, ову - около 18-19 ден. Този месец правих и тестове за овулация. От деня, който съм отбелязала в календара за положителен тест за ову, 4 последователни дни имах много близки тестове ( в момента не мога да покажа снимка) , и тъй като не бях сигурна кой е положителен отбелязах двата дни с най-ниска базална температура. Температурата я меря орално обачер, с дигитален термометър, на което отдавам и ниските стойности. Според вас имало ли е овулация изобщо? Благодаря и приятен ден на всички :)

И един въпрос - не зная дали графиката ми е видима за вас? Настройките съм ги нагласила, така че да е видима...И ако не е видима, какво да направя? :)
« Последна редакция: Януари 06, 2014, 13:56:51 pm от lilitu »