0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #220 -: Декември 23, 2013, 19:37:28 pm »
Здравейте и от мен. Пиша ви за първи път, но чета във форума от години. Може ли да коментирате моята графика. Направих си няколко теста за бременност, през няколко дни, но не виждам разлика в наситеността на втората линия. Едвам се забелязва. Ще съм ви много благодарна.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #221 -: Декември 23, 2013, 22:25:43 pm »
gal87, графиката ти не се вижда. Ако не успяваш да я сложиш в подписа си, дай линк.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #223 -: Декември 23, 2013, 23:10:29 pm »
gal87, като кликна върху линка се отваря не твоята, а моята графика, не знам как се получава това, дано се включи модератор.

Ако не дойде цикъл тия дни, най-добре пусни кръвен тест за бременност. Пожелавам ти да е положителен :)



Дописвам се.        Не знам каква марка уринен ползваш, може да не е чувствителен. Опитай преди следващо тестване да не пиеш много течности и да не си ходила до тоалетната около два часа.
« Последна редакция: Декември 23, 2013, 23:36:18 pm от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #224 -: Декември 24, 2013, 08:32:00 am »
Притеснява ме, че тестовете ми за бременност не стават с по-наситени втори черти. Разликата между първия и втория тест е 5 дни. Имала съм извънматчна бременност и сега съм притеснена.
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #225 -: Декември 24, 2013, 09:37:57 am »
gal87 -Според мен пусни кръвен тест,той ще ти даде най верният отговор.Ако и той е положителен най добре го повтори след 48часа.Мисля че уринарният е с по бледа втора линия,защото все пак 11-12 след ову.,това са мой те предположения.Ще стискам палци за една успешна и безпроблемна бременност и да пишеш какво е станало. :D

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #226 -: Декември 24, 2013, 11:13:50 am »

gal87, разгледах всичките ти графики. Прави впечатление, че лутеалната фаза е къса. Като следствие от това и кървенето в началото на цикъла е по-оскъдно и по-кратко, което също се наблюдава в графиките ти. Те винаги ли са били с такава продължителност?  Малко рано е уринен тест да отчете на 7-ми ден след ову., възможно е хормонална аномалия да е причина за бледата втора черта. Най-добре е да направиш фоликулометрия при репродуктивен специалист с проследяване на хормоните в отделните фази от цикъла.
Дано не съм права и това да е твоята бременност!  :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #227 -: Декември 24, 2013, 20:25:59 pm »
Нова съм във форумите. Благодаря ви момичета, че се отзовавате толкова бързо. Имам една извънматочна бременност и от днес вече - три спонтанни аборта, не се издържа вече. Нерви не ми останаха. Винаги цикълът ми е бил толкова къс. Понякога е  дори 20 дни.
      Един професор в Турция ми каза, че матката ми е с формата на буквата "Т" и нямало накъде да расте ембриона. Искаше да ми направи хистероктомия, така и не се реших. Незнам какво да правя.
« Последна редакция: Декември 24, 2013, 20:59:32 pm от gal87 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #228 -: Декември 24, 2013, 22:32:30 pm »
Съжалявам, gal87! Наложително е да направиш консултация със специалист, не гинеколог, а специалист в репродуктивна клиника. Може да има различни причини за спонтанните аборти, но от казаното до тук, причината може да е хормонална недостатъчност или някакъв проблем с матката. Хистеректомия е отстраняване на матката, вероятно лекарят е искал да направи хистероскопия, за да огледа матката отвътре, възможно е да има образувание, което да пречи на имплантацията. Това е лека процедура, няма нищо страшно, а в случая е задължителна. За да получиш по- конкретни напътствия от момичетата във форума, дай повече подробности. Имаш ли някакви изследвания до момента, какво беше направено след извънматочната бременност? Казваш турски професор, там ли живееш? Добре е да опишеш всичко, което е правено до сега дали в тази тема или в друга, може също да си направиш дневник. Така ще има повече яснота и ще получиш по-конкретни напътствия.
Не се отчайвай, просто трябва да се набележат правилните стъпки за действие.  :)




*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #229 -: Декември 25, 2013, 21:09:35 pm »
Може ли коментар на моята графика? Благодаря предварително

Графиката е добре дотук - О. може да е била на 16/17 ден от МЦ
Стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #230 -: Декември 26, 2013, 07:30:57 am »
denis,може ли да погледнеш и моята графика от миналия ми цикъл и да изкажеш мнение !?ако може и за този, макар че още не ми е дошло и е рано да се каже. Благодаря предварително! Ето линк към миналия ми цикъл. http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=83479
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #231 -: Декември 26, 2013, 17:17:58 pm »
denis,може ли да погледнеш и моята графика от миналия ми цикъл и да изкажеш мнение !?ако може и за този, макар че още не ми е дошло и е рано да се каже. Благодаря предварително! Ето линк към миналия ми цикъл. http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=83479

Като ги гледам тия две чертички явно няма и да ти дойде следващите 9 месеца  :balk_46: Страхотен коледен подарък! Тихичко честито!  :crossfingers:

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #232 -: Декември 26, 2013, 17:30:33 pm »
denis,може ли да погледнеш и моята графика от миналия ми цикъл и да изкажеш мнение !?ако може и за този, макар че още не ми е дошло и е рано да се каже. Благодаря предварително! Ето линк към миналия ми цикъл. http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=83479
MC 22/10/2013 - графиката е добре, имало е О.

Много тихичко, Честито! :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #233 -: Декември 26, 2013, 17:58:00 pm »
Благодаря ви момичета!Хем съм щастлива, но се и притеснявам, миналата година пак на този ден видях двете черти,но беше за кратко радостта ми. Дано този път е различно и всичко да е наред! По  коледа стават чудеса :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #234 -: Декември 27, 2013, 11:44:00 am »
Може ли коментар на моята графика? Благодаря предварително

Графиката е добре дотук - О. може да е била на 16/17 ден от МЦ
Стискам палци

Благодаря за помощта, но пак ми дойде. Не мога да я засека явно тази овулация :x Можеш ли да ми обясниш точно как да се ориентирам, като се има предвид, че меря БТ. Кога след спада са най-подходящите дни или аз пак не съм разбрала



Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #235 -: Декември 27, 2013, 22:51:00 pm »
Здравейте моля ви за коментар на моята графика . Благодаря предварително
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #236 -: Декември 28, 2013, 21:07:52 pm »
Може ли коментар на моята графика? Благодаря предварително

Графиката е добре дотук - О. може да е била на 16/17 ден от МЦ
Стискам палци

Благодаря за помощта, но пак ми дойде. Не мога да я засека явно тази овулация :x Можеш ли да ми обясниш точно как да се ориентирам, като се има предвид, че меря БТ. Кога след спада са най-подходящите дни или аз пак не съм разбрала

Прави тестове за О. - те ще ти показват кога да очакваш О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #237 -: Декември 28, 2013, 21:16:52 pm »
Здравейте моля ви за коментар на моята графика . Благодаря предварително

Графиката не показва да е имало О.

ПП
Оралното измерване е много неточно

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #238 -: Декември 29, 2013, 04:46:41 am »
Аз си я меря ректално не орално
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #239 -: Декември 29, 2013, 08:30:11 am »
denis,можеш ли да ми кажеш според теб този месец кога ми е било овуто ,защото се притеснявам ,че вторите чертички от тестовете( вече направих 5 )не стават по-ярки и се притеснявам ,че нещо не е наред :( !?