0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #200 -: Ноември 26, 2013, 07:35:35 am »
Здравейте момичета!Предварително се извинявам за това което ще напиша, защото това не е темата за тук, но го правя ако мога да помогна все пак на някой! На скоро четох доста за една билка, Бял равнец И ЗА ЕДВА ЛИ НЕ ВЪЛШЕБНИТЕ И СВОйСТВА ВЪРХУ ПОЛОВАТА СИСТЕМА НА ЖЕНАТА. Четох много добри отзиви по форумите за нея и за много жени на които е помогнала да забременеят, излекувала им е кисти, миоми и нередовен цикъл. Аз си я взех и я пия от няколко дена. Реших да опитам първо с алтернативно лечение и ако няма резултат тогава с друго. Моят цикъл, откакто имам такъв,  като цяло ми е доста нередовен. имаше само един кратък период преди две три години дето ми беше като по часовник точно на 31 дена .Сега ще опитам с тази билка да го регулирам. Ще ви кажа след време дали е дала резултат. Имам също и малък миомен възел около 10 милиметра и бяло течение което ми е от край време. Започнах с билката от 4-5 дена. По принцип преди цикъл винаги имам ПМС и този месец беше така, болки в корема и яйчниците, но преди два дена болките спряха напълно. незнам дали е от билката времето ще покаже. Та, ако някоя от вас се интересува разбира се нека да прочете за нея. Извинявам се за дългия пост!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #201 -: Ноември 28, 2013, 10:25:57 am »
Моля ви, погледнете ми графиката и кажете какво мислите, имала ли съм този месец овулация!?Цикълът ми дойде и засега съм доволна от чайчето дето пия ,защото за прав път от доста време насам ми дойде без да ме боли и да се налага да пия болкоуспокояващи :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #202 -: Ноември 28, 2013, 19:28:39 pm »
Денис били погледнала и моята графика.Благодаря предварително :wink:

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #203 -: Ноември 29, 2013, 22:01:59 pm »
Iva81n   виждам графиката ти,но от последнит два дни и нищо немога да кажа
 да  кажа  :(
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #204 -: Ноември 30, 2013, 07:57:48 am »
Извинявам се! ето линк http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=83479 сега би трябвало да се отвори :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #205 -: Декември 01, 2013, 09:04:05 am »
iva81n мисля че май  е имало О, но нека момичетата с по- голям опит да кажат. Пожелавам ти успех!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #206 -: Декември 01, 2013, 16:38:23 pm »
 :) mersi dacho pojelavam i na teb uspeh!
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #207 -: Декември 02, 2013, 09:06:10 am »
Здравейте, може ли да погледнете и моята графика. Притеснява ме факта, че БТ не се вдигна много, дали съм имала О
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #208 -: Декември 02, 2013, 11:29:46 am »
iva81n, билките не са нещо което просто се пие, защото някой, някъде нещо прочел, това са много силни растения който приемани в неправилни дози и количества могат да навредят на организма.
Аз не разбирам имаш миома, но искаш да забременееш, но не взимаш мерки да я отстраните?Къде е миомата, тя пречи ли на забременяването, би ли пречила на едно износване на бременност?По време на една бременност миомата нараства, може да се получат кръвоизливи.Общо взето имаш сериозен проблем, но не го решаваш.Също така имаш бяло течение, това говори за инфекция, която пак е несъвместима с бременност.

Мисля, че преди да правиш опити за забременяване имаш да решиш два големи проблема, а именно бялото течение и миомата.Като нито един от тях не е за подминаване или омаловажаване.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #209 -: Декември 02, 2013, 11:47:52 am »
magi_st Миомата ми е много малка, гледали са ми я няколко лекари и всичките казват че до момента не пречи, нито за забременяване ,нито за износване. А и аз вече веднъж забременях въпреки че я имам. Казаха ми също че не се лекува само се наблюдава .Хубавото е че до момента не нараства. Откриха ми я за първи път преди година и половина. А относно бялото течение на скоро го изследваха и казаха че няма нищо, било си нормално бяло течение, каквото и да означава това. Наясно съм че и билките не са безобидни и не трябва да се пият просто така, но специално с тази билка съм решила да опитам два три месеца и ако няма резултат ще взема съответните мерки.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #210 -: Декември 02, 2013, 14:38:22 pm »
Няма такова нещо като нормално бяло течение.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #211 -: Декември 02, 2013, 14:58:48 pm »
КАКВО ДА ТИ КАЖА НЕ ЗНАМ, ЦИТИРАХ ДОСЛОВНО ЛЕКАРКАТА!И АЗ МИСЛЯ ЧЕ Е ТАКА, ИМАМ ГО ПОЧТИ ОТ КАКТО ИМАМ И ЦИКЪЛ ,НО ЧЕСТНО КАЗАНО ДОСЕГА НЕ СЪМ ПРАВИЛА ОПИТИ ДА ГО ЛЕКУВАМ .ОТ НЯКОЛКО ГОДИНИ ОБАЧЕ ИМАМ И ДРУГ ПРОБЛЕМ, КОЙТО СЕ ЧУДЯ ДАЛИ НЯМА ОБЩО С БЯЛОТО ТЕЧЕНИЕ.
МНОГО ЧЕСТО ПИШКАМ И ТОВА МИ ПРЕЧИ, КАТО ПЪТУВАМ НАПРИМЕР ,ТОГАВА ГЛЕДАМ ДА НЕ ПИЯ ТЕЧНОСТИ! НОЩЕМ НЕ СЕ НАСПИВАМ ДОБРЕ ПО СЪЩАТА ПРИЧИНА ,НО ДЪЛГО ВРЕМЕ НЕ ОБРЪЩАХ ВНИМАНИЕ. НА СКоро си правих един тест който ми подариха от една аптека, за цистит и уроинфекции  и се оказа че имам такъв проблем и ще трябва да отида на лекар
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #212 -: Декември 02, 2013, 16:05:21 pm »
Първо, момичета, бихте ли ми погледнали графиката, нямам основания да мисля, че съм бременна, според вас време ли е да потърся лекарска помощ за този закъсняващ цикъл?
Не е нормално при мен да ми закъснява толкова :( Пих доста лекарства този месец за други неща, не знам може и от това да е.
Също имам проблем с бяло течение, който е направо шокиращ и побъркващ за мен. Пусках вече 2 пъти микробиология в 2 различни лаборатории и 2 пъти беше чиста, втората даже беше отблеязано изобилие от лактобацили. Имам скорошни изследвания за хламидии, уреаплазми и микоплазми - отрицателни. Съпругът ми също си направи микробиология за мое успокоение - и тя е чиста. Приемам всякакви съвети, надявам се да мога да стигна до лекар до края на седмицата, макар да ми е много натоварено в момента.


*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #213 -: Декември 02, 2013, 16:14:49 pm »
Ива, моля те не пиши с големи букви в интернет средите това е равносилно на каране!

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #214 -: Декември 02, 2013, 16:23:40 pm »
Извинявам се, не знаех! не е било умишлено!:)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #215 -: Декември 03, 2013, 22:26:50 pm »
Здравейте момичета, може ли някои да изкаже мнение имало ли е О. Благодар  Ви предварително. /отново започвам с чакането ужасно е/
Анитооо споредмен е имало О нищо, че разликата е малка.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #216 -: Декември 11, 2013, 18:12:55 pm »
Денис, би ли погледнала графиката ми?! Благодаря ти!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #217 -: Декември 16, 2013, 13:02:01 pm »
Денис, би ли погледнала графиката ми?! Благодаря ти!
МЦ 05/11/2013 - графиката показва проблем, според мен ПКЯ.  Добре е да те видят на УЗ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #218 -: Декември 16, 2013, 14:18:51 pm »
Благодаря, Денис!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Дайте да ви видя графиката - 10 тема!
« Отговор #219 -: Декември 23, 2013, 18:35:46 pm »
Може ли коментар на моята графика? Благодаря предварително