0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #660 -: Септември 14, 2013, 14:58:08 pm »
Странно,но този път просто паднах,заболя ме,но....да се разплача не успях.Вероятно вече имам изграден имунитет към тази болка.....еми пак ще се изправя,ще се поизтупам и ...ще се подготвя за следващия трансфер( имам още 6 замразени  на 3*2)- може би това до някъде ме кара да съм по-спокойна,може би....т.е имам още 3 възможности и...това ще е финала.Надявахме се,че ще стане още този път,но....този горе явно има други планове за мен :wink:

Дария,защо ще чакаш чак до 19.09- имаш назначен прегнил ли?Защото принципно при тридневни ембриони имплантацията е от 5до 7 ден,от 8-ми ден започва отделянето на ЧХГ в кръвта,та ако нещо се е случило то мисля и след 10-ти ден вече можеш да го разбереш с кръвен тест.
Можеш да се ориентираш и от тук:
http://www.mama.no-meat.org/link_infertility/after_et/

дано това зацапване да е добър признак,а не цикъл!!!!Стискам ти палци!

Успех момичета!
*
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #661 -: Септември 15, 2013, 10:24:05 am »
sara68 съжалявам миличка,замразените ще ти донесат положителен тест имай вяра  :bighug:
daria_66 мисли положително,много ли е зацапването? Мисля ,че утре или вдругиден можеш спокойна да пуснеш един кръвен тест. :crossfingers: То каквото е станало ще е станало .Успех!

Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #662 -: Септември 15, 2013, 10:45:31 am »
Ами не е много,но много ме боли корема ниско долу като преди цикъл,и понеже вчера беше точно датата на която трябва да ми дойде, затова доста се притеснявам....Да,утре съм решила да направя кръвен тест, незнам колко ще бъде реален, защото в четвъртък имам сложен прегнил 1500 единици..Благодаря Ви, много за загрижеността ,момичета..
*
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #663 -: Септември 15, 2013, 12:00:08 pm »
Дария  :crossfingers:
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #664 -: Септември 15, 2013, 14:34:34 pm »
Момичета,преди час и половина бях на тоалетна и имах нещо като зацапване,днес ми е осми ден от ет.имах трансфер на 2 ембриончета,на 5ти ден.преди малко пак бях до тоалетна но нямаше нищо.как мислите какво може да е?от лекарствата взимам само утрогестан сутрин и рано по 2,и една ф.киселина.
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #665 -: Септември 15, 2013, 14:51:54 pm »
Dangpu, може да е имплантационно зацапване,макар,че за 5дневни ембриони е малко късно,но пък може да си имала по-късна имплантация- както и да е вероятно тези дни с кръвен тест можеш да разбереш.
Успех и дано се похвалиш скоро!!!
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #666 -: Септември 15, 2013, 15:08:35 pm »
Незнам аз малко се притесних досега уж всичко беше супер вече си бях наумила че може и да съм успяла,за първи път ми е и мислех че всичко ще е наред.а какво мислите за домашния тест,дали може да е верен или ще се влияе от утрогестана
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #667 -: Септември 15, 2013, 15:26:44 pm »
sara68 съжалявам миличка :bighug:
daria  и Dangpu   :crossfingers: :crossfingers: момичета.
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #668 -: Септември 15, 2013, 16:16:16 pm »
Незнам аз малко се притесних досега уж всичко беше супер вече си бях наумила че може и да съм успяла,за първи път ми е и мислех че всичко ще е наред.а какво мислите за домашния тест,дали може да е верен или ще се влияе от утрогестана

какво имаш предвид за "домашен тест"- ако е уринарен,мисля,че е рано за него и не можеш да разчиташ за достоверност.При ранна бременност единствено кръвен тест би ти показал мила!
*
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #669 -: Септември 15, 2013, 16:16:40 pm »
Незнам аз малко се притесних досега уж всичко беше супер вече си бях наумила че може и да съм успяла,за първи път ми е и мислех че всичко ще е наред.а какво мислите за домашния тест,дали може да е верен или ще се влияе от утрогестана
Няма как тестът да се влияе от утрогестана !
Но мисля че е рано за уринарни тестове  :?
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #670 -: Септември 15, 2013, 16:36:35 pm »
Питам защото трябва да ходя на кръвен тест на 14.тия ден,а съм се притеснила заради това зацепване.по принцип мц ми би трябвало да бъде след 3-4 дни,просто до вчера нищо не чувствах,а днеска това и почнаха да ми се опъват нервичките.
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #671 -: Септември 15, 2013, 17:38:48 pm »
Dangpu,миличка каквото е трябвало да стане вече е станало- успокой се и не си вкарвай разни мисли,ако кървенето или зацапването продължи- обади се на лекаря си и се пази повече.както ти казах кръвен тест след 10-ти ден можеш спокойно да направиш,ако това ще те успокои,но със уринарни не се занимавай на този етап- само ще се разстроиш без да е необходимо.
Я го давай по-весело- поне до доказване на противното си бременна и други мисли няма да ти помогнат!!! :bighug:
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #672 -: Септември 15, 2013, 18:06:38 pm »
Благодаря ти Сара,изглежда си ми единствения човек с който си споделям  и наистина ти благодаря,че те има тук
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #673 -: Септември 15, 2013, 18:46:47 pm »
Здравейте момичета.Днес мина и моята пункция на ЕЦ и извадиха 1 яйцеклетка, която се надявам да бъде нашето чудо...Сега започва чакането да ми се обадят и да ми кажат дали се е оплодила...Искам да ви попитам на следващия ден след пункцията ли се обаждат дали се е оплодила, защото аз така разбрах, ама нали ми беше и малко замаяно и не съм сигурна дали е точно така...Успех момичета :bighug:
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #674 -: Септември 15, 2013, 19:06:03 pm »
Да,на другия ден се обаждат ембриолозите :)
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #675 -: Септември 15, 2013, 19:15:07 pm »
Питам защото трябва да ходя на кръвен тест на 14.тия ден,а съм се притеснила заради това зацепване.по принцип мц ми би трябвало да бъде след 3-4 дни,просто до вчера нищо не чувствах,а днеска това и почнаха да ми се опъват нервичките.
ако правилно смятам, цикъл трябва да ти дойде утре- 14 дни след пункция.
Направи кръвен тест.
Стискам палци да е имплантационно зацапване.
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #676 -: Септември 15, 2013, 19:21:43 pm »
Мисля че е цикъла ми,за жалост.имам още 5 замразени ембриончета как мислите след неуспех сега кога мога на следващ ет
*
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #677 -: Септември 15, 2013, 19:56:48 pm »
Можеш и на следващия цикъл да направиш ЗЕТ, но докато не си видиш резултата от кръвния тест нищо не е сигурно, а и честно да ти кажа, че много често когато има зацапване преди датата на теста става въпрос за бременност, а не за МЦ.
По слънчевата страна на улицата
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #678 -: Септември 15, 2013, 22:46:21 pm »
Момичета,докато не видите резултата от кръвния тест,не се вкарвайте във филми.Една седмица след трансфера си получих всички симптоми за предстоящ цикъл и на 10-ти ден взех,че пуснах кръвен.Резултата е в подписа ми.Стискам ви палци."Пиклив" тест-не по-рано от 13-ти-14-ти ден.Аз го направих на 13-тия,просто за да си имам двете чертички за спомен :)
« Последна редакция: Септември 15, 2013, 23:02:22 pm от Perlichka »
Re: Ин Витро/Икси - юли, август, септември 2013 г.
« Отговор #679 -: Септември 16, 2013, 12:26:13 pm »
Да,на другия ден се обаждат ембриолозите :)

Много благодаря за отговора.Явно ще звъннат до вечерта, защото все още нямам обаждане :(