0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте. търся информация за цена на миомектомия по НЗОК. До този момент са ми дали 400 лв. Доверие и 700 лв. Токуда. Това което обаче не разбирам е, че в сайтовете и на двете пише как по НЗОК не се доплаща, но и в двата случая ме предупредиха за цената, въпреки че съм по НЗОК. Има ли някой тук който може да ми поясни как така трябва да се плаща за нещо което се покрива по клиничната пътека, какво пропускам ? и 2 - има ли болница в София където тази операция наистина минава само по НЗОК без доплащане на такива суми? Благодаря предварително на всички които се отзоват. По принцип трябва да дам отговор тези дни.
*
Сигурно е "избор на екип"!  :wink: Знаеш как е!!! А защо ще е с отворена операция??
/www.mamaibebe.com][/url]
аха....и това е отговор! не се бях сетила, въпреки,че аз не си избирам док, той просто ме преглежда и директно ми дава документи и дата. до сега бях при 3 различни специалиста, нарочно за да получа различни мнения - и тримата бяха единодушни по въпроса - коремна операция! и аз исках лапаро, но отрекоха категорично :o това било по-добро за случая.аз се придържам към тяхното мнение. е, избор,избор, но 700 лв. не е ли много?поздрави
момичета, а бихте ли споделили още едно нещо във връзка с операцията. единият доктор ми каза, че това се прави след цикъл - задължително, докато в другата болница от където се отказах, ме заплануваха директно преди цикъла ??? и сега искам да ви питам, ако някоя от вас има подобен опит да ми сподели има ли значение в кои дни от МЦ се прави? благодаря ви предварително
*
Не знам кога е най-удачно да се назначи коремна операция за махане на миомен възел, но ако изхождам от факта, че лапароскопия и хистероскопия се назначават в първите чисти дни след менструация, би следвало и коремната операция да не прави изключение.
*
Скоро минахме и през двете , :wink:,та "чистите дни",както казва Мецани, са най добрите дни!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Скоро минахме и през двете , :wink:,та "чистите дни",както казва Мецани, са най добрите дни!! :wink:

много ви благодаря момичета! сега вече знам къде да отида, със сигурност! поздрави