0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #760 -: Ноември 15, 2013, 15:26:13 pm »
а в кои случаи се събират айцеклетки ? И защо се прибягва до този метод? Извнявам се ако ми е глупав въпроса.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #761 -: Ноември 15, 2013, 20:55:45 pm »
Shnap_Apple, звъня ли за час? Ако не си - действай, не отлагай нито  с ден.... Събирането на Я. е по преценка на доктора обсъдено с теб разбира се. Ако случаят/проблема ти не позволява стимулация се пребягва към този вариант  :bighug:

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #762 -: Ноември 15, 2013, 21:18:41 pm »
Shnap_Apple, звъня ли за час? Ако не си - действай, не отлагай нито  с ден.... Събирането на Я. е по преценка на доктора обсъдено с теб разбира се. Ако случаят/проблема ти не позволява стимулация се пребягва към този вариант  :bighug:
В понеделник на място в клиниката ще запиша час , от там отивам до ФАР и започва голямото чакане ..
« Последна редакция: Ноември 15, 2013, 21:20:39 pm от Shnap_Apple »
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #763 -: Ноември 15, 2013, 21:53:43 pm »
а в кои случаи се събират айцеклетки ? И защо се прибягва до този метод? Извнявам се ако ми е глупав въпроса.
В моя случай събираме Я защото със стимулация качеството им не е добро и оттам се получават лоши ембриони,които най-вероятно не могат да се имплантират и резултата е  :bfn:
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #764 -: Ноември 16, 2013, 22:15:28 pm »
Момичета моля за помощ.Днес видях така чаканите 2 чертички и сега започват другите терзания.По принцип тест трябваше да направя в сряда и сега се чудя да чакам ли до сряда и тогава да звънна в клиниката или направо утре да звънна в клиниката да си призная че съм избързала с тест, но е положителен и да запиша час за първи преглед.И кога се прави първият преглед.Нямам телефона на д-р Шефкетова за да и звънна и да ми каже кога да отида за преглед...Тъй като пия и лекарства, които не знам дали не е редно да спра след доказване на бременност и се чудя дали има смисъл да чакам до сряда?!
« Последна редакция: Ноември 16, 2013, 22:17:40 pm от slanceto87 »
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #765 -: Ноември 16, 2013, 22:44:45 pm »
В никакъв случай не спирай лекарствата! Най-добре се обади утре в клиниката и им кажи, че тестът ти е положителен. От там нататък те ще ти кажат какво да правиш.

Честито и леки девет месеца!

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #766 -: Ноември 17, 2013, 09:55:57 am »
В никакъв случай не спирай лекарствата! Най-добре се обади утре в клиниката и им кажи, че тестът ти е положителен. От там нататък те ще ти кажат какво да правиш.

Честито и леки девет месеца!

Много благодаря за бързият отговор.Звъннах вече в клиниката,но от там ми дадоха някакъв спешен телефон на който щели да ми дадат повече информация, но от 1 час правя безуспешни опити да се свържа,  защото никой не отговаря на този телефон... :ask: Ще продължа да опитвам и ако не успея да се свържа може следобяд да отида до клиниката защото аз живея близо до Надежда...
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #767 -: Ноември 17, 2013, 10:04:32 am »
как процедира д-р Стаменов след като започне процедурата , в предната клиника която бях беше като на "конвеер" общо взето не разбрах кога дойде време за трансфер , както и да е опита мина без успех, Надявам се в клиника "Надежда" да е малко по задълбочена цялата процедура. На кратко исторята е такава, забраеменявах 4 пъти от които едно кухо айце и 3 извънматочни в следствие на което отстранени тръби , един опит инвитро който е неуспешен , направо сме разбити. Единствено се надявам този път да се получи.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #768 -: Ноември 17, 2013, 12:13:21 pm »
В никакъв случай не спирай лекарствата! Най-добре се обади утре в клиниката и им кажи, че тестът ти е положителен. От там нататък те ще ти кажат какво да правиш.

Честито и леки девет месеца!

Много благодаря за бързият отговор.Звъннах вече в клиниката,но от там ми дадоха някакъв спешен телефон на който щели да ми дадат повече информация, но от 1 час правя безуспешни опити да се свържа,  защото никой не отговаря на този телефон... :ask: Ще продължа да опитвам и ако не успея да се свържа може следобяд да отида до клиниката защото аз живея близо до Надежда...
Сутрин по време на пункции няма как да ти вдигнат.
Продължаваш всички лекарства и след 10 дни на преглед.
И честито, лека бременност до края!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #769 -: Ноември 17, 2013, 13:15:23 pm »
Момичета за съжаление трябва да правя абразио ,може ли някой да ми каже как е като цена и дали е за 1 ден ,че от притеснение забравих да попитам .Мерси
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #770 -: Ноември 17, 2013, 14:20:30 pm »
Мимише, много съжалявам  :bighug:
Важното е, че е имало бременност, значи следващата ще я доведете до успешно раждане.
Колкото до процедурата, вероятно няма да е за повече от ден (няма да нощуваш в болницата), но все пак нека и някой по-осведомен да пише.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #771 -: Ноември 17, 2013, 15:52:21 pm »
Здрaвейте и от мен!Момичетa имaм еднa питaнкa.Може ли дa ми кaжете колко струвa хистероскопиятa и престоя зa един ден ли е.Aз съм прaвилa преди време,но изобщо не си спомням.Щяхме дa прaвим ЗЕТ ,но сегa ще минa през хистеро ,че доки имa съмнение че имa полипчетa(кaкто тя се искaзa).Блaгодaря ви предвaрително и успех нa всички
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #772 -: Ноември 17, 2013, 16:21:20 pm »
Момичета за съжаление трябва да правя абразио ,може ли някой да ми каже как е като цена и дали е за 1 ден ,че от притеснение забравих да попитам .Мерси
Много съжаляваи, миличка! Аз съм в Щерев и моето абразио мина И с направление от НЗОК - провери дали в 'Надежда' биха ти приели такова. Пак не е без пари, но поне половината разходи спестява. На мен ми беше много тежко психически, и незнайно защо бях настанена в стая с момиче, което чакаше за раждане... Заради нея не посмях дори да се наплача като хората, дадох всичко от себе си да изглеждам весела... Кураж и много разбиране и подкрепа от близките ти желая, и скоро да излекуваш тази рана....
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #773 -: Ноември 17, 2013, 18:16:38 pm »
Момичета за съжаление трябва да правя абразио ,може ли някой да ми каже как е като цена и дали е за 1 ден ,че от притеснение забравих да попитам .Мерси
Много съжаляваи, миличка! Аз съм в Щерев и моето абразио мина И с направление от НЗОК - провери дали в 'Надежда' биха ти приели такова. Пак не е без пари, но поне половината разходи спестява. На мен ми беше много тежко психически, и незнайно защо бях настанена в стая с момиче, което чакаше за раждане... Заради нея не посмях дори да се наплача като хората, дадох всичко от себе си да изглеждам весела... Кураж и много разбиране и подкрепа от близките ти желая, и скоро да излекуваш тази рана....
Лили колко струва там с направление и без направление ,предполагам ,че няма да е мн по-различно?Ако искаш на лични ми пиши.
« Последна редакция: Ноември 17, 2013, 19:00:18 pm от lemon »
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #774 -: Ноември 17, 2013, 18:56:47 pm »
цената на хистероскопия с направление е 330лв.Отиваш в 7.30ч и кам 16ч те пускат.Няма нищо страшно.Успех
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #775 -: Ноември 20, 2013, 09:49:10 am »
Момичета, колко струва спермограма с Крюгер и SDI тест?
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #776 -: Ноември 20, 2013, 10:24:00 am »
Мисля че беше 140лв
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #777 -: Ноември 20, 2013, 10:26:52 am »
Информация от миналата седмица - 150лв.
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #778 -: Ноември 20, 2013, 10:27:54 am »
Благодаря, момичета!
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #779 -: Ноември 21, 2013, 16:11:38 pm »
Shnap_Apple, звъня ли за час? Ако не си - действай, не отлагай нито  с ден.... Събирането на Я. е по преценка на доктора обсъдено с теб разбира се. Ако случаят/проблема ти не позволява стимулация се пребягва към този вариант  :bighug:
Да преди 3 дни записахме час до д-р Стаменов за 19 Април 2014 година