0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #960 -: Февруари 20, 2014, 15:44:54 pm »
Благодаря, mgstra. Аз мисля да не правим нищо другия месец, а и ние не вадим на ЕЦ. Искаше ми се да поговорим дали да не направим някакви изследвания. При размразяването на тридневни ембриони, до 5-ти ден оцеля едно и то беше морула, а не бластоцист. Аз просто не знам на кой да звънна, за да ми отбележат отрицателния резултат и да ми кажат да спирам лекарствата. Предния път си спомням, че ми казаха Преднизолона да го спирам по схема.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #961 -: Февруари 20, 2014, 15:53:09 pm »
Звъниш на лекаря, който ти е правил процедурата, а при трудност със свързването - на спешния номер. Ще ти вдигне доктора, у когато е в момента този спешен телефон.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #962 -: Февруари 20, 2014, 15:55:16 pm »
Може ли тогава някой да ми даде телефона на д-р Стаменов? До сега съм си правила теста на място там и директно акушерките ми казваха какво да правя. Не ми се е налагало да съобщавам по телефона и за това не съм ориентирана.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #963 -: Февруари 20, 2014, 15:55:25 pm »
Дизи, мисля че е най- добре да си принтираш и попълниш всички документи от сайта на фонда и да отидеш на място в клиниката да се видиш с Силвия. като подавах моите документи се опитвах три дена да се свържа с нея по телефона и не успях( звънях през няколко часа). Разбира се ако не си от София като мен звънни на регистратурата да ти потвърдят че е на работа, а не в отпуск или отсъства. За резултат от тест звъня на спешния.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #964 -: Февруари 20, 2014, 15:57:01 pm »
Благодаря, krem123.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #965 -: Февруари 20, 2014, 16:10:45 pm »
Хм,в събота май много пункции ще има ..? :wink: Да няма среща на форума нещо? :lol: :lol: Успех на всички и мног много +++++ :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #966 -: Февруари 20, 2014, 16:24:44 pm »
Някой да ми драсне цената  на ПЕСЕ?

Рачо, успех в каквото правите!

*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #967 -: Февруари 20, 2014, 16:55:09 pm »
Хм,в събота май много пункции ще има ..? :wink: Да няма среща на форума нещо? :lol: :lol: Успех на всички и мног много +++++ :D

Срещата не е планирана, но няма лошо да се осъществи  :wink:
Успех и на вас Рачо!


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #968 -: Февруари 20, 2014, 17:23:46 pm »
Някой да ми драсне цената  на ПЕСЕ?

Рачо, успех в каквото правите!

500 лв.
На входа, между двете "летящи" врати има ценоразпис. Там го видях.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #969 -: Февруари 20, 2014, 17:48:48 pm »
mgstra, браво за стимулацията- това, което пишеш за фоликулите, много ми хареса  :)! Желая ти успешна пункция!
Аз вчера бях на преглед, планираха ме за контролна хистероскопия за следващата сряда и ако всичко е наред, седмица след това- биопсия.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #970 -: Февруари 20, 2014, 20:22:52 pm »
Marsi, нали знаеш, че е важно след пункцията какво ще се случи. За сега доктора е доволен, аз по тоя повод отмених пътуването ми до Португалия и се надявам на поне три добри яйцеклетки.
На теб ти пожелавам успешна и последна  :wink: хистероскопия, после веднага хубава биопсия и е време за трансфер, последван от положителен резултат  :)


*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #971 -: Февруари 20, 2014, 20:35:15 pm »
500 лв.
На входа, между двете "летящи" врати има ценоразпис. Там го видях.

Благодаря, лимонче.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #972 -: Февруари 21, 2014, 08:52:05 am »
mgstra, наистина много добър резултат. Стискам палци в събота да се оправдаят очакванията ти, че и да ги надминеш  :wink:
marsi,  :goodluck:
Успех на всички с пункции в събота  :wink:
Аз днес ще звъня, ако могат да ми кажат дали Силвия ще е утре там. Днес мисля да си изтегля всички декларации и разни неща от сайта на ФАР и да започна да попълвам. Другата седмица да направим изследванията и да подаваме документите. В страхотно приповдигнато настроение съм, въпреки резултата и само правя разни планове  :lol:
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #973 -: Февруари 21, 2014, 09:08:10 am »
Браво, Дизи! Само така, смело напред и чудото ще се случи  :bighug:
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #974 -: Февруари 21, 2014, 12:01:30 pm »
здравейте момичета, аз съм нова и сега се регистрирах и ви пиша тъй като 2 дни четох по темата.
записах си час за преглед в клиника надежда за 18.03.2014г. казаха ми на телефона че има часове допълнително отпуснати само за доктор райков, който както разбирам от прочетеното тук е нов доктор за клиниката, за другите доктори нямаше часове, а за д-р сигридов ми казаха, че следял само бременни жени. Имам следните питания:
1. като ме прегледа този доктор при него ли ще продължа да ходя за в бъдеще - не знам как се процедира
2. веднъж попаднала в клиниката следващия час може ли да е при друг доктор и ако е чак 2015г., аз по-добре да си продължавам нещата при моя доктор в пловдив - нямам предстаа след първия преглед и набелязан план как се процедира
3. не прочетох добри отзиви за д-р райков - четох, че само две дами го споменават за първи преглед и за направена пункция.........
моля да споделите
при нас се изясни за момента че по мъжки фактор мога да кандидатства по фонда, но аз самата още не съм минала през лапаро и хистероскопия, тъй като ми намират 2 миомни възела по 4 см. всеки и полип също и ми предлагат  поне в пловдив да ги махнат, тъй като съвременните тенденции били в зачеването, че всичко пречело на забременяването.............
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #975 -: Февруари 21, 2014, 12:21:21 pm »
Здравей, Amelia31!
Аз принципно съм пациентка на д-р Стаменов, но няколко пъти съм попадала за прегледи и при д-р Райков. Той често е в кабинета заедно с д-р Стаменов. Бил е внимателен и не съм имала проблеми с него, но е и нямало нещо, за което той да взима решение, относно моите процедури. Правил ми е 2 пъти пункция и всичко след нея е било нормално. В коридорите чувам хубави отзиви за него, но със сигурност има и негативни, за които аз не зная.
След като вече си пациентка на клиниката, ще можеш да поискаш консултация с д-р Стаменов или друг доктор и няма да ти откажат, но като цяло ще се водиш пациентка на д-р Райков.
Относно мъжкия фактор, ние също сме с такъв, и е важно какво правят ембриолозите и с каква техника се работи. В Надежда и двете са на високо ниво.


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #976 -: Февруари 21, 2014, 14:49:56 pm »
Благодаря ти mgstra виждам, че си доста активна във форума и е добре за да може дами като теб да ни споделят опита и информацията, които имат от посещенията в клиниката. Само, че мен ме притеснява, че ще съм негова пациентка това значи ли че той ще ми прави предстояща лапаро и хистероскопия?? Тъй като съм на 40 и не искам да си губя времето, освен това с хормоните с яйчниковия резерв съм с ниски стойности под минимума, но все пак не съм минавал през стимулации. Също не знам като отида на предглед и отново от нулата ли започвам с изследванията на хормони и прочие аз и мъжа ми тъй като в надежба имат и лаборатория и работат и с други специалисти - андробог, биолог и прочие тоест ще ми се зачитат ли изследванията или не
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #977 -: Февруари 21, 2014, 19:54:00 pm »
На мен са ми зачитали всички изследвания, направени преди прегледа. Накараха ни само да направи спермограма при тях и съответно при процедурата, всички необходими изследвания преди започването и.
Не зная дали лапаро- или хистероскопията ще ти я прави д-р Райков или някой друг, но можеш да попиташ на регистратурата.
Наистина нямаш много време за губене, защото годините не са ни съюзник.


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #978 -: Февруари 21, 2014, 20:07:12 pm »
Хм,в събота май много пункции ще има ..? :wink: Да няма среща на форума нещо? :lol: :lol: Успех на всички и мног много +++++ :D

Срещата не е планирана, но няма лошо да се осъществи  :wink:
Успех и на вас Рачо!


Малко оф - да те водя на среща в понеделник, а?  :D
Пиши ми, ако искаш и сори за спам-а
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #979 -: Февруари 22, 2014, 09:11:35 am »
Силно стискаме палци за успешни пункции днес  :D От сега усещам едни прекрасни резултати :)
/www.mamaibebe.com][/url]