0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #920 -: Февруари 05, 2014, 19:46:04 pm »
 :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #921 -: Февруари 05, 2014, 20:03:27 pm »
Приемам усмивката за ДА  :)
Желая ви успех и ще чакам скоро да ни зарадваш с една хубава новина!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #922 -: Февруари 05, 2014, 20:07:34 pm »
Приемам усмивката за ДА  :)
Желая ви успех и ще чакам скоро да ни зарадваш с една хубава новина!
Успех и от мен, Рачо :)
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #923 -: Февруари 09, 2014, 13:58:22 pm »
Мацки да ви питам РВМС след овулация ли се правеше.Преди два месеца го правих,ама съм забравила.Ще съм благодарна на отговорите.Рачо,добре дошла в групата :P
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #924 -: Февруари 09, 2014, 16:22:11 pm »
Ехе, той ra40 бил дошъл. Успех! :D
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #925 -: Февруари 09, 2014, 16:38:31 pm »
Здравейте,

Интересува ме някой има ли информация за донорската програма на яйцеклетки какво точно включва понеже д-р Стаменов спомена трансфер, замразяване, но аз не съм наясно за една яйцеклетка ли иде реч или за няколко и само за един трансфер или за няколко, ако първия е неуспешен. Цена спомена: 5,400лв. Моля ако има запознати да споделят.

Предварително благодаря!

В повечето случаи,които аз знам се гледа да има 4бр. яйцеклетки,които се оплождат с ваш материал и в добрия случай се замразяват 2*2 ембриона така,че да имате за 2 опита.В цената ,която ти е казал би трябвало да се вкл. замразяването на ембрионите,трансфера и разбира се разходите по процедурата на донорката и е за един трансфер.Отделно може да имаш преди трансфера примерно РВСМ или лепило,може  да имаш някаква схема с естрофем,климара за лигавицата,ако е необходимо- това са много индивидуални неща и зависи от ситуацията  при вас.
Надявам се да съм ти била полезна и успех!
« Последна редакция: Февруари 09, 2014, 16:44:05 pm от sara68 »
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #926 -: Февруари 09, 2014, 17:08:16 pm »
Мацки да ви питам РВМС след овулация ли се правеше.Преди два месеца го правих,ама съм забравила.Ще съм благодарна на отговорите.Рачо,добре дошла в групата :P
Взима се кръв в деня на ову и още веднъж не на следващия, а на по-следващия и тогава се връща и лекарството.
(на mgsrta правят модификация, взимат и двата пъти кръв два дни по-късно от обичайното и на следващия ден - трансфер на ембриони на 5 ден).
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #927 -: Февруари 09, 2014, 17:28:48 pm »
при комбиниран трансфер на 5ти ден са ми вземали кръв  за рвмс в деня на пункцията(ден 0), втори път- в по-следващия ден(ден2) вземане на кръв и поставяне на лекарство 
« Последна редакция: Февруари 09, 2014, 17:34:53 pm от krem123 »
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #928 -: Февруари 09, 2014, 18:12:08 pm »
Благодаря ви мацки. :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #929 -: Февруари 10, 2014, 09:14:17 am »
Ето и отговора на въпросите ни за д-р Сигридов.

https://www.facebook.com/pages/Ин-витро-клиника-за-Надежда/313914025289599?ref=ts&fref=ts
« Последна редакция: Февруари 10, 2014, 09:18:46 am от mgstra »


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #930 -: Февруари 10, 2014, 10:50:07 am »
Здравейте,

Интересува ме някой има ли информация за донорската програма на яйцеклетки какво точно включва понеже д-р Стаменов спомена трансфер, замразяване, но аз не съм наясно за една яйцеклетка ли иде реч или за няколко и само за един трансфер или за няколко, ако първия е неуспешен. Цена спомена: 5,400лв. Моля ако има запознати да споделят.

Предварително благодаря!

В повечето случаи,които аз знам се гледа да има 4бр. яйцеклетки,които се оплождат с ваш материал и в добрия случай се замразяват 2*2 ембриона така,че да имате за 2 опита.В цената ,която ти е казал би трябвало да се вкл. замразяването на ембрионите,трансфера и разбира се разходите по процедурата на донорката и е за един трансфер.Отделно може да имаш преди трансфера примерно РВСМ или лепило,може  да имаш някаква схема с естрофем,климара за лигавицата,ако е необходимо- това са много индивидуални неща и зависи от ситуацията  при вас.
Надявам се да съм ти била полезна и успех!



Декември месец правих ин витро по донорска програма. Излезе ми 5450+РВМС отделно. Имахме 4 я. които бяха замразени 2*2 на 3ден. 2 бяха добри другите не толкова.Е, при размразяването добрите не се развиваха ,както трябва и затова размразиха и другите,които ги оставиха до 5 ден и направихме трансфер. Опита ми беше неуспешен за съжаление. Незнам ,кога ще пробваме пак. Доста натоварващо финансово е.
« Последна редакция: Февруари 10, 2014, 11:02:45 am от Radosst »
*

    ivaleta

  • ***
  • 200
  • Няма по-голямо щастие от децата!
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #931 -: Февруари 11, 2014, 10:11:54 am »
Много Благодаря за информацията и съжалявам, че опитът е бил неуспешен. Пожелавам успех на следващия опит, когато сте готови за това  :crossfingers: Какво означава РВМС?

Здравейте,

Интересува ме някой има ли информация за донорската програма на яйцеклетки какво точно включва понеже д-р Стаменов спомена трансфер, замразяване, но аз не съм наясно за една яйцеклетка ли иде реч или за няколко и само за един трансфер или за няколко, ако първия е неуспешен. Цена спомена: 5,400лв. Моля ако има запознати да споделят.

Предварително благодаря!

В повечето случаи,които аз знам се гледа да има 4бр. яйцеклетки,които се оплождат с ваш материал и в добрия случай се замразяват 2*2 ембриона така,че да имате за 2 опита.В цената ,която ти е казал би трябвало да се вкл. замразяването на ембрионите,трансфера и разбира се разходите по процедурата на донорката и е за един трансфер.Отделно може да имаш преди трансфера примерно РВСМ или лепило,може  да имаш някаква схема с естрофем,климара за лигавицата,ако е необходимо- това са много индивидуални неща и зависи от ситуацията  при вас.
Надявам се да съм ти била полезна и успех!



Декември месец правих ин витро по донорска програма. Излезе ми 5450+РВМС отделно. Имахме 4 я. които бяха замразени 2*2 на 3ден. 2 бяха добри другите не толкова.Е, при размразяването добрите не се развиваха ,както трябва и затова размразиха и другите,които ги оставиха до 5 ден и направихме трансфер. Опита ми беше неуспешен за съжаление. Незнам ,кога ще пробваме пак. Доста натоварващо финансово е.

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #932 -: Февруари 11, 2014, 19:15:53 pm »
Момичета, трансферите по кое време през деня са? Пак ли сутрин като пункцията?

*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #933 -: Февруари 11, 2014, 19:20:22 pm »
По мое време бяха следобед, но нека се включат и другите момичета. Те имат по прясна информация от мен  :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #934 -: Февруари 11, 2014, 19:37:31 pm »
Да, следобед са все още. И питат дали е удобен часа, когато има възможност за избор.


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #935 -: Февруари 11, 2014, 20:17:30 pm »
часовете на трансферите са след 14.00, като естествено закъснение не е изключено, при моя трансфер закъснението бе 4 часа и половина но се надявам това да е изключение
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #936 -: Февруари 11, 2014, 21:38:54 pm »
ivaleta, на кратко, РВМС е процедура за подобряване на имплантацията. На два пъти се вземе венозна кръв, обработва се + добавка на лекарство и в определен ден се облива лигавицата.
Ето тема, в която ще намериш повече информация: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=37238.120

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #937 -: Февруари 12, 2014, 20:57:50 pm »
Уффф ,само дето се зачетох в коментарите за сигридов и се изнервих...
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #938 -: Февруари 12, 2014, 22:22:31 pm »
Уффф ,само дето се зачетох в коментарите за сигридов и се изнервих...

Съжалявам, че съм предизвикала такива емоции. Имам спомен за твоите лични премеждия с него.


*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #939 -: Февруари 13, 2014, 19:40:50 pm »
Бихте ли ми дали малко по-подробна информация за лапароскопията.
Предполагам, че трябва да е хирургична, тъй като целта е да се махне образувание. :(