0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #80 -: Юни 10, 2013, 17:02:03 pm »
Повярвай, истина е :)
ЧХГ-то расте прекрасно!
момичета здравейте,днес ми е 18 ден от трансфера,теста е положителен,снощи имах леко зацапване,нормално ли е
Аз имах зацапвания на няколко пъти и спирахме за кратко клексана.
всичко наред ли е при теб
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #81 -: Юни 10, 2013, 17:06:43 pm »
Повярвай, истина е :)
ЧХГ-то расте прекрасно!
момичета здравейте,днес ми е 18 ден от трансфера,теста е положителен,снощи имах леко зацапване,нормално ли е
Аз имах зацапвания на няколко пъти и спирахме за кратко клексана.
всичко наред ли е при теб
При Боги ли???Наред е и още как,има си прекрасни близначета :D
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #82 -: Юни 10, 2013, 17:10:13 pm »
Здравейте, момичета!
Искам да попитам дали някоя от Вас е била на стимулация само с Клостилбегит /от 3-ти ден 3х1табл. до деня на Прегнила/ и дали е имала нянакви промени в цикъла?

disi 22,aз съм имала леки стимулации с клостилбегит,когато събирахме ембриони  при последния опит ,но нямам спомен да съм имала проблем с цикъла.
Какво става с теб,по какъв план действате?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #83 -: Юни 10, 2013, 17:16:56 pm »
Повярвай, истина е :)
ЧХГ-то расте прекрасно!
момичета здравейте,днес ми е 18 ден от трансфера,теста е положителен,снощи имах леко зацапване,нормално ли е
Аз имах зацапвания на няколко пъти и спирахме за кратко клексана.
всичко наред ли е при теб
При Боги ли???Наред е и още как,има си прекрасни близначета :D
Момичето явно не е видяло какво се мъдри в подписа ми :)
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #84 -: Юни 10, 2013, 17:17:16 pm »
Повярвай, истина е :)
ЧХГ-то расте прекрасно!
момичета здравейте,днес ми е 18 ден от трансфера,теста е положителен,снощи имах леко зацапване,нормално ли е

Ако се притесняваш,звънни на спешния и обясни какво е положението,ако е необходимо може да ти коригират някои от лекарствата,които взимаш.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #85 -: Юни 10, 2013, 17:20:30 pm »
Сара е права - винаги коментирай с лекарите. Има си спешен телефон за това. И нека не ти се свива сърцето. Сега зацапвания от кръв, после от пюрета :)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #86 -: Юни 11, 2013, 11:42:00 am »
Avallon, честита бременност! Много се радвам за теб. Да е лека и безпроблемна до край!

Много съм изпуснала. Честито на всички нови бременни момичета! Малко се откъснах от вас, но бързо ще ви изчета и ще наваксам  :wink:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #87 -: Юни 11, 2013, 12:25:25 pm »
рара2011,къде се загуби,какво става с теб?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #88 -: Юни 11, 2013, 17:30:33 pm »
рара2011,къде се загуби,какво става с теб?
И ти се беше позагубила, но явно всички събираме силички за последните ни успешни опити :D


*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #89 -: Юни 12, 2013, 07:44:53 am »
Здравейте, момичета!
Искам да попитам дали някоя от Вас е била на стимулация само с Клостилбегит /от 3-ти ден 3х1табл. до деня на Прегнила/ и дали е имала нянакви промени в цикъла?

disi 22,aз съм имала леки стимулации с клостилбегит,когато събирахме ембриони  при последния опит ,но нямам спомен да съм имала проблем с цикъла.
Какво става с теб,по какъв план действате?
Ами, по никакъв. След всеки опит разочаровам все повече д-р Стаменов и в очите му виждам, че е много объркан. Просто очаквам да се откаже от нашия случай.  :(
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #90 -: Юни 12, 2013, 07:59:53 am »
Бихте ли ми писали какви са цените на разширена спермограма с СДИ тест, ИМСИ и предимплатационната диагностика, както и дали ИМСИ се финансира от Фонда.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #91 -: Юни 12, 2013, 08:18:51 am »
Бихте ли ми писали какви са цените на разширена спермограма с СДИ тест, ИМСИ и предимплатационната диагностика, както и дали ИМСИ се финансира от Фонда.

Разширена СП със СДИ тест  е 150лв ; ИМСИ не се поема от Фонда - 100лв
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #92 -: Юни 12, 2013, 10:59:43 am »
Disi22,незнам какъв е вашия случай,но знам ,че винаги има вариант и вероятно е нужно да зададете правилния въпрос на доктора - какво има смисъл да се прави и кой вариант във вашия случай е с най-голям шанс за успех, за да заложите на него.В много случаи обстоятелствата ни притискат и въпреки желанието не е възможно финансово да се издържи за да се упорства в една и съща посока ,когато шанса е мноого минимален...... за съжаление малко от нас могат да си го позволят. Само няма да се предаваш- понякога човек взема трудни решения,но ...за всеки проблем има и решение,само трябва да го намерите.
А относно ПИД - нека каже някой,който скоро е правил- преди година цената му варираше 2500-3000лв.
Успех ти желая!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #93 -: Юни 12, 2013, 13:46:10 pm »
Disi22, провала ли ЕЦ? И другият ми въпрос е имаш ли направени имунологични и генетични изследвания?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #94 -: Юни 12, 2013, 16:13:34 pm »
Здравейте, момичета! Да се включа и аз във вашата темичка  :D От скоро съм пациентка на клиниката за предстоящо първо инвитро, доколкото разбрах по дълъг протокол. Нахлувам с едно въпросче: правих ендометр. биопсия и въпросът ми е трябва ли да се спазва някакъв режим относно физ. натоварвания, полови контакти, защото нищо не ми казаха и какво се случва след като ви пратят смс с резултата, че се уговаряхме нещо за 20 ден на следв. цикъл, но не се уточнихме точно за какво - зависело от резултата?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #95 -: Юни 12, 2013, 16:29:54 pm »
Здравейте, момичета! Да се включа и аз във вашата темичка  :D От скоро съм пациентка на клиниката за предстоящо първо инвитро, доколкото разбрах по дълъг протокол. Нахлувам с едно въпросче: правих ендометр. биопсия и въпросът ми е трябва ли да се спазва някакъв режим относно физ. натоварвания, полови контакти, защото нищо не ми казаха и какво се случва след като ви пратят смс с резултата, че се уговаряхме нещо за 20 ден на следв. цикъл, но не се уточнихме точно за какво - зависело от резултата?
нищо не трябва да спазваш,караш си я нормално както преди
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #96 -: Юни 12, 2013, 16:31:42 pm »
Здравейте момичета!
Правих  5-ти опит и резултата е положителен.Много се радвам и искам да пожелая на всички много сили  и късмет! :D
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #97 -: Юни 12, 2013, 16:34:46 pm »
Здравейте момичета!
Правих  5-ти опит и резултата е положителен.Много се радвам и искам да пожелая на всички много сили  и късмет! :D
честито дано всичко бъде наред
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #98 -: Юни 12, 2013, 17:38:53 pm »
Здравейте, момичета! Да се включа и аз във вашата темичка  :D От скоро съм пациентка на клиниката за предстоящо първо инвитро, доколкото разбрах по дълъг протокол. Нахлувам с едно въпросче: правих ендометр. биопсия и въпросът ми е трябва ли да се спазва някакъв режим относно физ. натоварвания, полови контакти, защото нищо не ми казаха и какво се случва след като ви пратят смс с резултата, че се уговаряхме нещо за 20 ден на следв. цикъл, но не се уточнихме точно за какво - зависело от резултата?

По дълъг протокол се започва с блокираща инжекция на 20-21 ден от цикъла- това вероятно са имали предвид.Ако биопсията ти е ок- ще започнете,ако не предполагам ще има преди това лечение и контролна биопсия и чак тогава ще започнеш стимулация
Успех!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #99 -: Юни 13, 2013, 10:14:52 am »
2411, sara68 благодаря за отговорите  :bighug: Трябва да пратя смс за резултата на др, но какво трябва да съдържа- само имената или и нещо друго? А за какво се слага тази блокираща инжекция?
« Последна редакция: Юни 13, 2013, 10:59:54 am от katya »