0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #680 -: Октомври 21, 2013, 13:31:30 pm »
За предстоящата ми оперативна лапароскопия искам да взема направление по ЗОК. Но личната иска да и кажа № МКБ и № на клинична пътека.
Моля ако някой знае тези номера да пише.

Обади се в клиника и попитай.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #681 -: Октомври 21, 2013, 18:32:44 pm »
За предстоящата ми оперативна лапароскопия искам да взема направление по ЗОК. Но личната иска да и кажа № МКБ и № на клинична пътека.
Моля ако някой знае тези номера да пише.

ако не се лъжа е направление за хоспитализация номер 147
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #682 -: Октомври 21, 2013, 18:41:25 pm »
здравей,kalona видях си документите това което ти трябва е номер 7.дано съм ти била полезна .успех и много късмет ти желая.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #683 -: Октомври 21, 2013, 20:10:08 pm »
Сърдечно благодаря за отговорите. :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #684 -: Октомври 21, 2013, 21:30:13 pm »
Направлението за хоспитализация е №7. Номера на клиничната пътека и да се обърка - не е фатална. В клиниката ще напишат вярната при приема.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #685 -: Октомври 21, 2013, 22:57:06 pm »
Хотел Симона е с прилични цени и не е далече от клиниката - 3-4 спирки с трамвая. Мисля, че правят отстъпка за пациенти в процедура, тяхната пр е наше момиче.

Правим, да, съвсем официално е вече, за пациентки на Надежда и Щерев (на пътя на двете сме).
Днес тъкмо посрещнахме една много лъчезарна надежденка и сега групово й стискаме палчета след трансфера :)
[/url][/url]
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #686 -: Октомври 22, 2013, 17:40:50 pm »
... извинете - грешка
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #687 -: Октомври 23, 2013, 09:38:08 am »
Момичета,може ли малко помощ от приятел-интересува ме дали в събота д-р Персенска и д-р Сигридов ще са в клиниката .Време е да ги запознаем с госпожицата :D
Може и в неделя,но ми е важно и двамата да са там.
« Последна редакция: Октомври 23, 2013, 10:42:58 am от Perlichka »
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #688 -: Октомври 23, 2013, 10:52:06 am »
Здравейте, момичета! :D
Отдавна не съм писала в темата, но чета всички публикации. Стискам палци на всяка от Вас, когато прави поредния опит, и искрено се радвам на забременлките.  :D
Прави ми впечатление, че от известно време докторите препоръчват замразяване на яйцеклетки, а не на ембриони. При нас също препоръчаха замразяване на яйцеклетки, но не зная доколко този вариант е по-добър от замразяването на ембриони. От всичко, което съм чела, стигам до извода, че яйцеклетките са по-крехки и по-трудно преживяват замразяването, а след това размразяването. В този смисъл, бих искала да попитам дали някоя от Вас е правила опит със замразени, респ. размразени яйцеклетки в Надежда и какъв е бил резултата?
Благодаря предварително за всяко споделено мнение! :D
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #689 -: Октомври 23, 2013, 11:08:57 am »
Момичета,може ли малко помощ от приятел-интересува ме дали в събота д-р Персенска и д-р Сигридов ще са в клиниката .Време е да ги запознаем с госпожицата :D
Може и в неделя,но ми е важно и двамата да са там.

Д-р Сигридов знам, че няма да го има 10-ина дни от утре или вдругиден.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #690 -: Октомври 23, 2013, 11:22:02 am »
Ех,точно се наканихме да я заведем.Благодаря за отговора.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #691 -: Октомври 23, 2013, 12:29:42 pm »
dizi, Евита е с положителен тест ,след такъв опит в Надежда и скоро очакваме да каже с колко бебета е бременна :D
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #692 -: Октомври 23, 2013, 13:27:33 pm »
Много благодаря за бързия отговор!
Стискам палци всичко да е наред.
Може би, когато се поуспокои, ще ни разкаже подробности. Разбира се, ако има желание! :?
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #693 -: Октомври 23, 2013, 13:57:17 pm »
Много благодаря за бързия отговор!
Стискам палци всичко да е наред.
Може би, когато се поуспокои, ще ни разкаже подробности. Разбира се, ако има желание! :?

Защо не прочетеш дневника ми. Там подробно съм описвала всичко. Ако държиш и тук мога, но е доста дълго и да не занимавам аудиторията отново с моя случай  :wink:
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #694 -: Октомври 23, 2013, 15:15:03 pm »
Използвам случая да се вмъкна веднага след Евита, за да кажа едно голя-я-я-мо честито за успешното развите на нещата при нея. Не бях влизала от доста време във форума, но хубавата новина за нея се промъква като "тънка червена нишка" през няколко от темите, които успях да посетя набързо. Зарадвах се много, защото, без да я познавам лично, от прочетеното знам, че се е борила дълго и е минала през много трудности. Ето един от моите начини "запазя надеждата", както се пише в една друга тема - да прочитам от време на време за успешните опити на такива "герои" като Евита. Моля се всичко с нея да бъде наред до края и с удоволствие ще чета в бъдеще за тревогите и вече като майка.
Аз чакам да ми дойде цикъла, за си запиша час при д-р Персенска и да започнем подготовка за ЗЕТ, комбиниран с естествен цикъл. Надяваме се много на този опит, но в резерв - чакаме заповед за третия опит по Фонда.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #695 -: Октомври 23, 2013, 17:08:48 pm »
Използвам случая да се вмъкна веднага след Евита, за да кажа едно голя-я-я-мо честито за успешното развите на нещата при нея. Не бях влизала от доста време във форума, но хубавата новина за нея се промъква като "тънка червена нишка" през няколко от темите, които успях да посетя набързо. Зарадвах се много, защото, без да я познавам лично, от прочетеното знам, че се е борила дълго и е минала през много трудности. Ето един от моите начини "запазя надеждата", както се пише в една друга тема - да прочитам от време на време за успешните опити на такива "герои" като Евита. Моля се всичко с нея да бъде наред до края и с удоволствие ще чета в бъдеще за тревогите и вече като майка.
Аз чакам да ми дойде цикъла, за си запиша час при д-р Персенска и да започнем подготовка за ЗЕТ, комбиниран с естествен цикъл. Надяваме се много на този опит, но в резерв - чакаме заповед за третия опит по Фонда.

Много силно казано е това "герой", всяка една от нас върви по своя път и го следва. Страдаме и изживяваме неуспехите по свой си начин, но за мен е било важно, въпреки че съм падала неведнъж, да успея да станаq и продължа ! Придържам се към максимата с упорство към успеха  :wink: Това не е героизъм, а борба, тази която всички ние водим ... ежедневно ...

Стискам палци и искрено се надявам това да е твоят опит ! Успех hope-love !
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #696 -: Октомври 24, 2013, 11:05:13 am »
Благодаря за информацията, Evita. Прочетох всичко от началото до края. И колко познато ми звучеше всичко... Аз също имам замразени 3 яйцеклетки през м. февруари 2013год. от ЕЦ с лека стимулация с Клостилбегит + инжекциики. Д-р Стаменов искаше да продължа да събираме, като не е уточнявал броя на яйцеклетките, които трябва да събираме. Но след този опит ударих страшна “греда“ - последваха поредица от лекостимулирани цикли без нито една Я във фоликулите, а накрая престанах и да реагирам на Клостилбегита, поради което прекъснахме опита в предния МЦ. Реших, че е крайно време да откажа стимулации с този препарат, който съм вземала много повече от препоръчителните дози и опити, и да опитам на абсолютно чист ЕЦ. От м.август имам заповед, но д-р Стаменов искаше да опитаме още няколко пъти леки стимулации, да види какво ще извадим след почивка от няколко месеца и едва тогава да пристъпим към стимулиран опит с парите от ФАР. Е, явно тази схема няма да проработи. За това, мисля, на следващия преглед да му предложа да почина няколко месеца, като през това време правим само ЕЦ и след Нова година живот и здраве - стимулиран опит.
Стискам палци за лека и безпроблемна бременост, с прекрасен ревящ финал... :D 
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #697 -: Октомври 25, 2013, 14:41:42 pm »
Момичета ,знаете ли вливките с имуновенин как са като цена ,май ще се уредя с нещо такова  :(
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #698 -: Октомври 27, 2013, 12:37:04 pm »
 :balk_46:
« Последна редакция: Октомври 27, 2013, 12:46:17 pm от mammita2012 »
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #699 -: Октомври 27, 2013, 12:42:51 pm »
Бяха особено радостни като видяха 2 точици. С високо ФСХ съм и АМХ е 0.3, За тях това било истинско постижение.
Браво, kalona! Скоро такива резултати ще се възприемат като съвсем нормални неща. Винаги съм била сигурна в това, ама е трудно да пребориш традиционното мислене, особено когато става дума за финансиране! Още не ми е ясно, защо Фондът за асистирана репродукция не финансира ин витро на естествен цикъл и на естествен цикъл със слаба стимулация, след като това е толкова благоприятно и щадящо за здравето на жените! :D
« Последна редакция: Октомври 27, 2013, 12:49:36 pm от mammita2012 »