0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #620 -: Октомври 11, 2013, 13:35:22 pm »
Сара, с теб съм миличка :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #621 -: Октомври 11, 2013, 14:55:50 pm »
Сара ,мн. бързо възстановяване ти пожелавам и мн късмет оттук натам !

А аз да кажа и нещо по-оптимистично ,ЧХГ- 331 на 10 ден след трансфер на бластоцисти. 4 ти опит ми е и досега никога не съм имала положителен резултат. Мн се радвам ,дано и занапред всичко да ни се развие добре . Сега чакаме следващите да се похвалят /Евита и ти/ :D
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #622 -: Октомври 11, 2013, 15:05:45 pm »
Много се радвам за теб,желая ти лека бременност!Моят тест е в понеделник:)
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=p en p][/url]
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #623 -: Октомври 11, 2013, 15:35:19 pm »
А аз да кажа и нещо по-оптимистично ,ЧХГ- 331 на 10 ден след трансфер на бластоцисти. 4 ти опит ми е и досега никога не съм имала положителен резултат. Мн се радвам ,дано и занапред всичко да ни се развие добре . Сега чакаме следващите да се похвалят /Евита и ти/ :D

Честито! Сигурно са двечки :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #624 -: Октомври 11, 2013, 15:37:08 pm »
Сара - много кураж и късмет  :bighug:
mimi6e - честито! Нека всичко се развива както трябва - било едно или две :)
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #625 -: Октомври 11, 2013, 16:16:46 pm »
Сара ,мн. бързо възстановяване ти пожелавам и мн късмет оттук натам !

А аз да кажа и нещо по-оптимистично ,ЧХГ- 331 на 10 ден след трансфер на бластоцисти. 4 ти опит ми е и досега никога не съм имала положителен резултат. Мн се радвам ,дано и занапред всичко да ни се развие добре . Сега чакаме следващите да се похвалят /Евита и ти/ :D

А някакви симптоми имаше ли преди теста, дните след трансфера ?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #626 -: Октомври 11, 2013, 16:47:24 pm »
Сара ,мн. бързо възстановяване ти пожелавам и мн късмет оттук натам !

А аз да кажа и нещо по-оптимистично ,ЧХГ- 331 на 10 ден след трансфер на бластоцисти. 4 ти опит ми е и досега никога не съм имала положителен резултат. Мн се радвам ,дано и занапред всичко да ни се развие добре . Сега чакаме следващите да се похвалят /Евита и ти/ :D

А някакви симптоми имаше ли преди теста, дните след трансфера ?

Не не съм имала симптоми /сама зацапването/,даже тоя път най-леко карах ,хич и не ме боля главата ,мисля че защото нямах медрол.

Момичета , а как стои въпроса с епикризите ,д,-ра ли трябва да помоля или на регистратурата ,някой правил ли е скоро ?И на мен за кандидатстване по общинса програма ми трябва.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #627 -: Октомври 11, 2013, 17:23:53 pm »
sara- кураж момиче ще се пребориш и с това  :bighug:

mimi6e  честито и успешен финал :babyflips:  можеш малко да ни поръсиш :pink_dust_1: :green_dust_1: за късмет
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #628 -: Октомври 11, 2013, 17:48:56 pm »
разбира се  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #629 -: Октомври 11, 2013, 18:35:01 pm »
Момичета и аз съм пациент на док.Стаменов,преди три години от първият ни опит имаме родени три прекрасни момченца!Уникален е Стаменов,когато отидох при него не бях чела почти нищо, нито за процедурата нито за успехите му.Просто му се доверих, имах това усещане , че той е "моя човек"!
Това лято обаче, решихме да опитаме да си имаме още едно бебече, правих два опита инвитро на ЕЦ, но първият приключи в шестата седмица спря срдечната дейност, а вторият път на 10 ден направих тест отрицателен и вчера ми дойде.
Направо не знам какво да мисля, явно вече няма да мога да си имам още едно бебче.не знам какво ми е станало и защо не става?!Мн искам да си родя още едно бебе.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/81428.gif[/img][/link]
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #630 -: Октомври 12, 2013, 09:32:19 am »
Сияна, адмирации за смелостта!
Мисля, че съм виждала ваши снимки и на чудесните Ви момченца! :D :D
Истински късмет е било, че преди години сте успяли от първи път.
Това е по-скоро рядкост.
2 опита на ЕЦ не са кой знае колко, кураж и няма място за отчайване!
Ще успеете! Пожелавам Ви едно момиченце :youwoman:
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #631 -: Октомври 13, 2013, 22:44:13 pm »
Момичета,благодаря ви за подкрепата!ще се справя и с това изпитание:) mimice,стискам палци да докараш нещата до успешен край!Ако на някой може да съм от полза-в клиниката съм още няколко дни.Успех на всички!
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #632 -: Октомври 14, 2013, 08:27:35 am »
Момичета,благодаря ви за подкрепата!ще се справя и с това изпитание:) mimice,стискам палци да докараш нещата до успешен край!Ако на някой може да съм от полза-в клиниката съм още няколко дни.Успех на всички!
Всичко ще е наред, Сара ! Бъди силна !  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #633 -: Октомври 14, 2013, 18:49:06 pm »
момичета помагайте. как да стигна от клиниката до околовръстното където е арената и има една сграда на хюндай, мисля се води младост 4 - Камбаните. Има ли градски транспорт който да ми върши работа.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #634 -: Октомври 14, 2013, 20:02:15 pm »
момичета помагайте. как да стигна от клиниката до околовръстното където е арената и има една сграда на хюндай, мисля се води младост 4 - Камбаните. Има ли градски транспорт който да ми върши работа.
Ако правилно съм те разбрала, може да вземеш автобус 11, посока Лъвов мост и на Лъвов мост на същата спирка да изчакаш автобус 413 до последната спирка при Технополис, ж. к. Младост-4. Това е маршрут с 2 билета, но пък автобус 413 не е особено комфортен. А и доста се пътува, но пък е с едно прекачване само.

Има и вариант с автобус 60 до Централна гара и там да смениш с 413, но не съм много сигурна за този вариант къде точно спира А60 на гарата.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #635 -: Октомври 14, 2013, 22:51:44 pm »
Bблагодаря, Deizi _83. Децата ни са наистина голяма радост за нас.Явно наистина сме имали късмет прът вият път с момчетата ни, защото в мига в който ги поискахме и ги имахме.Бременниста ми беше доста трудна, но имаше защо.вВсичко, през което минах си заслужаваше.
Сега срещам доста момичета, които ми разказват за трудният път по който минават, зада  за сбъднат мечтаното бебе.Някой от тях минават по 8 процедури докато получат резултата. Истински героини са.
Зная, че както казваш и ти два опита не са кой знае колко много и небива да се отчайваме.
И въпреки всичко не мога да не си призная, че тези два опита ми подействаха  разочароващо и доста объркващо. Немога да си обесня как така преди е станало, а сега не!Дали това означава край или имам шанс?!!!
Не знам, доста съм объркана!
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/81428.gif[/img][/link]
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #636 -: Октомври 14, 2013, 23:04:35 pm »
сияна, ти имаш деца от първи опит, а аз имам дъщеря от спонтанно заременяване.От 10 години се биря за второ дете, имам 2 ЕЦ и един стимулиран опит и не става.Дано замразените ембриончета са моят късмет, на тях разчитам.Имам опит и в други клиники, няма смисъл да говоря за тях- единият път не направиха нищо за да задържат плода, просто го оставиха да падне и до там!
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #637 -: Октомври 14, 2013, 23:10:33 pm »
сияна, ти имаш деца от първи опит, а аз имам дъщеря от спонтанно заременяване.От 10 години се биря за второ дете, имам 2 ЕЦ и един стимулиран опит и не става.Дано замразените ембриончета са моят късмет, на тях разчитам.Имам опит и в други клиники, няма смисъл да говоря за тях- единият път не направиха нищо за да задържат плода, просто го оставиха да падне и до там!
Какво означава, не направиха нищо да задържат плода?
какви са причините за не ставанато?говорила ли си с доктора?
Вярно е , че това е организъм и в следствие на външни обстоятелства той се променя, но трябва да знам какво е станало, зада се върнем по обратния ред към онова му състояние , което е можело да създаде и износи бебе.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/81428.gif[/img][/link]
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #638 -: Октомври 14, 2013, 23:29:01 pm »
И аз смятам, че съм от късметлийските, защото забременях от втори път и преди две години на днешния ден се роди моето слънчице.
От юни миналата година правим опити за второ и не се получава. Надявам се скоро да сполучим, защото малкия вече доста често казва "мамо, искам гуш бебе"   :)


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #639 -: Октомври 15, 2013, 00:08:40 am »
И аз смятам, че съм от късметлийските, защото забременях от втори път и преди две години на днешния ден се роди моето слънчице.
От юни миналата година правим опити за второ и не се получава. Надявам се скоро да сполучим, защото малкия вече доста често казва "мамо, искам гуш бебе"   :)
Mgstra- знаеш ли каква е причината , от миналата година юни до сега си е много време.колко опита инвитро си направила от миналата година( ако искаш ми отговори)!Задължително ще успееш, както и всеки от нас.
Момичета, трябва да ви кажа,че като ви чета и се успокоявам.Не , не  е готино , че трябва да минаваме през всичко това, но някак е успокоително като знаеш, че и друг го минава и е успял.

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/81428.gif[/img][/link]